>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CEV INDESIT CHAMPIONS LEAGUE mężczyzn 2008/2009

Status
Zamknięty.
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
AZS Częstochowa - Itas Diatec Trentino (-1.5) 1,61 Pinnacle ✅ ✅ ✅
Bardzo chciałbym, aby Częstochowa awansowała do FF, ale niestety pewnego poziomu nie da się przeskoczyć a Trenino od pewnego czasu prezentuje poziom gry na najwyższym poziomie. Awans do ćwierćfinałów moim zdaniem i tak jest już bardzo dużym sukcesem, przed sezonem nikt nawet złotówki nie postawiłby na to, że wicemistrz Polski awansuje tak daleko. W dwumeczu z Coprą Częstochowianie zaprezentowali się znakomicie, ale też trzeba przyznać, że trafili na bardzo słaby okres gry Włochów, którzy grali fatalnie oraz zmagali się z kontuzjami. Itas zarówno w tym sezonie jak i poprzednim gra znakomicie. Aktualnie przewodzą w tabeli Serie A, wygrywają mecz za meczem a w LM wszystkich ogrywają bez najmniejszych problemów. Do tej pory nie przegrali żadnego meczu w Lidze Mistrzów, tracąc jedynie 3 sety! Itas przegrał ostatnie ligowe spotkanie 3:1 z ligowym średniakiem - Acqua Paradiso Montichiari, ale nie przywiązuje żadnej uwagi do tej porażki. Myślę, że Mistrz Włoch odpuścił nawet to spotkanie i myślami byli już przy meczu z akademikami. We wcześniejszych meczach w lidze prezentowali się znakomicie a najlepszym miernikiem może być spotkanie z przedostatniej koleki gdzie ograli bez problemów największego rywala w lidze - Bre Banca Lannutti Cuneo. Copra nieco zlekceważyła &quot;Czewę&quot;, ale Trentino dzisiaj tego błędu nie popełni i jeśli zagrają na swoim poziomie to ugranie seta przez gospodarzy to maximum.

VfB Friedrichshafen - Iraklis Thessaloniki 1.50 Centrebet ⛔ ⛔ ⛔
Mistrz Niemiec podejmuje 4 drużyne greckiej ligi. Tutaj faworyta widzę tylko jednego. VfB Friedrichshafen w Lidze Mistrzów prezentuje się zankomcie od kilku lat już. W przeciągu 4 sezonów zdobyli 1 oraz 4 miejsce w LM a w poprzednim sezonie po niezwykle dramatycznym dwumeczu z Sisleyem odpadli w ćwierćfinale. Liga Mistrzów jest najlepszym miernikiem siły niemieckiej drużyny. Był pewien moment, że w lidze im totalnie nie szło, nawet stracili pozycje lidera a mimo to ograli bez większych problemów Knack Roeselare. W lidze spisują już się tak jak na mistrza przystało i w 3 ostatnich meczach wygrali bez problemów po 3:0 i wrócili na pozycje lidera. W tej drużynie nie ma wielkich gwiazd ale ich siłą jest kolektyw o czym przekonać mogła się miedzy innymi Skra, który dwa razy przegrała z VfB po 3:0 w grupie oraz Iskra Odincovo, która u siebie uległa Niemcom 0:3! W greckiej drużynie sytuacja jest odwrotna. W lidze prezentują się znakomicie - w ostatnich dwóch sezonach zdobyli dwa razy mistrzostwo jednak w Lidze Mistrzów nie wiodło im się tak dobrze, ponieważ ostatnie dwie edycje kończyli już w fazie grupowej. Znaczący sukces odnieśli ostatnio w sezonie 2005/2006 zajmując 2 miejsce w LM. Największą gwiazdą greckiej drużyny jest szwedzki atakujący Nilsson Marcus, zawodnik mało znany, ale bardzo dobry gracz. W poprzednim sezonie uznany za najlepszego gracza greckiej ligi. W każdym meczu zdobywa po 20-30 pkt. O sile drużyny stanowi również dobrze znany dla polskich kibiców Konstantinov Plamen i Smaragdis Nikolaos. O sile niemieckiej drużyny stanowią również mało znani zawodnicy - Grozer György czy Lima Martins Idner Faustino.
VfB stoi pod ogromną szansą awansu po roku przerwy do FF, zawsze oglądając ich mecze można zobaczyć w ich grze ogromną determinacje i waleczność i dzisiaj będzie podobnie. Dodatkowo gospodarze mają atut własnej hali. Iraklis w Lidze Mistrzów tak jak pisałem wcześniej już od pewnego czasu nie osiągnął większego sukcesu. Do tej pory grecy mieli średnich przeciwników i dzisiaj zobaczymy na co tak naprawdę stać ten zespól w tej edycji pucharów europejskich. Moim zdaniem ćwierćfinał to ostatnia runda w tym sezonie.
 
preston 0

preston

Użytkownik
Częstochowa gra ambitnie, ale to chyba nie ten kaliber. Kursy kuszące, jednak zwycięstwo AZSu to będzie mega-zaskoczenie i chyba lepiej sobie ten mecz odpuścić. Przecenianie możliwości drużyn którym się kibicuje to błąd.
 
J 122

jankos

Użytkownik
Spotkanie : Domex Tytan AZS Częstochowa - Itas Diatec Trentino (-8.5 pkt)
Typ : 2
Kurs : 1.8
Buk : Unibet

Analiza : Dzisiaj kolejne ciekawe spotkanie dla kibiców siatkówki w Polsce. W ćwierćfinale Ligi Mistrzów siatkarzy do Częstochowy zagości faworyt rozgrywek, czyli drużyna z Trentino naszpikowana gwiazdami światowego formatu. Po wygranym dwumeczu z Piacenzą AZS podchodzi pełny wiary i nadziei o to, że mogą pokonać kolejną Włoską przszkodę na drodze do final four. Jednak to zadanie będzie bardzo, bardzo trudne ponieważ Włosi wystąpią dzisiaj w pełnym składzie z Winiarskim, Grbiciem i Kazijskim na czele. Myślę, że Italia nie da się po raz kolejny zaskoczyć. Trentino jest drużyną o klasę lepsza od polskiego zespołu i udowodni to dzisiaj na parkiecie, a Częstochowa zyska kolejne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości. Początek spotkania o godzinie 18:30.
 
midel 189

midel

Użytkownik
No to przez kilka sezonów chyba innego zawodnika oglądałeś. Sądzisz że ściągali by do Skry słabego libero? Mówiąc że Paweł Zatorski jest lepszym libero, chyba nie wiesz co mówisz. Pozycja Libero jest na tyle newralgiczna że potrzeba na niej doświadczonych zawodników a takim bez wątpienia jest Piotrek. To że Zatorskiemu wyjdzie jeden, dwa mecze nie znaczy że jest lepszym libero.
W tym problem, że Gackowi wychodzą jedynie spotkania z Delectą czy Teflem, a jak ma zagrać powazny mecz i się na niego liczy to zawodzi, w obronie w ogóle nie istnieje, przyjęcie ma średnie, jak na libero nawet słabe.
Tak samo było z Piacenza która ma w składzie Marshalla, a jak się skonczyło to wiemy.
Dziś postawię na AZS, niestety nie mogę być na meczu, ale jeśli przejdą dalej to na pewno się pojawie.
+ dla AZS to forma Bartmana (jesli byłby bardziej regularny, ale ma czas) oraz własna hala i kibice.
Mysle, że bedzie ciezko ale AZS ma szanse wygrać :smile:
Chyba przesadziłeś troszeczkę. Marshall królem przyjęcia nie jest, w dodatku był po kontuzji i nasi znaleźli na niego sposób. Z Winiarskim się tak nie da
 
pge 0

pge

Użytkownik
Nie gram na polskie mecze, racjonalnie wiadomo ... a postawić przeciwko Polakom w tak
ważnym meczu nie mam sumienia, za wrażliwy jestem ???? Poza tym, postawiając na rywali
bym kibicował przeciwnikom polskich drużyn ... a wiadomo, że chciałbym oglądać mecz
kibicując Polakom. Postawienie na Polske jednak mija się też z celem, gdyż nasuwa się
myśl - wyrzucenie pieniędzy. Dlatego odpuszczam. Mecz Maceraty z Kazaniem wydaje mi się w miare pewny. Faworytem dla mnie jest drużyna włoska. A między Iraklisem a Niemcami może być różnie. Niemcy niby są mocni, jednak jakoś nie mam do nich przekonania, zaś Iraklis na papierze wygląda średnio, lecz nie przegrał w LM meczu.
Zawodnicy występujący w greckich barwach, za wyjątkiem Bułgara nie są jacyć
dobzi, lecz myśle że stać ich na dobrą grę. Dlatego uważam, że to jest loteria.
 
lukaszek69 0

lukaszek69

Użytkownik
Lube Macerata - Zenit Kazan [sets hc 0-1.5] Typ:1 @1.9 Betsafe
Rosjanie juz nie są tym samym zespołem co przed rokiem, bowiem stracili dwa bardzo istone ogniwa:
Egorcheva i Kosareva. Teraz ich gra oparta jest tylko i wyłącznie na amerykańskim duecie Stanley-Ball.
To dzisiaj może sie okazać za mało na żądnych zwycięstwa w tegorocznej CL Włochów.
(Macerata ostatni raz wygrała Cl w 2002 r)
Zespół z serie A w przeciwieństwie do rusków naprawde ma czym straszyć:
Mirko Corsano najlepszy libero Igrzysk w Pekinie;Marko Podraščanin najlepszy blokujący LŚ 2008; Valerio Vermiglio
grająca ikona włoskiej siatkówki i oczywiście nasz rodak Świderski najlepszy atakujący IO w Pekinie `08.
Trener włoskiej drużyny ma zapewne świadomość jego zespół powinien wygrać 3:0 lub 3:1, bo w rewanżu na rosyjskiej ziemi każdemu gra sie bardzo ciężko.
Wg mnie lepsi technicznie Włosi pokonają dziś zespół rosyjski dość pewnie
;)
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Lube Banca Marche Macerata (ITA) - Zenit Kazan (RUS) ( Zakład na sety )
Typ: 3-0 dla Macerata
Kurs: 3.25
Buk: Expekt
Data: 04.03.2009 rok, godzina 20.30

Dzisiaj o godzinie 20.30 dojdzie do hitu 2 rundy ( ćwierćfinał ) Ligi Mistrzów Siatkówki Mężczyzn, w Włoskiej miejscowości Macerata zagrają miejscowa Marche Macerata i Rosyjski klub Rubin Kazan. Moim zdaniem dzisiaj Lube Banca wygra 3-0. Gospodarze dzisiejszego meczu są w tym dwumeczu w gorszej sytuacji bo pierwszy mecz grają u Siebie. I myślę że dlatego też muszą dzisiaj walczyć o każdy punkt bo w Kazaniu będzie ciężko. Obie ekipy w tym sezonie mają szanse na lige mistrzów. Jednak patrząc w tym sezonie na lige mistrzów to Macerata prezentuje się lepiej w poprzedniej rundzie wyeliminowali Fenerbahce a u Siebie wygrali łatwo 3-0. Z Kolei Kazan w poprzedniej rundzie grał z słabym Bled i miał wielkie problemy w Serbi wygrał dopiero po tiebreaku. To nie napada optymizmem przed dzisiejszym meczem. A więc mamy zdeterminowanych gospodarzy, przeciwko słabo spisującym się na wyjazdach Kazanem. Macerata ma mocny skład: Vermiglio, Swiderski, Podrascanin, Giovi i libero reprezentacji Włoch Corsano. W lidzie Serie A Macerata radzi sobie bardzo dobrze mimo że przeceiż Serie A to najmocniejsza liga świata, zajmują razem z Cuneo 2 miejsce tracąc do lidera tylko 2 pkt. Czyli widać że Macerata w tym sezonie prezentuje bardzo wysoki poziom. Jeżeli chcą grać dalej w PO Ligi Mistrzów dzisiaj muszą wygrać jak najwyżej a pomoże im w tym kilka tysięcy swoich fanów. Mój typ 3-0.
 
fifi_h 0

fifi_h

Użytkownik
Niezależnie od kursu, zagram Skrę. Ostatnio mi wszedł wariacki kupon, Czestochowa z Piacenzą + Skra z Dynamem. Da się? Da. Tak więc kurs na Skrę przewiduje około 2,7 , 2,8, i odrazu deklaruję, że zagram na naszych mistrzów ????
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
ja tam czuje wiekszy kurs @ 3,00 . Na Iskre byl kurs okolo 2,4-2,5 chyba a mysle ze Iskra u Ruskich to wiekszy faworyt niz Skra u nas.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja na pewno zagram Skra +1,5 seta po 2.0. Myśle ze raczej nie będzie powtórki z grupowego meczu, teraz jest inny mecz o wiele większa stawka. Po drugie to też Bełchatów ma o wiele lepszą formę, Wlazły jak za najlepszych czasów. W PP nawet się jakoś wielce nie wysilali a nie stracili seta, to pokazuje ich siłe. Wsród Iskry najbardziej trzeba się obawiać Schopsa, bo widać ze też złapał formę.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Skra dzisiaj z Olsztynem nie grała wyśmienicie, więc upatruje tutaj większe szanse rosjan. Szczególnie zawodził Antiga dla którego nie jest już pierwsze tak słabe spotkanie.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Gra się tak jak przeciwnik pozwala, Olsztyn prezentował taki poziom, że Skra grając na pół gwizdka spokojnie ich ograła, a Antiga to i wczoraj i dziś dużo plasował i tak jakby oszczędzał siły, w LM raczej będzie pełna determinacja, jeśli Mariusz zagra tak jak w PP, do tego Antiga, Bąkiewicz, dobry środek i co najważniejsze Falasca nie zawiedzie to Iskra jest do pokonania.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kiedy SKra wygrywala w &quot;cuglach&quot; Puchar Polski ISkra Odincowo grała swój mecz w lidze z Yaroslavichem i wygrala 3:1 (25:20; 19&quot;25; 25:21; 25:23).
Bylo to spotkanie wyjazdowe.
Tak jak zostało wyżej powiedziane szalał Johan Schops i zdobył 25pkt. Oszczędzany byl chyba Giba lub spisywał się gorzej bo po 2 setach pierwszych poźniej już się nie pokazał na parkiecie. Ponadto grali wszyscy najgroźniejsi zawodnicy.
Trzeba sobie jasno powiedziec że Skra jest zespołem który może wygrac z każdym, terenu w ROsji nasze kluby jednak dawno nie zdobyły i ciężko mi sobie przypomniec ostatnią wiktorie polskiego zespolu na terenie Rosji...
Tak więc niech Skra wygra w czwartek i zapamiętam ten sukces na dłuuugo ;) Było nie było myśląc o awansie trzeba wygrac 3 sety ( w razie W ten &quot;zloty set &quot;) .
Napewno będzie ciekawie i walka będzie do upadlego mam nadzieje. Bo powtórki z pierwszego meczu fazy grupowej bym sobie nie życzył ..
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jak stawiacie jutrzejsze spotkanie Zenit - Macerata? Kurs na Macerate bardzo dobry ????
Maceracie wystarczy tylko jeden set, więc jeśli go ugrają to znając mentalność Włochów, wyjdzie druga szóstka i będa grać bez koncentracji aby tylko dograć mecz do końca, bardziej zastanawiam się na granie na Rosjan
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Iskra - Skra⛔

typ: 2(+1,5seta) @ 2.0
2.typ: 2 @ 2,95 ( w unibecie jest liczone razem ze złotym setem, nie wiem jak w innych bukach)

Wiadomo teren w Rosji jest bardzo trudny do zdobycia, jednak jak pokazali to np. niemieccy siatkarze możliwe do osiągnięcia (pokonali Iskre na wyjeździe 3-1). Nie spodziewam się takiego meczu jak w fazie grupowej, kiedy Polacy grali jakby im się nie chciało, byli ospali, nieskuteczni, mieli nawet przewagę w drugim secie 17-14 a nie potrafili jej utrzymać. Tutaj jest inna stawka, pełna determinacja, do tego też inny poziom formy zawodników. Skra widać ze złapała wiatr w żagle, najbardziej należy się cieszyć z powrotu do formy Wlazłego, bo wiadomo co on znaczy dla Bełchatowa, dodatkowo lepiej zaczyna wyglądać gra Murka. Patrząc na zespół Iskry jest odwrotnie, po operacji jest Abramov i jego brak widać gołym okiem, trener Gaic w Łodzi już sam nie wiedział kogo wstawić na jego miejsce i cały czas próbował innego ustawienia. Dodatkowo krążą pogłoski ze kontuzji nabawił się Giba, ale to jeszcze nic pewnego. Najbardziej należy się obawiać Shopsa, widać ze złapał dobrą formę i szczerze mówiąc to gdyby nie on to w Łodzi Bełchatów mógł wygrać nawet 3-0. W ogóle wynik powinien wynosić 3-1 dla naszych, ale niestety w czwartym secie przyszło rozluźnienie i ze stanu 8-3 zepsute ataki pozwoliły Rosjanom uwierzyć z zwycięstwo, a sytuacja mogła być o wiele lepsza, ale nie ma co wracać do przeszłości. Patrząc na formę obu zespołów moim zdaniem Skra jest na lepszym poziomie i to oni zagrają w FF. Mam nadzieje ze od początku będą grać na full koncentracji i nie dadzą się rozchulać rosyjskim siatkarzą, jeśli będą grać dobrze w serwisie, do tego dojdzie blok to możemy być świadkami zwycięstwa ekipy Castellaniego.

Zenit - Macerata✅
typ:1 @ 1.45

Tutaj napiszę krótko, Włochom do awansu potrzeba jednego seta, więc kiedy uda im się osiągnąc swój cel należy spodziewać się wejścia na boisko drugiej szóstki i raczej jakiegoś wielkiej determinacji na wygranie całego meczu nie widzę, Rosjanie jeśli stracą szanse na awans, a stanie się to po przegranym ewentualnym secie, będą chcieli z pewnością wygrać na pożegnanie całe spotkanie.
 
fabian11 0

fabian11

Użytkownik
vs
Zenit Kazan - Lube Banca Marche Macerata 3-2 ✅
Typ:
Zenit Kazan
Kurs: 1.42
Buk: unibet

Dzisiaj dojdzie do rewanżowego spotkania Zenitu z Macerata. W pierwszym meczu dość łatwo awans do półfinału (według mnie w 99%) zapewnili sobie zawodnicy z Włoch, wygrywając 3-0 ( 26-24 25-18 25-20 ). Gościom do szczęścia brakuje tylko jednego seta, i na pewno go ugrają ale czy pokusza się o zwycięstwo? Wydaje mi się że nie... Uważam, że Macerata po wygranym secie wpuści rezerwy aby dać odpocząć podstawowym zawodnikom na ligę, bo tam toczy się walka o pierwszą pozycje między Macerata a Trentino. Co do Zenitu to po porażce z Włoch będą się chcieli zrewanżować i dobrze wypaść w meczu kończącym ich poczynania w LM.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Trentino Volley - Domex Tytan AZS Częstochowa
under 180,5 pts
Bwin
1,6
Analiza:
Dzisiaj we Wloszech Trentino spotka sie z naszym zespolem z Czestochowy . Po wygranym 3:1 pierwszym spotkaniu Itas jest juz o krok od awansu . Wlosi maja swietnych zawodnikow w swoich szeregach i sadze ze wygraja dzisiejsze spotkanie bez straty seta a tym samym wejdzie under na 180,5 punktow .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom