>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Ciekawe zakłady na MŚ

bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Kolejne &quot;crazy bet&quot;:
Czy zawodnik uderzy głową przeciwnika? TAK
10.00
Betsson
Często dochodzi do spin między zawodnikami. Podjeżdża jeden do drugiego face to face, wtedy jednemu puszczają nerwy i wykonuje ruch głową a sędzia kwalifikuje to jako uderzenie przeciwnika głową.
Suarez dostanie kartkę za symulowanie TAK
5.50
Unibet
Każdy wie,że zawodnik Liverpoolu lubi się położyć. Kilka kartek za symulke ma na swoim koncie.
Najwięcej kartek - Brazylia
9.90
Betsafe
Neymar, David Luiz, Alves, Fernandinho, Dante, Thiago Silva, Marcelo, Luis Gustavo, Ramirez, Willian ... dla mnie większej bandy wariatów nie ma w tej edycji MŚ. Kurs ciekawy,bo zakładam,że Brazylia zajdzie daleko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Najwięcej kartek - Brazylia 9.90 Betsafe Neymar, David Luiz, Alves, Fernandinho, Dante, Thiago Silva, Marcelo, Luis Gustavo, Ramirez, Willian ... dla mnie większej bandy wariatów nie ma w tej edycji MŚ. Kurs ciekawy,bo zakładam,że Brazylia zajdzie daleko. __________________
Tu Ci przyznam ogromne racje , zakład godny uwagi ???? Brazylia nawet znajdując się w pierwszej czwórcei rozgrywając siedem meczów śmiało może się poszczycić o pierwszeństwo w tym zakładzie a kurs kosmos ????
 
O 0

odiesel

Użytkownik
Kolejne &quot;crazy bet&quot;:
.
Najwięcej kartek - Brazylia
9.90
Betsafe
Neymar, David Luiz, Alves, Fernandinho, Dante, Thiago Silva, Marcelo, Luis Gustavo, Ramirez, Willian ... dla mnie większej bandy wariatów nie ma w tej edycji MŚ. Kurs ciekawy,bo zakładam,że Brazylia zajdzie daleko.
nie moge znalezc tego zakładu, możesz powiedzieć w którym miejscu szukac ? ;)
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Co myślicie o zakładzie na brak hattricków w turnieju? Unibet za 0 daje 3.2 kurs a jest tylko kilka spotkań gdzie teoretycznie te hattricki mogą paść.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Co myślicie o zakładzie na brak hattricków w turnieju? Unibet za 0 daje 3.2 kurs a jest tylko kilka spotkań gdzie teoretycznie te hattricki mogą paść.
Wg wikipedii, hat-trick&#39;a w MŚ nie było tylko raz i to całkiem niedawno bo 8 lat temu w Niemczech. Jest kilka spotkań z teoretycznie większą szansą blowoutu a co za tym idzie większa szansa na to, że któryś zawodnik strzeli 3 bramki. Jednak ja bym tego nie ruszał
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Ciekawy był zakład w Wi lliam hill&#39;u kto będzie sędzią meczu finałowego? Na te chwilę nie widzę go w ofercie. W ostatnich kilku latach arbiter, który sędziował finał Ligi Mistrzów, sędziował finał dużej imprezy w tym samym roku. 2010 Webb LM i finał w RPA. 2012 Proenca LM i finał euro 2012. W tym roku w LM Björn Kuipers. Holendrom raczej nie grozi finał, więc możliwy scenariusz z holenderskim sędzią w meczu finałowym. O dziwo finał pucharu konfederacji w 2013 r. również sędziował Björn Kuipers ????
Na to zdarzenie był kurs 8, jeśli dobrze pamiętam.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Tak jak przeczuwałem, że Negredo jednak nie pojedzie na mundial a razem z Nim Llorente. Póki co tylko Torres powołany na towarzyski mecz z Boliwią, jeżeli chodzi o napastników. Gracze Atletico oraz Realu nie wezmą udziału w tym spotkaniu.Później zostanie ogłoszona oficjalna kadra. Dowołany został Deulofeu, jednak On brany pod uwagę nie będzie, jeżeli chodzi o MŚ. Wychodzi, że selekcjoner musi zrezygnować jeszcze z 3 piłkarzy, zobaczymy.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Czy widział ktoś zakłady na bramki poszczególnych zawodników? Chodzi dokładnie o Romelu Lukaku. Zastanawiam się czy jest gdzieś wystawiona linia na bramki tego zawodnika...
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Czy widział ktoś zakłady na bramki poszczególnych zawodników? Chodzi dokładnie o Romelu Lukaku. Zastanawiam się czy jest gdzieś wystawiona linia na bramki tego zawodnika...
W Unibet jest wystawiona linia na under/over 1,5 gola, kursy 1,86.
 
gats 28,4K

gats

Użytkownik
nie moge znalezc tego zakładu, możesz powiedzieć w którym miejscu szukac ? ;)

Mistrzostwa Świata - Zakłady na Mistrzostwa Świata &gt; Zakłady długoterminowe &gt; Najwięcej kartek.

ready.
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Bukmacher rivalo wystawił ofert Team-h2h.O co w tym chodzi? Chodzi o to która reprezentacja dalej zajdzie? lepiej wypadnie w grupie a jak zajdą do tej sammej fazy turnieju?
 
P 0

posiadaniepilk

Użytkownik
Szukam buka który będzie miał zakłady na posiadanie piłki. Podczas euro 2012 grałem w bwin zakłady gdzie mogłem wybrać, która drużyna będzie miała przewagę w posiadaniu piłki.
Z wystawionych do tej pory opcji na MS przez bwin niestety nie widzę tego zakładu...
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Szukam buka który będzie miał zakłady na posiadanie piłki. Podczas euro 2012 grałem w bwin zakłady gdzie mogłem wybrać, która drużyna będzie miała przewagę w posiadaniu piłki.
Z wystawionych do tej pory opcji na MS przez bwin niestety nie widzę tego zakładu...
Zdecydowanie za wcześnie na takie szczegółowe zakłady. Ale będą napewno będą. Z tego co pamiętam na Ligę Mistrzów dawał takie zakłady np betsson.
 
E 118

edwardxd

Użytkownik
Ciekawy był zakład w Wi lliam hill&#39;u kto będzie sędzią meczu finałowego? Na te chwilę nie widzę go w ofercie. W ostatnich kilku latach arbiter, który sędziował finał Ligi Mistrzów, sędziował finał dużej imprezy w tym samym roku. 2010 Webb LM i finał w RPA. 2012 Proenca LM i finał euro 2012. W tym roku w LM Björn Kuipers. Holendrom raczej nie grozi finał, więc możliwy scenariusz z holenderskim sędzią w meczu finałowym. O dziwo finał pucharu konfederacji w 2013 r. również sędziował Björn Kuipers ????
Na to zdarzenie był kurs 8, jeśli dobrze pamiętam.

na Betssonie jest taki zakład
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
siwylfc 5

siwylfc

Użytkownik
Kurs na powołanie Torresa wynosi 6.5 !
23 Hiszpanów powołanych na mundial:


Bramkarze: Pepe Reina (Napoli), David de Gea (Manchester United), Iker Casillas (Real Madryt).
Obrońcy: Gerard Piqué (Barcelona), Raúl Albiol (Napoli), Javier Martínez (Bayern Monachium), Jordi Alba (Barcelona), César Azpilicueta (Chelsea), Sergio Ramos (Real Madryt), Juanfran Torres (Atlético).
Pomocnicy: Xavi Hernández (Barcelona), Andrés Iniesta (Barcelona), Sergio Busquets (Barcelona), Santi Cazorla (Arsenal), Cesc Fábregas (Barcelona), Juan Mata (Manchester United), David Silva (Manchester City), Pedro Rodríguez (Barcelona), Xabi Alonso (Real Madryt), Koke (Atlético).
Napastnicy: Diego Costa (Atlético), David Villa (Atlético), Fernando Torres (Chelsea).

✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
americano96 209

americano96

Użytkownik
⛔⛔⛔ No właśnie jeszcze się nie można cieszyć z rozliczonych zakładów, bo betsafe (i betsson bo to przecież jedna banda) oczywiście uznał. że rozliczy zakłady na powołania dopiero w dniu meczu reprezentacji, z której zawodnika wybraliśmy... Co z tego że wszystkie składy zostaną oficjalnie podane już w poniedziałek i powinien być brany pod uwagę właśnie ten pierwszy wybór trenerów.

???? Czego tu się spodziewać po tych oszustach... Anglię jakoś rozliczyli od razu po ogłoszeniu składu przez Hodgsona, ale pewnie ktoś się zorientował, że przecież może się jeszcze udać wydymać klientów przedłużając o 2 tygodnie rozliczenie, a co! Zawsze jest przecież możliwość kontuzji. I w miejsce kogoś, komu się należała nawet pierwsza 11, trzeba będzie dowołać kolegę z wakacji na Barbadosie.

Pisałem z nimi dzisiaj na czacie i oczywiście w żaden sposób nie potrafili się odnieść do tej sytuacji z Anglią. Powiedzieli, że decyzji nie zmienią, więc przynajmniej niech się inni dowiedzą, jak potrafią kręcić przy rozliczaniu. W uczciwym buku takich akcji nie ma. ????
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
takie coś chodzi mi po głowie:
Milenium:
Kto dalej?
Portugalia - Bośnia @Portugalia 1.55
obie odpadną na tym samym etapie = zwrot
półfinalista Euro 2012, 1/8 w RPA, ćwierćfinał w 2008, półfinalista MŚ 2006. kontra kopciuszek, który debiutuje w tak dużej imprezie. Poza doświadczeniem i warunki klimatyczne na korzyść Portugalczyków.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Takie coś chodzi mi po głowie:

Milenium:

Kto dalej?


Portugalia - Bośnia @Portugalia 1.55
obie odpadną na tym samym etapie = zwrot

półfinalista Euro 2012, 1/8 w RPA, ćwierćfinał w 2008, półfinalista MŚ 2006. kontra kopciuszek, który debiutuje w tak dużej imprezie. Poza doświadczeniem i warunki klimatyczne na korzyść Portugalczyków.
DRUŻYNA, KTÓRA ZDOBĘDZIE NAJWIĘCEJ GOLI W FAZIE GRUPOWEJ - Totomix

Spośród drużyn europejskich prym wiodą Hiszpanie oraz Portugalia, to te reprezentacje znajdują się z reguły w czołówce najskuteczniejszych ekip na Mundialu czy Euro
Hiszpania: 6,4,8,8
Portugalia: 5,7,7,5
w przypadku Mundialu do głosu dochodzi Argentyna i Brazylia
Argentyna 7,8
Brazylia 5,7
Kursy:
Brazylia @4
Argentyna @4,50
Hiszpania @8.5
Portugalia @20
Brazylia i Argentyna u siebie, grupy teoretycznie proste, więc powinni strzelać, ale że kursy na pozostałe dwie ekipy ciekawe - choć nad Hiszpanią się waham-, to chyba spróbuję wszystkie 4 opcje.
 
Do góry Bottom