>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

CEV INDESIT CHAMPIONS LEAGUE mężczyzn 2008/2009

Status
Zamknięty.
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Niestety brak czasu dlatego będzie krótko. Bełchatowianie mierzą się z Iskrą w tej edycji LM już po raz 3 i po wynikach widać, że bardzo ważnym atutem jest własnego boisko. Skra w Łodzi wygrała 3:0 i Iskra u siebie 3:0. Dzisiaj również Bełchatowianie zagrają w łódzkiej hali przy dopingu 10 tyś. kibiców. Liczę, że dzisiaj wygramy równie pewnie jak 10 grudnia, bo wynik pierwszego meczu jest bardzo ważny, żeby nie jechać do Rosji na straconej pozycji, bo wiadomo jak ciężko tam wygrać. Iskra przyjeżdża w bardzo kiepskiej formie (3 porażki w 4 ostatnich meczach) oraz osłabiona brakiem podstawowego przyjmującego - Abramova. Mam nadzieję, że dzisiaj Skra powtórzy wyczyn z 10 grudnia i zaliczy 3:0.
Skra Bełchatów - Iskra Odincovo 1 1.60 ✅ ✅
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Skra dzisiaj zaprezentowała się słabo i nie daje im szans na awans do następnej rundy. Iskra ugrywając tu 2 sety na 70 % zapewniła sobie awans. No i Falasca... Co on sobą prezentuje ?? Technicznie słaby, gra schamtyczna. Moim zdaniem bardzo słaby rozgrywający. Gdyby nie Wlazły i Antiga to ten zespół by nie istniał. Tyle z mojej strony. Ktoś podziela moje zdanie ??


Jutro natomiast emocje w Czestochowie. Wszyscy skreślają AZS jak przed meczami z Piacenzą i żeby to się nie zemściło bo częstochowianie to nieobliczalny zespół.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Falasca jak Falasca, ale to drewno Gacek to jest chodząca kompromitacja. Libero odbierający piłkę kilka razy z rzędu na 8m. Bez libero nie da się wygrywać Pucharów i Skra powinna jak najszybciej sprowadzić z powrotem Zatorskiego lub postarać się o jakiś transfer. Gacek ????
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Skra dzisiaj zaprezentowała się słabo i nie daje im szans na awans do następnej rundy. Iskra ugrywając tu 2 sety na 70 % zapewniła sobie awans. No i Falasca... Co on sobą prezentuje ?? Technicznie słaby, gra schamtyczna. Moim zdaniem bardzo słaby rozgrywający. Gdyby nie Wlazły i Antiga to ten zespół by nie istniał. Tyle z mojej strony. Ktoś podziela moje zdanie ??


Jutro natomiast emocje w Czestochowie. Wszyscy skreślają AZS jak przed meczami z Piacenzą i żeby to się nie zemściło bo częstochowianie to nieobliczalny zespół.
popieram zdanie o Falasce...
nie mam okazji oglądania go często, ale większość meczy Skry w LM widziałem i nie czarował, szczególnie ostatnie mecze dobitnie okazały, że to jest zawodnik na miarę oczekiwań

co do meczu AZS-u to nie daje im większych szans
dla mnie Trentino jest siatkarsko lepsze, ale uczieszyłbym się, gdyby AZS wyeliminował kolejną uznaną markę włoską,.....a SKRA rosyjską

jutro wg mnie 1-3
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Skra dzisiaj zaprezentowała się słabo i nie daje im szans na awans do następnej rundy.
No tutaj to chyba przesadzasz, pierwszy set zaczeli slabo ale potem dogonili przeciwnika i gdyby nie blad sedziego to duze prawdopodobienstwo ze tego seta by wygrali. Drugi i trzeci set to juz bardzo dobra gra, zwlaszcza w serwisie i w ataku, szkoda na pewno 4. seta bo byl on spokojnie do wygrania. W Rosji z pewnoscia tak slabo nie zagraja jak w fazie grupowej, tutaj bedzie pelna mobilizacja, bo wiadomo kto przegra odpada. Mimo ze maja mala zaliczke to jednak blizej awansu narazie jest Skra. A co do Falasci, to tez wydaje mi sie ze Castellani za bardzo trzyma sie zasady, ze hiszpan to nr 1, mogl spokojnie wystawic Dobrowolskiego, ktory chocby w meczu z Dynamem pokazal na co go stac, na pewno lepiej sie rozumie z Wlazlym.
 
jumpa 0

jumpa

Użytkownik
No z tym, ze Skra grala slabo sie niezgodze, ogolnie byl to jeden najlepszych meczow jaki widzialem w tym sezonie (jesli chodzi o poziom gry obu zespolow). Bardzo cieszy, ze Mariusz wraca do dobrej dyspozycji, martwi, ze ma za duzo pilek do ataku. Z Falasca, to sie zgodze, nie zachwycal i wlasnie niewiem czemu Castelani nie dal szansy Dobrowolskiemu. Murek slabo i wg mnie Bakiewicz w powinien grac na wyjezdzie w pierwszej szostce. Racja w rewanzu bedzie trudno, ale nie skreslalbym Skry, rosjanie, jak to rosjanie, moga byc zbyt pewni siebie i miejmy nadzieje, ze to ich zgubi.
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Falasca jak Falasca, ale to drewno Gacek to jest chodząca kompromitacja. Libero odbierający piłkę kilka razy z rzędu na 8m. Bez libero nie da się wygrywać Pucharów i Skra powinna jak najszybciej sprowadzić z powrotem Zatorskiego lub postarać się o jakiś transfer. Gacek ????
Nie zgodzę się z Tobą. Piotrek grał całkiem dobrze, ale Falasca słabiuteńko. Bardzo mało gry środkiem. Dziwny mecz trochę. Szkoda 4 seta w którym to Skra prowadział 8:3 i dała sobie wydrzeć zwyciestwo. A w rewanżu teraz będzie bardzo cięzko.
Co do jutrzejszego meczu Czewy, to chciałbym wierzyć, ale coś mi mówi że nei ma szans.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja też jutro stawiam Częstochowa na straconej pozycji. Prawda, niespodziewanie okazali się lepsi od Piacenzy, zaprezentowali bardzo dobrą grę, ale też mieli mnóstwo szczęścia, że trafili na okres kiedy Włosi byli w dołku i mieli kontuzje w swoich szeregach, Trentino jakiś osłabień nie ma, nazwiska mówią same za siebie. Można się spodziewać ambitnej gry Częstochowian ale raczej dobrego wyniku to im w tej konfrontacji nie wróżę.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Nie zgodzę się z Tobą. Piotrek grał całkiem dobrze, ale Falasca słabiuteńko. Bardzo mało gry środkiem. Dziwny mecz trochę. Szkoda 4 seta w którym to Skra prowadział 8:3 i dała sobie wydrzeć zwyciestwo. A w rewanżu teraz będzie bardzo cięzko.
Co do jutrzejszego meczu Czewy, to chciałbym wierzyć, ale coś mi mówi że nei ma szans.
To chyba inny mecz oglądałeś. Z przyjęcia na 8m żaden rozgrywający nie zagra krótkiej. Falasci nie bronię - nie grał dobrze, ale Gacek jest po prostu beznadziejny, mam nadzieję, że go do kadry Castellani nie powoła.
Gratuluję Gajiciowi, który przy 8-3 w IV secie powiedział na czasie, żeby grać wszystko w libero - okazało się to złotym sposobem na Skrę w tym secie. na szczęscie tie-break dla Bełchatowa.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Co do Gacka, to tak pierwszy set zakończył się po jego błędzie w przyjęciu (piłka była trudna ale mógł przy najmniej ją podbić), ogólnie to zagrał dość słabo, Falasci to raczej nie rozpieszczał jakimiś świetnymi dograniami, w obronie praktycznie niewidoczy (a to w koncu libero!). Na pewno nie można powiedzieć ze Gacek to pewny punkt w przyjęciu. W Polsce to na dzisiaj powołałbym Ignaczaka i Zatorskiego, ale zobaczymy co zrobi Castellani.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja też jutro stawiam Częstochowa na straconej pozycji. Prawda, niespodziewanie okazali się lepsi od Piacenzy, zaprezentowali bardzo dobrą grę, ale też mieli mnóstwo szczęścia, że trafili na okres kiedy Włosi byli w dołku i mieli kontuzje w swoich szeregach, Trentino jakiś osłabień nie ma, nazwiska mówią same za siebie. Można się spodziewać ambitnej gry Częstochowian ale raczej dobrego wyniku to im w tej konfrontacji nie wróżę.
fakt faktem ze Copra byla w tym dołku ale fakt że ich pokonali na pewno pozwolil im w siebie uwierzyc ;) mam nadzieje ze dzieciaki Panasa uwierza i jutro i sprawia kolejna megasensaccje ???? wiecej wiary panowie
 
P 0

pavlinho

Gość
fakt faktem ze Copra byla w tym dołku ale fakt że ich pokonali na pewno pozwolil im w siebie uwierzyc ;) mam nadzieje ze dzieciaki Panasa uwierza i jutro i sprawia kolejna megasensaccje ???? wiecej wiary panowie
Wiara wiarą ale AZS nie dorównuje umiejętnościami siatkarskimi w niczym Trentino. Jest to zespół o klasę lepszy od AZS-u, i dobrym osiągnięciem będzie
ugranie seta, max dwóch w tym spotkaniu. Nie ma nikogo kontuzjowanego w Trentino i niestety jutro obejrzymy raczej szybkie 3-0.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
To chyba inny mecz oglądałeś. Z przyjęcia na 8m żaden rozgrywający nie zagra krótkiej. Falasci nie bronię - nie grał dobrze, ale Gacek jest po prostu beznadziejny, mam nadzieję, że go do kadry Castellani nie powoła.
.
Piotrek Gacek jak każdy miewa swoje gorsze dni. Niestety nie miałem okazji dzisiejszego meczu oglądac ... Jednak uważam że to co broni w niektórych meczach to potwierdza jego dużą klase. Niema co oceniac jego gry przez jeden mecz. SKra owszem miała to spotkanie wygrac znacznie szybciej bo tie break nic im w sumie nie daje pewnego... W dwumeczu z Dynamem Gacek był mocnym punktem w zespole Skry.
Dla mnie raczej nieporozumieniem są występu w szóstce w ostatnim czasie Dawida Murka i Falasci. Nie mam nic do Dawida bo to klasa sama w sobie jednak w ostatnim czasie wyraźnie bez formy , a trener Castellani jakby przymykał na to oko i dalej uparcie wystawia go w podstawowym składzie.
Pora moim zdaniem by dac wkońcu szanse Michałowi Bąkiewiczowi bo chłopak marnuje się na tej ławce. Dla wielu jest on tylko jokerem i spełnia się tylko w takiej roli jednak sądze że poradził by sobie od początku.
Myślę że limit błędów dla Hiszpana także przekroczony i jak pokazala zmiana w meczu z Dynamem DObrowolski o wiele lepiej się rozumie z Mariuszem Wlazłym i wcale nie jest gorszym graczem od utytułowanego rywala. Takie dwie zmiany na teraz widzialbym w zespole Skry. Reszty niema co ruszac bo poprostu są na tą chwilę nietykalni ale potwierdzają to na boisku swoją postawą.

Jeżeli chodzi o jutrzejsze mecze to tak po krótce to widziałbym zwycięstwo Lube Bancy Maceraty z Zenitem i VfB Friedrishafchen z Iraklsem. Wlasna hala i bardziej &quot;klasowi&quot; Gracze po stronie gospodarzy tych spotkan tak wiec zainwestuje raczej swoje $$ w taki dubelek. Byc może jutro coś napisze o tych meczach jak znajde czas bo dzisiaj nie dałem rady nic naskrobac o mezcu Skry jednak radek03 wszystko napisale jak należy ????

W meczu Czewy rozum podpowiada porażke max 1-3 jednak serce chciałoby aby mecz miał inny przebieg zdecydowanie;) Bartman i Mlyakow musza jednak zagrac na maxa a do tego ich koledzy nie mogą czuc tremy i byc spięci bo rywale to nie byle jacy . Dla Winiarskiego i Żygadły to szczególny mecz , przeciez grali nie tak dawno właśnie w AZSie i cieszą się na powrót do tego miasta, szkoda tylko że staną w szranki po przeciwnej stronie siatki bo jakże bezcenne to byłyby wzmocnienia na ten mecz( się rozmarzyłem hehe.. )
Dla mnie ten mecz jest typowo do oglądania nie do typowania mimo wszystko.

Zapraszam do aktywnego udziału w temacie i pisania swoich analiz z typami na jutrzejsze mecze;)
 
midel 189

midel

Użytkownik
Zdanie na temat Gacka mam wyrobione na przestrzeni kilku sezonów. Więcej miał słabych spotkań niż lepszych, a genialne to można na palcach jednej ręki zliczyć. Ignaczak i Zatorski są o wiele lepszymi zawodnikami na tej pozycji, takie jest moje zdanie.
Co do meczu Częstochowy to popieram zdanie kolegów, że Trentino to nie już za wysokie progi. O ile wierzyłem, że słaba Copra jest do przejścia o tyle z Trentino liczę, że może seta uda się ugrać, co na pewno nie będzie łatwe. Na więcej raczej nie mamy co liczyć, ale przecież to jest sport i wszystko się może zdarzyć :jezora:
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Zdanie na temat Gacka mam wyrobione na przestrzeni kilku sezonów. Więcej miał słabych spotkań niż lepszych, a genialne to można na palcach jednej ręki zliczyć. Ignaczak i Zatorski są o wiele lepszymi zawodnikami na tej pozycji, takie jest moje zdanie.
Co do meczu Częstochowy to popieram zdanie kolegów, że Trentino to nie już za wysokie progi. O ile wierzyłem, że słaba Copra jest do przejścia o tyle z Trentino liczę, że może seta uda się ugrać, co na pewno nie będzie łatwe. Na więcej raczej nie mamy co liczyć, ale przecież to jest sport i wszystko się może zdarzyć :jezora:
No to przez kilka sezonów chyba innego zawodnika oglądałeś. Sądzisz że ściągali by do Skry słabego libero? Mówiąc że Paweł Zatorski jest lepszym libero, chyba nie wiesz co mówisz. Pozycja Libero jest na tyle newralgiczna że potrzeba na niej doświadczonych zawodników a takim bez wątpienia jest Piotrek. To że Zatorskiemu wyjdzie jeden, dwa mecze nie znaczy że jest lepszym libero.
 
lukaszek69 0

lukaszek69

Użytkownik
VFB Friedrichshafen @ Iraklis Saloniki Typ:1 @1.5 Bet365

Grupowy były rywal Skry niemecki Friedrichshafen podejmował bedzie we własnej hali grecki Iraklis Saloniki.
Droga obu druzyn do tej fazy rozgrywek była jakże różna.
Niemcy trafili do najsilniejszej grupy. Grali w niej ze SKrą , Iskrą oraz Panathinaikosem.
Grecy natomiast walczyli o wyjście z grupy w mało doborowym towarzystwie: AZS Częstochowa , CSKA Sofia i Fenerbahce Stambuł.
Wg mnie była to najsłabsza grupa w całej stawce , w której Iraklis musiał się trochę napocić.
Sporo szczęscia Grecy mieli też w kolejnej fazie LM, bowiem trafili na portugalską Vitorię (którą i tak sprawiła juz spora niespodzianke wychodząc ze swojej grupy). Ograli ją dwukrotnie 0:3, 2:3.
VFB po rozgrywkach grupowych musial się zmierzyć z belgiskim Knack Roeselare , które w przeciwieństwie do Portugalczyków ma wyrobioną europejska renomę (Belgowie regularnie co roku wychodzą z grupy)
Podsumowując , Grecy w końcu trafili na jakąś poważną przeszkodę w tych rozgrywkach i wg mnie mają małe szanse , że ją przeskoczą .
W tym meczu typuje wygrana Niemców ;)
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Według mnie Gacek to jeden z najlepszych libero w Polsce!! Dla mnei to nieporozumieniem jest osoba o nazwisku Murek, gra beznadziejnie Jastrzębie zrobiło dobry krok sprzedając . Co do Falasci to zgodzee sie tylko po części bo Dobrowolski wcale nei jest lepszym rozgrywającym. Jak to ktos wcześniej ujał Murek jest klasą sama w sobie haha to jakis żart klasą sama w sobie jest Antiga czy Wlazły choc nei daże ich szczegolna sympatia. Niestety ale zdaje mi się, że Skar nei ma szans z Iskra na wyjezdzie. Takie jest moje zdanie. A co do AZS-u powiem tak. Jest to nieobliczalna druzyna która opiera sie na dwoch filarach które zwia sie Bartman i Mlyakov. Jeżeli obaj będą grali n a swoim wysokim poziomie i ten Gradowski będzie kończył ataki to jestem spokojny co do wygrania seta a nawet bym sie pokusił o wynik 3:0 lub 3:1 dla akademików. Pozdrawiam serdecznie i przepraszam za wszelkie błędy bo niestety miałem mało czasu.

Robson// analiza nie polega na tym aby wyzywac zawodników :!: Tak więc edytowałem niektóre stwierdzenia bo biją po oczach . Next takie ubliżanie= ostrzeżenie;)
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
No tak Częstochowa ma Mylakova i Bartmana ale po drugiej stronie jest np. Winiarski i Kaziynski, który duet jest lepszy?... Ten drugi.
Tak samo było z Piacenza która ma w składzie Marshalla, a jak się skonczyło to wiemy.
Dziś postawię na AZS, niestety nie mogę być na meczu, ale jeśli przejdą dalej to na pewno się pojawie.
+ dla AZS to forma Bartmana (jesli byłby bardziej regularny, ale ma czas) oraz własna hala i kibice.
Mysle, że bedzie ciezko ale AZS ma szanse wygrać ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom