>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CSGO 2021 - Typy i analizy

Status
Zamknięty.
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Ale kto ci kazał go grać? Każdy ma własny rozum, gdybym miał skuteczność sięgającą 100% nie musiałbym chodzić do pracy, utrzymując się z buka. Niestety tak nie jest. Kolego to jest hazard, witam w świecie dorosłych. Pozdrawiam.
Swoją drogą Faze taktycznie byli w tym meczu poziom niżej od Complexity. Wynik trzymali tylko dzięki skillowi Brokiego oraz Raina (którzy zrobili ostatnio wg mnie mega progress), Olof oraz Karrigan (chłop tyle razy padł pierwszy w tym meczu ze głowa mała) dramatyczny mecz. Ja dziś mecz z OG odpuszczam bo nie wierze ze zagrają drugi takie słabe spotkanie.

Od siebie polecam przyjrzeć się spotkaniu Extra Salt vs Pain. Oglądałem mecz Pain vs BNB gdzie gra były sniper Furii junior. Pain się fajnie pokazywało taktycznie i dziś wg mnie mocno postawią sie ES. Patrząc na ostatnie mecze na 4 spotkania 3 razy wszedł over, dziś to widzę podobnie i pobieram over 2,5 mapy po 1.88 efortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +371
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Dzisiaj decydujący mecz dla Faze czy pojadą na Majora czy nie. Niestety oprócz najważniejszego, tzn zwycięstwa nad BIG ekipa Olofa musi liczyć na inne zespoły. Troszkę jak kalkulację Polaków w piłce nożnej, troszkę wyższej matematyki tzn któraś z drużyn fiend, ence, movistar, or cph (żadna nie będzie faworytem w pierwszych spotkaniach) musi zajęć ostatnie miejsce w playoffach, więc jakieś szanse na to są ale do rzeczy.
BIG ma występ na majorze już zapewniony, więc czy zrobią throw'a? Nie sądzę by na tym stopniu ktoś odpuszczał, ale czy będą grali na 100 % jak nie muszą ?
Stąd moje typy:
Faze 2:0 @2,35 unibet ➕
Faze win @1,45 unibet ➕


Olofomeister powyżej 15,5 fragów na 1 mapie @1,7 unibet ➖
Olofomeister powyżej 15,5 fragów na 2 mapie @1,7 unibet ➖


Odnośnie pierwszych dwóch typów. Wszyscy wiedzą że ekipa faze to typ ekipy z ogromnym doświadczeniem na LANie i mogą to dzisiaj udowodnić w prosty sposób. Przeżywający drugą młodość olofo grał w ostatnich spotkaniach jak profesor którym jest. Linia nie jest za wysoka, przy łatwym 2:0 jak najbardziej realna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +379
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Zaczynamy IEM Fall 2021 Europe - ćwierćfinały!
W dniu dzisiejszym Mamy dwa spotkania więc mam pewne przemyślenia co do Nich:
O 17:00 rozpoczniemy zmagania spotkaniem: NIP vs Movistar Riders
Wg oddsmakerów wyraźnym faworytem NIP i to na pewno się zgadza bezapelacyjnie, ale aby dawać 1,2 kursy to na szwedów to już trochę bezsens.

Moje typy na dzisiaj;
NIP DW: 2:1 @3,6 Unibet ➕w sumie to wszystko przewidziane prawidłowo
Movistar +1,5 mapy @1,9 Unibet ➕po dogrywce ale plusik 😀


Oczywiście również upatruje zwycięstwo NIP ale kompletnie nie czuje sensu grania tego po 1,2. Przejdźmy do mappicków. Gramy systemem BO3 więc NIP zbanuje na początek vertigo, Movistart pewnie zbanują d2, ancienta lub mirage. To osobiście mnie nie interesuje. Bardziej mnie interesują pierwsze picki a więc NIP prawdopodobnie wybierze ancienta jako pierwszy pick, a movistar pewnie wybierze nuke lub inferno. Właśnie w tym upatruje szansy Hiszpanów na wygraną przynamniej jedną mapę.
Nuke w wykonaniu Riders w IEM Fall wyglądał naprawdę nieźle gdzie odprawili w decydujących meczach Heroic i Sinners systemem dogrywkowym a w grupie np Complexity. Potrafią grać na tej mapie, dobrze się na niej czują podobnie jak na inferno.
Całościowo NIP jest bardziej wszechstronne, ma lepszą różnorodność granych map ale sądzę że MR są wstanie urwać jedną swoją mapę po bardzo dobrej grze.

Wszystkie potrzebne rzeczą są dostępne w statystykach na hltv pod tym adresem:

Kolejne spotkanie które rozegrane zostanie o 21 to Copenhagen Flames vs Vitality

CF przeszło jak burza przez fazę grupową gdzie wygrali wszystkie mecze! Odprawili G2, BIG, Mousesports, Aurę i FunPlusPhoenix. Jest to nie lada sensacja biorąc pod uwagę siłę i marki drużyn że to właśnie oni zanotowali 5 zwycięstw. Vitality w grupie doznało jednej porażki od "polskiego" Ence. Co przewiduje na wieczór? Mega spektakl i tak jak w przypadku spotkania wcześniejszego idę w DW.

Vitality DW 2:1 @3,4 unibet ➖CF prowadziło 14:11 na swojej mapie ale nie dociągnęli do końca. Szkoda

Przejdźmy do wyborów map: od razu pójdą bany na d2 przez CF oraz vitality ban ancient (a szkoda bo to najlepsza mapa CF).
Myślę że CF ma dość dobrze opracowane vertigo i tam szukałbym ich szansy na jedną mapę. Całościowo pod względem graczy myślę że Vitality jest spokojnie wstanie ograć CF, ale przy wyborze vertigo która jest specyficzną mapą .. .tam może się zdążyć wszystko.

Wszystkie potrzebne rzeczą są dostępne w statystykach na hltv pod tym adresem:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +590
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Kolejny dzień zmagań i na dzisiaj jedno spotkanie ode mnie (chciałem grać Astralis DW 2:0 ale się spóźniłem i już trwa pierwsza mapa 10:6 dla Astralis na ich picku).
Wieczorem czeka Nas spotkanie G2 vs ENCE.
Kursy w spotkaniu dość wyrównanie 1,7 vs 2,0 w polskich bukach, 1,65-2,15 np w Unibet
Na dzisiaj proponuje dwa typy:

ENCE win @2,15 Unibet ➕
ENCE DW 2:0 @3,9 Unibet ➖


Do faktów. G2 z zapewnionym awansem na majora. Nie sądzę jednak by odpuścili to spotkanie i będą grali na pewno normalnie tak jak zawsze ale na pewno z mniejszą spiną. G2 wyszło z grupy ulegając jedynie kapitalnie grającym CF (którzy przegrali wczoraj z Vitality), ENCE również tylko z jedną porażką po dogrywkach z OG (tam było 25:28!). Co prawda sytuacja i komfort psychiczny w postaci pewnego awansu G2 myślę że pozwoli na lekką rotację w taktykach i możliwość sprawdzenia innych ustawień/taktyk.
Czego możemy się spodziewać właśnie po mapach ? Ence zbanuje inferno, g2 zbanuje overpassa. Na pierwszy ogień zapewne pójdzie mirage (G2) oraz nuke(ENCE). Myślę że nuke w wykonaniu ENCE jest dość stabilnym pickiem. W przypadku mirage rownież ekipa Polaków w składzie radzi sobie bardzo dobrze. Ostatnio wygrywając z Vitality na tej mapie.
Dodatkowo forma G2 jest uzależniona od formy NiKo oraz huNter-'a którzy momentami muszą ciągnąć wózek. Brak nominalnego snajpera też daje się we znaki.
Jak to wygląda w ekipie rodaków? Ostatnie mecze pokazały że zespół jest bardzo dobrze zbilansowany. Jeśli nie idzie któremuś z chłopaków na barki reszty spada odpowiedzialność i świetnie to uzupełniają. Uważam że w dniu dzisiejszy ENCE wygra dość pewnie i przejdzie do półfinału gdzie prawdopodobnie spotka się z Astralis.

Jak zawsze podrzucam link do statystyk z hltv
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +372
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Kolejny dzień zmagań i mam kolejne propozycje z dnia dzisiejszego:

NIP vs Vitality

Na początek półfinałowe starcie między dobrze znanymi zespołami. Kursy wskazujące faworyta w postaci Vitality i jak najbardziej prawidłowo. W ostatniej rundzie pokonali po bardzo ciężkim boju bardzo dobrze spisujące się CF 2:0. NIP odprawił Movistarts 2:1 zgodnie z moimi przewidywaniami. Na dzisiaj proponuje również dokładny wynik.

NIP vs Vitality DW 1:2 @3,6 unibet ➖ 2:1 jest ale nie w ta stronę

Drużyny świetnie się znają, na tym poziomie decyduje dyspozycja dnia oraz wszechstronność map, a to wszystko moim zdaniem jest po stronie ekipy Zyw0o. Czego możemy się spodziewać ? Ban vitality na ancienta (wydaje mi się że najlepsza mapa na ten moment NIPu) oraz ban na vertigo przez NIP. Co pójdzie na pierwsze starcie? Obstawiam że NIP wybierze Nuke'a, Vitality wybierze Inferno. Bardzo duże prawdopodobieństwo jest wygrania swoich map, Oczywiście i jedni i drudzy potrafią grać na tych mapach, ale i jedni i drudzy mają większy komfort po swoich mapickach. Deciderem będzie prawdopodobnie mirage bo zostanie zbanowany d2 przez NIP i overpass na którym świetnie sobie radzi NIP przez Vitality.
Oglądałem ostatnie spotkania obu drużyn i o dzisiejszym zwycięstwie myślę że zdecyduje wszechstronność francuzów. Podobała mi się energia między rundami ostatniego spotkania apEX wykrzykiwał różne rzeczy po wygranych rundach (także w stronę CF). Widać jak budują ich te mecze, jak zależy im na tym bym dojść jak najdalej. Myśle że świetny w ostatnich REZ i trzymający bardzo dobrą formę device dzisiaj nie wystarczy.

Statsy do hltv do meczu: https://www.hltv.org/matches/2351901/nip-vs-vitality-iem-fall-2021-europe

Drugie spotkanie o 17:00 to Movistar Riders vs Copenhagen Flames

powyżej 2,5 mapy @2,1 unibet ➖
Movistar - CF DW 1:2 @3,4 unibet ➖ dogrywka 1 mapy chyba wpłynęła na psychikę CF

Mecz drużyn o lokaty 5-8 w turnieju. Nie jest to jednak spotkanie o pietruszkę, każda z drużyn walczy o jak najwyższy spot.
O obu drużynach pisałem przy okazji poprzedniej rundy gdzie walczyli jako underdogi z bardziej znanymi zespołami. Oba teamy pokazały się z dobrej strony, MR urywając mapę Nipowi, CF stawiając się Vitality.
Co przewiduje na dzisiaj? na pewno 3 map, w zależności od banów i mappicków spodziewam się że zobaczymy Inferno bądź nuke po stronie Movistar oraz vertigo/ancienta po stronie CF. To daję spokojny wynik 1:1 po 2 mapach i przejście do decidera.

Świadomie nie piszę o banach bo tu potoczyć może się różnie. Najcześciej banuje się najsłabsze swoje mapy, ale w przypadku tych drużyn może to pójść w drugą stronę, tzn banowania najlepszych map przeciwnika. Czemu tak sądzę ? Bo to się już kiedyś wydarzyło:
1. Movistar Riders removed Ancient
2. Copenhagen Flames removed Inferno
3. Movistar Riders picked Nuke
4. Copenhagen Flames picked Vertigo
5. Movistar Riders removed Mirage
6. Copenhagen Flames removed Dust2
7. Overpass was left over
Spotkanie miało miejsce we wrześniu: https://www.hltv.org/matches/2350909/copenhagen-flames-vs-movistar-riders-pinnacle-fall-series-1 i zakończyło się wynikiem właśnie 2:1 na korzyść CF.
Czy będzie powtórka ? Na to niejako liczę, głównie licząc ze każdy z zespołów zaprezentuje się tak samo dobrze na swoich mapach jak w ćwierćfinale.

Statsy do hltv do meczu: https://www.hltv.org/matches/2351904/movistar-riders-vs-copenhagen-flames-iem-fall-2021-europe

Co do spotkań wieczornych, G2 nie tykam po kursie @2,0 na DW 2:0 bo nie wiem jak G2 podejdzie do tego meczu, wydaję mi się że Bułgarzy mogą urwać im mapę, ale random tego zdarzenia nie pozwala mi strzelania w to spotkanie. W normalnej formie i chęciach G2 powinno przejechać się po Fiend jak Astralis. ALE. Nie opłaca się szukać tam czegoś jak mamy lepszy kąsek w postaci main eventu :D tzn:

powyżej 2,5 mapy @1,9 Unibet ➖
ENCE DW 2:1 @4,75 Unibet➖Jeszcze nigdy nie cieszyłem się tak bardzo z przegranego beta, piękny mecz ENce


Jaram się tym meczem w opór. Ence wygrało wczoraj zgodnie z moim przewidywaniem ale bardzo łatwo oddali swoją mapę. Zapewne ciężar wygranej na mappicku G2 był ciężki do ogarnięcia + dobre wejście w mecz i było w pewnym momencie 9:1 i już za późno by odrobić. Nie oglądałem niestety decidera gdzie była dogrywka i muszę to dzisiaj to nadrobić bo podobno było niesamowite.
Co do spotkania Astralis tak jak napisałem wyżej, Fiend to nie ta półka. Wygrali 2:0, cisną dalej.
Co dzisiaj zobaczymy? Astralis zbanuje mirage, Ence inferno. Co pójdzie na pierwszy pick. Wydaję mi się że ENCE weźmie ancienta, czuje się pewnie na tej mapie i w sierpniu wygrali na tym z Astralis - tutaj link https://www.hltv.org/matches/2350322/astralis-vs-ence-esl-pro-league-season-14. Jeśli Astralis wybierze Nuke i na Nim wygra to połowa drogi za Nami. Dobrze się czują na nuke i co prawda przegrali już kiedyś w powyższym meczu z ENCE na tej mapie to jednak sądzę że całościowo ta mapa im bardziej leży. Wczoraj na tej mapie właśnie G2 zmasakrowało na CT ENCE i tam było po temacie. Decider? Astralis banuje vertigo, a ENCE wybiera pomiędzy d2 a overpassem. Sądzę że d2 będzie dogodniejsze na ostatnią mapę dla ENCE. Tam się może wydarzyć wszystko, ale liczę na Hadesa i dychę.
Pamiętajcie w najgorszym wypadku przy takim rozłożeniu po 2 mapach szacunkowe kursy przy 3 mapie będą rozkładać się 1,75-1,8 na Astralis do 2,1-2,25 na ENCE. Będzie można skontrować z zyskiem na zakład DW. (ale po co jak Można obgryzać paznokcie :D)

Statsy do hltv do meczu: https://www.hltv.org/matches/2351900/astralis-vs-ence-iem-fall-2021-europe
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +242
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Do trzech razy sztuka?
Walka o 7 miejsce rozpocznie się o 13 i CP podejmie Fiend

Copenhagen Flames to win @1,68 unibet ➕
Copenhagen Flames to win 2-1 @3,4 unibet ➖dużo dogrywek i wiele szans dla obu stron na zamknięcie drugiej mapy, Fiend powinno sobie płuc w brodę


To już kolejny raz stawiam na CF (to już czwarty raz na tym forum ogólnie, trzeci na IEM - wszystkie przegrane 🤣). Decydujące spotkanie o miejsce na majora. Przegrany odpada, koniec. Nie ma pół środków i kombinacji. CF rewelacyjnie spisywało się do momentu BO3. Potem nie pykło z vitality a wczorajszy mecz to tylko do zapomnienia. Zostaje chłopakom w rękach i myszkach wszystko.
Rywal, bułgarskie Fiend które w dwóch poprzednich meczach trafiło na wyraźnie lepsze Astralis i G2 i przegrali 2:0.
W decydującym starciu spodziewam się 3 map. Bany pójdą na d2 przez CF i vertigo przez Fiend.
Spodziewam się Inferno ze strony Fiend oraz Ancienta po stronie CF. Spodziewam się overpassa na deciderze. Generalnie cokolwiek nie zostanie wybrane na ostatnie to statystycznie CF lepiej sobie radzi na powyższych mapach.
 
Ostatnia edycja:
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Dzisiaj ESEA Premier Season 38 Europe więc:
Mamy trzech reprezentantów w postaci Wisły, Ago i Anonymo.
Postanowiłem rzucić parę typów na te spotkania:
Sangal vs Anonymo

Anonymo wygra 2-1 @3,7 unibet
powyżej 2,5 mapy @2,0 Unibet

Anonymo wygra @2,45 unibet - główny typ wszedł, poboczne nie, dobry mecz o 2:0 polaków świetny mecz Kylara i demho


Playoffy ESEA wchodzą w decydującą fazę, do zgarnięcia 20k $ rywale w zasięgu to trzeba chyba walczyć. Ekipa Snaxa podejmie dzisiaj Tureckie Sangal, uznany średniak, z którymi już toczyliśmy boje. Od czasu tamtych starć dużo zmian kadrowych. Z Sangal odszedł imoRR, w polskiej ekipie mynio i KEi (który ma w tym meczu zagrać jako stand in). Od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie że Anonymo w starciach gdy jest faworytem zawodzi, a w roli doga lepiej sobie radzą. Jeśli chodzi o składy to potencjał jest zbliżony i myślę że zobaczymy na pewno 3 mapy. W historii pojedynków 2 wygrane na koncie w stosunku 2:1 dla Anonymo oraz jedna porażka także w 3 mapach. Gurom Nasi! pozdro z fartem!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +28
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Późno bo o 19:00 rozpoczynają się mecze w ESEA ale nie można przejść obojętnie i trzeba spróbować ciekawych typów
Na dzisiaj proponuje powtórkę z rozrywki z meczu Anonymo:

Anonymo win @2,4 unibet ➕
powyżej 2,5 mapy @2,1 unibet➖
Anonymo wygra 2-1 @4,4 unibetu ➖


Wczoraj Polacy przejechali się po tureckim Sangalu, a fantastyczny mecz zagrał Kylar. Liczę dzisiaj że jednak przeciwnik nieco mocniej się postawi i ugra mapę :) Zagramy z albańskim BLINK które wczoraj odprawiło 2:0 Wisłę Kraków. W ostatnich czasie prezentują naprawdę fajną formę gdzie w ESEA pokonali wszystkie zespoły na swojej drodze...a w tym między innymi Enterprise czy właśnie wspomniane Sangal czy Akumę. Czy dzisiaj pokonają ekipę Snaxa ? Nie wydaje mi się by było tak łatwe spotkanie jak pokazują kursy by stawiać Albańczyków w roli faworytów w skali @1,5. Oglądałem wczorajsze spotkanie polaków i gra naprawdę wyglądała fajnie, czuć było spinkę i chęć zrobienia wyniku. Liczę że dzisiaj będzie podobnie ale w 3 mapach.

Na luźno bez spiny za stawkę 1/10 puszczam sobie jeszcze dokładne wyniki w pozostałych meczach:
DBL PONEY wygra 2-1@3,6 Unibet ➖😎minus który cieszy 😎AGO przejechało się po konikach
Wisła Kraków wygra 2-1 @3,4 Unibe


Ago z nowym składem w drabince wygranych po wygranym dość zaskakująco łatwo meczu ze Sprout zagra z DLB PONEY. O ile sądzę że jedną mapę wygrać Polacy są wstanie to mecz jednak pójdzie na konto lepszych i bardziej doświadczonych chłopaków z Francji.
Wisła wczoraj miała Close game z BLINK ale jednak byli słabsi. Dzisiaj myślę że rywal w zasięgu i walka o w dolnej drabince jak najbardziej realna.

EDIT DZISIAJ POLSKIE TEAMY ZGODNIE 2:0 😈
 
Ostatnia edycja:
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Przed Nami o 19:00 finał drabinki wygranych AGO - Anonymo więc konsekwentnie na moich dogów :D

Anonymo win @2,8 unibet ➖
Anonymo wygra 2-1 @4,6 unibet ➖

powyżej 2,5 mapy @2,1 unibet ➕


Ja rozumiem, wszystko, ja wiem jak to wygląda ale żeby dawać promocje 1,3 - 2,8 na polskie teamy?
Pokuśmy się o analizę i rozłożenie tego na czynniki pierwsze.
AGO - dwa mecze, dwa razy 2:0 ze Sprout i DBL Poney. O ile zwycięstwo z niemiecką organizacja wg mnie nie było zaskoczeniem to gładka przeprawa z kucykami mnie zaskoczyła pozytywnie. Świetne spotkanie zaliczył duet leman&mhL powracający po przerwie. Właśnie przed pierwszym spotkaniem ze Sprout główne obawy co do zespołu AGO stanowiły zmiany kadrowe. O dziwo wszystko działa i hula i jest lepiej chyba niż przypuszczano. Zabawnie też wyszło bo w obu spotkaniach AGO miało taki same mapy tzn dwa razy wygrywali swojego Ancienta oraz przeciwników Vertigo, więc można spodziewać że przygotowanie pod tymi mapami jest bardzo dobre. W pierwszym meczu błysnął kRaSnaL mając 74-45 w fragach (tam była dogrywka na anciencie).
Czy AGO jest mocne? Myśle że dzisiejszy mecz z Anonymo to pierwszy poważny test dla chłopaków. Do tej pory z ekipa Snaxa AGO mierzyło się 3 krotnie, 3 krotnie wygrywając (2 razy w stosunku 2:1, raz w stosunku 2:0).
Uważam że dzisiaj jest szansa na przełamanie i zwycięstwo po fajnym Close game pójdzie w stronę Anonymo.
Jak wyglądają ich spotkania? Dwa pewne zwycięstwa z Sangal oraz BLINK. Polacy wybierali jako swoje map picki wspomniane wcześniej vertigo oraz mirage, a wygrywali dwukrotnie na inferno jako pickach przeciwnika. Napawa to na pewno optymizmem, szczególnie że wczoraj bardzo dobrze prezentował się KEi, chociaż to Snax zasłużył na MVP poprzedniego meczu.
Właśnie też w tym upatruje większą szanse na zwycięstwo tej ekipy. Widać głód zwycięstwa, snajper Anonymo wielokrotnie bierze na siebie większą odpowiedzialność, działa gra zespołowa. Wszystko jest ok, ale czy to wystarczy? Zobaczymy na pewno po fajnym widowisku o 19:00.
Jakich map się spodziewamy? Myśle że jastrzębie będą chciały wybrać swoją najlepszą mapę czyli Ancienta, mirage lub vertigo może być pickiem Anonymo. Wspomniane wcześniej inferno może być deciderem.
Tak czy siak na ten moment zwycięstwo i sam mecz określam na 50/50. Jeśli mamy kurs 2,8 na jedną z ekip to aż grzech nie spróbować jeśli będzie to close game.
 
Ostatnia edycja:
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
W dniu dzisiejszym finał drabinki przegranych, zwycięzca zagra jutro z AGO w głównym finale w formule B05.
W środę pisałem tak:

Anonymo win @2,4 unibet ➕
powyżej 2,5 mapy @2,1 unibet➖
Anonymo wygra 2-1 @4,4 unibetu ➖


Wczoraj Polacy przejechali się po tureckim Sangalu, a fantastyczny mecz zagrał Kylar. Liczę dzisiaj że jednak przeciwnik nieco mocniej się postawi i ugra mapę :) Zagramy z albańskim BLINK które wczoraj odprawiło 2:0 Wisłę Kraków. W ostatnich czasie prezentują naprawdę fajną formę gdzie w ESEA pokonali wszystkie zespoły na swojej drodze...a w tym między innymi Enterprise czy właśnie wspomniane Sangal czy Akumę. Czy dzisiaj pokonają ekipę Snaxa ? Nie wydaje mi się by było tak łatwe spotkanie jak pokazują kursy by stawiać Albańczyków w roli faworytów w skali @1,5. Oglądałem wczorajsze spotkanie polaków i gra naprawdę wyglądała fajnie, czuć było spinkę i chęć zrobienia wyniku. Liczę że dzisiaj będzie podobnie ale w 3 mapach.
Jak kształtują się kursu teraz gdy minęło parę dni od tego 2:0 dla Anonymo? W sumie to delikatna różnica jest. Nadal Polacy dogiem, więc znowu próbuje.

Anonymo win @2,25 unibet
powyżej 2,5 mapy @2,05 unibet
Anonymo wygra 2-1 @4,5 Unibet

Cóż się zmieniło od tego czasu? BLINK pokonało LDLC 2:0 orz wczoraj również tym samym stosunkiem DBL PONEY. Oglądałem ten mecz, ba nawet postawiłem na francuzów bo w finale jako przeciwnika Anonymo widziałem już ich. Zagrali w sumie fatalnie, zarówno na swojej mapie jak i na mappicku Albańczyków. Przegrali do 11 i do 13 ale prawda jest taka że ich gra była jakaś taka, żałosna. Brak jakiejś chęci, pomysłu, polotu. Zdecydowanie BLINK nie wygrało tego meczu, raczej francuzi go przegrali. Gdy tylko przyśpieszali z taktykami i atakowali w sposób pewniejszy łatwiej zdobywali rundy. Gdy przychodziła stagnacja, przychodziły łatwo przegrane rundy. Nie wydaje mi się że Anonymo się położy i też przejdzie obok meczu gdy stawka jest tak duża.
Polska ekipa przegrała 3 mapowy bój z AGO i od tego momentu grała również dwa spotkania w Malta vibes z imd jako piątym i te mecze to raczej forma do zapomnienia. Różnica z KEiem w składzie jest kolosalna i w tym upatruje dzisiaj zwycięstwa polaków.
Jeśli zrobili to 4 dni temu to czemu mieliby tego nie powtórzyć?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +211
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Dzisiaj ode mnie bardzo fajne value na zakład długoterminowy :)

IEM Sezon XVI - Winter rozgrywany w dniach 2-12 grudnia

Oferta bukmachera jest wystawiona pod układ sił, który znaliśmy przed majorem, a turniej niedługo, także sporych zmian nie powinno być.
1636277546893.png

Każdy kto śledzi csa, powinien już wiedzieć o jaką drużynę chodzi ;) Oczywiście o finalistę majora - G2, który jest tutaj stawiany nawet niżej niż Ence i Astralis. Patrząc na inne drużyny
Vitality - zawsze groźne, ale kluczowym czynnikiem może być to, że prawdopodobnie będzie to ich ostatni mecz tym składzie. Zostały już "zapowiedziane" spore zmiany - https://www.hltv.org/news/32754/vitality-to-overhaul-roster-with-astralis-trio-for-2022-report
Gambit - według mnie główny faworyt to zwycięstwa, chociaż też nie wiadomo jak będą wyglądali psychicznie po takim gwałcie od Navi, zawsze dochodzi dyspozycja dnia, a potrafili oni przegrać na majorze z Entropiq i prawie przegrać z VP. Kolejną kwestią jest to, że 14 grudnia zaczynają finał BLAST z pulą nagród 1 000 000$, jeśli będą się przygotowywać to pod niego, a nie pod turniej z pula 4x mniejszą.
NiP - G2 gładko wygrało z nimi 2:0
Heroic - nie tak gładko, ale również G2 okazało się lepsze, można powiedzieć, że 50/50
Faze - na majorze nawet nie wyszli z grupy, gładkie 7:16 z G2

Typy:
G2 miejsce 1-2 @11 unibet
G2 wygra @21 unibet


Oczywiście jest to bardzo ryzykowny bet, szanse cały czas są niskie, ale patrząc na kursy to jest to ogromne value. Inne buki już się zreflektowały z ofertą i np. na takim 1xbet na miejsca 1-2 jest 1.90, a G2 jest na równi z Gambit faworytem. Pamiętajcie, że kluczowy jest tu kurs - jeśli spadnie to nie polecam tego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +232
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Major się skończył, ale listopad zapowiada się świetnie jeśli chodzi o inne turnieje. Widzę jeden bardzo ciekawy typ na jutro

Pinnacle Fall Series: Entropiq vs Nemiga Gaming 15:00

Koło takiego kursu nie można przejść obojętnie. Bukmacherzy znacząco faworyzują tutaj Entropiq, ale czy słusznie? Oczywiście w normalnych okolicznościach jest to lepsza ekipa, ale trzeba spojrzeć na to spotkanie trochę szerzej.

1# Zawodnicy Entropiq dopiero dzisiaj wrócili ze Szwecji z majora po dwutygodniowej nieobecności w domach.
2# Zagrali jeden z najbardziej wymagających turniejów w ich życiu, który bez wątpienia wymęczył ich psychicznie
3# Przeskakują z grania Lanowego, na mecz online - rozmawiałem z kilkoma zawodnikami i jest to spora różnica
4# Za majora zarobili stosunkowo sporą sumę (po kilka tys dolarów na głowę), nie jest to codzienność dla zawodników tej rangi, może wkraść się z tego powodu dodatkowe rozluźnienie
5# Nie zaskoczą Nemigi niczym nowym. Drużyny tygodniami jak nie miesiącami, szykowały się specjalnie pod Majora, który właśnie się skończył. Odkryli tam wszystkie karty.
6# Nemiga to nie chłopcy do bicia, tylko solidna europejska ekipa. Dodatkowo we wrześniu wygrała już z nimi bezpośrednie spotkanie online https://www.hltv.org/matches/2351412/entropiq-vs-nemiga-funspark-ulti-2021-europe-regional-series-3 Czemu nie tym razem?

Oczywiście nie robię tutaj z Nemigi faworyta spotkania, jednak kurs 4.0 na wygraną i 8.0 na 2:0 do dla mnie ogromne value. Osobiście wystawił bym tutaj na nich max 2.40. Nie zdziwię się też jeśli entropiq się po nich przejedzie, zaden wynik nie będzie zaskoczeniem.

Nemiga wygra @4.0 unibet
Nemiga wygra 2:0 @8 unibet
 
Ostatnia edycja:
R 485

ripele

Użytkownik
Major się skończył, ale listopad zapowiada się świetnie jeśli chodzi o inne turnieje. Widzę jeden bardzo ciekawy typ na jutro

Pinnacle Fall Series: Entropiq vs Nemiga Gaming 15:00

Koło takiego kursu nie można przejść obojętnie. Bukmacherzy znacząco faworyzują tutaj Entropiq, ale czy słusznie? Oczywiście w normalnych okolicznościach jest to lepsza ekipa, ale trzeba spojrzeć na to spotkanie trochę szerzej.

1# Zawodnicy Entropiq dopiero dzisiaj wrócili ze Szwecji z majora po dwutygodniowej nieobecności w domach.
2# Zagrali jeden z najbardziej wymagających turniejów w ich życiu, który bez wątpienia wymęczył ich psychicznie
3# Przeskakują z grania Lanowego, na mecz online - rozmawiałem z kilkoma zawodnikami i jest to spora różnica
4# Za majora zarobili stosunkowo sporą sumę (po kilka tys dolarów na głowę), nie jest to codzienność dla zawodników tej rangi, może wkraść się z tego powodu dodatkowe rozluźnienie
5# Nie zaskoczą Nemigi niczym nowym. Drużyny tygodniami jak nie miesiącami, szykowały się specjalnie pod Majora, który właśnie się skończył. Odkryli tam wszystkie karty.
6# Nemiga to nie chłopcy do bicia, tylko solidna europejska ekipa. Dodatkowo we wrześniu wygrała już z nimi bezpośrednie spotkanie online https://www.hltv.org/matches/2351412/entropiq-vs-nemiga-funspark-ulti-2021-europe-regional-series-3 Czemu nie tym razem?

Oczywiście nie robię tutaj z Nemigi faworyta spotkania, jednak kurs 4.0 na wygraną i 8.0 na 2:0 do dla mnie ogromne value. Osobiście wystawił bym tutaj na nich max 2.40.

Nemiga wygra @4.0 unibet
Nemiga wygra 2:0 @8 unibet
bet ciekawy, problem jest taki, ze ich najlepszy gracz czyli lollipop21k oglosil niedawno, ze odchodzi z druzyny, wiec raczej nie zagra w tym meczu
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
bet ciekawy, problem jest taki, ze ich najlepszy gracz czyli lollipop21k oglosil niedawno, ze odchodzi z druzyny, wiec raczej nie zagra w tym meczu
Zgadza się, chociaż na twitterze przewinęło mi się, że będzie grał albo on, albo ktoś z NewBealrus (pewnie dERZKIY). Tak czy tak brak lollipopa jest wliczony w kurs, a typ według mnie aktualny (jest głównie przeciwko Entropiq)

edit: Zapomniałem o kontakcie do jednego z zawodników :D Wiadomość dobra, bo będzie grał najlepszy zawodnik NewBelarus -tN1R
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
A gracie coś z naszego podwórka? Bo dzisiaj półfinały ESL Mistrzostw Polski na LANie. O ile w pierszym meczu Anonymo powinni sobie poradzić z Wisłą Kraków, o tyle drugi mecz wygląda na bardziej interesujący do obstawienia. Drużyna Honoris starych wyjadaczy Neo i Taza podejmuje PACT na który kurs jest aż 2.60, nie uważacie że to fajna okazja na PACT?
 
Otrzymane punkty reputacji: +236
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Zgodzę się z Tobą, moim zdaniem też jest value na Pact. Sam wystawił bym na nich 1.90-2.0. Co więcej, próbuję również wygraną turnieju przez Pact po kursie 10 na STS.

Ważne przy ocenie obecnej dyspozycji drużyn są między innymi ligi takie jak Esea (której nie ma na HLTV), czy drużynowe Faceity. Pact jest w rewelacyjnej formie. W Esea mają bilans 5:0, a co ważniejsze miażdżyli oni solidne ekipy 3tieru.

16:8 Onyx
16:2 Touch the crown
16:3 Offset
16:6 Young Ninjas


Honoris natomiast wczoraj przegrało ze słabym 2EZ, a kilka dni tematu z akademią Nations i Rezist. Jak dla mnie różnica w dyspozycji jest ogromna, wprawdzie Lany rządzą się swoimi prawami i doświadczenie może wziąć górę, jednak kurs 2.67 to według mnie spore value. Dzięki husarz22 husarz22 za typ i podbieram

Pact wygra @2,67 sts
Pact wygra 2:0 @4,70 unibet
Pact wygra ESL Mistrzostwa Polski kurs 10 sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +226
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Anonymo wygra 2-1 @3,3 unibet przegrać mapę z 12-7 a potem 13-10 na 13-16 to tylko Anonymo potrafi
HONORIS to win 2-1 @3,2 Unibet

Półfinały MP ESL. Widzę że już pojawiły się pierwsze typy.
Anonnymo podejmie Wisłę Kraków i jest do trochę zaskoczony kursem 1,3 na czysty win. To znaczy oczywiście sądzę że ekipa Snaxa powinna wygrać ale dysproporcja kursów dość znacząca. Podejrzewam że jest to pokłosie ostatniego wrześniowego 2:0 wygranego przez Anonymo. Od tego czasu trochę zmian personalnych w ekipie faworytów w postaci snatchiego i rallena którzy przyszli po wypełnieniu kontraktu z AGO. Jak dla mnie finały lanowe mają swój klimat i Wisła Kraków jest wstanie ugrać mapę, mają dobre pomysły na mirage czy overpassie, ale i na d2 czy nuke coś tam strzelają. Druga sprawa, mamy nadal doczynienie z Polskimi teamami i czasem brakuje powtarzalności a phr SZPERO czy Goofy to nie ogórki żeby zakładać że nie ugrają mapy.

Podobny typ tylko w stronę HONORIS podejmujące PACT. Wyżej pojawiły się ciekawe bety na ekipę minise. Od jakiegoś czasu wiem że HONORIS bardzo poważnie traktuje zwycięstwo w MP i przygotowywali się podobno pod te 2 mecze. Doświadczenie delikatnie po stronie NEO i Taza. Jak dla mnie mecz 50/50 a na pewno zobaczymy 3 mapy. Honoris ma fajnego ancienta, PACT overpassa, nuke. To może być bardzo wyrównane spotkanie z dużą ilością zwrotów akcji.

Dodam do tego jeszcze długoterminowy
Anonymo wygra ESL MP kurs @2,05 sts
HONORIS 2 miejsce @2,55
sto

W myśl powyższych typów. W finale Anonymo ogra Honoris 2:0 :)
 
Ostatnia edycja:
M 86K

michalkin

Użytkownik
Anonymo 3 mapa
Anonymo wygra 2-1 @3,3 unibet
HONORIS to win 2-1 @3,2 Unibet


Półfinały MP ESL. Widzę że już pojawiły się pierwsze typy.
Anonnymo podejmie Wisłę Kraków i jest do trochę zaskoczony kursem 1,3 na czysty win. To znaczy oczywiście sądzę że ekipa Snaxa powinna wygrać ale dysproporcja kursów dość znacząca. Podejrzewam że jest to pokłosie ostatniego wrześniowego 2:0 wygranego przez Anonymo. Od tego czasu trochę zmian personalnych w ekipie faworytów w postaci snatchiego i rallena którzy przyszli po wypełnieniu kontraktu z AGO. Jak dla mnie finały lanowe mają swój klimat i Wisła Kraków jest wstanie ugrać mapę, mają dobre pomysły na mirage czy overpassie, ale i na d2 czy nuke coś tam strzelają. Druga sprawa, mamy nadal doczynienie z Polskimi teamami i czasem brakuje powtarzalności a phr SZPERO czy Goofy to nie ogórki żeby zakładać że nie ugrają mapy.

Podobny typ tylko w stronę HONORIS podejmujące PACT. Wyżej pojawiły się ciekawe bety na ekipę minise. Od jakiegoś czasu wiem że HONORIS bardzo poważnie traktuje zwycięstwo w MP i przygotowywali się podobno pod te 2 mecze. Doświadczenie delikatnie po stronie NEO i Taza. Jak dla mnie mecz 50/50 a na pewno zobaczymy 3 mapy. Honoris ma fajnego ancienta, PACT overpassa, nuke. To może być bardzo wyrównane spotkanie z dużą ilością zwrotów akcji.

Dodam do tego jeszcze długoterminowy
Anonymo wygra ESL MP kurs @2,05 sts
HONORIS 2 miejsce @2,55
sto

W myśl powyższych typów. W finale Anonymo ogra Honoris 2:0 :)
Anonymo 3 mapa na nuke. Tam nie mają najlepszych statków. Myślisz że dadzą tam radę?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom