>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ciekawe zakłady na MŚ

B 2,2K

barichello

Użytkownik
sędzia główny finału
Bjorn Kuipers 5.5 - Fortuna
Nie widzę Holandii w finale to po pierwsze. Po drugie w 2012 finał Euro sędziował Pedro Proenca ten sam, który w 2012 gwizdał finał LM. W 2010 finał w RPA sędziował Webb, a wcześniej był główny arbitrem w finale LM. Spróbuję pójść w myśli tej analogii, bo tegoroczny finał Ligi Mistrzów należał do Kuipersa.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Baichello nie chce sie wymadrzac, ale widac, ze nie czytasz tematu od poczatku bo to juz bylo klepane na pierwszej stronie...ale typ oczywiscie warty uwagi...
Edit: opcja &quot;Quote&quot; nie dziala na calym forum...chodzilo mi o sedziego finalu...kto madry zlapal kurs na Holendra @ 8,5
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Mistrz Świata/król strzelców: Niemcy/Aguero 126 Sportingbet

Kurs kosmiczny ale czy aż tak niemożliwy? O Aguero pisałem już wcześniej odnośnie jego rywalizacji strzeleckiej z Suarezem &lt;KLIK&gt;. Aguero w zakończonym sezonie sporo spotkań opuścił ze względu na kontuzje - rozegrał 34 mecze i zdobył 28 bramek. Jak na kogoś, kto borykał się z kontuzjami to bardzo dobry wynik. Argentyna jak zwykle ofensywę ma strasznie mocną ale nie wyobrażam sobie, żeby Sergio siedział na ławce. Przy wielkiej niewiadomej, jaką jest forma Messiego to on może być główną postacią Argentyńczyków. A łatwość zdobywania bramek ma wielką.
Teraz Niemcy... Każdy wie, czy się zna czy nie, że Niemcy są zawsze faworytami wielkich imprez. To drużyna turniejowa, która zazwyczaj dość ospale rozpoczyna ale rozkręca się z meczu na mecz. W tym roku będzie trzeba zacząć z wysokiego c, bo na rozgrzewkę zmierzą się z podopiecznymi Paulo Bento, a więc powtórka z EURO 2012. Wtedy Niemcy zwyciężyli 1-0 po słabej grze a to jest ważne na takich turniejach.
Skład jak zwykle bardzo mocny. Z napastników jest jedynie niezniszczalny Mirek Klose ale z przodu mogą zagrać również Muller czy Schurrle. Wielka szkoda że zabraknie Reusa, którego typowałem na MVP całych mistrzostw. Pomoc jednak jest na tyle silna, że ma go kto zastąpić. Według mnie kluczem będzie forma Schweinsteigera lub gracza, który ewentualnie będzie pełnił jego funkcję. EURO ostatnie mu nie wyszło ale teraz musi być lepiej.
Dlaczego Niemcy na mistrza? Moim zdaniem to jedyny zespół z czołówki, po którym wiadomo czego się spodziewać. Na ostatnich turniejach byli blisko ale zawsze im czegoś brakowało. Teraz myślę, że wreszcie osiągną cel.
 
W 0

wichura

Użytkownik
Nr kuponu - STS = 111621499102567730
Taka tasiemka. Bez Lukaku kurs koło 17, ale myślę, że chłopak ma papiery na najlepszego piłkarza młodego pokolenia w turnieju. Grupa wybitnie trudna nie jest, więc coś tam powinien ustrzelić. Bardziej martwi mnie czy Belgia osiągnie coś więcej niż 1/8, a co za tym idzie w przypadku gdyby odpadli to jakby FIFA spojrzała na tą sytuację. Włosi mogą zajść daleko i ciekawe jak wtedy ocenią Pogbe nawet jakby nic nadzwyczajnego nie grał.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MTU0MTYyNjczMTIwMDoiCs21peAzvH7jVBs%3D&amp;amp;kind=MAIN tutaj też taśma. Szkoda, że w fortunie uważają za kombinację ogólną liczbę bramek w turnieju i jakikolwiek mecz.
Taśmy długoterminowe, a na krócej to do grania wezmę dubla Urugwaj - Kostaryka 1 + Chile - Australia 1 oraz singla Francja wygra z handi -1 z Hondurasem.
Powiedźcie którą taśmę widzicie za pewniejszą, bo pare zdarzeń się powtarza na obydwu, a to nie ma sensu grać tego samego, bo coś nie wejdzie i po ptakach dwa kupony.
 
hifon 23

hifon

Użytkownik

Czy kibic wbiegnie na boisko podczas meczu? TAK 2.45 bestsson

widzę to tak, mistrzostwa wzbudzają wiele kontrowersji i jest duże niezadowolenie ludzi. To już w pierwszym meczu ktoś może zakłócić spotkanie wtargnięciem na murawę i okazaniem swojego sprzeciwu wobec mistrzostw
 
P 66

pekin66

Użytkownik
siema
co myslicie na temat tych typow
Kto lepszy ?
Holandia - Urugwaj typ:2 @1.75
Dlaczego ? Jakos nie wierze w Oranje... Moze to tylko moje odczucie ale przypomina mi sie mecz z eliminacji do europejskich pucharow chyba PSV gdzie jest duzy nacisk na mlodzierz i nie dali sobie poprostu rady z Milanem a kazdy wie jak w tym sezonie spisywali sie wlosi... A Urugwajczycy jesli wyjda z grupy , na co licze ???? , to powinni zajesc dalej niz RVP i spolka
Suarez - Cavani typ:2 @1.7
Kazdy widzialby tutaj dobry bet po jeszcze lepszym kursie na Luisa ktory w Liverpool&#39;u mial bardzo dobry sezon, ale nie zapominajmy ze przeszedl niedawno operacje i nie wiadomo w jakim stanie powroci, nie gral w sparingach przed MS wiec nikt tak naprawde z nas nie jest w stanie tego okreslic ale jednak ja sadze ze napastnik z PSG nastrzela wiecej niz jego kolega z reprezentacji
Ronaldo - Fred typ:1 @1.9 !!!
Jak dla mnie tutaj jest dobry bet.
Jak wiadomo Ronaldo swietnie prezentowal sie w tym roku w Realu ale zlapal kontuzje pod koniec sezonu, jednak wedlug mnie pozowlila mu nabrac chceci na gre i jeszcze wiekszej pazernosci na bramki. Moze nie potwierdzilo tego spotkanie z Irlandia, ale Ronaldo gral tam na pelnych obrotach i mysle ze jest dobry prognostyk.
Jeszcze kilka slow o Fredzie - napastnik powolywane przez Scolariego chyba zawsze, taki ulubieniec mozna powiedziec, ale przeciw niemu przemawia przesyt ludzi od strzelania w Brazylii, wieksze szanse beda mieli Neymar, Hulk czy nawet Oscar...
Aguero - Costa typ:1 @1.7
Sytuacja podobna do Suareza, tez nie wiemy w jakim stanie powroci Costa, czy bedzie to podobnie do meczy Atletico z Realem czy Barca ? Kilka minut i koniec meczu... Mysle ze nie bedzie tak eksploatowany. Natomiast Sergio moze tez po kontuzji ale jesli Messi bedzie dalej mial problemy powiedzmy zoladkowe to wieksza ilosc sytuacji dostanie nie jemu ????
Prosze o opinie ????
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP


Coś pięknego, długo kazali czekać w niepewności czy będą te zakład łączone jak to miało miejsce podczas polskiego EURO 12. Baja po prostu, nie dość że boczne zakłady jak wymienili to i jeden z głównych można ze sobą połączyć, czyli idąc w jedną drużynę pięknie można się obłowić. :grin::grin::grin:​
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Gdzie znajdę zakłady na to, że dany zawodnik rozpocznie mecz w podstawowym składzie? Chodzi mi o buki inne niż William Hill, gdzie nie gram za względu na brak polskiej waluty.
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Temat bardzo się rozkręcił, turniej już za pasem. Jak wiadomo na pierwszy ogień mecz gospodarzy i na tym koncentruje się uwaga całego świata (nie ukrywam że moja także). Od 32 lat Brazylia wygrywa swoją grupę na Mundialu, daje to do myślenia. Niemniej jednak czas na kolejną porcję długoterminowych prób, które (miejmy nadzieję) przyniosą sukces. Przed państwem kilka tak zwanych typów z dupy; takich w których argumentacja może być praktycznie zbędna, ale jednak ruszamy z czymś takim, bo oferta etoto bardzo ciekawa.
Dodam tylko, że jeśli ktoś znajdzie takie statystyki (ala edi8?) sprzed poprzednich lat, odnoszących się do moich zakładów, bardzo proszę o linki, tak z ciekawości ???? Ewentualnie jeśli ktoś chce analizować mecze choćby sprzed roku, jak takie zakłady wyglądałyby na tych imprezach, to zapraszam. Piszcie a będzie Wam wynagrodzone
Poniżej 300,5 spalonych na imprezie @ 2.15 etoto

Nie powinniśmy być świadkami aż tak ogromnych szaleństw na tej imprezie. Linia ustawiona dość wysoko i szansa pokrycia jest naprawdę spora. Zawodnicy nie grają już tak bez tołku jak kiedyś i jesteśmy świadkami coraz mniejszej liczby offside.
Rezerwowi strzelą poniżej 16,5 bramki na Mundialu @ 2.25 etoto

Znowu wygląda sensownie taki zakład. Rezerwowi nie odgrywają już tak istotnej roli jak kiedyś. Spodziewałem się linii około 10. Więcej to przesada. O ile nie będziemy świadkami jakiejś masakry grupowej (czuję &#39;gangbang&#39; w Argentyna - Iran) i rezerwowi nie będą dostawali tylu szans w spotkaniach o pietruszkę, to byłbym spokojny o taki zakład. Powiem więcej, jeżeli po fazie grupowej rezerwowi nie będą mieli na swoim koncie wyniku dwucyfrowego, to zaczynałbym już liczyć wygraną, a więc &quot;księgować&quot; :)
Powyżej 655,5 rzutu rożnego na turnieju @ 2.15 etoto

Tym razem inaczej, bo lubię grać overki i niejednokrotnie przynosiły mi one radość. Mistrzostwa to dużo ataków skrzydłami i częsta gra w bocznych strefach boiska. Warto rozważyć i taką opcję.
Myślę, że granie takich zakładów pozwoli na spokojne oglądanie spotkań turniejowych i delektowanie się pięknem futbolu.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Nie wiem czy ten typ był już podawany w którymś z tematów, bo wiadomo jak to jest, czasami można takie rzeczy przeoczyć. Fajnym betem jest moim zdaniem propozycja jaką zapodał Unibet;
Winning Confederation: Conmebol (Południowa Ameryka) @ 1.90
Faworytem jest UEFA czyli Europa @ 1.80, ale ja osobiście postawiłbym na jakąś z ekip południowoamerykańskim, a przede wszystkim największe szansę upatruję w Argentynie. Ale jest też Brazylia, która również może namieszać.
Jeżeli miałby to być ktoś z Europy to widzą mi się Niemcy, bo Hiszpania raczej nie da rady, Włosi mogą namieszać ale to chyba za mało na mistrzostwo, Anglia ma fajną pakę ale jednak to chyba też za dużo, Francja gra ciekawie, ale to tak samo jak w sytuacji Anglii. Innych kandydatów za bardzo nie widzę, dlatego największe szanse wiążę z Argentyną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
E 16

exclusive

Użytkownik
Mundial 2014- Ilość goli samobójczych (under 4,5) @1,5 Milenium
Futbolowe szaleństwo czas zacząć! Przeglądałem ofertę Milenium (dosyć bogatą zresztą) i wpadł mi w oko w/w typ, koło którego nie mogę przejść obojętnie. Linia na bramki samobójcze jest IMO wystawiona wysoko (spodziewałem się 3,5 a nawet 2,5) dlatego warto próbować wg mnie. Ok no rozumiem, że może zdarzyć się rykoszet czy pechowe zagranie,ale żeby aż 5 razy? Kurs może nie zachęca ale do jakiegoś AKO pasuje jak ulał. Nie będę się tu więcej rozpisywał, jedynie co mogę powiedzieć to to że ilość &quot;swojaków&quot; na mundialu 2006 wyniosła 4 a w 2010 roku 2. Czy warto? Sami oceńcie.
Ilość Hattricków podczas Mundialu (under 0,5) @2,7 Milenium
Dosyć ryzykowny typ, ale spróbuje. Po pierwsze- jak ktoś wyżej napisał, meczy w których istnieje prawdopodobieństwo ustrzelenia Hattricka jest mało. Po drugie- wydaje mi się, że Mundial to nie mistrzostwa w stylu &quot;a oddam koledze, niech sobie strzeli&quot; Każdy będzie chciał się pokazać i coś ustrzelić. I najważniejsze, co mnie skłoniło do zagrania tego typu to fakt, że mało jest drużyn w których istnieje jeden bramkostrzelny gracz. Najczęściej drużyny mają kilku zawodników głodnych goli np. Argentyna(Messi, Aguero, Di Maria) co może powodować, że będą dzielić się zdobyczami bramkowymi i prawdopodobieństwo hattricka będzie mniejsze. Oczywiście jest kilka drużyn które się wyłamują (np. Belgia i Lukaku czy Włochy i Ballotelli),ale mimo wszystko uważam, że na tych mistrzostwach nikomu nie uda się ta sztuka. Tak jak na mundialu w 2006 gdzie hattricka nie było. W 2010 był 1, ale to i tak mnie nie przekonuje. Jeżeli ktoś jest ostrożniejszy to proponuje mu Under 1,5 hattricka @1,42 co już jest bardzo pewne i do AKO na pewno jest świetną propozycją. Pozdrawiam.
 
K 71

kogut

Użytkownik
Ciekawe kursy są moim zdaniem na to, która drużyna straci najmniej bramek w turnieju. Moim zdaniem należałoby z tej grup wyeliminować drużyny najsłabsze i te, które mogłyby zajść najdalej w turnieju gdyż ze względu na rosnącą liczbę meczy rosła by także ilość straconych bramek. Musiałby to być drużyna na tyle dobra by nie stracić zbyt dużo goli i na tyle słaba by nie awansować za wysoko. Z automatu odrzuciłem drużyny typu Australia, Iran, Kostaryka itp. oraz Brazylię, Argentynę, Niemców itp.
Wydaję mi się że odp. drużynami które będą balansować na granicy wyjścia z grupy i zarazem niezłej def. będą Grecy i Angole.
Najmniej straconych goli w turnieju? ▶ Grecja @18.00, Anglia @14.00 Unibet 0.5/5
Dodatkowo pograłem:
Ilość bramek w turnieju? ▶ under 155.0 @2.00 Pinnacle 3/5
Najwięcej kartek w turnieju? ▶ Brazylia @12.00 Unibet 0.5/5
Najlepszy strzelec? ▶ Immobile @81.00, Klose @43.00 Unibet 0.25/5
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom