>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ciekawe zakłady na MŚ

sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Dojdzie do półfinału: Argentyna 1,91 WilliamHill
Dziś postanowiłem przyjrzeć się reprezentacji z grupy F – Argentynie. Ten kraj z Ameryki Południowej jest jednym z faworytów do końcowego triumfu w Mundialu. Moim zdaniem takie przewidywania nie są wcale na wyrost. Przez ostatnie lata reprezentacja Argentyny dojrzała do tego, by walczyć o najwyższe trofea. Pewnie wielu z was zgodzi się ze mną, że napastnicy jakimi dysponuje drużyna Albicelestes są jedną z najlepszych formacji ofensywnych na świecie. Trochę gorzej może wyglądać defensywa ale i tu możemy wymienić piłkarzy światowego pokroju.
Reprezentacja Argentyny w grupie stoczy walkę o awans z Bośnią i Hercegowiną, Iranem oraz Nigerią. Awans z pierwszego miejsca dość pewny bez większego nakładu sił, jednak z pewnością nie będzie mowy o odpuszczaniu. Jakakolwiek wpadka i awans z drugiego miejsca może okazać się dla drużyny doświadczonego Sabelli ciężką drogą po ostateczne zwycięstwo. 1/8 to spotkanie z zawodnikami z grupy E. Nie spodziewam się tam nadzwyczajnych rozstrzygnięć. Pojedynek ze średnimi zespołami takimi jak Szwajcaria czy Ekwador powinien przynieść awans do kolejnej rundy Albicelestes. Nawet gdyby doszło do pojedynku z Francją to, moim zdaniem, Argentyńczycy kadrowo są lepszym zespołem. Trójkolorowi mają za dwa lata Euro w własnym kraju i skład jest szykowany przede wszystkim na tamtą imprezę. Ćwierćfinał obstawiałbym kogoś z pary Belgia/Portugalia. Belgowie mimo świetnego składu moim zdaniem nie poradzą sobie psychicznie. Portugalia bez Cristiano Ronaldo traci połowę na swej grze. A widzimy, że przez ostatnie tygodnie odczuwa skutki ciężkiego sezonu i wydaje mi się, że to nie będą jego mistrzostwa.
Argentyna drogę do półfinału ma dosyć łatwą w porównaniu z innymi potentatami. Grę na najwyższych obrotach mogą zacząć od fazy pucharowej co z pewnością jest atutem tak prostej grupy. W półfinałach już wszystko może się zdarzyć dlatego zdecydowałem się na typ w TOP4 mistrzostw.
Jeszcze taka ciekawostka. Parę miesięcy temu wyczytałem, że odkąd zaczęto wybierać papieża spoza Włoch to na pierwszych MŚ po konklawe kraj, z którego pochodzi papież, wyjeżdża z mundialu z medalem. Gdy wybierano Karola Wojtyłę w 1978 roku było właśnie po Mundialu, ale za cztery lata nasza reprezentacja zdobyła brązowy medal podczas Mundialu w Hiszpanii. Gdy wybrano papieża Benedykta XVI rok później Niemcy wygrali w meczu o trzecie miejsce. Teraz mamy papieża z Argentyny, który jeszcze nie przeżywał Mundialu w Watykanie. Większość wie jaki stosunek do piłki ma Franciszek i z pewnością będzie kibicował swoim rodakom. A kogo Szef Wszystkich Szefów posłucha jak nie papieża, któremu zależy na radości jego rodaków? ;)
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Najlepsza drużyna z Afryki: Nigeria 4,50 Betsson
Zakład dotyczy tego, która z drużyn afrykańskich dojdzie najdalej ale moim zdaniem to nie będzie mundial graczy z Czarnego Lądu i maksimum tych drużyn to awans do 1/8 właśnie. O Nigerii pisałem już wcześniej odnośnie awansu z grupy &lt;KLIK&gt;. Teraz skupie się na kolejnych ekipach. Grupa A i mamy tam Kamerun razem z Brazylią, Meksykiem i Chorwacją. Nie wydaje mi się, by ta ekipa miała powalczyć o awans. Tym bardziej, że jak to często bywa w tamtym rejonach piłkarze najbardziej są zainteresowani zainkasowaną kwotą do podziału niż graniem w piłkę. Rywale są silni i ciężko będzie powalczyć o upragnione wyjście do fazy pucharowej. W grupie C zagra Wybrzeże Kości Słoniowej i będzie rywalizować z Kolumbią, Grecją oraz Japonią. Dla mnie zestaw z którego każda ekipa ma podobne szanse na awans. Grecję jak zwykle mało kto docenia ale dobrą grą w defensywie mogą popsuć szyki większości reprezentacji. Kolumbia gra na swoim kontynencie, atak mają jeden z najlepszych na tym mistrzostwach. Nie wiem czego spodziewać się po Japonii bo to drużyna, która może napsuć krwi i wyjść z grupy jak to miało miejsce w 2010 roku ale i zagrać niezły piach. Wybrzeże na papierze wygląda mocno ale ciężko stwierdzić, kto z tej grupy awansuje, przynajmniej ja się nie podejmuje typowania. Kolejna ekipa afrykańska to Ghana. Normalnie bym ich brał pod uwagę jako zespół, który może zajść najdalej gdyby nie rywalizacja z Niemcami, Portugalią i USA w grupie. Niemcy to wielki faworyt do zwycięstwa mistrzostw, Portugalia pod wodzą Bento gra bardzo dobrze taktycznie i nie wydaje mi się, by Ghana potrafiła wyrzucić kogoś z tej dwójki poza turniej. Zostaje jeszcze grupa H, gdzie Algieria zagra z Belgią, Rosją i Koreą Południową. Tu los był łaskawy i jest szansa powalczenia o awans. Moim zdaniem jednak Belgia nie sprawi niespodzianki in minus i przejdzie do 1/8. Zostaje więc chimeryczna Rosja, nieobliczalna Korea (którą upatruje jako drugie miejsce w grupie) oraz Algieria. Nie przewiduje, żeby Algieria była dostarczycielem punktów ale czy wystarczy umiejętności na awans? Nie wydaje mi się.
Gdyby jednak oprócz Nigerii awansowała jakaś drużyna z Afryki do 1/8 finału to niestety ale nie upatruje wielkich szans na ćwierćfinał żadnej z nich. Tak drabinka ustawiona jest, że zaraz wpadają, czy to na Francję, Niemcy, Hiszpanię czy Włochy. Jedyna ekipa, która moim zdaniem by mogła pokusić się o ¼ to Ghana ale najpierw trzeba pokonać Niemcy i Portugalię, tak wiec wracamy do punktu wyjścia ????
A w razie gdyby np. Nigeria i WKS odpadły w 1/8, a reszta nie wyszła z grupy to kurs będzie dzielony na dwa itd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Dobra, to lecimy z tematem, bo bez longtermów do Mundialu trochę słabo zasiadać. ;]
Grecja wyjdzie z grupy @3 b365 1/10
W grupie kolejno Kolumbia, Japonia i WKS. Największy as w rękawie Greków to doświadczenie. Średnia wieku zawodników w granicach 30. roku życia, kilka międzynarodowych imprez rozegranych i styl drużyny, zgoła odmienny do prezentowanego przez pozostałe ekipy. Kolumbia i WKS wiadomo, ofensywa, radosna piłka, na ogórki z Afryki i Ameryki Południowej to starcza, tutaj niekoniecznie. Grecja może nie gra miłej dla oka piłki, ale są do bólu skuteczni. Zwykle wygrywają 1-0, ale sens takiej taktyki mogliśmy dobitnie dostrzec podczas eliminacji i baraży. Szczerze wątpię aby Kolumbia albo WKS zdobyły komplet punktów w meczach z Grekami, remis powinni traktować za sukces. Do tego Japonia - drużyna trochę nijaka, grająca często na Mundialach ze względu na słabo obsadzone eliminacje w strefie azjatyckiej. Raczej dostarczyciele punktów, którzy rzecz jasna łatwo się nie poddadzą i obstawiam, że w meczach z Azjatami okaże się czy drugie premiowane miejsce wywalczy Kolumbia czy WKS.
Kamerun 0 punktów @5 b365 0.5/10
Już pominę po prostu fakt mocno obsadzonej grupy - Brazylia, Chorwacja i Meksyk. O chociażby jeden remis będzie niesamowicie ciężko, głównie z racji tego iż Chorwacja z Meksykiem stoczą walkę o 2. miejsce i na Kamerun wyjdą z nastawieniem &quot;tylko zwycięstwo&quot;. Jednakże główny argumentem którym kierował się przy wybieraniu tego typu jest oczywiście konflikt piłkarzy z zarządem. Poszło jak zawsze o pieniądze, wirus o nazwie Samuel Eto&#39;o zepsuł atmosferę w drużynie do tego stopnie, że zawodnicy odmówili wylotu do Brazylii (dzisiaj wieczorem mieli już być na miejscu, nie ma ich). Na myśl nasuwa się podobna sytuacja z Francuzami w RPA - z tym, że wtedy Les Blues uciułali jeden punkt, ale też grupa była łatwiejsza od tej.
Do tego Honduras 0 punktów @3.25 0.5/10 i trochę kombinacji:
Kamerun + Honduras + Kostaryka + Australia poniżej 1.5 punktów @7.84 0.5/10
Kamerun + Australia + Kostaryka ostatnie miejsce w grupie @2.55 1/10
Szwajcaria + Rosja awans z grupy @2.4 2/10
Włochy zakwalifikują się do 1/4 @2.25 2/10

wszystko z bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jendru 156

jendru

Użytkownik
. Ivan Perisic +0,5 bramki w turnieju -@2,20. tipico .Mysle ze mozna sie skusic dos dobra kwota na Chorwata mial dobry sezon w Bundeslidze kiedys krol strzelcow beliskiej ligi .Mysle ze chorwacjia jest w stanie wyjsc z grupy oprocz brazyli ( meksyk i kamerun ) w ich zasiegu czyli ktos musi strzelac i ta jedna z bramek trafi wlasnie on.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
co sądzicie o typie Ghana strzeli najmniej bramek w turnieju? 18.00 Unibet

W grupie mają Niemców, Portugalczyków i USA. Przeglądałem ich historię gier i strzelają naprawdę bardzo mało. Niemcom nie strzelą, Portugalczycy też nie mają złej defensywy. A kurs zachęca. Początkowo myślałem o Australii ale jednak myślę,że losowanie nie wiąże im możliwości myślenia o dobrym wyniku. Na pierwszy ogień Chile a w tym samym dniu grać będą ze sobą Hiszpanie z Holendrami. Więc dobry wynik Australii przy założeniu,że mecz Hiszpanów nie skończy się remisem, moze dać im nadzieję. Kolejną ekipą, która myślę,że mało strzeli Kostaryka, w końcu w grupie mają Włochów i Anglików. Iran i Algieria powinni trochę postrzelać bo ich grupy nie sa ciężkie.
Mocno zastanawia mnie też pod tym aspektem Kamerun wokoło którego mocne zawirowania. Jeszcze kilka dni i przemyślę to ale myślę,że pogram odpowiednio stawkując na Ghane, Kamerun, Kostarykę
Myślicie,że ta Ghana może wypalić?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Jest jakiś buk gdzie można zagrać w zakładzie kombinacyjnym zwycięzców grup na MŚ w piłę? Albo w zakładzie kombinacyjnym drużyny które wyjdą z danej grupy?
Podbijam temat! Tylko Unibet pozwala na łączenie zakładów długoterminowych na awanse, zwycięzców grup, etapy eliminacji itd?
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
dementuję, właśnie chciałem zobaczyć jakie wyjdzie ako na drużyny które zakończą MS w grupie (algeria, australia, honduras, kamerun) i dupa blada... nie mozna kombi postawić tylko single.:;/:
Można, ale tylko jeżeli zakład dotyczy drużyn z różnych grup... Nie możesz dać np. Brazylia wygra grupę połączone z Kamerun najniżej w grupie, ale np. Brazylia wygra grupę i Australia najniżej w grupie już możesz...
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Oto efekt próby stworzenia ako dla drużyn (australia, kamerun, algeria, honduras) wg zdarzenia: Etap eliminacji - typ: Faza grupowa.
http://zapodaj.net/3a844aa150816.png.html
Dziekuje...
Masz rację, mój błąd, pomyliłem, że chodzi Ci o etap eliminacji, a nie o ostatnie miejsce w grupie... Można łączyć zwycięzców grup, awanse i ostatnie miejsce w grupie danej drużyny, pod warunkiem, że dotyczy to drużyn z różnych grup...
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Dużo było napisane, ale dorzucę coś od siebie - sposób na łatwy i dobry zarobek na mundialu. Coś ala surebet choć z drobnym ryzykiem ;)

1) Grupa A (awans):
Chorwacja 2,10 Bet365
Meksyk 2,25 Bet365

Obie drużyny powalczą o awans, Brazylia raczej z 1 miejsca. Kamerun na końcu stawki. Stopa zwrotu 8,61%.
2) Grupa H (ostatnie miejsce w grupie):
Algieria 1,66 Betclic
Korea Płd. 3,25 Betclic

Sory ale nie wierzę że w tej grupie Belgowie lub Rosjanie skończą na ostatnim miejscu. Stopa zwrotu 12.20%.
3)
Grupa E (ostatnie miejsce w grupie):
Honduras 1,44 Bet365
Ekwador 5,50 Betclic
Tutaj również nie widzę ani Szwajcarów ani Francuzów na ostatnim miejscu w tabeli. Stopa zwrotu:11.59%.
4)
Grupa B (ostatnie miejsce w grupie):
Australia 1,25 Bet365
Chile 7,00 Betclic
Podobnie jak wyżej, nie widzę takiej opcji by Holendrzy bądź Hiszpanie zostali sklasyfikowani na ostatnim miejscu. Stopa zwrotu 6.06%.
Ponad to, Kostaryka na ostatnim miejscu w grupie śmierci po kursie 1,22 dla mnie lokata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
co sądzicie o typie Ghana strzeli najmniej bramek w turnieju? 18.00 Unibet


W grupie mają Niemców, Portugalczyków i USA. Przeglądałem ich historię gier i strzelają naprawdę bardzo mało. Niemcom nie strzelą, Portugalczycy też nie mają złej defensywy. A kurs zachęca. Początkowo myślałem o Australii ale jednak myślę,że losowanie nie wiąże im możliwości myślenia o dobrym wyniku. Na pierwszy ogień Chile a w tym samym dniu grać będą ze sobą Hiszpanie z Holendrami. Więc dobry wynik Australii przy założeniu,że mecz Hiszpanów nie skończy się remisem, moze dać im nadzieję. Kolejną ekipą, która myślę,że mało strzeli Kostaryka, w końcu w grupie mają Włochów i Anglików. Iran i Algieria powinni trochę postrzelać bo ich grupy nie sa ciężkie.

Mocno zastanawia mnie też pod tym aspektem Kamerun wokoło którego mocne zawirowania. Jeszcze kilka dni i przemyślę to ale myślę,że pogram odpowiednio stawkując na Ghane, Kamerun, Kostarykę

Myślicie,że ta Ghana może wypalić?

Moim zdaniem ten bet nie ma większych szans powodzenia. Ghańczycy, jak większość ekip z Afryki, grają radosną piłkę. Mimo iż większość graczy gra w Europie, to jednak mają tam problem z taktyką. Lubią atakować, dość często zapominając o tym, że trzeba też bronić. Nie wydaje mi się, że Ghana będzie najmniej skuteczną ekipą na tym turnieju. Co prawda grupę mają trudną, jednak powinni tutaj postrzelać. Fakt, trafić Niemcom może być ciężko, jednak już zaskoczyć Portugalczyków, którzy są bardzo chimeryczni czy tym bardziej przynajmniej raz pokonać Tima Howarda to już całkiem prawdopodobny scenariusz. Wczoraj Ghańczycy przejechali się po Korei Południowej wygrywając 4:0. Hattrickiem popisał się Jordan Ayew, który potwierdził swoją dobrą dyspozycję w tym sezonie.To co prawda tylko sparing, jednak trafić czterokrotnie dobrze ułożonym taktycznie Koreańczykom z Południa to już coś. Dodatkowo sądzę, że są drużyny, które mogą tutaj strzelić dużo mniej bramek. Choćby Kostaryka, Iran czy Honduras.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Luis Suarez - Sergio Aguero Kto strzeli więcej bramek całym turnieju? Sergio Aguero 1,74 Betsson

Suarez po świetnym sezonie w Liverpoolu zdeklasował rywali w klasyfikacji strzelców zdobywając 31 bramek. Choć jego drużynie nie udało się zdobyć mistrzostwa jest on dziś jednym z najbardziej rozchwytanych napastników na rynku transferowym. Kilkanaście dni temu ostoja reprezentacji Urugwaju przeszła operację uszkodzonej łąkotki. Choć dziś czytałem, że będzie gotowy na pierwszy mecz z Kostaryką myślę, że na początku mundialu będzie oszczędzany przez trenera na najważniejsze mecze. Dodatkowo grupie, w jakiej znalazł się Urugwaj, możemy dać miano grupy śmierci. Strzelanie goli nie będzie tak proste jakby to mogło się wydawać, ponieważ walka o awans będzie bardzo wyrównana.
Inaczej rzecz się ma w grupie F, gdzie znajduje się Argentyna. Grupa jest dość prosta i ze strony Albicelestes możemy spodziewać się overowych wyników. Aguero, który będzie jednym z katów w samej fazie grupowej może zbudować sobie przewagę bramkową nad Suarezem. Faza pucharowa to także łatwiejsza drabinka w porównaniu do Urugwaju. Ludzie wystawiający taki kurs wzięli najwyraźniej pod uwagę tylko formę podczas sezonu, dlatego stawiam na Argentyńczyka, o którym jeszcze wspomnę w najbliższym czasie.
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Najlepszy strzelec klubu Manchester United
Typ: Robin van Persie
Kurs: 2.37

Przeglądam ofertę bet365 i wpadł mi w oko taki bet . Moim zdaniem jest bardzo duża szansa na powodzenie tego kursu . 2.37 kurs przyzwoity więc warto spróbować. Dlaczego Robin ??
Odpowiedz jest prosta to on jest prawdziwym snajperem w kadrze Holendrów to na nim spoczywają obowiązki zdobywania bramek. Jeśli Robin zawiedzie to Holandia za daleko nie zajdzie. Awans z grupy jest dla Holendrów obowiązkiem. Za przeciwników w tym zdarzeniu ma takich zawodników jak: Rooney , Hernandez , Welbeck , Kagawa . Moim zdaniem tylko jeden z nich może zagrozić Van Persiemu tym zawodnikiem jest Rooney jednak Anglicy mają tak ciężką grupę że ciężko będzie im o bramki i awans do następnej fazy jest bardzo wątpliwy.
Dlatego polecam grać Robina który może wreszcie pokaże że jest świetnym napastnikiem i poprowadzi Oranje jak najwyżej w MŚ.
 
pepe86 0

pepe86

Użytkownik
co sądzicie o typie Ghana strzeli najmniej bramek w turnieju? 18.00 Unibet


W grupie mają Niemców, Portugalczyków i USA. Przeglądałem ich historię gier i strzelają naprawdę bardzo mało. Niemcom nie strzelą, Portugalczycy też nie mają złej defensywy. A kurs zachęca. Początkowo myślałem o Australii ale jednak myślę,że losowanie nie wiąże im możliwości myślenia o dobrym wyniku. Na pierwszy ogień Chile a w tym samym dniu grać będą ze sobą Hiszpanie z Holendrami. Więc dobry wynik Australii przy założeniu,że mecz Hiszpanów nie skończy się remisem, moze dać im nadzieję. Kolejną ekipą, która myślę,że mało strzeli Kostaryka, w końcu w grupie mają Włochów i Anglików. Iran i Algieria powinni trochę postrzelać bo ich grupy nie sa ciężkie.

Mocno zastanawia mnie też pod tym aspektem Kamerun wokoło którego mocne zawirowania. Jeszcze kilka dni i przemyślę to ale myślę,że pogram odpowiednio stawkując na Ghane, Kamerun, Kostarykę

Myślicie,że ta Ghana może wypalić?
Ghana to drużyna grająca ofensywny futbol. Strzelają mało? 6 goli strzelili Egiptowi w eliminacjach, w pierwszych 2 meczach towarzyskich w tym roku nie strzelili goli ale nadrobili to w ostatnim meczu zdobywając aż 4 bramki w sparingu z finalistą MŚ Koreą Płd. Bardziej liczyłbym na to że Ghana może sprawić jakąś niespodziankę niż na to że będzie drużyną która strzeli najmniej goli. Do tego w grupie D Kostaryka ma 3 bardzo mocnych przeciwników i będzie trudno im strzelić jakiegokolwiek gola.
Dopiero kursy rzędu 25-30 mogłyby mnie skusić na postawienie na Ghanę.
 
W 0

wichura

Użytkownik
Moje typy:
Włochy - Kostaryka 1
Francja - Honduras 1
Belgia - Algieria 1
Urugwaj - Kostaryka 1
Kolumbia lepsza od Japonii na koniec fazy grupowej
Iran, Honduras, Australia ostatnie miejsca w swoich grupach
Poniżej 157.5 bramki na turnieju
Myślę by podzielić to na 3 kupony + wszystko złączyć w jeden za drobniejszą stawkę (niektórych zdarzeń się nie da przez te kombinacje). Każdy inny wynik będzie niespodzianką, które bądź co bądź zdarzają się wcale nie tak rzadko (oby nie tu). Włochy, Francja, Belgia, Urugwaj z kim mają zdobyć 3 oczka myśląc o awansie jak nie z tymi zespołami. Iran, Honduras, Australia kompletnie nie widzę ich w pierwszej trójce w swych grupach. Kolumbia powinna pokusić się nawet o zwycięstwo w grupie, są zdecydowanie mocniejsi niż Japonia. Linia bramkowa też jest wystawiona ok.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
a co powiecie o:
WKS powyżej 3.5 bramek w grupie 1.97- STS
Trzeci Mundial z rzędu w wykonaniu WKS, na dwóch poprzednich mieli pecha, bo trafiali do grupy gdzie były dwie mocne ekipy. W Niemczech była Argentyna oraz Holandia, a w RPA Portugalia oraz Brazylia. Mimo to nie pozostwali dłużni i przeciwko Argentynie, Holandii oraz Brazylii byli w stanie strzelić honorową bramkę.
Teraz grupa wydaje się być łatwiejsza, bo nie ma tak ewidentnych faworytów. W Niemczech WKS zdobyło 5 bramek, w RPA 4.
do tego korci Rosja powyżej 3.5 bramek 1.55
na Mundialu ostatnio nie widziani, w 2002 strzelili 4 gole, na Euro u nas zrobili 5 bramek, w 2008 w trudniejszej grupie z Hiszpania, Szwecja oraz defensywną Grecją zrobili 4. Grupa nie należy do bardzo trudnych, więc ta linia powinna być w zasięgu
 
Do góry Bottom