>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Co słychac u naszych Orłów

roy. 187

roy.

Forum VIP
Dla mnie jest jedno głupie jeżeli już dostał to miał walczyć jak każdy w Eliminacjach a nie kilku zawodników na prawdę zostawiało serce na boisku a nawet nie pojechali i jak oni się mają czuć względem Rogera który praktycznie na gotowe poszedł :?:
a czy to jego wina, ze dostal obywatelstwo dopiero po eliminacjach?
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Dziwny z nas narod... Chlopak jeszcze nie dostal szansy i juz go wszyscy skreslaja- a jak daj Boze zagra dobrze to bedziemy go na rekach nosic. Uwazam ze Roger zasluguje na sznase, a juz na pewno nie zasluguje na takie traktowanie.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
heh, mam nadzieje, że ten temat nie zostanie zamknięty bo ja Roger np. strzeli bramkę na Euro to chcę wtedy widzieć wypowiedzi tych co po nim teraz jeżdżą, pewnie by go wychwalali i mówili ze Roger jest nasz. Na przykladzie Lozano, jak zdobyl vice MŚ to na kazdym forum, doslownie wszedzie go wychwalali jaki on jest wielki, a po ME to od razu wyzwiska i słowa Lozano musi odejsc. Zal mi was...
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Wichniar - prawda jest napastnikiem a Roger pomocnikiem, ale wolę widzieć Atak Żurawski-Wichniarek ( Przykład ???? ) niż linię pomocy Lewy-Roger...
Jedno jest pewne: jeśli ten &quot;Polak&quot; strzeli dla nas bramkę na EURO - ja z niej nie będę się cieszył !
Ps. Mamy 40 mln ludności i nie wierzę aby Roger był aż tak potrzebny. Tyle w temacie !
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Dokladnie jak webb4 jestem przekonany, ze jak Roger wypadnie dobrze to wszyscy beda go nosic na rekach. Jacekk, Polaku, nie skąd wziąść tylko wziąć.
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Wichniar - prawda jest napastnikiem a Roger pomocnikiem, ale wolę widzieć Atak Żurawski-Wichniarek ( Przykład ???? ) niż linię pomocy Lewy-Roger...
Jedno jest pewne: jeśli ten &quot;Polak&quot; strzeli dla nas bramkę na EURO - ja z niej nie będę się cieszył !

Ps. Mamy 40 mln ludności i nie wierzę aby Roger był aż tak potrzebny. Tyle w temacie !
Zobacz ile ludności maja Indie i Chiny- a raczej potegami nie sa w pilke. A poza tym stary jak ty piszesz ze nie bedziesz sie cieszyl z bramki dla Polski strzelonej przez Rogera to dla mnie jestes hmmm...... . Takim tokiem rozumowania to z samoboja tez sie nie bedziesz cieszyl?
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Takie życie ,Frankowski wywalczył MŚ w 2006 r i nie pojechał a teraz Roger nie pomógł ( bo nie mógł ,jakby mógł to by pomógł ;) )a pojedzie.I nie wiem co Was tak dziwi jego obecność ? Jakoś w Niemczach nie robi im różnicy ,że Mario Gomez to Brazylijczyk a Klose z Podolskim Polacy jakby nie było ;) A wcześniej grał Asamoah - murzyn z krwi i kości.We Francji i Holandii to samo.Jak Roger będzie grał dobrze to go pokochacie ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Mnie ciekawi czy Leo zdecyduję się na wystawienie Rogera w pierwszej &quot;11&quot; bo jeśli tak to ktoś z kadry która wywalczyła ten awans zostanie na ławce rezerwowych co dla mnie było by troszkę nie fair. Wiadomo jeśli w składzie z Rogerem wygramy to nikt nie będzie miał pretensji, gorzej jak będzie sytuacja odwrotna. Druga sprawa jak zagramy w ataku, pewniakiem jest Ebi Smolarek a kto będzie jego partnerem w ataku, byc może Ebi zagra sam w ataku, a całkiem możliwe jest też że Smolarek będzie grał na skrzydle. Na dzień dzisiejszy jest wiele niewiadomych...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Leo nie jest przecież zadnym amatorem i Roger musi mieć coś w sobie, ze holender widzi go w kadrze, a co do tege iz jesli ktoś grał dobrze w eliminacjach a nie jedzie to przecież jak wiadomo nikt nie pojedzie za zasługi, jesli ktos grał dobrze w eliminacjach to nie znaczy ze musi grac dobrze w turnieju, takie są zasady, brutalne ale są.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tak ludzie mówią że skreślamy go ponieważ moim zdaniem powinno być tak jeżeli ma grać musi być 2 razy lepszy od innego wkońcu to oni wywalczyli awans a ktoś ma teraz grać w ich miejsce nie fair wobec ich dlatego nie mów Roy że to nie jego wina. Nagle wystąpił z takim pomysłem itd.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Tak ludzie mówią że skreślamy go ponieważ moim zdaniem powinno być tak jeżeli ma grać musi być 2 razy lepszy od innego wkońcu to oni wywalczyli awans a ktoś ma teraz grać w ich miejsce nie fair wobec ich dlatego nie mów Roy że to nie jego wina. Nagle wystąpił z takim pomysłem itd.
To nie on wystapil z tym pomyslem tylk kadra sie do niego sglosila , tak wiec nie mow jak nie wiesz. Po drugie jeszcze padnie cos obrazliwego na Rogera warn od razu i mnie to duzo obchodzi.. ,ludzie ile wy macie lat:?: , macie cos do niego , jak bym byl coahcem tez bym stawial na graczy ktorzy sa w formie a nie an tych ktorzy strzelali bramki , a co mnie obchodzi kto strzelal? wole postawic na tego kto jest w pelni przygotowany, a niektorymi wypowiedziami ze nie bedziecie sie cieszyc z gola jak Roger strzeli to juz wogole smiech na sali ... tak wiec przystopujcie i zmiencie temat a nie tylko Roger to i Roger tamto ..
 
krelian 0

krelian

Użytkownik
A mnie Rogera gra nigdy do siebie nie przekonała, po prostu jest to dla mnie przeciętny piłkarz który blokuje na dodatek miejsce w reprezentacji młodemu Majewskiemu (który ma duży talent), a wiadomo że prędzej Leo wpuści na boisko Rogera niż Majewskiego bo nie po to dali mu obywatelstwo żeby grzał ławkę na euro, to by było bez sensu. Aż dziw bierze że Rosjanie dają za niego 4.5 mln euro, nie powiem że przepłacają i to konkretnie. Denerwują mnie też dziennikarze którzy robią z niego wielką gwiazdę, co kupuje gazetę sportową na pierwszej stronie Roger, zrobiono z niego zbawce polskiej piłki zanim jeszcze w niej zagrał...oj żeby za miesiąc nie było wielkiego rozczarowania. Reasumując Roger w moich oczach jest przeciętny i na pewno na rękach go nosić nie będę nawet jak strzeli gola dającego sukces, bo po prostu go nie trawie, są inni w tej kadrze których cenie ;), zresztą wątpię żeby on strzelił gola dającego sukces na euro. To już bym wolał jakby dali obywatelstwo: Chinyamie, Rengifo, Astizowi, Ediemu czy Arboledzie, bo ich gra mi o wiele bardziej odpowiada ;).
 
J 19

jajo

Użytkownik
Roger dla mnie Polakiem nie jest i denerwuje mnie koniunkturalizowanie reprezentacji NARODOWYCH. W tej sytuacji nie interesuja mnie jego umiejetnosci. Obrazac go w zadnym wypadku nie zamierzam, stwierdzam tylko fakty. Jesli pilkarze zaakceptowali, to ze Brazylijczyk gra w naszej kadrze, to to czy on wystepowal w eliminacjach nie powinno miec juz znaczenia. Liczy sie obecna dyspozycja, ale takze zgranie z zespolem. Wiec jesli oba zadzialaja, to oni jako profesjonaliscie Rogera w kadrze zaakceptuja. Ja moze go polubie, ale zdania na temat jego obywatelstwa nie zmienie
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
W ogóle my Polacy jesteśmy bardzo dziwni, koleś przyszedł do reprezentacji aby nam pomóc a nasz naród jak zwykle ma wielkie problemy, jakoś inne narody nie mają takich błahych problemów, a w Niemczech to chyba powinno wybuchnąć ogólnonarodowe powstanie w związku z kadrą, która opiera sie głównie na imigrantach.
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Chinyamie, Rengifo, Astizowi, Ediemu czy Arboledzie, bo ich gra mi o wiele bardziej odpowiada
Czinjama gra w kadrze Zimbabłe a reszta nie gra na pozycji Rogera a widocznie środkowy pomocnik był potrzebny Leosiowi.
ema.
 
patryk1708 6

patryk1708

Użytkownik
Roger może występować też na lewej flance, a w zasadzie na tej pozycji występował w Legii częściej. Ja nie mam nic do tego, że znaturalizowaliśmy Rogera na Polaka. Chłopak widać, że chciał polskiego obywatelstwa, a nie zrobił to, żeby mieć &#39;szersze możliwości na rynku europejskim&#39;.
A wracając do jednej z wypowiedzi, odnośnie mniejszej radości po zdobytym, ewentualnym golu na EURO przez tego zawodnika to jestem ciekaw jak ludzie, którzy tak się wypowiadają cieszyli się i wznosili na wyżyny Emmanuela Olisadebe, który to zdobył dla reprezentacji Polski najważniejsze bramki w EL.MŚ 2002.
Napewno nie bym był zachwycony, tak jak większość z was, gdyby u nas w reprezentacji miało występować kilku wynaturalizowanych zawodników, jak choćby w drużynie niemieckiej - Podolski, Klose, Borowski, Trochowski, Gomez, Asamoah, Kuranyi, itd., ale jeden jedyny piłkarz z polskim obywatelstwem nikomu nie zaszkodzi, a być może nam pomoże. Pozdrawiam. ;)
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Szczerzre, to mi to nie przeszkadza, że Roger stał się Polakiem. Jest dobry to niech gra w reprezentacji. Tylko wkurza mnie to, że od razu jedzie na ME zabierając miejsce, któremuś z młodych polskich piłkarzy, którzy w eliminacjach dawali z siebie wszystko. Moim zdaniem trochę to niesprawiedliwe.

A wracając do jednej z wypowiedzi, odnośnie mniejszej radości po zdobytym, ewentualnym golu na EURO przez tego zawodnika to jestem ciekaw jak ludzie, którzy tak się wypowiadają cieszyli się i wznosili na wyżyny Emmanuela Olisadebe, który to zdobył dla reprezentacji Polski najważniejsze bramki w EL.MŚ 2002.
Także uważam, że wypowiedzi w stylu &quot; Jak Roger strzeli gola to nie będę się cieszył &quot; są bardzo głupie. Jakoś inne reprezentacje grają z masą naturalizowanych zawodników w składzie i świat się od tego nie zawalił. Co do Emmanuela Olisadebe to Patryk1708 trochę się z tobą nie zgodzę. Ludzie nie mieli raczej nic przeciwko naturalizacji tego zawodnika, bo nie przyszedł on na gotowe. Grał w eliminacjach, a nie jak Roger, który nie grał nigdy w polskiej reprezentacji i od razu na ME jedzie. To nie jest tak, że wszyscy ci, którzy są przeciw Rogerowi byli także przeciw Olisadebe. Emmanuel Olisadebe w głównej mierze przyczynił się do awansu Polaków do Mistrzostw Świata. Jego wyjazd na te zawody był zupełnie zasłużony i myślę, że wszyscy mu kibicowali i nikt nie zważał na to, że był naturalizowan, bo na prawdę zasłużył na występ w MŚ. Takie moje zdanie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jeżeli będziemy robić tak jak robimy to może damy obywatelstwo wszystkim zawodniką zagranicznym którzy grają powyżej 2 lat i są &#39;&#39;niby dobzi&#39;&#39; Dla mnie ten Brazylijczyk gra coś ale jeżeli by był taki dobry to trener Brazylii by go dostrzegł a że nie dostrzegł bo są lepsi najwidoczniej a u nas Polaczki mu dali i teraz się cieszy ktoś kto wywalczył sobie awans jako pomocnik a nie pojechał z powodu kogoś kto w nich nie grał :?: Porażka to jest Easy jak byś sobie wywalczył a kogoś innego by wzieli w twoje miejsce kto nawet nie uczestniczył i Co jakbyś się poczuł :?:
 
matsta1 0

matsta1

Użytkownik
Ale co tu ma do rzeczy opinia pilkarza, poprostu pomogl zespolowi ale znalazl sie ktos kto wg trenera przyda sie bardziej. Chyba kpisz z ta Brazylia? to by kiedys gral w Brazyli bylo tak samo prawdopodobne co przeplyniecie oceanu i potem dojscie na zgrupowanie kadry ???? Na nasza reprezentacje to on moze sie nada do czolowki nawet Europejskiej to mu daleko. Wiesz jesli chcesz zobaczyc kiedys sukces polakow taki jak za dawnych lat to nie samymi rodowitymi polakami u nas zwyczajnie nie ma zawodnikow, a Ci ktorzy sie zapowiadaja jak zawsze gdzies potem znikna na lawce zagranicznego klubu. Jak bylo z Oli? najpierw wielkie halo a potem wszyscy co go wieszali dumni z niego byli. Koncepcja niektorych dla naszej reprezentacji jest naprawde conajmniej dziwna badzmy realistami nie tylko my naturalizujemy pilkarzy tylko pytanie jest takie czy uda nam sie to robic z powodzeniem .
Pozdrowienia dla tych ktorzy wiedza ze nie skresla sie pilkarzy/decyzji na starcie. Ps. to tak jakby powiedziec ze praca w Anglii nie przynosi/ nie przyniesie rzadnych zyskow bo nie jestesmy obywatelami tego kraju.
 
Do góry Bottom