>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co słychac u naszych Orłów

jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Dania na pewno nie odpuści ( patrz. wywiad z Olsenem - onet ). Gra nam się z nimi dosyć trudno. Dzisiaj Polska zapewne wyjdzie najmocniejszy z możliwych składów. Nie typowałem tego meczu choć kursy naprawdę ciekawe.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Może troszkę nie na temat, bo bardziej post będzie dotyczył Niemców ale cóż lepszego tematu nie znalazłem. Widziałem drugą połowę meczu Niemcy-Serbia i jestem dość optymistyczny przed meczem 8 czerwca ;-) Dlaczego ? Niemcy nie są w jakieś wielkiej formie. Jedynie Ballack to klasa światowa a reszta gra przeciętnie. Serbia mogła ten mecz wygrać wyżej (poprzeczka na potencjalne 2-0). Niemcy mieli z kolei sporo szczęścia przy bramkach. Gol po asyście Jansena (swoją drogą chyba doznał kontuzji) bardzo przypadkowy bo Marcell został nabity przy próbie wybicia na rzut rożny, drugi gol Ballacka z rzutu wolnego bo fatalnie ustawiony mur. Widać, że Serbowie nie mieli siły i od 70 minuty już tylko się bronili ale do tego czasu grali nieźle. Jeśli my wytrzymamy fizycznie cały mecz to jestem przekonany że nie przegramy tego meczu. Grunt to dać jak najmniej miejsca Ballackowi a reszta jest niegroźna :p
Więcej o meczu http://www.sport.pl/sport/1,89344,5264991,Niemcy_graja_do_konca__Beenhakker_podpatruje_z_bliska.html
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Ja oglądałem całe spotkanie jak i wcześniejsze z Białorusią. Yogi Loew to nie Klinsi któremu jeśli się coś nie podobało to następnie korygował to pierwszą sprawą był styl w jakim Niemcy grali w 06&#39; roku, ale do czego zmierzam jeśli ktoś oglądał spotkania z Białorusią i Serbią było widać że Lehmann jak i obrona Niemiecka to największe minusy tej ekipy to co wyprawia Lehmann jak i formacja przed nim dała mi jakieś impuls przy którym tez sądzę że nasze szanse na remis z Niemcami wzrosły, jeszcze jutrzejszy mecz zweryfikuje co potrafimy na Niemcy. Jeśli Beniu nakręci naszych chłopców powie Krzynówkowi żeby sobie pozwolił na strzały z dystansu, a drużynie o nie skomplikowane akcje pod bramką Lehmanna jestem pewniejszy o bramkę a na pewno o dobry wynik, lecz będę musiał zobaczyć jutrzejszy mecz co potrafimy zaprezentować na meczem z Niemcami. Na sam koniec sądzę że Niemcy nawet po długich ośmiu latach bez zwycięstwa na EURO mogą nie wygrać i z nami przez konserwatywność Loewa ale to oczywiście jest dla nas na ✅
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Wczorajszy mecz Niemcy-Serbia podtrzymał moje zdanie o przeciętnej defensywie podopiecznych Loewa. Lehmann naprawdę nie jest taki pewny w swoich poczynaniach i tak jak kolega wyżej wspomniał, trzeba zaskakiwać go strzałami z dystansu. Siła niemiecka moim zdaniem polega w stałych fragmentach gry. Wysocy zawodnicy a jest ich kilku ( Ballack, Klose, Mertersacker, Metzelder) będą zawsze zagrożeniem.
Zastanówmy się nad jednym ( dzisiejszy mecz ) : Czy Leo specjalnie dobierze taktykę, aby za wiele naszym rywalom nie pokazać? Czy może zagrają tak jak mają na EURO? Osobiście uważam, że dobrze by było jak byśmy zagrali słabo, bez pomysłu a za kilka dni z Niemcami zaskoczyć ich i pokazać co potrafimy.
 
ciufass 0

ciufass

Użytkownik
No tak, ale przez cały nasz mecz z Niemcami może być 0:0 i na koniec może Ballack strzelić, przydała by się na ten mecz jakaś kontuzja dla niego ;).
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Jeśli jeszcze mogę dodać wczoraj nSport nie podając źródła podał dosyć nie wiem jak nawet nazwać &quot;nietypowy nius&quot; że Polska podczas pobytu w tej małej mieścinie trenowała coś by zaskoczyć Niemców jak i innych rywali, a szkolili taktykę 4-4-2 z Żurawskim i Smolarkiem na szpicy, jak i Wawrzyniak po lewej stronie obrony. To czy ten nius od konika sprawdzi się okaże się dopiero na EURO, ale jeśli nSport podczas któregoś ze swoich programów podał taki nius, może się coś święci.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Modlić sie tylko by Loew dał na bramke Jensa ????
Tego sie obawiam , ze może przejrzeć an oczy i dac jakiegoś młodego.
Lehman wali błedy jak z osiedlowego. Nie dziwne ze przesiedzial 4/5 sezonu na ławie
 
chris4 1

chris4

Użytkownik
I nie tylko Lehmann się myli - ostatnio niemieccy obrońcy coś nie są w formie; chyba najwięcej pretensji kibice mają do Metzelder&#39;a.

W dodatku problemy mają nie tylko Niemcy:

Niedzielna chorwacka prasa nie szczędzi piłkarskiej reprezentacji kraju słów krytyki po sobotnim remisie 1:1 z Węgrami w Budapeszcie.
&quot;W dalszym ciągu nie mamy ataku&quot; - piszą &quot;Sportske novosti&quot;. &quot;Obrona pełna dziur, brakuje nam determinacji w grze&quot; - dodaje &quot;24sata&quot;.

Kapitan reprezentacji Niko Kovac, który strzelił obie bramki w meczu, pierwszą w 23. minucie dla &quot;swoich&quot;, a drugą 19 minut później samobójczą, nie widzi powodów do bicia się w piersi i mówi: &quot;Wprawdzie zabrakło nam świeżości, to jednak jestem optymistą. Niemcy są w naszej grupie drużyną numer jeden, a my tuż za nimi. Czujemy respekt przed każdym przeciwnikiem, ale Polacy i Austriacy nie mają z nami najmniejszych szans&quot;.
&quot;Oszczędzaliśmy siły na czekający nas mecz z Austrią 8 czerwca inaugurujący nasz start w mistrzostwach Europy&quot; - skomentował krótko mecz pomocnik Darijo Srna.

&quot;Węgry przysporzyły nam kłopotów przed mistrzostwami Europy, niech to będzie ostrzeżeniem dla trenera Slavena Bilica&quot; - konkluduje krytykę pod adresem piłkarzy i szkoleniowca &quot;Vecernji list&quot;. Bilic broni się mówiąc: &quot;Niektórzy piłkarze nie mieli swojego dnia. Nie byli niebezpieczni. Będą niebezpieczni w czasie mistrzostw Europy&quot;.
Z drugiej strony to może być tylko zasłona dymna. Media mocno nagłaśniają różne przypadki a zdarza się, że jest całkiem inaczej - zazwyczaj uświadamialiśmy to sobie po fakcie.

O wszystkim przekonamy się za tydzień ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Zobaczcie co Niemcy piszą o ostatnim meczu Polaków z Danią:
- Jacek Krzynówek uratował Polskę przed blamażem. Dzięki jego bramce Polacy zdołali zremisować z Duńczykami 1:1 - pisze niemiecki &quot;Berliner Kurier&quot;. - Niewiele zabrakło, by finałowy test naszych pierwszych przeciwników nie został kompletnie schrzaniony - uważa berliński dziennik.
Gazeta twierdzi, że w tym spotkaniu Leo Beenhakker nie robił już eksperymentów i wystawił najlepszych zawodników, którzy przeciwko Niemcom najprawdopodobniej wybiegną w pierwszej jedenastce, takich jak &quot;łowca bramek&quot; Ebi Smolarek i Artur Boruc. Zaskoczeniem mogła być zdaniem &quot;Berliner Kuriera&quot; tylko obecność na boisku naturalizowanego Brazylijczyka Rogera.
- Na początku wszystko szło nie tak. Vingaard dał prowadzenie Duńczykom, a Maciej Żurawski zmarnował rzut karny. Polacy mogli jednak polegać na Krzynówku, który tuż przed przerwą doprowadził do wyrównania, ratując swoją drużynę przed blamażem - czytamy w niemieckim dzienniku.
&quot;Berliner Kurier&quot; chwali natomiast Olivera Neuville&#39;a, który zdobył zwycięską bramkę w towarzyskim meczu Niemców z Serbią. - Neuville, Oliver Neuville, to on jest tym, przed którym drżą Polacy. Ten zawodnik już raz pogrążył biało-czerwonych - czytamy. Dziennik przypomina oczywiście mecz z MŚ 2006, kiedy 35-letni obecnie napastnik zdobył zwycięskiego gola w 93. minucie. - Cieszę się, że przed spotkaniem z Polską jesteśmy w świetnej formie - mówi Neuville.
To jak to był blamaż to ciekawe jak Niemcy oceniają swoją postawę po remisie z Białorusią i szczęśliwą wygraną z Serbią?? Po prostu śmieszne.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Zdaniem fizjologa polskiej kadry Mike&#39;a Lindemana Błaszczykowski będzie gotowy do gry dopiero w trzecim grupowym meczu z Chorwacją.

Spore osłabienie na prawej stronie bo jakos ani Łobodziński ani Zahorski nie zachwycają a na pewno Kubie do pięt nie dorastają :;/:

Co nie zmienia faktu ze Polska i tak z grupy wyjdzie ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Chorwacja w meczach towarzyskich także nie zachwyca, zresztą nikt z naszej grupy nie pokazał w meczach towarzyskich nic ciekawego.
Szkoda tego Błaszczykowskiego, to spore osłabienie. Ja jakoś nie trawie gry Łobodzińskiego który gra dla mnie bardzo przejrzyscie i schematowo. Ciekawe co wykombinuje Leo ale już nie raz pokazywał że nawet w beznadziejnej sytuacji potrafi coś zdziałac ????
 
chris4 1

chris4

Użytkownik
Ja jakoś nie trawie gry Łobodzińskiego który gra dla mnie bardzo przejrzyscie i schematowo.
Może i to wygląda schematowo, ale zauważ, że po wejściu w drugiej połowie w meczu z Danią znacznie ożywił grę, razem z Rogerem.

Wypowiedź Żurawskiego:
- Cel minimum? Nie ma takiego. Naszym celem na Euro jest wygranie turnieju. Wyjście z grupy? To tylko jeden z etapów przy jego realizacji. Tak jak każde kolejne spotkanie, które przyjdzie nam rozegrać. Pierwszy etap to wygrana z Niemcami - zapowiedział kapitan reprezentacji Polski Maciej Żurawski.
- Oczywiście wiem, że jeśli coś nam nie wyjdzie, szybko przypomnicie mi te słowa. Jestem optymistą, szczególnie, że widzę, iż nasza dyspozycja rośnie. W meczu z Danią (1:1) nogi nie niosły nas jeszcze tak, jak powinny, ale mimo tego nie wyglądało to najgorzej. Wiem, że moje nastawienie może dziwić. Ale chyba lepiej tak, niż narzekać czy martwić się, jak to będzie i co tam nas czeka. Po co? Tyle, że jest jeden problem. Wszystko, o czym rozmawiamy, to tylko teoretyczne rozważania, a będzie tak, jak będzie - dodał.

- Trochę nam jeszcze brakuje, z pewnością na razie nie jesteśmy jeszcze w optymalnej formie. W takiej będziemy w niedzielę. Czego nam brakuje? Tych kilku dni spokojnego treningu, luzu, pracy nad świeżością, szybkością, taktyką, stałymi fragmentami. Spokojnie, w odpowiednim momencie będziemy gotowi - dodał Żurawski.
Więcej w &quot;Przeglądzie Sportowym&quot;
Miejmy nadzieję, że do tej niedzieli uzyskają tą świeżość...
 
ronaldo-9 0

ronaldo-9

Użytkownik
Ja jakoś nie trawie gry Łobodzińskiego który gra dla mnie bardzo przejrzyscie i schematowo.
Zgadzam sie w 100 % Łobodzinski jest słabiutenki!!
Bez:
Dryblingu
Szybkosci
Przyspieszenia
Wrzutki

Jesli Kuba nie zagra to bedzie powarzne osłabienie naszej repry!!
Natomiast jak chyba wiekszosci Polaków martwi mnie lewa obrona i atak...
Myśle ze bracia Brożkowie pokazali ze na tych pozycjach sa bardzo mocni wiec szkoda ze Leo ich pominoł ale mam nadzieje ze wie co robi!
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Porównajcie sobie grę Kuby z Łobodzińskim.
Łobodziński to taki drugi Rasiak (bez urazy). Jest dosyć wolny a jak wiadomo zawodnik na skrzydle powinien mieć niezłego speeda ???? (patrz. Błaszczykowski). Jak nie daj Boże Kubie odnowi się kontuzja to będzie naprawdę słabo z prawą flanką. Miejmy nadzieję, że się tak nie stanie ????
Bracia Brożkowie dobrze grają? Co z tego że Paweł strzelił te 20 parę bramek jak w angielskiej by co najwyżej 2-3 strzelił... taka prawda. Wystarczy zobaczyć jak grał w meczu z USA...
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Tylko zwroc uwage, jak cala druzyna grala z USA. Pawel Brozek mial bardzo malo podan, wiec nie mial z czego strzelil. Teraz nie ma juz co sie rozczulac. Leo powolal takich pilkarzy, a nie innych. Trzymajmy kciuki za naszych ????
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Co do tego, że Łobodziński jest wolnym zawodnikiem, to nie jestem zgodny. Co prawda nie jest on takim sprinterem jak Kuba, ale nie można go porównywać na pewno do Rasiaka ???? , który jest wolniejszy od Boruca, ale nadrabia to dobrą grą głową. Dlatego też gdyby Błaszczykowskiemu odnowiła by się kontuzja nie był bym tak zmartwiony, bo Łobodziński był by w stanie go godnie zastąpić. Gorzej było by, gdyby Żewłakow nie był gotowy (lekka kontuzja), wtedy Leo miał by spooory problem. Co do Brożka, to rzeczywiście, na Euro nie zasłużył, ale jest o wiele lepszy na dzień dzisiejszy od Matusiaka (Bogu dzięki, że nie pojechał na Euro) i powinien w przyszłości otrzymywać więcej szans od Radka, jeżeli utrzyma formę, którą dysponował w tym sezonie.
 
ronaldo-9 0

ronaldo-9

Użytkownik
Bracia Brożkowie dobrze grają? Co z tego że Paweł strzelił te 20 parę bramek jak w angielskiej by co najwyżej 2-3 strzelił... taka prawda. Wystarczy zobaczyć jak grał w meczu z USA...
Nie chodzi tu o sam fakt strzelenia tych bramek ale o :

-Szarpie z przodu
-Jest szybki
-Wraca do pomocy wspomagac kolegów
-Potrafi sie przepchnac
-Jest zadziorny nie odpuszcza łatwo
-Potrafi strzelic z głowy
Mogłbym tu jeszcze wypisac pare rzeczy ale nie ma chyba potrzeby chodzi mi tu o to ze poprostu gosc jest w formie i na fali!!

Wypominasz mu jeden mecz z USA gdzie wszyscy wypadli blado kazdy grał SŁABO! wiec to chyba nie jest miarodajne mimo wszystko...
Pozdrawiam
 
aker 8

aker

Użytkownik
Co do Łobodzińskiego to myślę że powinien być w kadrze za niego fenomenalny w tym sezonei Zieńczuk. Obaj grają w Wiśle Kraków i cały czas mamy porównanie w meczach jak oni grają i w tym porównaniu Łobodziński zawsze wypadał blado w porównaniu z Zieńczukiem, który ma w ch** asyst i goli..
 
Do góry Bottom