>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co słychac u naszych Orłów

matsta1 0

matsta1

Użytkownik
I jeszcze jedno postaw sie w sytuacji tego pilkarza skoro opisales syt odebebrania miejsca w skladzie, to napewno chcial bys grac w jakiejs reprezentacji bedac na jego miejscu i wiedzac ze w swojej ojczyznie nie masz czego szukac ze wzgledow czysto pilkarskich. On tez sie chce pokazac szerszej publicznosci i osiagnac cos wiecej niz gra w Legi. Kazdy kij ma dwa konce! Tyle Pozdro
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Roger to Roger tamto... dajcie chlopakowi szanse... nie wyjdzie bedziecie mieli przynajmniej na kogo zwalic wine. Dziwi mnie ze wszyscy polacy zajmuja sie Rogerem a nikt np nie zwraca uwagi ze Ebi( z calym szacunkiem dla niego: wiem co zrobil dla naszej druzyny , jak bardzo jest wazny i bardzo go lubie) zamiast byc na zgrupowaniu to gra z dzieciakami na jakims pseudoboisku, wystepuje w Tvn itp. Wiem ze to tylko jeden dzien ale pamietacie jak bylo przed Korea- zupki i inne pierdoly.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jasne ja myślę że warto mu dać szansę bo każdy możę coś dobrego wnieść okażę się po mistrzostwach czy to był dobry wybór
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Szansa powinna przyjsc owszem ale po EURO jak mówi wiekszosc z nas !!! Teraz nie powinno i miejmy nadzieje ze Leo go skresli z listy bo to bedzie nie fair jak pojedzie za nie wiadomo co bo przeciez nie gral wcale wspanialego sezonu w barwach Legii, a taki np Radek Majewski poczynił ogromny krok do przodu i gra wyjazd mu sie niewatpliwie nalezy.

Po Euro nic do Rogera nie mamy ale teraz jest nam niepotrzebny!! Skoro w takim skladzie wywalczylismy przepustke na ta wspaniała impreze to i bez niego sobie tam poradzimy !!
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Jeżeli będziemy robić tak jak robimy to może damy obywatelstwo wszystkim zawodniką zagranicznym którzy grają powyżej 2 lat i są &#39;&#39;niby dobzi&#39;&#39; Dla mnie ten Brazylijczyk gra coś ale jeżeli by był taki dobry to trener Brazylii by go dostrzegł a że nie dostrzegł bo są lepsi najwidoczniej a u nas Polaczki mu dali i teraz się cieszy ktoś kto wywalczył sobie awans jako pomocnik a nie pojechał z powodu kogoś kto w nich nie grał :?: Porażka to jest Easy jak byś sobie wywalczył a kogoś innego by wzieli w twoje miejsce kto nawet nie uczestniczył i Co jakbyś się poczuł :?:
zapewniam Cie, ze jezeli CI co wywalczyli by byli w pelni formy to by pojechali , ale jak widac nie sa to trener musial skorzystac z Rogera a bezmyslnie tego by nie robil, bez odbioru...
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Szansa powinna przyjsc owszem ale po EURO jak mówi wiekszosc z nas !!! Teraz nie powinno i miejmy nadzieje ze Leo go skresli z listy bo to bedzie nie fair jak pojedzie za nie wiadomo co bo przeciez nie gral wcale wspanialego sezonu w barwach Legii, a taki np Radek Majewski poczynił ogromny krok do przodu i gra wyjazd mu sie niewatpliwie nalezy.

Po Euro nic do Rogera nie mamy ale teraz jest nam niepotrzebny!! Skoro w takim skladzie wywalczylismy przepustke na ta wspaniała impreze to i bez niego sobie tam poradzimy !!
Nam niepotrzebny? My wywalczylismy? My sobie poradzimy? O ile wiem to wywalczyla to reprezntacja i Leo. Jezeli Polska dostanie baty juz w grupie to ludzie beda pisac ze &quot;my zagralismy slabo&quot; ??? Nie, beda pisac ze ONI zagrali beznadziejnie i Leo powinien odejsc- a wszytsko przez diabla Rogera itp. O ile wiem to trenerem naszej reprezentacji jest niejaki Leo Beenchaker i to dzieki niemu widzialem najlepszy mecz Repreznatacji w moim zyciu( Polska-Portugalia). Dlatego tez to on dezyduje kogo chce powolac i kogo potrzebuje a co najwazniejsze to on bierze za to odpowiedzialnosc. Skoro uwaza ze Roger mu jest potrzebny to chociaz za to co Leo zrobil dla polskiej pilki powinnismy to zaakceptowac. Nikt Ci nie karze kochac Rogera ale jako kibice REPREZENTACJI POLSKI powinnismy to zaakaceptowac, a taka dyskusja wprowadza tylko niepotrzbne problemy w druzynie itd
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nam niepotrzebny? My wywalczylismy? My sobie poradzimy? O ile wiem to wywalczyla to reprezntacja i Leo. Jezeli Polska dostanie baty juz w grupie to ludzie beda pisac ze &quot;my zagralismy slabo&quot; ??? Nie, beda pisac ze ONI zagrali beznadziejnie i Leo powinien odejsc- a wszytsko przez diabla Rogera itp. O ile wiem to trenerem naszej reprezentacji jest niejaki Leo Beenchaker i to dzieki niemu widzialem najlepszy mecz Repreznatacji w moim zyciu( Polska-Portugalia). Dlatego tez to on dezyduje kogo chce powolac i kogo potrzebuje a co najwazniejsze to on bierze za to odpowiedzialnosc. Skoro uwaza ze Roger mu jest potrzebny to chociaz za to co Leo zrobil dla polskiej pilki powinnismy to zaakceptowac. Nikt Ci nie karze kochac Rogera ale jako kibice REPREZENTACJI POLSKI powinnismy to zaakaceptowac, a taka dyskusja wprowadza tylko niepotrzbne problemy w druzynie itd
Oczywiscie jesli Leo tak zadecyduje to bede musial ta decyzje jakos przyjąc do wiadomosci ale bedzie ciezko.
Oby to był dobry wybór bo jak narazie to twierdze ze moze to sie zle odbic na naszej druzynie...
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
nie wiem o co ci chodzi z tym odbiciem sie na naszej druzynie :? co ty masz do tego Rogera? Napewo jest w lepszej formie od takiego Garguły a są bardzo podobni techniczie wiec Roger mógłby spokojnie go zastąpić i jeśli Graguła bedzie w słąbej formie dalej to myśle że lepiej go odpuścic i postawić na młodego Majewskiego.
Nie wiem czemu ty sie czepiasz tego Rogera? Bo jest z Brazylii i za to że kocha Polske (przynajmniej tak mowi) dostał obywatelstwo? A gdyby obywatelstwo dostał robinho albo messi bo jakoś zachciało im sie grac na Euro(wiem ze jest to niemozliwe ale trudno ???? ) to bys nic nie mowil tylko dziekowal bogu ze taki messi chce grac dla polski.a gdyby na euro walil kazda akcje to bys mowil ze to nie jego wina tylko boruca bo puszczal bramki, obrony bo dawala dojsc do strzalu, pomocy w tym rogera bo zle mu podawali. taki moje zdanie i zsiadzcie z rogera wszyscy moze po euro jeszcze bedziecie dziekowali dla beenhackera ze zabral go na ta impreze
 
G 3

grassssss

Użytkownik
Skoro Leo go powołał to do czegoś jest mu potrzebny ,napewno nie będzie fer jesli pojedzie wogóle i odrazu wyjdzie w 1 jedenastce ,Garguła po kontuzji nadal nie odzyskał tej formy co kiedyś a to jego pewnie zobaczymy z Niemcami ,zreszta niewiadomo z iloma defensywnymi pomocnikami wyjdziemy .Tez jestem zdania ze powinien pokazac sie dopiero w eliminacjach ale to nasza przewaga bo nikt nie zna Rogera ,może sie pojawic na osatnie 30minut meczu i przeciwnik nie będzie wiedział ja kzagra ja ksie zachowuje na boisku i moze odmienic mecz.Sam Roger nie wygra meczu w innych krajach roi sie od naturalizowanych graczy a sam Roger będzie czuł wielką presje.Co do składu bramkarze i obrona najmocniejsza jaką mamy , szkoda że nie ma Jelenia napewno wniósłby więcej niz Matusiak i Jańczyka też mozna było powołąć to tyle .
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Są 2 wyjścia albo Roger zostanie &quot;Bożyszczem&quot; albo zostanie znienawidzony.Wszystko zależy od niego i Leo.
Co do ewentualnej gry Rogera to myślę ,że na lewej obronie mógłby spokojnie podołać.Golański czy Wawrzyniak są jednak słabsi.W środku pomocy mimo wszystko za duży tłok , Majewski ,Lewandowski ,Garguła i jeszcze paru.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
webb,bardzo dobrze prawisz,zobaczymy co będzie po Euro w przypadku (nie daj Boże) ew. porażki...Prawdziwych kibiców poznaje się po porażkach,bo jak drużyna wygrywa to im kibice nie są do niczego potrzebni...

POLSKA!!!!!
 
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
nie wiem o co ci chodzi z tym odbiciem sie na naszej druzynie :? co ty masz do tego Rogera? Napewo jest w lepszej formie od takiego Garguły a są bardzo podobni techniczie wiec Roger mógłby spokojnie go zastąpić i jeśli Graguła bedzie w słąbej formie dalej to myśle że lepiej go odpuścic i postawić na młodego Majewskiego.
Nie wiem czemu ty sie czepiasz tego Rogera? Bo jest z Brazylii i za to że kocha Polske (przynajmniej tak mowi) dostał obywatelstwo? A gdyby obywatelstwo dostał robinho albo messi bo jakoś zachciało im sie grac na Euro(wiem ze jest to niemozliwe ale trudno ???? ) to bys nic nie mowil tylko dziekowal bogu ze taki messi chce grac dla polski.a gdyby na euro walil kazda akcje to bys mowil ze to nie jego wina tylko boruca bo puszczal bramki, obrony bo dawala dojsc do strzalu, pomocy w tym rogera bo zle mu podawali. taki moje zdanie i zsiadzcie z rogera wszyscy moze po euro jeszcze bedziecie dziekowali dla beenhackera ze zabral go na ta impreze
daj spokój, kocha Polske? jak on może pokochać Polskę będąc w niej tak krótko? on po prostu nie powinien być kadrze i tyle, jak dla mnie on nic tak niesamowitego nie prezentuje aby go reprezentacja potrzebowała, inaczej by to wyglądało gdybyśmy brali do kadry grajka który naprawdę by się wyróżniał
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Dajcie spokóje już temu Rogerowi.

Wracając do tematu:&quot;Co słychać u naszych orłów&quot;
W piątek Polska zagra towarzysko z drugoligowcem Schaffhausen, bwin ma ten mecz u siebie w ofercie i wg mnie pewny typ to over 2,5 kurs:1,3 , bardzo dobry na podbicie ako.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dajcie spokóje już temu Rogerowi.

Wracając do tematu:&quot;Co słychać u naszych orłów&quot;
W piątek Polska zagra towarzysko z drugoligowcem Schaffhausen, bwin ma ten mecz u siebie w ofercie i wg mnie pewny typ to over 2,5 kurs:1,3 , bardzo dobry na podbicie ako.
radek ma racje. Dajmy już spokój Rogerowi i skupmy sie na sparingach i calej otoczce wokół naszej kadry.
Jutro jak wspomnial gramy z Schaffhausen sparing, w którym z pewnoscia nie zobaczymy bramkarzy Artura Boruca i Tomka Kuszczaka. Boruc dzisaij gra jeszce mecz ligowy a Kuszczak wczoraj cieszyl sie ze zdobycia Champions League ???? Zatem w bramce powinien stanąc Fabiański.
Myśle ze Leo da pograc kazdemu z zawodników w jutrzejszym meczu, a w potyczkach z Albanią i Macedonią wybierze dwie jedenastki i kazda zagra po 90min. A ostatni nasz sprawdzian miał bedzie miejsce w Chorzowie w potyczce z Duńczykami i tam zobaczymy juz byc moze podobną jedenastke do tej która wybiegnie w meczu z Niemcami na Euro.

A jutrzejszy mecz POLSKA-FC Schaffhausen pokaze LIVE POLSAT SPORT od 18:45 ????
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Jest jeszcze chyba Szczęsny i myślę ,że po to Leo go powołał by dać mu szanse.
I mimo ,że na Euro nie pojedzie to byłbym szczęśliwy gdyby zagrał.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jest jeszcze chyba Szczęsny i myślę ,że po to Leo go powołał by dać mu szanse.
I mimo ,że na Euro nie pojedzie to byłbym szczęśliwy gdyby zagrał bo jest wychowankiem mojego klubu w którym gram ;)
Owszem jest jeszce Wojtek Szczęsny ale mysle ze Leo powołał go jedynie aby na treningach miał kto bronic ;) Z calym szacunkiem ale jeszcze nie jego pora na kadre A...
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
POLSKA - INFO - EURO 2008
Na zgrupowanie dotarli dzisiaj Jacek Krzynówek i Kuba Błaszczykowski. Jutro dołączy ostatnich czterech zawodników z 26-osobowej kadry - Artur Boruc,Tomasz Kuszczak, Mariusz Lewandowski i Euzebiusz Smolarek.

Jak napisał wcześniej Robson jutro mecz sparingowy Polska - FC Schaffhausen.
Transmisja tego spotkania na Polsacie Sport o 18.45.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Mam nadzieję że tacy piłkarze jak Krzynówek, Jop, Fabiański czy też Matusiak będą w dobrej dyspozycji. Ci piłkarze grają mało w swoich klubach i oby nie odbiło to się na ich grze. Ja bardzo wierzę w dobrą formę Krzynówka ponieważ to bardzo ważny gracz dla naszej drużyny narodowej.
Wie ktoś może w jakiej miejscowości mieszkają Polacy ?
 
lupe 0

lupe

Użytkownik
Co myślicie o dzisiejszym sparingu? Zastanawiam sie powaznie nad typem Polska wygra roznica 2 lub wiecej goli po fajnym kursie 1.61.

Co myslicie ??
 
Do góry Bottom