>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

Status
Zamknięty.
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Kurs jest odpowiednio podzielony przez ilosc zawodnikow ktorzy trafili taka sama ilosc bramek.
Pozdrawiam
Nie strasz ludzi.
Zależy od buka.
Z tego co przeczytałem na forum niektóre tak właśnie robią, a inne rozliczą normalnie. Wiem, że bez żadnych zmian wypłacą BAH i Betgun
 
N 0

nvn

Użytkownik
Wszędzie będzie tak samo bo został królem strzelców.
Klasyfikacja z przed finału ale ani Villa ani Sneijder nie strzelili ani nie asystowali wiec wygrał Niemiec.
1. Thomas Mueller (Niemcy) 5 bramek, 3 asysty
2. David Villa (Hiszpania) 5 bramek, 1 asysta, 529 minut gry
3. Wesley Sneijder (Holandia) 5 bramek, 1 asysta, 532 minut gry
4. Diego Forlan (Urugwaj) 5 bramek, 1 asysta, 654 minut gry
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
żal jak ch*j
miałem na bah kombinację:
Hiszpania mistrz
Villa król strzelców
i bah mi rozliczył jako przegraną :/
kurs był 40 i wygrana mogła być spora, czuję się oszukany :/ wie ktoś jak można składać tam zażalenia?
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
żal jak ch*j

miałem na bah kombinację:
Hiszpania mistrz
Villa król strzelców
i bah mi rozliczył jako przegraną :/

kurs był 40 i wygrana mogła być spora, czuję się oszukany :/ wie ktoś jak można składać tam zażalenia?
mialem identyczny kupon i tez czuje sie oszukany bo wczesniej support zapewnial ze zaklad bedzie wygrany jesli nic sie nie zmieni;/

napisalem do supportu w tej sprawie ale watpie by to cos dalo, dla nich jest to na reke bo malo kto typowal Mullera na krola a na Ville zapewne sporo osob, mimo to pisz na [email protected] moze im wiecej nas bedzie to zmiekna ????
 
R 0

rafal89

Użytkownik
pisalem juz w kilku tematach ale jesli chodzi o oszustwa to jeden post wiecej nie zaszkodzi mnie rowniez bah oszukal na 3400 na kombinacji hiszpania - villa napisalem kilka mejli do tych zlodziei z suppprtu trzeba nazywac rzeczy po imieniu VILLA ZOSTAL KROLEM STRZELCOW wiec to jakies jaja, bah to najgorszy obecnie bukmacher w sieci ktory okrada klientow
 
Z 0

zuko

Użytkownik
Prawda jest taka, że Mueller został królem strzelców, więc jeśli liczą w niektórych bukach zakład na Ville jako wygrany to bonus dla was.
Ja dostałem jeszcze większy bonus od expektu. Postawiłem przed mistrzostwami, że złotą piłkę zdobędzie Sneijder po kursie 26.00. Złotą piłkę dostał Forlan, tuż za nim uplasowali się Sneijder i Villa. O dziwno Expekt uznał mi zakład jako wygrany, ale po kursie 6.50 a w rubryce rezultat znaleźli się Villa i Sneijder - nie ma tam Forlana ;o pewnie się poprawią i zaliczą mi jako przegrany, chociaż miejmy nadzieję, że nie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom