>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co słychac u naszych Orłów

lupe 0

lupe

Użytkownik
Generalnie po tym co nasze Orly pokazały w tych 3 ostatnich meczach niewiem co myśleć. Fakt, że to tylko spotkania kontrolne, Leo ustala skład i taktykę na Euro. Ale jedna rzecz mnie martwi; jak ogladalem wczorajszy mecz z Macedonią wydawało mi się ze piłkarze pozamieniali się koszulkami. Zawodnicy z Macedonii biegali, szukali miejsca, przedewszystkim stwarzali sytuacje !! A nasie chłopcy nic... Jakby niepatrzec strzelili na 3 gole.

Z drugiej strony, napewno siedzi to w głowach chłopaków, ze nie trzeba grac na pełnych obrotach. Niewierze w to że im sie niechce grać. Nawet MAtusiakowi, na którego tak wszyscy jadą. Granie na pól gwizdka, zasłona dymna - nazywajcie to jak chcecie. Jak dla mnie chlopaki jeszcze pokażą nam na co ich stać! Weźmy na przykład Niemców; zremisowali dzisiaj z Białorusinami 2-2. Raczej niewydaje mi sie, że az tak bardzo sie tym przejmują jak my...
 
domel 49

domel

Forum VIP
Co z Żewłakowem?
W 8 minucie meczu Albania - Polska kontuzji doznał podstawowy obrońca polskiej reprezentacji Michał Żewłakow. To kolejny po Jakubie Błaszczykowskim reprezentant naszego kraju, który w ostatnim czasie doznał urazu.
Zawodnik zasygnalizował uraz Beenhakkerowi i ten wprowadził na boisko Adama Kokoszkę. Prawdopodobnie jest to kontuzja mięśnia dwugłowego, podobnie jak u Kuby.
wp.pl
mam nadzieje ze zarówno Żewłakow jak i Błaszczykowski wyleczą konkluzje przed pierwszym meczem na Euro! było by nieciekawie gdyby ich zabrakło
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
Kontuzji również doznał Wojtek Łobodziński. Kolejny prawy pomocnik po Błaszczykowskim, który doznał kontuzji, miejmy nadzieje niegroźnej.


Wiadomość http://www.onet.pl :
Wojciech Łobodziński doznał groźnej kontuzji w meczu towarzyskim z Albanią. Nasz pomocnik zszedł z boiska w 80. minucie meczu.
Pierwsze diagnozy mówią nawet o złamaniu kości strzałkowej nogi. To kolejny piłkarz, po Jakubie Błaszczykowskim, który doznał kontuzji podczas spotkania sparingowego.

- Musimy czekać. Po badaniach będzie wiadomo więcej - powiedział po meczu selekcjoner reprezentacji Polski Leo Beenhakker.

źródło: onet.pl
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Kurcze szkoda tych kontuzji coraz blizej tym wiecej kontuzji , ale byla rozmowa z Zewlakowem i on powiedizal ze ta kontuzjia nie byla grozna tylko on nie chcial ryzykowac w meczu kontrolnym wiec zszedl , w sumie powinien spokojnie sie wykurowac.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Kontuzji również doznał Wojtek Łobodziński. Kolejny prawy pomocnik po Błaszczykowskim, który doznał kontuzji, miejmy nadzieje niegroźnej.


Wiadomość http://www.onet.pl :
Wojciech Łobodziński doznał groźnej kontuzji w meczu towarzyskim z Albanią. Nasz pomocnik zszedł z boiska w 80. minucie meczu.
Pierwsze diagnozy mówią nawet o złamaniu kości strzałkowej nogi. To kolejny piłkarz, po Jakubie Błaszczykowskim, który doznał kontuzji podczas spotkania sparingowego.

- Musimy czekać. Po badaniach będzie wiadomo więcej - powiedział po meczu selekcjoner reprezentacji Polski Leo Beenhakker.

źródło: onet.pl

Badania przeprowadzone w szpitalu w Reutlingen wykazały, że pomocnik Wisły Kraków i piłkarskiej reprezentacji Polski Wojciech Łobodziński podczas meczu towarzyskiego z Albanią (1:0) doznał skręcenia stawu skokowego lewej nogi ze stłuczeniem - poinformowała PAP rzecznik prasowy reprezentacji Marta Alf.

Łobodziński urazu doznał pod koniec spotkania. Prosto ze stadionu, z nogą obłożoną lodem, został karetką odwieziony do szpitala. Badania nie potwierdziły wstępnych podejrzeń, że mogło dojść do złamania nogi. Nie wiadomo na razie jak długo będzie musiał pauzować.

W środę o godz. 11.00 selekcjoner Leo Beenhakker ogłosi nazwiska 23 piłkarzy, których zabierze na ME do Austrii i Szwajcarii. Godzinę później mija ostateczny termin zgłaszania zawodników wyznaczony przez UEFA.

zródlo wp.pl
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Właśnie żeby kontuzje nie popsuły nam zespołu. trzech zawodników w chwili obecnej jest kontuzjowanych a do czasu na leczenie zbyt wiele nie ma, ponieważ do pierwszego meczu naszych pozostały nie całe dwa tygodnie. Trzeb byc dobrej myśli, i trzymac kciuki żeby wszyscy byli do dyspozycji selekcjonera
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Majewski, Bronowicki, Matusiak. Tym panom Leoś podziękował i nie skorzysta z ich usług na EURO 08&#39;.
Dodam że w reprezentacji Niemiec Jogi Loew zrezygnował z Marina, Helmesa i Jonesa.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Ważne jest to że &quot;kontuzje Żewłakowa i Łobodzińskiego nie stanowią problemu&quot;. Za 2-3 dni powinni być całkowicie sprawni
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dobrze że Leo nie wziął słabego Matusiaka, Bronowicki to przez kontuzje, szkoda mi tego Majewskiego bo ma chłopak pojęcie o grze, ale byc może to byłyby za wysokie progi dla tego młodego piłkarza, jeszcze o nim usłyszymy. Dla mnie nie porozumieniem jest Pazdan jakim cudem on jedzie na Euro ?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Matusiak pełna zgoda.
Bronowicki - no cóż , uzasadnienie Leo mnie nie przekonuje bo Bronek przydałby się nawet na 1 mecz :p Nawet jako zmiennik. Tak mi się wydaje, bo nie chce mi się wierzyć by taki Pazdan grał więcej. No ale widocznie nie ma co ryzykować.
Majewski - chyba rzeczywiście dla niego za wcześnie póki co ale z drugiej strony Kokoszka też jest słabszy od Głowackiego i kilku innych obrońców a jednak pojechał ...
 
M 0

maly-6

Użytkownik
Matusiak - nie jest gotowy
Bronowicki - za długa przerwa spowodowana kontuzją, dlatego odpał.
Majewski - moim zdaniem Leo spisał go na straty wystawiając go na prawom strone pomocy, owszem potrzebuje piłkarzy uniwersalnych. Dlaczego nie dał mu szansy na &quot;srodku&quot; bo ma Rogera ? Teraz zaczynam mysleć ze Roger zabrał mu miejsce w skladzie a jestem przekonany, że Radek zagrał by lepiej od Guerreiro na swojej pozycji. Pownien dać mu szanse choć w jednym meczu zagrac na pozycji takiej jak występuje w klubie. Nie jestem zadowolony z tej decyzji...
 
M 0

maly-6

Użytkownik
Pazdan - w tym chłopaku ponoć Leo widzi kolejnego &quot;Mariusz Lewandowski&quot; (walczaka, zadziornego, twardego, nie odstawiającego nogi). Mnie ten chłopak nie przekonuje, bynajmniej jeszcze nie teraz.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Co do Matusiaka byłem wręcz pewny że pojedzie na EURO nawet z taką formą, gdzie w Wisełce grał ogony a Paweł Brożek strzelał jak najęty. Sądziłem że jest to taki pupil Leosia ponieważ siedział te pół roku w Holandii to chociaż pogada w rodzimym języku naszego Holendra chociaż o pogodzie. Jak każdy już na początku nie byłem za Matusiakiem wolałem Brożka czy Sikorę. Ale jednak trochę się zdziwiłem zrezygnowaniem z jego usług, ale to raczej wyszło na dobre dla naszych &quot;Orłów Leła&quot; ????
 
dzibul 0

dzibul

Użytkownik
KADRA S-KADRY NA MISTRZOSTWA EUROPY 2008
Bramkarze:
Artur Boruc (Celtic Glasgow)
Tomasz Kuszczak (Manchester United)
Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)
Obrońcy:
Jacek Bąk (Austria Wiedeń)
Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela)
Paweł Golański (Steaua Bukareszt)
Mariusz Jop (FK Moskwa)
Adam Kokoszka (Wisła Kraków)
Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa)
Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus)
Michał Pazdan (Górnik Zabrze)

Pomocnicy:

Dariusz Dudka (Wisła Kraków)
Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków)
Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund)
Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck)
Rafał Murawski (Lech Poznań)
Łukasz Garguła (PGE GKS Bełchatów)
Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg)
Euzebiusz Smolarek (Racing Santander)
Roger Guerreiro (Legia Warszawa)
Napastnicy:
Maciej Żurawski (AE Larissa)
Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze)
Marek Saganowski (FC Southampton)
Leo zrezygnował z:
Grzegorza Bronowickiego-Szkoda mi go bo sądze że jest o wiele lepszy niż Michał Pazdan
Radosław Majewski-według mnie Roger zabrał mu pozycje w składzie
Radosław Matusiak-z taką formą to może se grać w B-klasie
Ale mam nadzieję że Leon podjął słuszne decyzje i szanuje go i jego decyzje. I mam nadzieję że nasza S-kadra wróci z Euro zwycięska. DO BOJU POLSKO
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
@Dzibul

Co do Grzesia Bronowickiego nie grał w Czerwonej Gwieździe od około pół roku, a jednak był wyczerpany fizycznie po jakiejś tam kontuzji, na którą Leo zareagował i mówił na konferencji że jesli Brono zagrałby około nawet 1h w meczu z Niemcami na reszte EURO już byłby nie przydatny ponieważ za dużo potrzebowałby odpoczynku. Co do Majewskiego to właśnie widze to podobnie nie wiem po co on nam w kadrze jeśli byłby walczakiem gościem, Latynosem z charakterem który nie boi się walczyć to tak, ale nie widzę tego u Rogera, szkoda Majewskiego ale jest młody więc el. MŚ 2010 czekają na niego otworem, jak sam Leo powiedział.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Numery Polaków na Euro 2008:
1. Boruc
2. Jop
3. Wawrzyniak
4. Golański
5. Dudka
6. Bąk
7. Smolarek
8. Krzynówek
9. Żurawski
10. Garguła
11. Saganowski
12. Kuszczak
13. Wasilewski
14. Żewłakow
15. Pazdan
16. Błaszczykowski
17. Łobodziński
18. Lewandowski
19. Murawski
20. Roger
21. Zahorski
22. Fabiański
23. Kokoszka
 
B 0

b721

Użytkownik
Czyli jesli dobrze kombinuje,to drugim bramkarzem jest Kuszczak?
Czy Fabianski?
Jak myslicie?
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
Czyli jesli dobrze kombinuje,to drugim bramkarzem jest Kuszczak?

Czy Fabianski?

Jak myslicie?

Według mnie drugim bramkarzem będzie Tomasz Kuszczak, a nie Łukasz Fabiański, ponieważ Tomek w tym sezonie więcej bronił od Fabiańskiego w meczach o stawke. Grał w Lidze Mistrzów w pojedynkach grupowych, w Premiership miał też kilka spotkań i w Pucharze Anglii. A Łukasz bronił tylko w Pucharze. 1. Artur Boruc 2. Tomasz Kuszczak 3. Łukasz Fabiański
 
Do góry Bottom