>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Championship League Snooker 04.01-25.03.2010

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik

Przez najbliższe dwa i pół miesiąca trwać będzie Championship League Snooker czyli turniej snookerowy rozgrywany na zasadzie ligi.

Turniej ten jest podobny do Premier League Snooker. Zwycięzca imprezy zagra w następnej edycji bardziej prestiżowej ligi. W poprzednim roku triumfował Judd Trump.

Krótko o zasadach. W CLS bierze udział 25 zawodników podzielonych na siedem grup. Na początku znany jest tylko skład grupy A. Po zakończeniu rozgrywki w tej grupie zwycięzca kwalifikuje sie do ligi mistrzów a finalista, dwaj półfinaliści i zawodnik z 5 miejsca w grupie przechodzą do grupy B gdzie czeka kolejnych trzech zawodników. Taki system rozgrywek trwa aż do wyłonienia 7 snookerzystów, którzy zagrają w lidze mistrzów.
W grupach gramy do trzech wygranych frejmów.

Tak prezentują się tegoroczne grupy Champions League Snooker:

Group 1 - Ali Carter, Ryan Day, John Higgins, Stephen Maguire, Shaun Murphy, Mark Selby and Judd Trump.
Group 2 - Four players from Group 1 plus Marco Fu, Neil Robertson and Ronnie O&#39;Sullivan.
Group 3 - Four players from Group 2 plus Mark Allen, Stephen Hendry and Joe Perry.
Group 4 - Four players from Group 3 plus Peter Ebdon, Liang Wenbo and Mark Williams.
Group 5 - Four players from Group 4 plus Jamie Cope, Barry Hawkins and Dave Harold.
Group 6 - Four players from Group 5 plus Stuart Bingham, Joe Swail and Ricky Walden.
Group 7 - Four players from Group 6 plus Steve Davis, Ding Junhui and Michael Holt.

Kilku bukmacherów ma ofertę na ten turniej, pełną można znaleźć np w Bet365 gdzie wiele meczy z tej ligi będzie transmitowane.

Najpierw kursy na zwycięzce grupy A (szkoda, że nie ma oferty na to kto awansuje):



A następnie na poszczególne mecze tej grupy:



Zapraszam do dyskusji.. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Tak patrze na te kursy i moim zdaniem są bardzo zawyżone. Szkoda, że gramy tu tylko cztery frejmy bo w takich przypadkach o niespodzianki nie trudno.

Pytanie, kto jak podejdzie do tej ligi. Myślę, że niektórzy myślami są już przy Mastersie i mogą lekko ten turniej odpuścić.

Jeżeli miałbym coś zagrać, a pewnie tak się stanie to postawie na Cartera w meczu z Maguire kurs 2.10. Powodem jest forma jaką obaj prezentowali w UK Championship. Ciekawymi propozycjami wydaje się też gra na jedynego w tym zestawie gracza, który w Mastersie nie wystąpi czyli Trumpa. Z Selbym po 2.10 i z Dayem po 1.83.
Zastanowię się także nad pojedynkiem Higginsa z wspomnianym wcześniej Selbym. Myślę, że Szkot powinien wygrać, kurs 1.72.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nie wybiegając daleko w przyszłość czyli skupiając się na meczu otwarcia Champions League Snooker ;) Trump czyli mój ulubiony &quot;Trampek&quot; powinien sobie spokojnie dać radę z Day&#39;em, ubiegłoroczny zwycięzca tej imprezy będzie z pewnością odpowiednio zmotywowany do udanego występu ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie wybiegając daleko w przyszłość czyli skupiając się na meczu otwarcia Champions League Snooker ;) Trump czyli mój ulubiony &quot;Trampek&quot; powinien sobie spokojnie dać radę z Day&#39;em, ubiegłoroczny zwycięzca tej imprezy będzie z pewnością odpowiednio zmotywowany do udanego występu ;)
Dokładnie. Nie dość, że broni tytułu to jeszcze za rywala ma będącego w słabiutkiej formie Walijczyka.

Jedyne co mnie martwi to to, że Trumpek również formą nie grzeszy..
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gwoli ścisłości to te rozgrywki nazywają się Championship League Snooker a nie Champions ???? Mała róznica jednak jest.. a co do samych meczy.. Widziałem wczoraj urywki meczy Cartera, Higginsa i Selby&#39;ego i mysle ze wlasnie wśrod tych zawodników mozna upatrywac faworytów dzisiejszych meczy. Ja wybrałem takie wg mnie najpewniejsze:


Day, R - Murphy, S (1,67)
Selby, M - Maguire, S (1,86)

Całkowity kurs: 3,11
Całkowita przewidywana wypłata: 93,19 zł

I zobaczymy czy wejdzie
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Gwoli ścisłości to te rozgrywki nazywają się Championship League Snooker a nie Champions ???? Mała róznica jednak jest.. a co do samych meczy.. Widziałem wczoraj urywki meczy Cartera, Higginsa i Selby&#39;ego i mysle ze wlasnie wśrod tych zawodników mozna upatrywac faworytów dzisiejszych meczy. Ja wybrałem takie wg mnie najpewniejsze:


Day, R - Murphy, S (1,67)
Selby, M - Maguire, S (1,86)

Całkowity kurs: 3,11
Całkowita przewidywana wypłata: 93,19 zł

I zobaczymy czy wejdzie
W polskim tłumaczeniu te rozgrywki to Liga Mistrzów Snookera, więc wersja Champion też jest poprawna.

Oglądałem wczoraj praktycznie wszystkie mecze i najlepiej według mnie zaprezentowali się Carter i Maguire. Ten drugi jest jedynym niepokonanym zawodnikiem. Słabo grają Higgins i Murphy, ale to moim zdaniem wynika przede wszystkim z tego, że Murphy w PLS ma i tak zapewniony start (obrońca tytułu), a Higgins jest raczej na 100% pewny, że zaproszenie otrzyma. Widać po obu tych zawodnikach, że na dobrej grze w Champions League średnio im zależy.

Po 1 dniu tabela grupy 1 wygląda następująco:



Oferta Bet365 na dzisiejszy dzień:



Mnie osobiście podobają się kursy przeciwko Day&#39;owi. Ryan naprawdę jest w bardzo kiepskiej formie o czym świadczy postawa choćby w tym turnieju.
Szczególnie z Maguire nie daje mu większych szans, natomiast jeśli chodzi o mecz z Higginsem to sporo zalezy od rywalizacji Szkota z Carterem. Na oba te pojedynki kursy w granicach 1.70.
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W polskim tłumaczeniu te rozgrywki to Liga Mistrzów Snookera, więc wersja Champion też jest poprawna.

Oglądałem wczoraj praktycznie wszystkie mecze i najlepiej według mnie zaprezentowali się Carter i Maguire. Ten drugi jest jedynym niepokonanym zawodnikiem. Słabo grają Higgins i Murphy, ale to moim zdaniem wynika przede wszystkim z tego, że Murphy w PLS ma i tak zapewniony start (obrońca tytułu), a Higgins jest raczej na 100% pewny, że zaproszenie otrzyma. Widać po obu tych zawodnikach, że na dobrej grze w Champions League średnio im zależy.

Po 1 dniu tabela grupy 1 wygląda następująco:



Oferta Bet365 na dzisiejszy dzień:



Mnie osobiście podobają się kursy przeciwko Day&#39;owi. Ryan naprawdę jest w bardzo kiepskiej formie o czym świadczy postawa choćby w tym turnieju.
Szczególnie z Maguire nie daje mu większych szans, natomiast jeśli chodzi o mecz z Higginsem to sporo zalezy od rywalizacji Szkota z Carterem. Na oba te pojedynki kursy w granicach 1.70.
Wg mnie to w tłumaczeniu raczej powinno Mistrzostwa Ligi Snookera.. Championship to jednak Mistrzostwa, nie Mistrzowie ???? ale sie nie kłócę, zwykle wiesz więcej na temat snookera wiec przyjmuje na wiarę, tym bardziej ze po raz pierwszy mam do czynienia z takimi rozgrywkami..

Szkoda ze wczesniej nie widzialem o tym ze Murphy ma juz zapewniony awans bo pewnie bym go sobie odpuscił.. Praktycznie to jest on w pierwszej trojce jesli chodzi o umiejetności no ale jesli motywacja jest mniejsza to sie odbija na poziomie gry..
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wg mnie to w tłumaczeniu raczej powinno Mistrzostwa Ligi Snookera.. Championship to jednak Mistrzostwa, nie Mistrzowie ???? ale sie nie kłócę, zwykle wiesz więcej na temat snookera wiec przyjmuje na wiarę, tym bardziej ze po raz pierwszy mam do czynienia z takimi rozgrywkami..

Szkoda ze wczesniej nie widzialem o tym ze Murphy ma juz zapewniony awans bo pewnie bym go sobie odpuscił.. Praktycznie to jest on w pierwszej trojce jesli chodzi o umiejetności no ale jesli motywacja jest mniejsza to sie odbija na poziomie gry..
Nie ma co wykłócać się o nazwę. Onet podaje Championship, Bet365 czyli buk, który ma na ten turniej największą ofertę rownież, z tego co wiem to kilka portali snookerowych między innymi 147.pl także tak zapisuję ten turniej. Tak czy inaczej chodzi o to samo.. ;)

Murphy wyraźnie odpuszcza, ale może dziś weźmie się za grę. Na pewno nie przystoi mu przegrać wszystkich meczów. Tym bardziej, że dziś jego rywalem będzie między innymi Day, najsłabszy w stawce graczy znajdujących się w grupie A.
 
M 0

mym

Użytkownik
Wiecie jak zakończył się mecz Day, R - Murphy, S ?

Edit by Ass: Od takich pytan masz Hyde Park, a jeśli koniecznie chcesz je tu umieścic to dopisz jeszcze coś ciekawego.

Murphy wygrał 3-1.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Końcowa, oficjalna tabela:

1. Judd Trump 4 pkt 15-11
2. Ali Carter 4 pkt 14-10
3. Stephen Maguire 4 pkt 14-11
4. Mark Selby 4 pkt 14-12
5. John Higgins 3 pkt 13-12
6. Shaun Murphy 2 pkt 8-13
7. Ryan Day 0 pkt 5-18​

Pary półfinałowe:

Trump - Selby i Carter - Maguire.


Oferta na zwycięzce:



i na półfinały:



Chyba jednak odpuszczę obstawianie, oba mecze ciężkie. Na zwycięzce też obecnie nie ma co grać. Wszyscy mają szanse wygrać, bo cała czwórka to świetni zawodnicy, którzy grają na podobnym poziomie.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No i znamy finalistów.
O awans do ligi mistrzów grupy 1 zagrają Stephen Maguire i Mark Selby.

Mecz kompletnie nie do typowania, ale gdyby ktoś chcial to wrzucam kursy.. ;)

 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dziś rozpoczynają się rozgrywki Grupy B. Potrwają tak jak w przypadku grupy A, dwa dni.

Do będących w niej O&#39;Sullivana Fu i Robertsona dołączają pokonani z grupy A czyli Selby, Carter. Trump i Higgins.
Grupa wydaję się bardzo wyrównana i ciężko wskazać faworyta do zajęcia pierwszego miejsca.

Kursy Bet365 na zwycięzce rozgrywek grupowych:



I na wszystkie dzisiejsze pojedynki:



W grupie A był Ryan Day, który przegrał wszystkie mecze. W tej również, moim zdaniem będzie podobnie, niewdzięczną rolę Walijczyka przejmie Marco Fu, który wsród takich rywali chyba nie ma większych szans. Reszta rywalizacji powinna być bardzo wyrównana, choć kursy na O&#39;Sullivana sa jak zwykle przesadzone. On może ten turniej całkiem odpuścić. Do PLS zaproszenie dostanie na 99%, a nagrody w Champions League Snooker na pewno go nie satysfakcjonują.
Dużo więcej będzie można powiedzieć po pierwszych meczach każdego ze snookerzystów.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Po pierwszym dniu rozgrywek grupy B tabela tej grupy przedstawia się nastepująco:



Zaskakująco dobrze radzi sobie typowany przeze mnie na dostarczyciela punktów Marco Fu, który pokonał wczoraj Robertsona i Higginsa.
Ogólnie sytuacja jest bardzo wyrównana i obecnie każdy z zawodników ma szanse awansować dalej co zwiastuje dzisiaj bardzo ciekawe mecze.

Na dziś oferte widze tylko w zakładkach na żywo wiec jej tutaj nie wrzuce. Jeśli pojawi się normalna oferta to oczywiście dodam ją w tym temacie.

Ja najprawdopodobniej dziś nie zagram nic. Jak pisałem wyżej rywalizacja w grupie B jest bardzo wyrównana i cieżko wskazać faworyta poszczególnych spotkań dlatego lepiej skupić sie na ogladaniu niz obstawianiu.. ;)
 
R 0

retro

Użytkownik
Kursy na dziś



Dłuższą chwilę się już zastanawiam czy coś tu obstawić ale po przeczytaniu tego tematu chyba się jednak wstrzymam ;P
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Fajnie panowie ze wspomogliscie mnie i wrzuciliscie oferte. Ja akurat musialem wybyć z domu.. ;)

draco09 spotkania są nawet bardzo ciekawe ale trudne do typowania. Pozostanę przy zdaniu, że ogladać jak najbardziej ale typować to dzisiaj lepiej nie.. ;)
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
draco09 spotkania są nawet bardzo ciekawe ale trudne do typowania. Pozostanę przy zdaniu, że ogladać jak najbardziej ale typować to dzisiaj lepiej nie.. ;)
Nie da się ukryć, sam sporo myślałem na kogo postawić, ale ostatecznie wybrałem tenis :p Strasznie kusiło mnie po tym co działo się wczoraj żeby skusić się za małą stawkę na Marco Fu, ale jakoś się nie odważyłem... a tym czasem Fu już dzisiaj wygrał dwa pojedynki :? Nie spodziewałem się, aż tak wielkiego skoku formy u niego, widać, że czas wolny poświęcił na dobre przygotowane do Masters. Na całe szczęście, nie skusiłem się na łakome kursy i nie zagrałem pierwszych pojedynków w Masters wcześniej bo chciałem stawiać przeciwko Fu, teraz już się dobrze zastanowię...

EDIT:
No i Marco Fu z bilansem 5-1 zdominował rozgrywki w drugiej grupie. Nie ukrywam, że jest to dla mnie miłe zaskoczenie bo darzę sympatią chińskich snookerzystów (sam nie wiem dlaczego bo ogólnie Chiny działają mi na nerwy i gardzę ich poczynaniami - chodź to bardziej w stronę polityki a nie samego przytłaczanego przez komunizm narodu). Myślę, że nikt się nie spodziewał takiej eksplozji formy u tego zawodnika... współczuje tym, którzy grali grubo zakłady na zbliżającego się Mastersa i stawiali przeciwko Fu w pierwszym pojedynku.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Końcowa tabela grupy B:



Sensacją jest postawa Marco Fu. Sam reprezentanta Hong Kongu skazywałem na pożarcie, a tu proszę, Fu przegral tylko jeden mecz. Po raz kolejny w fazie play-off zagrają Carter i Trump, po raz pierwszy sztuka ta udała się Higginsowi, który w grupie A był piąty. Odpadł finalista poprzedniej grupy Selby no i rozpoczynający rozgrywki w CLS wczoraj O&#39;Sullivan, który jeśli już chcial odpuścić turniej to mógł to zrobić w mniej żenujący sposób.

Pary półfinałowe:

Trump - Higgins
Fu - Carter.

Kursy na półfinały:



Nie widze przeliczników na zwycięzce grupy. Cóż, szkoda, że poszczególne fazy turnieju są tuż po sobie. Zapewne to jest powodem ich braku.

Trudno wskazać faworytów. Ja liczę na finał Carter - Trump ale po rozgrywkach w grupie to Higgins i Fu są faworytami.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No i to Higgins zostal drugim finalistą CLS.
Szkoda, że nie Carter bo John i tak pewnie by dostał zaproszenia, a Ali niekoniecznie no ale należało mu się. Wczoraj był zdecydowanie najlepszy.. ;)

Pozostało jeszcze pięć wolnych miejsc:



Kolejna grupa zacznie grę 18 stycznia.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No i nadszedł 18 stycznia.. ;)

Po emocjach związanych z Mastersem troche mniej spektakularne ale również ciekawe rozgrywki Grupy C, Championship League Snooker.

W Grupie C zagrają: Ali Carter, Judd Trump, Mark Allen, Joe Perry, Marco Fu, Neil Robertson i Stephen Hendry. Skład więc bardzo, bardzo atrakcyjny.

Oferta na pierwszy dzień rozgrywek tej grupy:



I na zwycięzce grupy C:



Kursy ciekawe. Widać, że Bet365 wziął pod uwage dyspozycje z Mastersa stawiając Perry&#39;ego jako zdecydowanego outsidera tej grupy. Ciekawe czy forma z Wembley Arena poszczególnych graczy będzie taka sama jak w Championship League Snooker.

Wieczorem lub jutro postaram się coś z tej oferty do zagrania wyszperać. Mecze oczywiście będą transmitowane na żywo w Bet365.. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom