>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

K 7

kofe

Użytkownik
Typ po kursie 1.37 lokatą życia... I to jeszcze na dość ryzykowny zakład. Tak odchodząc od tematu w takim razie ja znalazłem swoją lokatę życia i stawiam Chelsea-Atletico under 2.5 kurs 1.5. Stawiam swój cały majątek na ten typ...
Kurs 1.37 lokatą życia - brawo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 3

stefan3124

Użytkownik
Lokatą życia to było że Nasri zagra na MŚ
Skleić to po kursie 5 jak był z kursem 9.65 na Torresa, nawet za tysiąca
Ja takich pieniędzy nie miałem, kursy poleciały
Przypominam jak daleko Korea Południowa zaszła na MŚ u siebie
Ja bym tutaj za daleko w przód nie wybiegał
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie zgodzę się.
Wyżej &quot;stoją akcje&quot; Niemiec, Hiszpanii, Argentyny, Włoch, Portugalii, Francji, a nawet Belgii.
Taa z pewnością wyżej stoją akcje tych zespołów yhyy. Wg mnie niczyje akcje nie stoją wyżej czy niżej.
Ani jednego sensownego argumentu za odpadnięciem wczesnym Brazylijczyków nie podałeś, a ot tak piszesz, ze wyżej zacytowane zespoły są lepsze niż Brazylia. Czy aby na pewno ?
Widziałes chociaż jak Niemcy grają i jakie mają problemy z defensywą ostatnio ? W ogóle z przodu też gra sie nie układa i ostatnie mecze to farsa w ich wykonaniu, a Brazylia co jak co, ale to zgrana paczka, Scolari ma wyselekcjonowaną kadrę i wielkich zmian tam nie uświadczysz w porównaniu z tym co było na Pucharze Konfederacji.
Belgia od razu takim mocnym faworytem ? Moga być czarnym koniem, zgoda, potencjał ogromny, ale nie róbmy z nich od razu faworytów, bo jak grali u siebie z Kolumbią czy Japonią to jakoś wygranej nie było, a Ty od razu ich wyżej stawiasz niż Brazylia...
Portugalia też chimeryczny zespół, Argentyna wiecznie nic nie wygrywa i formacje defensywne nie wyglądają na papierze tak mocno jak atak z Leo, Kunem czy Di Maria.
Włosi mogą być mocnym i niewygodnym rywalem dla każego
Francja ma niesamowitą kadrę i potencjał, jak tylko trafią z formą to zajdą wysoko i kazdego mogą pokonać, Hiszpania zresztą to samo.
Dyskredytowanie Brazylii bez podania żadnych argumentów to śmieszne, piszesz, że mógłbyś napisać 50 kartek A4, to napisz, bo nie uargumentowanie wcale to brak podstaw by przyznać Ci racje.
Poza tym to Twoja kasa, Twoja sprawa, stawiaj co chcesz, ale nie pisz proszę o żadnych lokatach, bo to strasznie dziecinne... To jest sport, to jest piłka!
Lokatą życia to było że Nasri zagra na MŚ Skleić to po kursie 5 jak był z kursem 9.65 na Torresa, nawet za tysiąca Ja takich pieniędzy nie miałem, kursy poleciały
I gdzie to chciałes za tysiąca pograc ? W betssonie ? ????
Przecież oni max po 50zł przyjmowali jak dobrze poszło...
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
to co wczoraj zrobił real to ... cos niesamowitego
No racja, tylko nie wiem jaki to ma związek z mistrzostwami świata. :grin:
Co do wspomnianych lokat życia, to ja osobiście nie rozumiem polowania w tej chwili na kursy typu 1,3-1,6. Ba, mnie nawet za bardzo nie interesują zakłady &lt;5,0, bo nie wiem po co inwestować w takie kursy na dwa miesiące przed imprezą, zwłaszcza, że jeszcze wiele rzeczy może się zmienić i można umoczyć niby pewne pieniądze, kiedy takie kursy są do grania praktycznie codziennie i ryzyko jest dużo mniejsze. Pogra się to, jak będą już mistrzostwa. No ale jak kto gra to jego sprawa. Ja w tej chwili byłbym skłonny zagrać kilka zakładów na zwycięzcę, z założeniem, że nie wygra żaden z tych największych faworytów (Brazylia, Argentyna, Niemcy, Hiszpania). Oczywiście wybór ilości drużyn i samych drużyn oraz stawek to indywidualna sprawa.
Belgia- 15,00, Francja- 23,00, Urugwaj- 26,00, Włochy- 26,00, Kolumbia- 29,00, Holandia- 29,00, Anglia- 34,00, Portugalia- 34,00, Chile- 41,00 (kursy bet365). Dalej nie wymieniam, sensacje są możliwe, ale nie przesadzajmy. Mamy tutaj 9 drużyn. Wybieram sobie przykładowo Belgię, Francję, wiele osób twierdzi, że drużyny z Ameryki Płd. mogą bardzo namieszać, więc dołożymy Urugwaj i Kolumbię, do tego może jeszcze Anglia, Włochy i Portugalia. Siedem mocnych drużyn, postawić na jedną z nich to bardzo duże ryzyko, ale postawienie, że wygra jedna z nich to już inna sprawa. Myślę, że nie jest to takie nierealne, gdyż właściwie na każdego z tych największych faworytów można znaleźć jakieś argumenty na nie.
Gram dla przykładu za 10 zł na każdą z tych 7 drużyn, jeśli któraś z nich wygra mundial to w najgorszym przypadku mam 53,3% zysku, w najlepszym 79,41%.
Jakie dokładnie wybrać drużyny, ile ma ich być to kwestia do przemyślenia, ale ogólnie myślę, że pomysł jest ciekawy.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Belgia od razu takim mocnym faworytem ? Moga być czarnym koniem, zgoda, potencjał ogromny, ale nie róbmy z nich od razu faworytów, bo jak grali u siebie z Kolumbią czy Japonią to jakoś wygranej nie było, a Ty od razu ich wyżej stawiasz niż Brazylia...
Szczerze powiedziawszy, to ja kompletnie nie rozumiem dlaczego tyle osób tak się tą Belgią zachwyca, bukmacherzy też stawiają ich przed np. Francję, Holandię, Włochów, Anglię, Portugalię. W ankiecie kto zostanie mistrzem świata Belgia ma nawet więcej głosów niż Hiszpania... Ja rozumiem, że tam jest paru naprawdę niezłych piłkarzy, ale żeby stawiać ich wyżej od Francji(którzy mają słabą grupę), zawsze groźnych Włochów czy świetnie grającą w eliminacjach Holandię to dla mnie gruba przesada. Na dodatek brak doświadczenia u Belgów. Nie wiem skąd ta fascynacja tą reprezentacją.
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
absolutnie odradzam inwestowania 10.000 na awans zespołów, które wymieniłeś. kurs nie jest satysfakcjonujący, lepiej spokojnie uzbierać go podczas mundialu, gdzie będziesz na bieżąco. Z drużyn, które wymieniłeś najmniej jestem pewny Hiszpanii. Wiem, że 90% forum nie zgodzi się ze mną, ale przemawiają za tym pewne fakty. Jeszcze nie znamy powołań na mundial, ale przypuszczam, że wielkich zmian w drużynie Hiszpanii nie będzie. Przykład Włochów i Francji pokazuje nam, że nie można grać tym samym składem ( bazując na tym samym szkielecie teamu) na 3 turnieju z rzędu, mimo odniesionych sukcesów. Włosi jak i Francuzi nie wyszli z grupy na 3 kolejnym turnieju. Moim zdaniem tiki-taka się skończyła. Pokazały nam to w tym roku Barcelona jak i Bayern. Chile to świetnie poukładany zespół, który w drugim meczu podejmie Hiszpanię i wcale nie jest bez szans w tym pojedynku. Drużyny mierzyły się ze sobą w tym roku i padł wynik 2-2, a bramkę na wagę remisu Hiszpanie zdobyli w doliczonym czasie gry. Chile będzie świetnie się czuło w Ameryce Południowej, nie przeszkadzać im będzie ani klimat, ani temperatura. Dodam jeszcze, że Hiszpanie na turniejach typu Euro lub Mundial nie potrafią wygrać 1 meczu. Nawet gdy zdobyli mistrzostwo świata nie ograli Szwajcarów, gdzie kurs na Hiszpanie wynosił 1.15, a mecz zakończył się remisem. Jestem przygotowany na dużą niespodziankę z udziałem Hiszpanów. Moim zdaniem w meczu z Holandią padnie remis, żeby nie pozbawić szans obydwu zespołów do awansu. Jeśli Chile pokona(?) Australię to mamy duży problem, bo pretendenci do tytułu będą musieli ograć team z Ameryki Południowej.Uważam, że tak na dzień dobry - Brazylia pokona Chorwatów 1.28. Taką propozycją świata nie odkryłem, ale jak zagrasz to za 10.000 to masz całkiem niezly plus, choc nie jestem zwolennikiem takiego grania.

Osobiście poszukuję drużyn, które są słabo wyceniane przez bukmacherów, to znaczy, że przed turniejem kursy na dany zespół są zawyżone. Na razie do gustu przypadła mi Korea Płd i Japonia.
Czy macie propozycję na czarnego konia, o którym nikt nie mówi ?
Ciekawym zakładem wydaje mi się postawienie większych pieniędzy na wysoką wygraną w 1 meczu Argentyny z Bośnią. Bośniacy w końcu awansowali pierwszy raz na ten turniej. Jako, że są Świeżakami i na mundial jadą już jako wygrani, którzy spełnili oczekiwania awansu mogą zostać bardzo skarceni. Argentyna w turnieje wchodzi z pompą. Po pierwszych meczach typowani są do wygrania całego turnieju, a gdzieś po drodze spotykają Niemców i przygoda kończy się w karnych. Pamiętam pierwszy mecz na którymś z mundiali, gdzie Argentyna zagrała z Serbią, która w tamtym okresie grała podobny futbol w eliminacjach co Bośnia. Mieli kilku doświadczonych piłkarzy grających w topowych teamach, trzonem zespołu były 3 max. 4 nazwiska tak samo jak w Bośni. Mecz skończył się jak dobrze pamiętam 7-1, a bramki strzelali wszyscy, a w szczególności gracze z ławki, co ciekawe był to m.in Aguero. Spodziewam się tutaj &quot;pocisku&quot; Argentyny i zagram to na pewno. Nie wiem jeszcze z jakim azjanem, ale na początek spróbujemy -2 kurs. 3.10 ( przy wygranej 2 bramkami ZWROT)
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Will a female supporter on the stands get naked during any match? @ 2,45 [betsafe]
Panowie tak dla jaj by sie lepiej ogladalo, powiedzmy sobie szczerze, to jest Brazylia i nie sadze by kobiety mialy jakies przeciwskazania do pokazywania swoich wdziekow ???? Skontaktowalem sie z supportem by zapytac, czy chodzi o gorna czesc ciala czy o cale cialo ale nie potrafili mi na to pytanie odpowiedziec, i powiedzieli, ze beda musieli to doglebnie sprawdzic :p ale mysle, ze chodzi o gorna czesc ciala. Kurs nie powala ale jesli wpadnie to i kaska wpadnie i troche radosci bedzie wiec podwoja wygrana ????
EDIT: a tutaj odpowiedz z supportu:
&quot;
Regarding our recent chat about the World Cup bets, I received an answer, and it is so that topless also counts as a yes, so the female supporter does not have to be completely naked. &quot;
Czyli ogladamy i liczymy na topless dziewczyny ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Dodam jeszcze, że Hiszpanie na turniejach typu Euro lub Mundial nie potrafią wygrać 1 meczu. Nawet gdy zdobyli mistrzostwo świata nie ograli Szwajcarów, gdzie kurs na Hiszpanie wynosił 1.15, a mecz zakończył się remisem.
Chyba oglądałeś inny mecz niż reszta. Szwajcaria wygrała 1-0 i nie rozumiem od kiedy to jest remis...
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Ciekawym zakładem wydaje mi się postawienie większych pieniędzy na wysoką wygraną w 1 meczu Argentyny z Bośnią.
Chcesz wtopić to graj. Oglądałeś pierwszy mecz w Copa America 2011 pomiędzy Argentyną a Boliwią? Też każdy myślał, że padnie sporo bramek i reprezentacja Argentyny zmasakruje rywala, ale męczyła się niemiłosiernie, by wyskrobać remis. Kurs na wygraną wynosił wtedy 1.01, więc no pierwszy mecz może wygrają, ale kanonady nie ma co się spodziewać.
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Diegoforlan ok popelnilem blad. Przegrali nie sprawdzilem tego. W mojej glowie zapisalo sie ze nie wygrali dlatego przytoczylem taki przyklad. Mozesz grac co chcesz przeciez ja nikogo nie nakrecam na obstawianie tego co napisalem. Dobrze jest poczytac na tym forum jakie kto ma zdanie. Dzieki komenrarza mozemy sobie pomoc. Nie wiem o jakim meczu mowisz gdzie kurs byl 1.01 na argentyne. Takich kursow sie nie gra. Nie odnosilbym sie do tego spotkania oceniajac ich szanse na ms. Wiem ze nie sa w jakiejs oszalamiajacej formie ale mecze towarzyskie nie sa odzwierciedleniem formy w pelni sezonu ligowego. Podtrzymuje swoje zdanie Argentyna wygra z handicupem
 
bartek1878 3

bartek1878

Użytkownik
Bettson rzucił kolejne powołania
Nie wyobrażam sobie, że Cillessen nie znajdzie się nawet w kadrze Holendrów... kurs 1,73!!!
Dla porównania, na unibecie 1,70 na to że zagra w pierwszym meczu na MŚ.
Promocja!!!
Prócz niego wydaje się że pojadą Krul i Vorm.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Czy jeden zawodnik otrzyma trzy kartki w jednym meczu? @ 95
Jak mamy rozumieć ten zakład ?
Żółta, żółta, w konsekwencji czerwona = 3 kartki. ????
Chyba że tu chodzi o pomyłkę sędziego
Czy zawodnik zdejmie koszulkę podczas świętowania zdobycia gola? @ 1.49
Pewniak. Prędzej czy później na pewno ktoś będzie cieszył się w ten sposób.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fuks 0

fuks

Użytkownik
Mnie natomiast zainteresowal zakład &quot;Czy kibic wbiegnie na boisko podczas meczu? Tak&quot; @ 5
Czy ktoś widział ten zakład w innym buku niż Bettson ?
 
cala 37

cala

Użytkownik
Czy jeden zawodnik otrzyma trzy kartki w jednym meczu? @ 95
Jak mamy rozumieć ten zakład ?
Żółta, żółta, w konsekwencji czerwona = 3 kartki. ????
Chyba że tu chodzi o pomyłkę sędziego
Czy zawodnik zdejmie koszulkę podczas świętowania zdobycia gola? @ 1.49
Pewniak. Prędzej czy później na pewno ktoś będzie cieszył się w ten sposób.
Jezeli chodzi o kartki to o ile dobrze pamietam byla taka sytuacja na ostatnich mistrzostwach,koles dostal czerwona kartke dopiero przy trzeciej zoltej.oczywiscie ewidentna pomylka sedziego
 
Do góry Bottom