>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

Status
Zamknięty.
koper 29

koper

Użytkownik
Oferta z sts.pl:

Czy Rooney W. (ANG) strzeli gola - 1.80

Przecież Rooney ma być gwiazdą tych mistrzostw dlaczego miałby nie strzelic jednego gola?
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
Jedna sprawa to taka, że zakład odnosi się do najbliższego meczu Anglików - z USA, a nie całego turnieju.
Druga to taka, że kto będzie gwiazdą MŚ to się okaże.
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
Na bet365 znalazłem takie coś:
Mistrzostwa Świata 2010 - Najlepsza drużyna z Europy

Wygrana/miejsce 1/3 1-2
Hiszpania - kurs 3,0
Jak dla mnie bardzo prawdopodobne że Hiszpania zajmie w całym turnieju miejsce 1-3.
Co o tym myślicie?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
że tak powiem Hiszpanie mają dość łatwą grupę ale dość trudną drogę do finału. Fakt że grają swietną piłkę ale jeżeli znajdzie się w jakiejś kadrze dwóch dobrych defensywnych pomocników którzy wyłączą z gry Inieste i Xaviego Hiszpanie mogą mieć ciężko.
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
Pany, gdzie znajdę jakieś staty na ilość doliczonych minut na euro i mundialach, HT i FT? Myślę że granie na 1min HT oraz 3min na FT ma sens, bo to takie standardy, nawet jak nie ma przerw w grze to i tak często sedzia 3minutki dolicza
A masz info o buku który wystawia takowe zakłady?
Pamiętam że podczas Euro 2008 takie zakłady oferował EXPEKT sam je grałem i można było się na nich nieźle wzbogacić bo tak właśnie przeważnie było że sędzia doliczał 1 a potem 3 minuty, no chyba że naprawdę jakieś zamieszanie było w pewnym momencie i bodajże raz gdy wynik jednego z meczów był już pewny sędzia oszczędził wszystkim oglądania podawania piłki między obrońcami i doliczył tylko 2 min do drugiej połowy
 
dominicxxx 0

dominicxxx

Użytkownik
Ja też o coś zapytam ????
A co sądzicie o tym że stawiać na zwycieżce w minutach tzn np 31-45 - są strasznie na to wysokie kursy ???? nawet jak mało postawić to i tak można niezle zarobić jak zakład wypali !
Napiszcie co sądzicie ?
(Mój Buk to Sportingbet)
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
MŚ 2010 Najlepszy strzelec ligowy - niemiecka Bundesliga : Arjen Robben @ 6,50 BetClick

Rywali wybitnych nie ma, głównie z repry Niemiec: Klose, Podolski, Gomez, Muller, Schweini, ale czy któryś z nich jest na tyle dobry żeby zdobyć kilka bramek w turnieju? Jak dla mnie nie, tym bardziej że Niemcy mają wymagającą grupę. Oczywiście niewiadomym jest czy Robben zagra w pierwszym meczu z Danią i jak ewentualnie potoczą się jego dalsze losy, ale jemu niewiele trzeba aby się wystrzelać, po kursie 6,5 warte gry.
 
T 9

theart

Użytkownik
Ciekawy ten typ, to dotyczy graczy bundesligi w MŚ? Bo trochę mało precyzyjnie to napisali &quot;Najlepszy strzelec ligowy&quot;. I czy mógłbyś zerknąć do Bet365 czy też to mają.
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
Tak, o to chodzi, można wytypować najlepszego strzelca z każdej z czołowych lig. W Bundeslidze Robben nie ma zbyt groźnych rywali, za 6,5 warto zagrać.
Nie widzę czegoś takiego na bet365.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Tak, o to chodzi, można wytypować najlepszego strzelca z każdej z czołowych lig. W Bundeslidze Robben nie ma zbyt groźnych rywali, za 6,5 warto zagrać.
Nie widzę czegoś takiego na bet365.
można spróbować ten typ ale, wydaje mi się, że napastnikiem który będzie strzelał bramki dla Niemiec jest Cacau. Robben nie jest napastnikiem i będzie miał problem ze strzelaniem bramek na MŚ. Większe szanse bym dawał RvP a Cacau wydaję się pewny do gry w pierwszej jedenastce, dlatego ciężko jest wytypować, że to właśnie Robben będzie miał więcej bramek od Cacau bo wiadomo, że RvP gra w anglii ;) trochę zamotałem ale chyba wiadomo o co chodzi heh
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
można spróbować ten typ ale, wydaje mi się, że napastnikiem który będzie strzelał bramki dla Niemiec jest Cacau. Robben nie jest napastnikiem i będzie miał problem ze strzelaniem bramek na MŚ. Większe szanse bym dawał RvP a Cacau wydaję się pewny do gry w pierwszej jedenastce, dlatego ciężko jest wytypować, że to właśnie Robben będzie miał więcej bramek od Cacau bo wiadomo, że RvP gra w anglii ;) trochę zamotałem ale chyba wiadomo o co chodzi heh
Cacau nie można nawet wytypować w tym zakładzie spośród 10 graczy, dlatego też całkiem o nim zapomniałem ;) Zgodzę się, dobra końcówka sezonu w jego wykonaniu, pewnie coś ustrzeli dla Niemiec, ale chyba gra nie będzie skupiała się jakoś szczególnie wokół niego? Niemcy mają wymagającą grupę (liczę, że tu właśnie skończą) , ewentualna dalsza droga też kolorowo nie wygląda, więc myślę że tych bramek wiele nie nastrzelają, a nawet jeśli to pewnie każdy po trochu, bo mają kilku dobrych ofensywnych graczy. Z kolei Robben jak wiadomo jest wielkim indywidualistą, w ataku grał nie będzie, ale tam jest tylko jedno miejsce zarezerwowane dla RVP (z pewością się także wystrzela ???? ), a przecież ktoś jeszcze musi te bramki zdobywać. Arjen będzie grał raczej jako skrzydłowy podłączający się do ataku, jest piekielnie szybki, także okazji strzeleckich powinien mieć mnóstwo, tym bardziej, że potrafi też huknąć z dystansu. Przykład: choćby potyczka z Węgrami. Pół godziny gry i dwie bramki ???? Za 6,50 warto jak najbardziej ????
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Wiecie moze jak buk ma zakład na to że Meksyk dotrze minimum do 1/4 finału lub dalej???
Bowiem jesli wyjda z pierwszego miejsca to trafiaja na druga ekipe z grupy B czyli Nigerie Grecje lub Koreę bowiem Argentyna pewnie skonczy na pierwszym miejscu.wiec wszystkie trzy zespoly w zasiegu Mkesyku a wiec ćwiercfinal mozliwy
 
koper 29

koper

Użytkownik
Wiecie moze jak buk ma zakład na to że Meksyk dotrze minimum do 1/4 finału lub dalej???
Bowiem jesli wyjda z pierwszego miejsca to trafiaja na druga ekipe z grupy B czyli Nigerie Grecje lub Koreę bowiem Argentyna pewnie skonczy na pierwszym miejscu.wiec wszystkie trzy zespoly w zasiegu Mkesyku a wiec ćwiercfinal mozliwy
Z grupy wyjdzie RPA i Francja. Nie ma się co łudzić sędziowie pomogą RPA.
 
mati987 12

mati987

Użytkownik
znalazł ktoś może te zakłady na doliczone minuty ?
pamiętam, że na Euro 08 był w expekcie i gdzieś jeszcze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom