>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Championship League Snooker 04.01-25.03.2010

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dobrze, że nie typowalem półfinałów.
Williams zawiódł kompletnie, Ebdon nie wytrzymal presji. Trochę ich obu żal bo naprawdę zasłużyli na ten finał.

Ding i Cope nic rewelacyjnego nie pokazują i szkoda, że któryś z nich zagra w grupie zwycięzców.

Kursy na finał:



Kibicuje Dingowi. Nie przepadam za Cope&#39;m i z tych dwóch wolałbym oglądać nadal w CLS Chińczyka.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ehh.. I jednak Cope.

Tym sposobem poznaliśmy siódemke zawodników, którzy jutro i pojutrze stoczą bój o zwycięstwo w turnieju.
Oto oni:



Tak na marginesie dodam, że nie rozumiem traktowania snookera. Bet365 nie raczyl nadać relacji z finału. Nie wiem jaki był powód, może ktoś za dużo na tym wygrał. Tak się nie robi.
Dobrze, że nie zawiódł Sportingbet.

Jutro wrzucę oferte, chyba, że ktoś zrobi to wcześniej.. ;)

Kibicuje Higginsowi. Mam nadzieję, że to on wygra. Jak najgorzej życze Fu, Trumpowi i Cope&#39;owi. Fu ponieważ nie chcę go znow oglądać w PLS. Trumpowi za mecz z Fordem, a Cope&#39;owi bo po prostu go nie lubię.
Do stylu gry w PLS najbardziej pasowalby Allen więc może on niech zwycięży? Higginsa i tak pewnie zaproszą, Robertsona też. Murphy ma pewne miejsce jako obrońca tytułu. Nie zabraknie na 100% Rońka. Pozostają więc trzy miejsca. Jedno zajmie zwycięzca CLS. Niech więc to będzie Allen bo Panów J.H. i N.R. jak już wspomniałem pewnie zaprosza nawet jeśli nie zdołają w Championship League Snooker odnieść zwycięstwa.
 
lisiecki_a 0

lisiecki_a

Użytkownik
Witam ???? Jestem nowy. Znalazłem coś takiego na dziś:
[/URL][/img]
Zawsze interesowałem się snookerem. Ostatnio zacząłem też na niego stawiać i nawet z dobrymi rezultatami.
Pozdro wszystkim;)
 
snajp 515,4K

snajp

Użytkownik
Na początek to witam nowego kolegę w naszym skromnym gronie :grin:
Nie ma jeszcze wszystkich kursów ale znowu sportingbet wystawił ich więcej niż bet 365,dlatego nawet ich nie wklejam.
Tak przedstawia się plan rozgrywek na dziś i jutro:


Jestem zaskoczony widząc w tym siódmym okienku Copa a nie Williamsa.
Ass nie przepada za Copem ja z kolei za Allenem,na Fu też za bardzo nie mogę patrzeć niech więc wygra Maguire.
Ja spróbuję dziś trochę dłużej pograć Live,mam już trochę kaski w bet365 i z kolei tu polecam granie live niż w sportingbet.
Ciekawy jestem jak zagra Trump,w rozgrywkach grupowych pokonał Robertsona 3:1 i Cartera 3:0,Fu 3:1.Dwa razy ograł Cartera i Allena,zdobył najwięcej breaków sto punktowych
Poczekajmy na pierwsze mecze potem zobaczymy ;)
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Dla mnie promocja :
Roberston - Allen 2 po kursie 2 !!
Higginson - Trump 1 po kursie 1,6
Myślę, że dwa w miarę ciekawe i pewne spotkania. Farbik od dawna mnie nie przekonuje swoją grą. Allena lubię i w tej grupie kibicuję jemu i Higginsowi.
Można też obstawić : Cope - Maguire 2 po kursie 1,6. Maguire jeden z faworytów.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie wiem po co znów jakieś kombinacje z nie wystawianiem całej oferty.
Wcześniej zawsze był cały zestaw na dany dzień, teraz nagle nie ma. Dziwne.

Dziś nie stawiam, zobaczę kto jest w jakiej formie. Prawda jest taka, że Higginsa i Maguire&#39;a nie widzieliśmy już prawie dwa miesiące (ostatnio na WO) i nie wiadomo co prezentują. Niby niedługo MŚ i dyspozycja powinna być wysoka no ale.. Fu, Robertson i Allen też dawno temu wywalczyli awans. O Trumpie trudno coś powiedzieć. Mecz z Fordem w eliminacjach do MŚ nie może być żadnym wyznacznikiem bo każdy dobrze wie, że w ligach to jest zupełnie inny snookerzysta. Jedyną rozwiązaną zagadką jest Cope, którego oglądalismy przez ostatnie dwa dni i tu mogę jasno ocenić, że z taką grą to on nie ma szans na półfinał.

Podsumowując, tak jak wcześniej mówiłem, w półfinalach chce widzieć Higginsa, Maguire&#39;a, Allena i Robertsona, a poszczególne mecze stawiać będe dopiero jak wyjaśni się kilka niewiadomych. Nic na siłę.
 
snajp 515,4K

snajp

Użytkownik
Dla mnie promocja :
Roberston - Allen 2 po kursie 2 !!
Higginson - Trump 1 po kursie 1,6
Myślę, że dwa w miarę ciekawe i pewne spotkania. Farbik od dawna mnie nie przekonuje swoją grą. Allena lubię i w tej grupie kibicuję jemu i Higginsowi.
Można też obstawić : Cope - Maguire 2 po kursie 1,6. Maguire jeden z faworytów.
Ooooooooooo nie byłbym za tą promocją,Higginson może jeszcze tak ale Allen już dostał od Robertsona w grupie &quot;4&quot; 3:1.Jest to pierwsze spotkanie a Allen potrzebuje trochę czasu na rozkręcenie się.Obaj będą głodni gry,będzie to ciekawe spotkanie
Wielkie ukłony e Twoim kierunku KRÓLU Allen wygrał :grin:
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Tak oglądam dwa pierwsze pojedynki i widać wysoką formę Maguira , Higgins rozkręca się i powinno być później dużo lepiej. FU dosyć średnio się prezentuje,co prawda wbił teraz break 133 !! ale poprzednie 2 frejmy zero. Związku z tym przyszły mi na myśl takie typy na później :
Higgins - FU 1 1,55
Maguire - Trump 1 1,62
Co myślicie o tych meczach i może macie jakieś typy na dzisiejsze popołudnie i wieczór ?
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Zestaw w półfinale widziałbym dokładnie taki sam jak Assa. Co do obstawiania jak na razie się wstrzymałem, poczekam jakie wyniki przyniosą spotkania z wczesnych godzin.
Co do twoich typów (Król Julian) wydają się rozsądne, wątpliwości mam jedynie przy spotkaniu Maguire - Trump, wiadomo jak to z Trumpkiem bywa w CLS i PLS...
 
B 18

brooodkaaa

Użytkownik
witam

Tak ogladalam teraz pojedynek Higginsa i tak sledzilam kursy i nasuneła mi sie jedna myśl a mianowicie czy snooker jest dobry do surebetów?? kursy wg mnie w tym meczu strasznie skakały udało sie trafić higginsa po 6@ i maguire 3,40@ i jako poczatkujaca mam pytanie czy to zjawisko dość powszechne ?? wiadomo ze pewnie są pojedynki jednostronne od poczatku do konca ale w tym meczu jak widać udało sie cos utrafić.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
witam

Tak ogladalam teraz pojedynek Higginsa i tak sledzilam kursy i nasuneła mi sie jedna myśl a mianowicie czy snooker jest dobry do surebetów?? kursy wg mnie w tym meczu strasznie skakały udało sie trafić higginsa po 6@ i maguire 3,40@ i jako poczatkujaca mam pytanie czy to zjawisko dość powszechne ?? wiadomo ze pewnie są pojedynki jednostronne od poczatku do konca ale w tym meczu jak widać udało sie cos utrafić.
Powiem Ci, że to jest bardzo zróżnicowane choć jeśli mam jednoznacznie odpowiedzieć, to tak, jest dobry.

Załózmy taki przypadek.
Mecz Higgins - Maguire, Maguire prowadzi 30-0 i buduje brejka, kurs na niego to jakieś 1.25, na Higginsa z 3.50. Dochodzi do np 65 punktów, kurs na Higginsa spokojnie jest już około 5.00-6.00. No i co sie dzieje? Maguire pudłuje prostą bilę zostawiając otwarty stół z 67 punktami na stole. Higgins podchodzi, czyści stół, wygrywa, Ty tafiasz wysoki kurs.

Naturalnie jednak błąd Maguire czy czyszczenie Higginsa wcale nie musiał osię zdarzyć no ale to juz ryzyko wpisane w grę u bukmachera.

Warto też obserwować mecz jeśli jest taka możliwość. Wtedy widzimy jaka jest sytuacja na stole i często buk daje na rywala wysoki kurs mimo, że praktycznie niemożliwe jest szczyszczenie stołu przez faworyzowanego zawodnika, a co za tym idze będzie większa szansa na zrobienie błędu bądź gra na odstawnych.

No i co najważniejsze raczej liczyć na wyrównane pojedynki bo tam szansa na trafienie takiego kursu jest dużo większe. Higgins - Maguire do takich spotkań należy. Higgins - holt już nie bardzo.
 
snajp 515,4K

snajp

Użytkownik

Tym razem to bet 365 okazał się lepszy w wystawieniu oferty ????


I wczorajsze wyniczki
Ja postanowiłem grać Live,postawię dopiero normalne zakłady na CO, ta liga jest dla mnie loterią.Wczoraj ustrzeliłem kurs 3,75 na Allena przy stanie 0:2 dla Copa,chwilę po tym jak obstawiłem kurs doszedł (na chwilę) nawet do 6,00​
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Tabela po pierwszym dniu:



Na dziś fajnie po kursie 1.53 wygląda Higgins z Cope&#39;m. Jeśli Anglik przegra wcześniej mecz z Fu to z mistrzem świata zagra już o nic, a Higgins, który do końca walczyć będzie o awans tego meczu na pewno nie odpuści. Reszta meczów o być albo nie być w CLS, a więc do grania jedynie na live w zależności od wcześniejszych wyników.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Jak oglądałem dzisiaj Higginsa to mi się słabo robiło..
Nie wiem czy on tak olewał to czy po prostu jest w takiej słabej formie ale wyglądało to słabiutko.. Dużo pomyłek na niekoniecznie trudnych bilach i przede wszystkim słaba gra na odstawnych, a jak już zobaczyłem, że w kluczowym momencie w 3 partii z Copem grał odstawiał się i nie trafił w ogóle w czerwoną bilę to już całkiem zwątpiłem w niego. Muszę przyznać, że ile oglądam snooker, tak nie widziałem jeszcze Johna od takiej kiepskiej strony. Już wszcoraj z Trumpem popełniał masę błędów, ale dzisiaj porażka z młodym Anglikiem do zera to lekka przesada. Oczywiście nie muszę dodawać, że ładnie się przejechałem finansowo na wyczynach Czarodzieja z Wishaw..

To tak krótko o formie jaką prezentował zawodnik, który zaraz po Osie jest faworytem wg buków na Mistrza Świata, a turniej w Crucible tuż tuż. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
porky CLS to żaden wyznacznik formy. Higgins wie, że i tak zostanie do PLS zaproszony więc widocznie nie miał ochoty sie wysilać choć porażka z Cope&#39;m to mimo wszystko trochę wstyd.

Co do ostatecznych rozstrzygnięć w tegorocznej CLS to pierwszym finalistą zostal Fu. Azjata niespodziewanie lekko wygrał 3-0 z Maguire&#39;m. W drugim meczu było o wiele ciekawiej. Allen ostatecznie pokonał Robertsona 3-2 i to on zagra z w finałowym pojedynku CLS.

Swoją drogą to wielkie brawa dla osoby, która poprawnie wytypowała przed rozpoczęciem turnieju skład finałowy. Beznadziejny w tym sezonie Fu i bardzo nierówny Allen. Kto by pomyślal, że to oni zagrają o zwycięstwo pozostawiając z tyłu O&#39;Sullivana, Higginsa, Murphy&#39;ego, Selby&#39;ego, Maguire&#39;a czy Cartera.

Co do finału to mam nadzieję, że wygra Mark. Od poczatku pisalem, że on swoim stylem gry pasowałby do PLS, kompletnie przeciwnie do Fu, ktory gral w niej w poprzednim roku i zajął ostatnie miejsce.

Kursy:



Go Mark!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No i jednak wygrał Marco Fu, mimo wszystko gratulacje bo zwyciężył zasłużenie.

W sytuacji w jakiej się znajdował czyli 0-2 i snooker w trzecim frejmie wielu by poddało mecz. Azjata sie nie poddał, grał do końca. Wymusił faul, wyrwał Allenowi frejma na 1-2, a później Mark byl chyba tak zaskoczony tym co się stało, że nie miał juz nic do powiedzenia.

Na pocieszenie pozostaje fakt, że Fu wygrał juz kiedyś Premier League Snooker więc może zaprezentuję się w niej lepiej niż w tym sezonie.


Dziękuje wszystkim za aktywny udział w tym temacie. Nie ukrywam, że fajnie było, średnio co dwa tygodnie, poemocjonować się wspólnie z Wami pojedynkami w Championship League Snooker. Mimo, że ten turniej nie jest nawet w małym stopniu tak atrakcyjny jak turnieje rankingowe to jednak szkoda, że już się skończył. Swój klimat niewątpliwie ma.

Ah, zapomniałbym, w poniedziałek China Open.. ;)
Już teraz zapraszam do działu &gt;&gt;&gt; KLIK
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom