>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CSGO 2021 - Typy i analizy

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Mecz trwa. Fnatic ciśnie na overpassie i prawdopodobnie skończy się 1:0 dla nich. Myślę że fajna opcje bedzie pogranie na ENCE po kursie 3+ na live. Nuke powinno wpaść na ich konto a potem ancient (o ile do niego dojdzie) to już loteria 50/50 ale kurs kusi :)

@edit: niestety ENCE nie ugrali swojej mapy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Na dzisiaj Mouz -1.5 vs Mad Lions + Forze +1.5 vs Ence @3.93 betfan
Możesz coś więcej powiedzieć o tych meczach? ForZe zdominowało Spilit ale oni grali nowym składem do tego ta postawa jednego z graczy Spilit który miał staty 0:16 pozostawia wiele do życzenia. Wydaje mi się że jeżeli Ence nie popełni jakichś rażących błędów to powinni to wziąć 2:0.
 
K 597

Kamaxryby

Użytkownik
Możesz coś więcej powiedzieć o tych meczach? ForZe zdominowało Spilit ale oni grali nowym składem do tego ta postawa jednego z graczy Spilit który miał staty 0:16 pozostawia wiele do życzenia. Wydaje mi się że jeżeli Ence nie popełni jakichś rażących błędów to powinni to wziąć 2:0.
Chyba za wiele Ci nie powiem, typy troche na czutke i na przekór pierwszym meczom, Forze w pierwszym spotkaniu było blisko na Ancient, plus wczoraj dobra ich dyspozycja i słabsza Ence, myśle że mape mogą urwać. Co do Mouz to chyba troche życzeniowo, napewno chęć zrewanżowania jest, mecz na innych warunkach bedzie bo Bymas wrócił i liczę że Ropz i Frozen dowiozą, kurs na sam mecz za niski stąd ryzyko wyniku 2:0
 
Ostatnia edycja:
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Dziś dwa decydujące mecze o awansie do półfinałów i mam dwie propozycje:

MOUZ to win 2-1 @3,2 unibet
ENCE to win 2-1 @3,3 unibet 🤯


Kursy na dzisiejsze spotkania i zwycięstwa faworytów tak średnio do gry - 1,3 na ENCE oraz 1,4 na MOUZ. Co śmieszne, takimi zestawami par rozpoczynały się też zmagania na DH. MOUZ z chrisemJ przegrało wtedy 2:1 z Mad Lions, a ENCE wygrało z forze 2:0.
Zacznę od MOUZ. Myślę że dzisiaj wezmą rewanż za ostatnią porażkę, ale mapę stracą bo zarówno mirage jak i d2 w wykonaniu ML jest naprawdę nieźle. Najcześniej oglądam Mad Lions na d2 i fajnie to pogrywają. Ostatnio wygrali na tej mapie 16-12. Bany pójdą na overpassa i vertigo. Nie zdziwiłbym się gdybyśmy zobaczyli identyczny zestaw map jak ostatnio bo chyba MOUZ nie odważy się ancienta.

ENCE wczoraj przegrało z fnatic (których przed turniejem podawałem po fajnym kursie na zwycięstwo lub pozycje 1-2) w stosunku 2:0 co wg mnie sporym jest zaskoczeniem. Przyznam że stawiałem na 2-1 na ENCE i jeszcze dołożyłem po przegranej mapie. Zaskoczył mnie przegrany Nuke. Spinx i Snapii grali zajebiście, ale polskie duo plus doto nie dojechało na mecz. Inna sprawa że fnatic grało naprawdę nieźle. Czemu stawiam na 2:1 skoro dwa dni temu ENCE odprawiło 2:0 forze ? Myślę że forze ostatnio było bardzo blisko wygrania ancienta i zabrakło im troszkę zimnej krwi. Dzisiaj lekko podbudowani zwycięstwem nad Spirit myślę że weszli w turniej ciut lepiej i są wstanie wygrać mapę z ostatnio chimerycznym ENCE. Czy całościowo mają szanse na pokrzyżowanie planów polaków ? Nie sądzę. Myślę że też podobny może okazać się scenariusz map, tzn zobaczymy takie wybory ale dzisiaj mappick forze pójdzie na ich stronę.
 
Ostatnia edycja:
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
W dniu wczorajszym dogi górą ku zaskoczeniu na pewno wielu kuponów, dzisiaj myślę że wygrają faworyci:

Fnatic to win 2-1 @3,1 unibet - przegrać z 13:7 na ancient po ct to jest stan umysłu
BIG to win 2-0 @2,25 unibet - 15:12 > 16:19 ... czo ten BIG


BIG to win @1,43 unibet

Fnatic to win @1,28 unibet
AKO: 1,83 Unibet

Fnatic do tej pory bez straty mapy, gładko z Spirit i ENCE. ML zaskoczyło dwa razy MOUZ ale wczorajsze zwycięstwo dużo pewniejsze. Mad Lions ma dwie mapy które gra bardzo spoko tj d2 i ancient. Fnatic ma perma na to drugie więc ML jak ugra swoją mapę to będzie zapewne 1-1 i dojdzie do decidera które wygra fnatic. Proste czyż nie ?
BIG wygrało pierwsze dwa mecze, z meczarniami lekkimi z GamerLegion ale jednak. Gładko z ML więc są o zwycięstwo od finału. Forze zrewanżowało się wczoraj za porażkę z meczu grupowego ENCE. Przyznam szczerze że po przegranym anciencie jako mappicku forze zastanawiałem się czy nie będzie powtórki z rozrywki i gładkiego 2-0. Potem jednak nuke poszedł w stronę forze (nuke drugi raz przegrany przez ENCE na tym turnieju jako ich mappick) a na deciderze to już jak się rozpoczęło to już było 7-1 dla forze i po temacie. Jak dla mnie to nie forze wygrało tylko ENCE przegrało. Nie wiem mentalnie, gdzieś w głowach popłynęli daleko. Nie uważam tego forze za zagrożenie dla normalnie grającego BIGu. Vertigo i ancient będą pierwszymi banami. BIG wybierze d2, forze mirage. O ile d2 wykonaniu BIG to ich wizytówka to mirage forze jest dla BIGu do ruszenia. Myślę że Niemcy załatwią to w dwóch mapach bez niepotrzebnej nerwówki na deciderze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +92
K 597

Kamaxryby

Użytkownik

W dniu wczorajszym dogi górą ku zaskoczeniu na pewno wielu kuponów, dzisiaj myślę że wygrają faworyci:

Fnatic to win 2-1 @3,1 unibet
BIG to win 2-0 @2,25 unibet

BIG to win @1,43 unibet
Fnatic to win @1,28 unibet
AKO: 1,83 Unibet


Fnatic do tej pory bez straty mapy, gładko z Spirit i ENCE. ML zaskoczyło dwa razy MOUZ ale wczorajsze zwycięstwo dużo pewniejsze. Mad Lions ma dwie mapy które gra bardzo spoko tj d2 i ancient. Fnatic ma perma na to drugie więc ML jak ugra swoją mapę to będzie zapewne 1-1 i dojdzie do decidera które wygra fnatic. Proste czyż nie ?
BIG wygrało pierwsze dwa mecze, z mleczarniami lekkimi z GamerLegion ale jednak. Gładko z ML więc są o zwycięstwo od finału. Forze zrewanżowało się wczoraj za porażkę z meczu grupowego ENCE. Przyznam szczerze że po przegranym anciencie jako mappicku forze zastanawiałem się czy nie będzie powtórki z rozrywki i gładkiego 2-0. Potem jednak nuke poszedł w stronę forze (nuke drugi raz przegrany przez ENCE na tym turnieju jako ich mappick) a na deciderze to już jak się rozpoczęło to już było 7-1 dla forze i po temacie. Jak dla mnie to nie forze wygrało tylko ENCE przegrało. Nie wiem mentalnie, gdzieś w głowach popłynęli daleko. Nie uważam tego forze za zagrożenie dla normalnie grającego BIGu. Vertigo i ancient będą pierwszymi banami. BIG wybierze d2, forze mirage. O ile d2 wykonaniu BIG to ich wizytówka to mirage forze jest dla BIGu do ruszenia. Myślę że Niemcy załatwią to w dwóch mapach bez niepotrzebnej nerwówki na deciderze.
Powodzonka, wczorajszy dzień tragedia, dziś próbuje mapy od underdogów
Mad Lions +1.5 + Forze +1.5 + Walia 3.14 totalbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Typ długoterminowy:
Fnatic wygra turniej @8 unibet
Fnatic miejsca 1-2 @4 Unibet
Perelka zagrana przed turniejem. Jeden zakład już wszedł, drugi jest szansa. Fnatic faworytem w finale po 1,5 - 2,45 na BIG
Wystarczy skontrować - EZ 💸💸💸

Co do samego meczu. Format B05 więc uważajcie jeśli zdecydujecie się to grać :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +59
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Siemka,
W dzisiejszym finale chciałbym pograć zakład na minimum 35 eliminacji (1+2 mapa).
Tylko nie wiem kogo wybrać bo na KRIMZa i ALEXa dawaja taki sam kurs 2.00 w betclicu.
Możecie coś doradzić albo lepiej sobie odpuścić? Byc może ktoś też gra coś podonego na eliminację zawodników to mógłby coś podrzucić...
 
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Siemka,
W dzisiejszym finale chciałbym pograć zakład na minimum 35 eliminacji (1+2 mapa).
Tylko nie wiem kogo wybrać bo na KRIMZa i ALEXa dawaja taki sam kurs 2.00 w betclicu.
Możecie coś doradzić albo lepiej sobie odpuścić? Byc może ktoś też gra coś podonego na eliminację zawodników to mógłby coś podrzucić...
Z fajną formą jest Brollan który z każdym z trzech meczy miał 40 lub więcej, na podobnym pułapie był smooya i mezii.
Chyba szukałbym czegoś w stylu:
Brollan & mezii conajmniej 40 @4,25
Brollan & smooya conajmniej 40 @3,4
mezii & smooya conajmniej 40 @4,25

Oczywiście punktem odniesienia są poprzednie mecze Fnatic na których wygrywali 2:0. Tu w przypadku pierwszych dwóch map wyniku 1:1 może to nie wejść. Patrząc pod tym kątem i podglądając ich ostatni mecz gdzie było 2:1 nie weszłoby. Oczywiście jest zmiana składu w stosunku do tamtego spotkania.
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
IEFS “Mistrzostwa Świata”

Długo czekałem na kursy, bardzo takie turnieje, ale niestety buki mocno zaspały i póki co nie ma linii na handicap na które szczególnie liczyłem. Przede wszystkim polecam granie handi jak wejdzie na live (a zawsze wchodzi)

Namibia - ekipa, która o awans miała zagrać jeden mecz z RPA, ale przeciwnicy się nie stawili. Totalni amatorzy, a jeden z graczy ma ledwo 500 godzin w cs:go https://steamcommunity.com/profiles/76561199103645405/

Indie - Ci to przynajmniej mają większe pojęcie o csie, ale nadal jest to kilka poziomów niżej niż europejskie ekipy (ale wydaje mi się, że nadal klasę wyżej niż Namibia). Jadą bez swojego “najlepszego zawodnika”. Jeden zawodnik ma w ciągu 14 dni zagrane jedynie 6 godzin .

Kosowo - solidna ekipa, w eliminacjach ugrałą mapę na Bluejays, ograła gładko Polskę, Słowenię i Rumunię. Jako ciekawostka podrzucam mecz “prawie” tej ekipy, gdzie postawili się bardzo mocnemu Copenhagen Flames. https://www.hltv.org/matches/2351064/xgc-vs-copenhagen-flames-gjirafa50-masters-league-season-2

Szwecja - Szkoda, że jeden z zawodników z testem pozytywnym i musi grać trener, ale tak czy tak grają tam trzej zawodnicy Limix i jeden z Aury. Solidna jak na ten poziom ekipa. Eliminacje dobre w ich wykonaniu, jednak grali tam znacznie lepsi zawodnicy między innymi z Young Ninjas.

Bluejays - jeden z moich faworytów. W Esea bilans 5:1 i wygrana chociażby z Izako Boars, czy D13. W eliminacjach wygrali z Kosowem 2:1 i przegrali 2:1 z Kijowem po wyrównanym meczu.

Meksyk - kolejna ekipa pokroju Indii. Po prostu nie ten poziom.

Izarel - solidna i niedoceniana ekipa, NOM w eliminacjach pokonało między innymi ekipę złożoną z anarkeza i flameza. Mają pojęcie o tej grze (3 graczy w FPL) i uważam, że będą mocni. Dodatkowo są gospodarzami.

Kijów - solidna ekipa, głównym atutem jest to, że jako jedni z nielicznych grają swoim pełnym składem.

Ination - poziom identyczny jak onetap, w eliminacjach pokonali Budapest Five i NOM, a w grupie ugrali mapę na Kijów.

OneTap - to taki rumuński średniak. W Esea bilans 1:5, ale wszystkie mecze na styku. Nie są to chłopcy do bicia, ale też nie powinni namieszać.

Słowacja - inny skład niż w eliminacjach, trzech graczy Dark Tigers. Bez szans na wyjście z grupy.


Mecze gdzie widzę gładką wygraną i wysokie handi
Bluejays - Meksyk 16:4
Szwecja - Namibia 16:3
Kosowo - Indie 16:5
Szwecja - Indie 16:9
Kosowo - Namibia 16:4
Bluejays - Słowacja 14:16

Z racji, że nie ma kursów na handi PRE, gram tutaj AKO z samych wygranych wychodzi @2.0 na 1xbet (na STS tyle samo), ale główną strategią jest rozgrywanie tutaj handi.

Główne typy:
Kosowo - Szwecja

Według mnie bardzo duże value. Bukmacherzy bardzo faworyzują tutaj Szwecję (kurs 1.16), ale myślę, że będzie to bardziej wyrównane spotkanie niż wskazują na to kursy. Nie stawiałbym tu Kosowa w roli faworyta, ale też nie dałbym na nich więcej niż ~2.40.
O drużynach napisałem wszystko wyżej, taki kurs biorę w ciemno.

Kosowo wygra @4.10 1xbet 16:12
kosovo.jpg
Na szybko bez analizy:
Dodatkowe typy:
Bluejays wygra ze Słowacją @1.40 1xbet
Izreael wygra z Kijowem @3.20 1xbet
Ination wygra z Kijowem @3.0 1xbet
Izrael wygra z OneTap @2 1xbet sts

edit: można było fajnie połapać na 1xbet handicapy w kilku meczach, Słowacja zaskoczyła pozytywnie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Nie mogę znaleźć nigdzie oferty live niestety.
Zgadza się :( Niestety póki co cisza, jedynie na gg.bet była, ale tam ciężko . Mam nadzieję, że chociaż udało się złapać Kosowo, które było bez limitu po ponad 4 kursie :)

edit: Są już kursy live na każdy mecz :)! Wszystko co wyżej aktualne, polecam handicapy te, które wyżej wymieniłem xzcxz.jpg
 
Ostatnia edycja:
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzisiaj rusza lanowy turniej V4 Future Sports Festival 2021. Na dobry początek obstawie w tych 4 meczach na faworytów bo uważam że są oni o klasę wyżej od swoich przeciwników. Zapraszam do podawania swoich typów i przemyśleń!
Gambit + BIG + Entropiq + Movistar Riders
AKO: 2.95 STS
 
Ostatnia edycja:
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Dzisiaj rusza lanowy turniej V4 Future Sports Festival 2021. Na dobry początek obstawie w tych 4 meczach na faworytów bo uważam że są oni o klasę wyżej od swoich przeciwników. Zapraszam do podawania swoich typów i przemyśleń!
Gambit + BIG + Entropiq + Movistar Riders
AKO: 2.95 STS
Granie na faworytów i to na bo1 więc co może pójść nie tak? xd jak dla mnie bo1 się nie gra bo to loteria jakiś pick mapy pod underdoga i już może być ciepło jeszcze po tak malych kursach nie opłacalne

@edit: No i już mamy pierwsza "niespodziankę" gambit po kursie @1.18 przegrywa z fiend
 
Ostatnia edycja:
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Ja na szybko (bo mecze 12:30/13) odnośnie dwóch spotkań IESF, może się komuś uda skorzystać. Kursów niestety wszędzie nie ma, bo dopiero teraz poznaliśmy zestawienia, ale na 100% będą zaraz na STS, czy 1xbet (w tym live).

Rumunia (OneTap) vs Szwecja

Liczyłem na lepszy kurs na Rumunię, ale trzeba brać co jest. Szwecja dzisiaj o dziwo pokonała Kijów 2:0, ale ich gra nie wyglądała jakoś rewelacyjnie. OneTap natomiast wczoraj 3 świetne mecze, widać, że się przygotowali do tego turnieju. Rumuni grają przede wszystkim świetnie drużynowo i uważam, że będzie to kluczowym czynnikiem w spotkaniu przeciwko mixowej Szwecji.

OneTap wygra @1.68 1xbet
OneTap 2:0 @2.90 1xbet
OneTap 1 mapa -2.5 @2.04

OneTap 2 mapa -2.5 @2.04

Kosowo vs Macedonia (Bluejays)

Tutaj kursów jeszcze w Polsce nie ma, ale niektóre zagraniczne buki mają ~3.30 na Kosowo i takiego się mniej więcej spodziewałem. Wczoraj udało się ich trafić po kursie ponad 4 i dzisiaj też widzę value w ich stronę. Bluejays 2 razy przegrało tutaj mapę na słabą Słowację, widać, że Lanowo idzie im słabiej niż online. Kosowo natomiast trzy solidnie wygrane mecze, przede wszystkim świetni indywidualnie. Dla mnie będzie to typowe 50/50, mecz może pójść w każdym kierunku, więc po prostu korzystam z dobrego kursu.

Kosowo wygra @3.30
Kosowo wygra 2:0 (kurs koło 7)


edit: jest 4.7 na mecz 9.20 na 2:0, warto spróbować, powalczyli na 2 mapie, ale przegrali z 13:8 :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Granie na faworytów i to na bo1 więc co może pójść nie tak? xd jak dla mnie bo1 się nie gra bo to loteria jakiś pick mapy pod underdoga i już może być ciepło jeszcze po tak malych kursach nie opłacalne

@edit: No i już mamy pierwsza "niespodziankę" gambit po kursie @1.18 przegrywa z fiend
Jak patrzyłem na te mecze na hltv to bylo napisane ze mecz będzie BO3. Więc jak dla mnie to była spoko opcja. I podczas obstawiania oraz pisania tego postu cały czas byłem przekonany że będzie bo3. Mój błąd że nie przeczytałem Regulaminu turnieju tylko zasugerowałem się hltv...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom