>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

Status
Zamknięty.
A 220

andrzej78

Użytkownik
Fortuna oferuje zakłady na doliczone minuty, i za 3min aż 1,8 płacą. Ja wczoraj na tym zarobiłem ???? Szkoda że na 1połowe nie ma ???? bo też by kaska była, po 1min doliczonej. Ciekawa też oferta na over 5,5 zmian w meczu, kursy małe (1,3-1,45) ale trenerzy wykorzystują raczej wszystkie zmiany jakie mają, więc chyba warto grać. W fortunie też są zakłady na % posiadanie piłki
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Fortuna oferuje zakłady na doliczone minuty, i za 3min aż 1,8 płacą. Ja wczoraj na tym zarobiłem ???? Szkoda że na 1połowe nie ma ???? bo też by kaska była, po 1min doliczonej. Ciekawa też oferta na over 5,5 zmian w meczu, kursy małe (1,3-1,45) ale trenerzy wykorzystują raczej wszystkie zmiany jakie mają, więc chyba warto grać. W fortunie też są zakłady na % posiadanie piłki
Tylko z tymi zmianami to może być tak jak wczoraj w meczu otwarcia, kiedy Parreira już przygotował zmianę w doliczonym czasie gry, a sędzia wcześniej skończył mecz i do zmiany nie doszło i kupon by był na ⛔, więc w zmiany nie warto się bawić po takim kursie :jezora:
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Tylko z tymi zmianami to może być tak jak wczoraj w meczu otwarcia, kiedy Parreira już przygotował zmianę w doliczonym czasie gry, a sędzia wcześniej skończył mecz i do zmiany nie doszło i kupon by był na ⛔, więc w zmiany nie warto się bawić po takim kursie :jezora:
A ja myślę że warto, wczoraj nie wiedziałem że takie zakłady są to i zmian nie obserwowałem specjalnie. Ale dzisiaj jakiś rozpis przygotuję 7z8, 8z9 czy coś w tym stylu. A nawet dzisiejsze 3mecze w triplu, ako ponad 2 wyjdzie
 
T 9

theart

Użytkownik
Moim zdaniem warto obstawić USA +1 (azjatyk), w Bet365 kurs to 1.95 a USA chyba nie pozwoli Anglikom odskoczyć na dwie bramki.
A doliczone minuty w I połowie obstawiaj też u tego buka, zwykle jest 1 min, choć zwykle daje 2 min bo kurs 4 a może się zdarzy, w meczu z Argentyną w sumie mogło być bo było trochę przerw w meczu.
Co myślicie o obstawianiu rzutu rożnego w pierwszych 10 minutach meczu.
 
muerte007 0

muerte007

Użytkownik
Wydaję mi się, że znalazłem ładną perełke na mecz Brazylia - Korea Północna.
Otóz betclick oferuje nam kurs 1,65 na to, że Brazylia strzeli conajmniej dwa gole, co przy potencjałach obu drużyn wydaję się śmieszne.

Gole gospodarzy - opcja II
0-1 goli 2,10
2 gole lub więcej 1,65
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
słuchajcie znalazłem na tobet super zakłady na strzały celne (kto więcej) oraz posiadanie piłki(w %).

co sadzicie o KAMERON posiadanie piłki powyżej 52,5

Cameroon ball possession % Under 52,51.72 Over 52,52.00

Italy ball possession % Over 51,51.80 Under 51,51.90
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Wydaję mi się, że znalazłem ładną perełke na mecz Brazylia - Korea Północna.
Otóz betclick oferuje nam kurs 1,65 na to, że Brazylia strzeli conajmniej dwa gole, co przy potencjałach obu drużyn wydaję się śmieszne.

Gole gospodarzy - opcja II
0-1 goli 2,10
2 gole lub więcej 1,65

Świetny zakład, oby więcej takich w tym temacie :spokodfhgfh:

[dla porównania brazylia +1 (czyli i tak musi strzelić min. 2 gole) chodzi po 1,25-1,30]
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ale wiśnia raczej miał na myśli fakt iż tegoroczny mundial nie porywa. 5 meczów z 11 było 2 gole reszta meczów albo gol za mało albo za dużo. Typ ciekawy aczkolwiek są lepsze ,ciekawsze ;)
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
Wydaje mi się, że zakład na under 1,5 do połowy w meczu Chile - Honduras jest dość ciekawy. Jedne z ostatnich drużyn które nie grały jeszcze pierwszego meczu w Mundialu, powinno być ostrożnie, przynajmniej przez pierwszą część meczu. Wydaje mi się że typ na 1 po kursie 3,10 oznacza mniej niż 1,5 bramki w pierwszej połowie, ale czy nie mylę się? Kurs dość spory jak do prawdopodobieństwa. Będę wdzięczny jak ktoś to potwierdzi.

 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
No ale to tylko wasze przypuszczenia, czemu niby miało by być odwrotnie w tym zakładzie? Np. ten sam zakład na mecze Brazylii i Hiszpanii oferuje wyższe kursy na 1, a logicznie myśląć powinien oferować w tych meczach wyższe kursy na poniżej bo oba zespoły mogą się rozstrzelać, więc wszystko by się zgadzało, trochę tylko te kursy &gt;3 wydają się być za wysokie. W sumie mogę zapytać jutro na STS, ale wolałbym dziś wiedzieć bo chce mieć gotowe kupony ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
fak faktem że grać będą zespołu z teoretycznie słabszymi ekipami ale są to pierwsze mecze gdzie ciężko spodziewać się od razu huraganowych ataków. Coś tu jest nie tak ( no chyba że faktycznie STS przyszalał i można by się skusić na takie typy )
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
ale są to pierwsze mecze gdzie ciężko spodziewać się od razu huraganowych ataków.
No tak, ale Chile - Honduras to też pierwszy mecz zespołów bardziej wyrównanych niż w/w i wydaje się że gra w tym meczu powinna być teoretycznie ostrożniejsza.
W sumie jak tak się zastanowić to te kursy są zdecydowanie za wysokie, STS może by tak nie zaszalało, ale dobra skoro nikt za bardzo nie wie to najwyżej jutro podskocze i zapytam jak to jest ;)
 
C 13

crucial

Użytkownik
W/g mnie ciekawym w chwili obecnej jest zakład, że Hiszpania wygra grupę.
Kurs ( np. Bet365 wynosi 3,25), co jest warte zaryzykowania, ponieważ wciąż jest to bardzo prawdopodobne.
Sytuacja MOŻE wyglądać tak: Szwajcarzy wygrają niewielką przewagą z Hondurasem, Chile wygra ze Szwajcarią.
Hiszpania natomiast musi wygrać 2 swoje mecze i to musi przy tym strzelić sporo bramek. Czyli 3 drużyny będą miały po 6 pkt i jeśli decydują bramki, to Hiszpania powinna mieć ich najwięcej, więc powinna wciąż wygrać.
Taka moja opinia, że po takim kursie warto jest zaryzykować.
 
zanziba 99

zanziba

Użytkownik
najpierw licza sie bramki czy bezposrednie spotkania?
Przy równej liczbie punktów o miejscu w grupie decydują kolejno: lepsza różnica bramek i większa liczba goli strzelonych we wszystkich meczach grupowych. Jeśli dwa lub wiecej zespołów mają identyczny bilans we wszystkich trzech kategoriach, o kolejności decyduje wynik bezpośredniego spotkania miedzy zainteresowanymi drużynami
źródło: skarb kibica MŚ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom