>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

Status
Zamknięty.
A 220

andrzej78

Użytkownik
W fortunie takie coś jest, zarówno na pierwszą ja i drugą połowę.
Pierwsze będzie:aut,rzut wolny, wznowienie na 5m, rożny, bramka. Wiadomo aut najpewniejszy a kursy ok 1,36-1,45. Myślę że można popróbować w dublach, triplach, 4z5, 5z6 itp. Ciekawe też są zakłady na % posiadanie piłke
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
to co pokazali Szwajcarzy w spotkaniach towarzyskich jakoś do mnie nie przemawia, oglądałem dwa mecze, z Kostaryką grali bardzo słabo, z Włochami było dużo lepiej ale taka forma, z jaką wyszli Włosi nie jest na pewno żadnym wyczynem. ciekaw jestem jak grali z Urugwajem w marcu, ogladal ktos? ogólnie frei i nkufo to dobry duet ale jakos im sie chyba nie wiedzie :/ poza nimi Szwajcaria nie ma kim straszyc (liczyłem na Behramiego), jak dla mnie to Chile ma większe szanse na awans ;) pozdr.
 
koper 29

koper

Użytkownik
Oferta STS:

Czy Robinho bedzie królem strzelców?

Stawka to aż 40 w STS - A w Totomixie tylko 25!

Moim zdaniem Robinho będzie podstawowym graczem, taka ekipa jak KRLD dostanie w du*e! Kilka bramek może strzelić Robinho!

11-06 16:00 Robinho (BRA - krol strz.) 40.00
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
prawdopodobnie pojedzie, ale tak jak wczesniej wspomnial kolega, moga go oszczedzac w fazie grupowej. robben to zawodnik kontuzjogenny i jego strata moze byc powaznym oslabieniem, stad po wywalczeniu awansu w grupie moze nie grac w 3 meczu.
 
kuba121 0

kuba121

Użytkownik
W Expeckcie są zakłady na under/over 3.5 gola w mistrzostwach dla Meksyku i Urugwaju. Nie wydaje Wam się, że ta linia jest dość niska i warto zagrać over? Dla porównania dla Francji jest 6.5.
 
S 0

sew

Użytkownik
W Expeckcie są zakłady na under/over 3.5 gola w mistrzostwach dla Meksyku i Urugwaju. Nie wydaje Wam się, że ta linia jest dość niska i warto zagrać over? Dla porównania dla Francji jest 6.5.
Z tego co widzę, to linia na punkty, nie gole ;)
Tak czy siak taki typ wydaje się dość ciekawy.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
W Expeckcie są zakłady na under/over 3.5 gola w mistrzostwach dla Meksyku i Urugwaju. Nie wydaje Wam się, że ta linia jest dość niska i warto zagrać over? Dla porównania dla Francji jest 6.5.
Jak napisał Sew, to są punkty, a nie gole, ale typ bardzo interesujący. Kursy na over odpowiednio 1.60 dla Meksyku i 1.72 dla Urugwaju, a wystarczy, że wygrają ze słabymi gospodarzami, lub słabą Francją oraz zremisują w bezpośrednim meczu. Na pewno warte zagrania ????
 
A 0

anonim502

Użytkownik
W STS jest ciekawa oferta. Za zajęcie przez Paragwaj 1 miejsca w grupie jest stawka 20pln. Według mnie warto zaryzykować, ponieważ Paragwaj ma spore szanse na zajęcie pierwszego miejsca w swojej grupie. Mogą im zagrozić jedynie Włosi którzy nie są w najlepszej formie.
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
W STS jest ciekawa oferta. Za zajęcie przez Paragwaj 1 miejsca w grupie jest stawka 20pln. Według mnie warto zaryzykować, ponieważ Paragwaj ma spore szanse na zajęcie pierwszego miejsca w swojej grupie. Mogą im zagrozić jedynie Włosi którzy nie są w najlepszej formie.
źle zrozumiałeś ofertę, Typ jest kto będzie mistrzem fazy grupowej tzn który zesoł ze wszystkich zdobedzie najwiecej pkt w grupie(32 zespołów) i który zespół będzie miał najlepszy stosunek bramkowy
 
teo1992 55

teo1992

Użytkownik
witam , czy tylko na bwinie mozna łączyć &#39; ciekawe zakłady &#39; typu : dojdzie do cwiercfinału + zawodnik strzeli over 2,5 ?? Ktos sie spotkał gdzies jeszcze z taką opcją ?
swoją drogą , ciekawy zaklad wlasnie na biwn :
MILITO Under 2,5 gola 1,6 jak dla mnie pewniak :p
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
Holandia 9 pkt @ 4.50
Hiszpania 9 pkt @ 2.50
Korea Północna 0 pkt @ 1,61
AKO: 18,11
ST: 15,00 PLN
EW: 257,60 PLN
Spodobały mi się zakłady dostępne w bet365 na dokładną ilość pkt w grupie. Korea Płn to bardzo słaba ekipa, do tego ma ciężką grupę, jeżeli się skutecznie nie zamurują dostaną dobre baty od każdego. Hiszpania to jeden z faworytów, lajtowa grupa, powinni wyjść z kompletem punktów. Najciężej mają Oranje, ale i tak uważam że 4,50 to spore value na to zdarzenie. Niby rywale dość solidni, ale Holandia gra teraz koncertowo. Na Euro mieli grupę śmierci i zmiażdżyli rywali, czemu mieliby mieć problemy teraz? Jak dla mnie fajny kuponik i sobie go juz puściłem, proszę o jakąś obiektywną opinię ;)
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
a nie pomyslałes kolego o tym ze Holandia czy Hiszpania po wygraniu dwóch pierwszych spotkaniach i korzystnych innych wynikach grupowych do trzeciego spotkania moga wystawic rezerwy aby podstawowi zawodnicy mogli odpoczac przed 1/8 finalu????Wtedy te 9pkt moze nie wygladac juz tak kolorowo tym bardziej ze Hiszpania ostatni mecz gra z Chile które wedlug mnie bedzie walczylo o drugie miejsce i tak samo Holandia ostatni mecz z Kamerunem który bił sie bedzie o 2 miejsce z Dania.Jesli bylby taki zakład jak Holandia Hiszpania ponizej 9 pkt i byly by na to sporawe kursy to warto to brac bo o 9na9 bedzie ciezko
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
Ta, jakoś na to wpadłem. Bardzo możliwe, że w trzecim spotkaniu zagrają rezerwami, ale co z tego? Spójrz jakie kadry mają oba zespoły, to że wystawią rezerwy nie znaczy że oleją mecz, inni też będą chcieli się pokazać. Chile czy Kamerun to tez jakieś wybitne zespoły nie są. Mi się wydaje, że za łączny kurs ponad 18 jest to jak najbardziej warte gry, tym bardziej że wcale jakoś nie liczę na ten kupon. Czas pokaże ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
jak dla mnie typ warty zagrania to
Ile bramek samobójczych padnie w całym turnieju (regularny czas gry)?
Więcej niż 3,5 goli samobójczych
moze kurs troche niski bo 1.75 ale dosyc pewne osobiscie licze ze japonia ustrzeli przynajmniej 2 bramki samobojcze pokazala w sparingach ze w tym jest dobra a do tego druzyny afrykanskie ktore dosyc czesto myla swoje bramki od bramki przeciwnika
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Pany, gdzie znajdę jakieś staty na ilość doliczonych minut na euro i mundialach, HT i FT? Myślę że granie na 1min HT oraz 3min na FT ma sens, bo to takie standardy, nawet jak nie ma przerw w grze to i tak często sedzia 3minutki dolicza
a nie pomyslałes kolego o tym ze Holandia czy Hiszpania po wygraniu dwóch pierwszych spotkaniach i korzystnych innych wynikach grupowych do trzeciego spotkania moga wystawic rezerwy aby podstawowi zawodnicy mogli odpoczac przed 1/8 finalu????Wtedy te 9pkt moze nie wygladac juz tak kolorowo tym bardziej ze Hiszpania ostatni mecz gra z Chile które wedlug mnie bedzie walczylo o drugie miejsce i tak samo Holandia ostatni mecz z Kamerunem który bił sie bedzie o 2 miejsce z Dania.Jesli bylby taki zakład jak Holandia Hiszpania ponizej 9 pkt i byly by na to sporawe kursy to warto to brac bo o 9na9 bedzie ciezko
O tym że niewarto odpuszczać i odpoczywać w ostatnich meczach grupowych parę drużyn przekonało się na euro. Dużo też się o tym wtedy mówiło, wypada się z rytmu meczowego itp...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
No więc na bet-at-home dzisiaj zobaczyłem takie ciekawe zakłady:

MŚ - suma kartek,
Ile żółtych kartek będzie podyktowanych w całym turnieju (tylko regulaminowy czas gry)? 287 lub mniej 1,95
288-298 4,50
wiecej lub 299 2,50.
Na mistrzostwach zostanie rozegranych 64 meczy więc średnio na spotkanie liczę 4 żółte kartki co daje 256 kartek.Kurs 1,95 dość ciekawy. Wiadomo w jednym spotkaniu będzie jedna kartka za to w nastepnym np Włochy z 5;) co myślicie o takim rozwiązaniu...?

MŚ - suma kartek,
Ile czerwonych kartek będzie podyktowanych w całym turnieju (tylko regulaminowy czas gry)?
Mniej niż 19,5 1,60
więcej niż 19,5 2,10
Tutaj wydaję mi się że też będzie under...
MŚ - liczba bramek,
Ile goli będzie strzelonych w całym turnieju (tylko regularny czas gry)
więcej niż 159,5 1,80
mniej niż 159,5 1,80
Tu mi się wydaję że over będzie Hiszpania,Brazylia,Argentyna,Holandia w grupie powinny postrzelać więcej niż po 2 bramki w spotkaniach i licze że tu będzie over
Kolejnym zakładem jaki rzucił mi się w oczy jest:
MŚ-zakład na rzut karny,
Ile rzutów karnych będzie w całym turnieju (regularny czas gry)
15 lub więcej 1,65
13-14 5,00
12 lub mniej 3,10
Ja tu się zastanawiam nad zaryzykowanie i postawieniem 12 lub mniej po kursie 3.10 wydaje się że ma pewne szanse powodzenia 5/10.
Kolejny zakład:
Kto będzie najlepszą południowo-amerykańską drużyną?
Brazylia 1,95
Argentyna 2,30
Chile 10,00
Paragwaj 12,00
Urugwaj 15,00
Typ na Brazylię wydaje się być trafnym bo nie sądzę aby Argentyna zaszła dalej...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom