>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CSGO 2021 - Typy i analizy

Status
Zamknięty.
Claire 4,7K

Claire

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Może założy ktoś temat już pod IEM? To się powymieniamy spostrzeżeniami i typami. Start jutro :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +240
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Rozpoczynamy jutro BLAST Premier World Finał 2021

Typ długoterminowy:
G2 - miejsca 1-2 @3,5 Unibet

Tak obiektywnie. Będąc w tej formie w której teraz jest Navi to pewnie to zgarną, ale nie ma sensu tego grać po 1,65. Możemy pokusić się o wytypowanie finalisty.
Patrząc na drabinkę w i licząc że Navi i gambit wygrają swoje spotkania jutro to spotkają się w kolejnej fazie przeciwko sobie. Jeśli gambit przegra to z drabinki przegranych nie będzie już marginesu błędu a trafią tam zdecydowanie szybko. Granie na gambit jako finalistów po @2 nie ma sensu. Zważywszy że ich forma jest powiedzmy sobie szczerze dość daleka od ideału. Nawet bym rzekł że momentami męczą bułę.
Spójrzmy na kolejne pary: G2 wygrywa z NIP (device nie gra, nadal grają z phzym - i G2 samo nie wie jak ostatnio z Nimi przegrali o finał z Vitality). Dla mnie NIP to jeszcze nie ta para kaloszy, co pokazał finał z Vitality. Druga para to Vitality z Astralis i tam może wynik pójść w dwie strony, więc jeśli np byłoby to Astralis to G2 miało by ułatwioną drogę do finału zwycięzców gdzie czekałoby Navi.
A w dolnej drabince tzn w drabince przegranych przecież będzie rzeź niewiniątek. To lepiej wygrać dwa mecze i patrzeć jak wszyscy się tłuką i najwięksi rywale się sami eliminują :D
Takie tam rozważania...
No i najważniejsze. G2 gra z nexą a nie kennymS. KennyS coś tam strzelał ale co prawda to prawda. Zagrał pierwszy LAN w oficjalnych meczach po 9 miesiącach strzelania dla zabawy i twitchowaniu, to jednak nie to samo.
Z perspektywy ostatnich miesięcy w finałach z Navi pojawiały się tylko dwie drużyny Vitality oraz G2.
Blast - Vitality
Major - G2
ESL PRO - Vitality
.... więc teraz kolej na G2 :) Muszą jakoś zarobić na ten transfer MONESYEGO :D:D:D
 
Ostatnia edycja:
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Kto więcej eliminacji w całym meczu (remis=zwrot) K0NFIG (ASTRALIS) - NAF (LIQUID)
Typ: NAF @2.0 @ewinner


Idę dziś w kierunku NAF w pojedynku z Konfigiem. Patrząc na statystyki w tym turnieju po 2 meczach obu drużyn lepiej radzi sobie NAF a dziś obie ekipy walczą o wszystko przegramy odpada z Blasta i jedzie do domu. NAF na 6 rozegranych map na turnieju zrobił 112 i wyszedł w 3 mapach na plus z ratingiem w przeciwieństwie konfig tych fragow ustrzelił 87 na 5 mapach czyli na jednej mapie rozegranej mniej i zrobił rating powyżej 1.0 tylko ja jednej mapie z astralis gdzie ustrzelił 25-14 na reszcie map był na - z fragami. Dziś tak jak pisałem mecz o wszystko i myślę ze zobaczymy bardzo wyrównane spotkanie jak dla mnie na ta chwile Liquid które miało/ma sie rozpaść wygląda o dużo lepiej na tym turnieju niż astralis sensacyjna wygrana z Navi i 64 fragi NAFa no i przegrana z gambit 2:1 i 48 fragow Nafa. Astralis przegrana sromotna z Vitality 2:0 (16:6 i 16:4) i tylko 25 fragow wspomnianego Konfiga na 2 mapach i wygrana po męczarniach z nipem gdzie tak naprawdę NIP powinien to zamknąć i Astralis nie powinno już być na tym turnieju bo mieli 14:8 na nuke i nie potrafili dowieźć spotkanie do końca i przegrana po dogrywce 4:0. Konfig w tym spotkaniu zrobił 62 fragi gdzie na wspomnianym nuku na 35 rund zrobił tylko 20. Jak widać Konfig ma nie równa formę potrafi ustrzelić dużo fragów jak i przejść obok meczu. W ostatnim spotkaniu tych drużyn tak nie dawno bo 3 grudnia na IEM WINTER NAF wygrał fragami z konfigiem zrobił ich minimalnie więcej tzn 30 a konfig 27 Mam nadzieje ze dzisiaj bedzie powtorka z rozrywki i NAF pociągnie swoja drużynę do wygranej i ustrzeli więcej fragów od konfiga
poboczny typ to Liqiud Win @1.91 wysokie kursy @ewinner

Powodzenia i zieloności

@edit
Liquid wygrywa spotkanie i NAF tak samo jak na IEM Winter wygrywa 3 fragami nad konfigiem NAF(40) Konfig(37) Typ na ++
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jutro w mojej ocenie warto pograć na K23 w meczu z Dignitas, kurs 1.68 w fortunie. K23 ostatnio w dobrej dyspozycji pokonali min. Entropiq czy CF. Dignitas pokonali 2:0 Ecstatic jednak jest to drużyna ostatnio w lekkim kryzysie. Uważam, ze K23 jest obecnie drużyna stabilniejsza oraz w lepszej formie i widzę value w tym kursie. Dignitas nigdy mnie specjalnie nie przekonywało i jutro gram przeciwko tej formacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Jutro w mojej ocenie warto pograć na K23 w meczu z Dignitas, kurs 1.68 w fortunie. K23 ostatnio w dobrej dyspozycji pokonali min. Entropiq czy CF. Dignitas pokonali 2:0 Ecstatic jednak jest to drużyna ostatnio w lekkim kryzysie. Uważam, ze K23 jest obecnie drużyna stabilniejsza oraz w lepszej formie i widzę value w tym kursie. Dignitas nigdy mnie specjalnie nie przekonywało i jutro gram przeciwko tej formacji.
Jak dla mnie mecz do odpuszczenia nie zapominajmy ze grają w potężnym turnieju Funspark ULTI... Słyszałem wiele opinii o takich turniejach ze drużyny odpuszczają lub co gorsza sprzedają mecze w turniejach o tak mała stawkę :( Przykład z wczoraj gdzie CPH wygrywa mapę wybrana przez nemige po czym wchodzą na swój pick overpasa i dostają 16:0... Jak dla mnie taka turnieje są nie do grania bo tam wszystko może się wydarzyć.
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Jak dla mnie mecz do odpuszczenia nie zapominajmy ze grają w potężnym turnieju Funspark ULTI... Słyszałem wiele opinii o takich turniejach ze drużyny odpuszczają lub co gorsza sprzedają mecze w turniejach o tak mała stawkę :( Przykład z wczoraj gdzie CPH wygrywa mapę wybrana przez nemige po czym wchodzą na swój pick overpasa i dostają 16:0... Jak dla mnie taka turnieje są nie do grania bo tam wszystko może się wydarzyć.
Ale to jest finał górnej drabinki … myślisz ze drużyna by się spinała na cały turniej, grała dobrze i teras odpuściła? Jak to mawia klasyk nie sondze :) osobiście wole obstawiać mecze drużyny tier 2/3 niż „ligę mistrzów csa” ponieważ buki maja mniejsza wiedzę i łatwiej wyłapać value. Co do odpuszczania to na najwyższym poziomie tez często się zdarza, ze ekipa wygrywa łatwo pick rywala, potem wskakuje na swoją mapę i dostaje baty. Nie doszukiwałbym się tu sprzedawania spotkań. Co do funspark to za 1 miejsce jest 25k dolarów wiec na waciki starczy😉
 
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Kto więcej eliminacji w całym meczu (remis=zwrot) EliGE(Liquid) - NAF(Liquid)
typ: NAF @1.72 @ewinner


Dzis ide po raz kolejny w fragi i kolejny raz postawie na NAF tym razem w parze ze swoim teamowym kolega EliGE w statystykach na tym turnieju NAF jest góra nad EliGE w 3 meczach rozegranych na Blascie w każdym NAF był lepszy kolejno w meczu wygranym z NAvi (NAF 64 fragi - EliGE 56 fragow) z Gambit (NAF 48 fragow - EliGE 41 fragow) i we wczorajszym meczu z Astralis (NAF 40 fragow - EliGE 38 fragow). Wiec tak jak widzimy tylko we wczorajszym meczu była mała różnica miedzy tymi zawodnikami ale tak naprawdę wszyscy zawodnicy liquid zagrali równe spotkanie w pozostałych meczach te różnice były już większe NAF jest liderem swojego zespołu jeśli chodzi o zabójstwa i myślę ze dziś tez to udowodni. Dziś bardzo trudny przeciwnik bo kolejny raz na tym turnieju będą musieli zmierzyć się z faworytami do wygrania blasta Navi raz udało się już z nimi wygrać i zrobić niespodziankę ale czy drugi raz się uda będzie na pewno o to ciężko. Mam nadzieje na NAF pociągnie swój zespól do wyrównanej walki i będzie góra nad swoim kolega z zespołu.


Powodzenia i Zielonosci

@edit : niestety akurat we wczorajszym meczu jak na złość EliGE okazał się lepszy od NAF ----
 
Ostatnia edycja:
R 485

ripele

Użytkownik
HLTV Top 20 - H2H zawodników
Od razu uprzedzam, że większość zakładów zostanie rozliczona pod koniec stycznia, ponieważ hltv ujawnia po 1 graczu zaczynając 3 stycznia, kursów niestety nie można łączyć ale jeśli ktoś chce podwyzszyc sobie kurs to mozna pograc
s1mple vs pozostali 1.05 STS
nie ma co duzo pisac, navi wygralo wszystkie lany w ktorych brali udzial w tym majora, s1mple w kazdym byl mvp, najlepsze statystyki z wszystkich graczy w tym roku, z vitality w ktorym gra zywoo czyli gracz top2 z tego roku maja bilans 7:0
electronic vs hobbit @1.4 STS
hobbit mial niezly poczatek roku, zgarnal nawet 2 statuetki mvp, ale gambit mialo slaba koncowke, electronic mial o wiele lepsze statystyki na duzych turniejach i o wiele lepsze statystyki przeciw top5 druzynom na duzych turniejach 1.07 hobit vs 1.22 electronic, plus tak jak w przypadku s1mpla wygral wiecej prestizowych turniejow, w tym majora
b1t vs device @1.47 STS
b1t to najlepszy rookie w historii cs:go, moze i nawet całego esportu, zgarnal w tym roku nawet za to statuetke na esports awards, tu jest podobnie jak z electroniciem, przejscia devica do nipu nie mozna na razie nazwac udanym, wygrali w tym roku tylko 1 turniej, w ktorym udzialo nie bralo navi, czyli najlepsza druzyna tego roku, jego rating przeciwko top5 druzynom na duzych imprezach to 0.84 na 9 mapach, gdzie b1t ma 1.21 na 26 mapach, kolosalna różnica, 1 statuetka mvp i jeden wygrany turniej (7 wygranych turniejow przez b1ta) nie sprawi ze device bedzie wyzej
hobbit vs hunter @1.22 STS
statystki w tym roku podobne, ale hobbit troche lepsze przeciwko topowym druzynom, g2 miało niezła koncowke roku, ale nie wygralo zadnego turnieju w 2021, gambit wygralo 6, plus 2x mvp zostal wlasnie hobbit
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +482
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Panowie w poniedziałek nowa Wisła gra z Endpoint. Doszli snatchie i sobol, endpoint ostatnio w słabej formie, kurs 1.90 wg mnie do gry. Co myślicie?
 
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Panowie w poniedziałek nowa Wisła gra z Endpoint. Doszli snatchie i sobol, endpoint ostatnio w słabej formie, kurs 1.90 wg mnie do gry. Co myślicie?
Jak dla mnie mecz nie do grania w bo1 wszystko może się stać Wisła z nowym składem który na papierze wygląda bardzo dobrze no ale to będzie dopiero pierwszy oficjalny mecz tych zawodników w tym zestawieniu kurs fajny ale tak naprawdę nie wiadomo jak Wisła się zaprezentuje
 
Ostatnia edycja:
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
HLTV jak i buki pokazuje BO3
o kurde rzeczywiście to jak ja to sprawdzałem dziś z rana i wydawało mi się ze bo1. Jak bo3 to już lepsze do obstawiania i kurs fajny ale dalej wielka nie wiadoma jest to jak zagrają w nowym składzie. Ale po takim kursie można próbować
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom