>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Championship League Snooker 04.01-25.03.2010

Status
Zamknięty.
sower 0

sower

Użytkownik
Na dzisiaj propozycja przedstawia się następująco:

Mecze bez wątpienia ciekawe do typowania. Parę wyrównanych pojedynków, ale na pewno każdy wybierze coś dla siebie.
Ja dzisiaj stawiam na Robertsona. W pojedynku z Waldenem, a którym pisaliście wcześniej, że jest w złej formie co z resztą widzimy po wynikach. Drugim dobrym typem będzie pojedynek Ebdona z Hawkinsem, gdzie stawiam na Petera po przyzwoitym kursie.
Taki dubel puszczę dzisiaj za większe pieniążki.
Jeszcze dla ciekawych wyników:
http://www.premierleaguesnooker.com/championship/results.htm
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Król Julian tym razem Sower mnie wyręczył.. ;)

Widzę, że wszyscy wczoraj grali na Ebdona. Ja gdybym coś obstawiał to też na 100% typowałbym wygraną byłego mistrza świata, który gdyby wygrał miałby już prawie pewny awans do fazy półfinałowej.

Tabela po pierwszym dniu:



Na szczycie mimo porażki z Haroldem nadal Ebdon. Niespodziewanie nisko Williams, który jeśli chce walczyć o awans do półfinałów musi się brać do roboty.

Obstawiać chyba nadal nie będe (jedynie jakaś szalona taśma :p). Jakoś mi nie podchodzi wcale ta grupa. Na moje to tu może wygrać każdy z każdym i dziś nadal będe tylko oglądającym, a jutro, kiedy rozpoczną się rozgrywki grupy szóstej pobawię się również w typującego.. ;)
 
snajp 542,6K

snajp

Użytkownik
WALDEN - HAROLD w/g mnie pojedynek dwóch najsłabszych zawodników,ale... Harold swoją słabą grą pokonał wczoraj Ebdona i to go mocno zmotywuje.Walden gra bo sobie gra i dopóki mu wychodzi to coś tam trafia.Tutaj Harold pokona go swoim spokojem (on zawsze ma czas ???? ) a dzikość Waldena go zgubi.
Kurs na Harolda 2,25
 
sower 0

sower

Użytkownik
Jak dla mnie w tym pojedynku Walden - Harold wszsytko się może zdarzyć, a kurs na Harolda wysoki także można ryzykować jak dla mnie no bet. Harold wczoraj wygrał z Ebdonem tylko na życzenie tego drugiego, któremu kompletnie nie chciało się grać. dzisiaj mamy naprawdę wyrównane pojedynki. Ja dzisiaj skłaniałbym się w kierunku Robertsona, a że Cope wczoraj nie przegrał to stawiam w ich pojedynku na moim zdaniem lepszego Robertsona.
Robertson- Cope @ 1,72
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
witam w dziale snooker ????

To mój pierwszy post i zarazem pierwszy typ. Przed nami drugi dzień rywalizacji. Pojedynek który wybrałem to rywalizacja pomiędzy Markiem Williamsem a Barrym Hawkinsem. Mark zagrał słabo w pierwszym dniu wygrywając tylko z Waldenem 3:2, a przegrywając z Robertsonem 1:3 i Ebdonem 2:3. To stawia go w trudnej sytuacji i dzisiaj musi wziąść sie do roboty i to od razu od pierwszego meczu. Hawkins też wczoraj jeden mecz wygrał. Był to pojedynek ze słabiutkim Haroldem. Dziś Mark musi zacząć wygrywać by awansować do półfinałów i stawiam na niego po kursie 1,63 w betsafe.

Markiem Williamsem a Barrym Hawkinsem 1 ✅

brawo mark. szybko łatwo i przyjemnie 3:0 ????
 
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
Dla mnie pewniaczkiem jest inny mecz Williamsa tym bardziej, że widzę dzisiaj wogólę inną postawę Williamsa. Widać że zależy mu dzisiaj na grze i prezentuję dosyć fajny snooker.

Williams - harold 1 !!

Drugi typ to :

Ebdon - hawkins 1

Tutaj patrząc po wczorajszych spotkaniach Ebdon powinien bez problemu pokonać Hawkinsa. Dzisiaj ma tylko 2 pojedynki więc myślę że podejdzie do tego z chęcią gry i 1 pojedynek może być ciężki o tyle już mecz z hawkinsem powinien pujść po jego myśli

Ja dorzucam jeszcze :

Robertson - Walden 1

Poprostu Walden dla mnie to jedna wielka porażka. Nie wiem jakich jeszcze argumentów użyć ???? Robertson wystarczy że zaprezentuje w miarę dobry poziom i to powinno wystarczyć. Waldenowi może już odechce się grać .
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Mecz Williamsa z Hawkinsem świetny w wykonaniu tego pierwszego co bardzo dobrze rokuje na pozostałe mecze. Facet się chyba wziął do roboty. W ostatnim trzecim frejmie niewiele brakowało do maxa. Mark wbił 143pkt z wielkim spokojem. Widać że zaczął czuć się pewnie.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Dla mnie pewniaczkiem jest inny mecz Williamsa tym bardziej, że widzę dzisiaj wogólę inną postawę Williamsa. Widać że zależy mu dzisiaj na grze i prezentuję dosyć fajny snooker.

Williams - harold 1 !!

Drugi typ to :

Ebdon - hawkins 1

Tutaj patrząc po wczorajszych spotkaniach Ebdon powinien bez problemu pokonać Hawkinsa. Dzisiaj ma tylko 2 pojedynki więc myślę że podejdzie do tego z chęcią gry i 1 pojedynek może być ciężki o tyle już mecz z hawkinsem powinien pujść po jego myśli
popieram oba typy. williams z hawkinsem pokazał zupełnie inny snooker aniżeli wczoraj. ebdon jak wygra wywalczy sobie awans do półfinałów.
 
snajp 542,6K

snajp

Użytkownik
Tak Mark to dzisiaj pewniak,świetna gra no i panowie nikt nie wspomniał ze pięknie czyści białą bile ???? ???? ???? ,kto oglądał ten wie.
Luzak Cope też nie zle na razie z Robertsonem
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jednak zdecydowałem się zagrać.. ;)

Moimi typami są Robertson z Hawkinsem i Williams z Haroldem? Dlaczego? Ano dlatego, że obaj zawodnicy na których stawiam są od swoich przeciwników po prostu lepsi. Obaj muszą wygrać aby być już praktycznie pewnymi awansu do półfinałów. Kursy niezłe (w turnieju rankingowym moglibyśmy pomarzyć o 1.61 na Neila z Hawkinsem czy 1.50 na Williamsa z Haroldem) dlatego warto zagrać.

Robertson - Hawkins - 1 - 1.61
Williams - Harold - 1 - 1.50

AKO: 2.41
Stawka: 50
Wygrana: 120.70

Bukmacher: Bet365
 
snajp 542,6K

snajp

Użytkownik
WALDEN - HAROLD w/g mnie pojedynek dwóch najsłabszych zawodników,ale... Harold swoją słabą grą pokonał wczoraj Ebdona i to go mocno zmotywuje.Walden gra bo sobie gra i dopóki mu wychodzi to coś tam trafia.Tutaj Harold pokona go swoim spokojem (on zawsze ma czas ???? ) a dzikość Waldena go zgubi.
Kurs na Harolda 2,25
Ale się pomyliłem co do Harolda,co on wyprawia macha kijem jak kosą na polu.Możemy być spokojni o zwycięstwo Marka po południu bo chyba ten stary piernik nie wygra ????
Haaaaaaaaaaaaaa i to jest piękne Ebdon dostał po dupie.Cope trochę błędów ale dobra gra :browar565:
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Dla mnie pewniaczkiem jest inny mecz Williamsa tym bardziej, że widzę dzisiaj wogólę inną postawę Williamsa. Widać że zależy mu dzisiaj na grze i prezentuję dosyć fajny snooker.

Williams - harold 1 !!

Drugi typ to :

Ebdon - hawkins 1

Tutaj patrząc po wczorajszych spotkaniach Ebdon powinien bez problemu pokonać Hawkinsa. Dzisiaj ma tylko 2 pojedynki więc myślę że podejdzie do tego z chęcią gry i 1 pojedynek może być ciężki o tyle już mecz z hawkinsem powinien pujść po jego myśli

Ja dorzucam jeszcze :

Robertson - Walden 1

Poprostu Walden dla mnie to jedna wielka porażka. Nie wiem jakich jeszcze argumentów użyć ???? Robertson wystarczy że zaprezentuje w miarę dobry poziom i to powinno wystarczyć. Waldenowi może już odechce się grać .
Dokładnie gram te 3 typy, wszystkie po kursach 1.72 ???? Wydają się one najlepsze z całej oferty, a i przy odrobinie szczęścia można na nich nieźle zarobić. Oby ten tripelek wszedł bez mrugnięcia okiem ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mówiłem, żeby tej ligi nie obstawiać, jednak uległem.. Niepotrzebnie.

Robertson przegrał 2-3 z Hawkinsem. Hawkins, który do tej pory grał beznadziejnie gdzie się tylko dało nagle jedzie Kangura jak chce. Zabawne. Cóż.. Zobaczymy jak będą wyglądać rozgrywki grupy szóstej, bo piątej już na pewno nie będe stawiał.
 
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
Williams - harold 1 !!
.
✅✅✅✅
Typ wszedł bezpiecznie 3-1 ale powiem szczerze, tak słabego meczu nie widziałem już od daaaawna . Ilość błędów w 2 i 3 frejmie jakąs popełnił Williams i Harold nadaje się do podziału na 3-4 mecze. Naprawdę nic nie pokazał w meczu Harold a Williams nie był o wiele lepszy. Wogóle tempo meczu Harolda woła o pomstę do nieba. Jak się ogląda takie coś to aż prosi się o regulaminowy czas na ruch w snookerze.
Ale żaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal ..... Boże Hawkins wygrywa z Epdonem 3-2 ale w jakim żałosnym stylu ... Epdon już wbijał na mecz i wózek do dupy zagrał i potem już poszło. Beznadzieja totalna, najpierw Hawkins wygrywa z Robertsonem , teraz z Epdonem ... No brak słów...
 
bilet44007 154

bilet44007

Użytkownik
Ale żaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal ..... Boże Hawkins wygrywa z Epdonem 3-2 ale w jakim żałosnym stylu ... Epdon już wbijał na mecz i wózek do dupy zagrał i potem już poszło. Beznadzieja totalna, najpierw Hawkins wygrywa z Robertsonem , teraz z Epdonem ... No brak słów...
Zapomniałeś dodać że czwarty frejm Epdon wygrał na farcie;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zapomniałeś dodać że czwarty frejm Epdon wygrał na farcie;)
Proszę o wypowiedzi, które wnoszą coś do tematu.

__________


Zakończyły się rozgrywki grupowe.

Awans wywalczyli Jamie Cope, Neil Robertson, Mark Williams i Peter Ebdon.

Końcowa tabela grupy numer 5:



Oferta na półfinały:



Dziś już Robertson wybił mi z głowy obstawianie. Dla zabawy chętnie potypuję kto awansuje do finału i wygra całe rozgrywki.
Moim zdaniem w pojedynku Williams - Robertson lepszy okaże się Walijczyk, a o zwycięstwo zagra z Jamie&#39;m Cope&#39;m, który gra naprawdę wyśmienicie. To właśnie Cope&#39;a stawiam jako faworyta do awansu do grupy zwycięzców choć nie ukrywam i wolałbym tam widzieć kogoś innego bo za Jamie&#39;m średnio przepadam.
 
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
Zapomniałeś dodać że czwarty frejm Epdon wygrał na farcie;)
Niezapomniałem dodać ponieważ jak oglądałeś cały frejm to najpierw Ebdon miał ogromnego pecha. Czarna zatrzymała się w dolnej prawej kieszeni a biała ustawiłą się w ten sposób że hawkins miał cały stół do czyszczenia. Później ten pech Ebdona zagościł u hawkinsa i on spudłował czerwoną.

Ogólnie w tym pojedynku trudniejsze bile wbijał Ebdon ale miał dużo więcej pecha.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No i mamy finał. Robertson i Cope zagrają o zwycięstwo.

Kursy z Bet365:



Kibicuje Robertsonowi ale w moim mniemaniu to Cope bardziej zasłużył na wygraną.
 
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
No cope wczoraj i dzisiaj zagrał super. Gdyby on tak grał w turniejach rankingowych to myślę że półfinały spokojnie w jego zasięgu. Podszedł do tematu wyluzowany i wogóle nie przejmował się pomyłkami. Grał swoje i tyle.
Jestem ciekaw jutrzejszej grupy i pojedynków na jutro. Czekamy na ofertę ????
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Bardzo szkoda dzisiaj Ebdona w meczu z Hawkinsem który praktycznie nic nie grał. Już nie wspominając o tym że niestety popsuł sporo kuponów w tym mi z AKO 10 ???? Chciałbym Ebdona zobaczyć w finale powiedzmy z Copem. Fajnie by wyglądało jeden wyluzowany koleś nie przejmujący się tym że coś nie wychodzi a drugi powolny, precyzyjny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom