>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

CEV INDESIT CHAMPIONS LEAGUE mężczyzn 2008/2009

Status
Zamknięty.
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
AZS Częstochowa - Copra Nordmeccanica Piacenza Hendi (+5.5/-5.5) Typ:2 @ 1.85 (9/10) Unibet
Rewanżowe spotkanie 1/8 siatkarskiej Ligi Mistrzów. W tygodniu ubiegłym po 5 setach Włoscy fani siatkówki byli z szokowani, i mocno zdziwieni zwycięstwem biednego Polskiego zespołu z Częstochowy. Z Kolei w Polsce zapanował pozytywny entuzjazm bo na Akademików nikt nie liczył i taki wynik można uznać za największą sensację wszystkich tegorocznych dotychczas rozegranych spotkań w ramach Europejskiej Ligi Mistrzów. Jak można usprawiedliwiać podopiecznych Angelo Lorenzettiego. Z jednej strony Brak Zlatanova, Bravo i Falasci brak rytmu meczowego Marshalla ale mimo wszystko w szeregu klubu z Piacenzy byli na tyle wielkie gwiazdy, że nie powinny sobie pożwolić na porażkę we włsnej hali. Chyba troszkę uspieni dobrym początkiem 1 seta zgubili skupienie, finezje i polot w grze i nagle zdarzyła się seria straconych punktów po której siatkarze Piacezny nie złapali wiatru. Drugi set blizniaczo podobny i idetyczne zakonczenie. Po tym Zimnym prysznicu wyglądało to już inaczej faworyci grali &quot;prawie&quot; swoję bo stać ich napewno na więcej i trochę już rozpracowali taktycznie kopciuszka z Polski i wyglądało to już inaczej niż wczesniej wiedzieli mnie więcej czego się spodziewać a AZS grał to samo ale to już nie starczało, z czasem uwidaczniał się brak doświadczenia na sierodku siatki tak jak i Piotrek Nowakowski tak i Łukasz Wiśńiewski mieli problemy z wyczuciem tempa ataku bo notorycznie wyskakiwali do pierwszego tempa.
Jutro sytłacją zupełnie wielka Copra wychodzi na boisko z presją i jasnym założeniem wygrania tego spotkania. Na lepsze zmienia się skład bo Hristo Zlatanov jest w Częstochowie i na 80% w tym meczu wystąpi jak będzię wyglądała jego gra nie można napewno niczego powiedzieć, do formy wraca nie jasny punkt pierwszego meczu Leonel Marshall w przegrany niedzielnym spotkaniu radził sobię już całkiem przyzwoicie 53% w ataku i w przyjeciu 59% pozytywnego a 39% perfekcyjnego dlatego też można powiedzieći że powoli wracac na swój dobry wysoki poziom. Podopieczni Radosława Panasa w weekend w meczu ligowym dołozyli sobie na barki kolejne 5 setów w wyjazdowym pojedynku z Delectom Bydgoscz warto mieć napewno na uwadze że przegrany Tie Break był 20 setem zozegranym w ostatnich 14 dnaich takie maratony dają się wczesniej czy pózniej w znaki czy jutro nie będzie polotu i finezji w grze Czestochowian tego nie można założyć ale fizycznie napewno Agademicy nie będą sie czuli rewelacyjnie.
Czy AZS wyeliminuje wielką Piacezne z najbardziej prestizowych rozgrywek w europie ? Wedługł mnie siatkarze z półwyspu Apeńskiego odgryzą się za blamaż u siebie bo są bogatsi o to jedno bolesne doświadczenie i mają szasne to naprawić i cięzko szukać tutaj drugiej sensacji. Niektórzy powiedzą że w roku ubiegłym w tej Hali AZS odprawił równie mocnego rywala, było tak ale miedzy tym co było dawno a jest dzisaj jest kilka zasadniczych róznic które moim zdaniem jutro zdecydują:AZS kadrowo jest zbyt nie doświadczony utrzeć nosa tak utytułowanej i doświadczonej drużynie, Piacenza w tym meczu już nie popusci od początku bo mają nóz na gardle i mają jasno określone cele. Hala Polonia zawsze pomaga ale jakoś cięzko mi uwierzyć aby pomogła aż w takim stopniu bo nie dogonisz rzeczy które są za szybkie. Pogromu myślę że nie będzie ale kolejnej sensacji też niestety być nie powinno.
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Nie chce mi się z TOba kłócić ale najpierw naucz sie czytać, że zrozumieniem to wtedy porozmawiamy...

Dodam, iż chłopcy z Częstochowy są bardzo zmotywowani i jutro pokażą na co ich stać. A kibice im zgotują piekło na Hali Polonia. Przed meczem z Iskrą też wszyscy ich stawiali na straconej pozycji a jednak sie udało. Trzeba wierzyć. Pzdr dla wszytskich wierzących.


Robson// dokladnie nie ma sensu się kłócic. Dodam tylko od siebie że &quot;jeśli wiara czyni cuda my wierzymy że się uda&#39;&#39; ;) i tego się 3majmy podczas oglądania tego spotkania . Jakże by było miło gdyby dwa polskie kluby awansowały do 1/4...
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Nie chce mi się z TOba kłócić ale najpierw naucz sie czytać, że zrozumieniem to wtedy porozmawiamy...
Dodam, iż chłopcy z Częstochowy są bardzo zmotywowani i jutro pokażą na co ich stać. A kibice im zgotują piekło na Hali Polonia. Przed meczem z Iskrą też wszyscy ich stawiali na straconej pozycji a jednak sie udało. Trzeba wierzyć. Pzdr dla wszytskich wierzących.

Robson// dokladnie nie ma sensu się kłócic. Dodam tylko od siebie że &quot;jeśli wiara czyni cuda my wierzymy że się uda&#39;&#39; ;) i tego się 3majmy podczas oglądania tego spotkania . Jakże by było miło gdyby dwa polskie kluby awansowały do 1/4...
Ja się nie kłócę tylko podważam twoje argumenty ???? . Ale szczerze mówiąc to jest o 180 stopni inny mecz niż z Odnisovem bo oni przyjechali na wyczieczke do Częstochowy po łatwym 3-0 25:14, 25:17, 25:19 u siebie a tutaj po wygranej AZS na wyjedzie 2-3 Piacenza przyjedza na walkę z koncentracją od 1 akcji. Dlatego mysle ze jedno do drugiego nie pasuje bo to są historie z innymi rozpoczęciami a jak będzie z zakonczeniami zobaczyme nie mniej jednak fajnie by było gdyby była sensacja ale ja jakoś w nią nie wierze ale dla niektórych to może i lepiej bo jak wątpiłem w Czewe w tym sezonie to za zwyczaj wygrywali ;)
 
snajper 322

snajper

Forum VIP

Skra Bełchatów - Dinamo Moskwa wynik: 3-1 :jupisdfgdfg::browar565::jupi:
Typ: Skra @ 1.95
unibet

Dzis Belchatowianie beda podejmowac slynne Dinamo Kazan. W pierwszym meczu nasza druzyna przegrala na wyjezdzie po tie-breaku 2-3. Dzisiejszy mecz zapowiada sie bardzo emocjonujaco. Skra zagra we wlasnej hali a nie jak to bylo ostatnio w Łodzi. Wszyscy kibice, nie tylko Ci zgromadzenie w hali maja nadzieje ze bedziemy dzis swiadkami wielkiego sukcesu a takim bedzie wyeliminowanie naszpikowanej gwiazdami duzyny z Moskwy. Wystarczy przypomniec ze graja tam Poltavskyi, Dante Wołkow. Wystep tego ostatniego stoi pod duzym znakiem zapytania.
Przed meczem w Lidze Mistrzów obie druzyny graly swoje ligowe spotkania i tak Skra wystepujac w rezerwowym skladzie pokonala na wyjezdzie Jadar Radom 3-0. Grypy żołądkowej nabawili Bąkiewicz, Wlazły, Murek i Falasce. Jednak wszyscy bede dzis gotowi i zmotywowani do gry. Dynamo gralo u siebie mecz na szczycie z Fakelem, w ktoym polegli 1-3 i warto dodac ze grali swoja podstawowa szóstką.
Mecz powinnien byc ciekawym widowiskiem nie tylko dla pasjonatów siatkowki, a takze dla tych co ogladaja ja od swieta (tak jak ja) ;) Dlatego bede dzis mocno trzymal kciuki za awans Skry a takze Czestochowy


PS: Do napisania analizy w tym dziale namawial mnie Robson, wiec przepraszam za bledy, ale to tylko jego wina :jezora:
 
B 11

bandziuk

Użytkownik
Popieram Filipa. Nie oszukujmy sie Czestochowianie mieli bardzoooo duuuuzo szczescia ze zwyciezyli we Wloszech.Ostatni mecz z Delecta napewno ich zmeczyl. Piacenza dzisiaj przyjedzie 100 razy bardziej zmotywowana niz Czestochowa publicznosc tu nic nie pomoze ???? bedzie 3:0 badz 3:1 i skonczy sie przygoda Czestochowy w pucharach europejskich pozdro ????
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
No to zobaczymy po dzisjeszym meczu kto miał racje. Albo bedziecie sie ze mnie smiac albo zwrocicie mi honor. Ja tam wierze w awans...
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
No to zobaczymy po dzisjeszym meczu kto miał racje. Albo bedziecie sie ze mnie smiac albo zwrocicie mi honor. Ja tam wierze w awans...
Aaa tam nikt się śmiać nie będzie bo każdy ma swoje poglądy wszystko zdarzyć się może ja szczęście pomoże ;)
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
a co myślicie o pozostałych meczach? Może zostawmy już Częstochowę, ciekawym kursem wydaje się po 1.85 zagranie na seta dla Mallorci z Trento.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Domex Tytan AZS Częstochowa - Copra Nordmeccanica Piacenza (-5.5) 2 1,85

Przed nami dzis sporo siatkarskich emocji glownie z udzialem polskich zespolow,najpierw o 18 Skra podejmnie rosyjskie Dinamo a dwie godziny pozniej w Czestochowie AZS podejmnie zespol Copry Piacenza.W pierwszym meczu dosc nieoczekiwanie gora byli Czetochowianie ktorzy po dramatycznym spotkaniu wygrali 3-2,dodam ze po dwoch setach prowadzili juz 2-0,mecz mial dosc dziwny przebieg wlosi przez dluzsza czesc seta utrzmywali kilkupunktowe prowadzenie a mimo to nie potrafili wygrac jak to mialo miejsce w pierwszych dwoch setach,przyczyna slabszej postawy Wlochow jest bez watpienia brak liderow zespolu Bravo ktory nie polecial do Czestochowy,Marshala a takze Zlatanova ktory dzis jednak powinien wystapic od poczatku meczu a tazke Marschal ktory juz w niedzielnym meczu z Trento zanotowal niezly wystep.Czestochowianie rowniez w lidze nie zachwycaja co wiecej w niedziele rozegrali kolejne pieciosetowe spotkanie na dodatek przegrane z zespolem Bydgoszczy,AZS to jeszcze mlodziutki zespol nikt przed sezonem nie spodziewal sie tak dobrego rezultatu w LM ale ich przygoda z Europa zakonczy dzis Copra ktora w zespole posiada bardziej ogranych i doswiadczonych zawodnikow

Itas Diatec Trentino - Portol Drac Palma Mallorca Total Points - First Two Sets under 90,5 1,72


Trentino w doskonalej formie w niedzielnym meczu z Copra wygrali bez wiekszych problemow 3-0,przewodza we wloskiej A1 w pierwszym meczu na Majorce wygrali bardzo pewnie w trzech setach,dzis zagraja przed wlasna publicznoscia,przypieczetowujac awans do cwiercfinalu zapewnie beda to chcieli zrobic bardzo efektowniem,zapewne trener da pograc zawodnikom z lawki ktorzy beda chcieli pokazac sie z jak najlepszej strony,wynik na under po dwoch setach wydaje sie byc dosc ciekawym zakladem na dodatek po calkiem atrakcyjnym kursie.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
BRAWO CZESTOCHOWA ,BRAWO SKRA!! ale by bylo swietnie jakby weszli to final four! bedzie ciezko ale i tak ogromny suksces ze mamy dwie druzyny w czolowej ósemce europy! Szczególnie na oklaski zasluguje ekipa z czestochowy ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No dzisiaj wielki dzień dla polskiej siatkówki, zarówno Skra jak i Częstochowa zasługują na same superlatywy. Skra po słabym pierwszym secie podniosła się i zagrała jak na czołową drużynę Europy przystało, w kolejnych trzech setach prezentowła się na prawdę dobrze, głównym ogniwem w ataku był Antiga, świetnie zagrali zmiennicy Murka i Falasci - Bąkiewicz i Dobrowolski, wreszcie z dobrej stroy pokazał się Wlazły i rozgrywający mógł na niego liczyć. Częstochowa natomiast była w rywalizacji z gigantem Piacenzą stawiana na straconej pozycji, ale pokazała, że w sporcie jest wszystko możliwe i awansowała i to w jakim stylu - wygrana u siebie z Włochami aż 3-0. Teraz na Częstochowian przyjdzie jeszcze lepszy przeciwnik - Trentino, ale pożyjemy i zobaczymy nie ma co ich skreślać. Natomiast Skra trafiła w Iskrę, Bełchatów rozbił Rosjan u siebie 3-0 w fazie grupowej ale także doznał wyjazdowej porażi w takim samym stosunku w setach, tak więc czekamy na mecze kolejnej fazy LM.

ps. Dodatkowo należy wspomnieć o awansie Jastrzębia do kolejnej rundy w Challenge Cup.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Dodam jeszcze, że kolejna wielka drużyna dzisiaj odpadła z europejskich pucharów. Sisley Treviso został wyeliminowany przez Jastrzębski Węgiel !! Kapitalny dzień w wykonaniu naszych drużyn.
Kilka słów o meczu Skry. Dopóki na boisku był Falasca Wlazły grał fatalnie. W pierwszym secie z 10 piłek skończył 2... Gdy na boisku pojawił się Dobrowolski gra Mariusza zmieniła diametralnie i rozegrał jeden z najlepszych meczów z tym sezonie. Dla mnie sprawa jest oczywista. Falasca nie pasuje do tej drużyny i nie potrafi znaleźć &quot;wspólnego języka&quot; z Mariuszem a dzisiaj się o tym przekonaliśmy oraz ile zyskuje Skra, gdy Mariusz gra dobrze.
Jestem pod wrażeniem tego co dokonuje AZS Częstochowa. Przed sezonem nie wielu było optymistów co do tego zespołu w europejskich pucharach oraz w lidze. Zespół został praktycznie od nowa budowany, większość w tym również ja przewidywała, że w LM gra tego zespołu to będzie jeden wielki blamaż a oni bez większych problemów awansowali z grupy a teraz ograli aspirujący do zdobycia Ligi Mistrzów Coprę. RESPECT !!!
 
T 2

thmx

Forum VIP
Zgadza się - WIELKI SZACUN dla młodych !!! przecież siatkarzy AZS-u.
Martwi mnie jednak trochę czy wytrzymają fizycznie obciążenie grając nadal na 3 frontach. Przecierałem oczy ze zdziwienia jak grali bez respektu z Piacenzą.
Myślę, że włoski trener skutecznie podniósł im ciśnienie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Piękny dziś dzień - dobrze, że odpuściłem obstawki, bo wtopiłbym jak nic na AZS-ie i Jastrzębskim, a tak cieszę się z dzisiejszych sukcesów naszych zawodników, chociaż wybiegając w przyszłość z Trento to już będzie &quot;hardcorowo&quot;
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Głupio teraz krytykujących wszytskie moje wypowiedzi ?? :-D Oglądaliście mecz ?? Miny wam zrzedły ?? &quot; Znawcy siatkówki &quot; bo tak Was można nazwać... Brawo dla naszych chłopaków... Słowa włoskiego trenera: Zespół słaby technicznie. Wyelminował jego wielką i bardzo dobrze techniczną Piacenze... :-D
 
midel 189

midel

Użytkownik
Głupio teraz krytykujących wszytskie moje wypowiedzi ?? :-D Oglądaliście mecz ?? Miny wam zrzedły ?? &quot; Znawcy siatkówki &quot; bo tak Was można nazwać... Brawo dla naszych chłopaków... Słowa włoskiego trenera: Zespół słaby technicznie. Wyelminował jego wielką i bardzo dobrze techniczną Piacenze... :-D
Popatrz na mój post na poprzedniej stronie :p
A tak już na spokojnie: świetnych mamy rozgrywających. Nie mówię już o Zagumnym, ale Dobrowolski dzisiaj rozgrywał kapitalnie Wlazłemu, jest Drzyzga, jest Woicki. Trener Castellani ma w kim wybierać. O ile u Matlaka boję się, że będą grać zawodniczki typu Kosmatka to o właściwe wybory Argentyńczyka jestem spokojny. Wracając do LM to sądzę, że Skra ma ogromne szanse na Final Four, natomiast AZS będzie miał bardzo ciężko, jednak oczywiście ich nie skreślam, bo jest to fantastycznie, ambitnie grająca drużyna.
P.S. Sędziowanie w dzisiejszych spotkaniach było &quot;dalekie od ideału&quot; :jezora: Obyśmy trafiali na lepszych arbitrów :spokodfhgfh:
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Ja myślę że Czewa w końcu ustabilizuje swoją grę na wysokim poziomie w czym na pewno pomoże jej pokonanie &quot;przereklamowanej&quot; Piacenzy i kto wie czy na krajowym podwórku nie namiesza będąc skazywaną na porażkę w tym sezonie.Wielkie gratulacje dla zespołu i sztabu szkoleniowego.Zgrywanie zespołu trwało długo ale efekt po nieudanych początkach jest wyśmienity.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
no w końcu inne kraje mogą nam tylko pozazdrościć takiego bilansu ! Ograliśmy przede wszystkim drugą drużynę świata poprzedniego sezonu , także to jest wielki wyczyn i bądź , co bądź , można to uznać za pewnego rodzaju niespodziankę. Większość była pewna , że Skra Bełchatów przejdzie dalej , mając zawodników wielkiego formatu w swoich szeregach ; natomiast jeśli chodzi o Częstochowę , to chyba większość przyzna , że wierzyła , iż uda im się przejść dalej , ale do końca sami w to wątpiliście ???? Aż miło się patrzyło na tak wspaniałą grę Skry no i przede wszystkim Częstochowian. W końcu mamy 2 drużyny w czołowej ósemce ???? Może się okaże jeszcze , że 2 drużyny będą w Final Four ???? BRAWO ????
 
jumpa 0

jumpa

Użytkownik
Juz jutro spotkanie Skry z Iskra, bedzie ciezko, ale Belchatowianie sa u siebie bardzo mocni, dodam, ze graja w hali mieszczacej sie w Lodzi, takze bedzie masa kibicow i mysle, ze Skra pokaze na co ja stac. Tak poza tematem, niewiecie, ktory buk oferuje siatkarska Lige Mistrzow?

Robson// jutro oferta bedzie niemal w każdym buku. Pozdro
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
PGE Skra Bełchatów - Iskra Odintsovo ✅
typ:1
kurs: 1,6

Na początku chodził mi po głowie typ na -1,5 seta ale inny user mnie wyprzedził, dlatego zdecydowałem się na zagranie takiego handi. Myślę że i tym razem łódzki Pałac Sportu za sprawą swojej magii poniesie siatkarzy Skry do zwycięstwa nad Iskrą. Rosjanie znani są z tego, że przy rosnącej presji nie grają tak dobrze jak w przypadku gry na luzie. Bełchatowianie wystawili ich na próbę już w fazie grupowej i wtedy rosyjski gigant musiał wyjechać z Polski bez ugranego seta (ale zrewanżowali się Skrze u siebie wygrywając w tym samym stosunku). Nazwiska na liście drużyny z Idincowa są bardzo znane i szanowane na światowych parkietach, największa gwiazda do Giba, przez wielu uznawany za najlepszego siatkarza ostatnich lat. Jednak tutaj muszę się powtórzyć i po raz kolejny powiedzieć, co można zauważyć oglądając mecze Iskry, iż Brazylijczyk w reprezentacji to nie ten sam zawodnik co w klubie, tutaj nie jest tak widoczny, popełnia więcej błędów, jest blokowany, to wszystko spowodowane jest słabym rozgrywaniem, bo chyba nie ma co ukrywać że właśnie rozgrywający jest najsłabszym ogniwem w tej drużynie i często w ważnych momentach zawodzi. Jaka jest recepta dla Bełchatowian na zwycięstwo? Sprawa wydaje się prosta powtórzyć to co w fazie grupowej, jednak tak łatwo nie ma, może zadecydować forma dnia, po pierwsze Skra musi dobrze ukierunkować swoją zagrywkę, co godne uwagi to nie zawsze bomby Wlazłego z czego 70% ląduje w siatce lub na aucie są tak efektywne o ile np. spokojne i dobrze uderzone serwisy Możdżonka, mam nadzieje ze Mariusz dzisiaj będzie brał to pod uwagę i poszanuje piłkę. Szczęśliwie Michał Bąkiewicz wyleczył uraz, którego nabawił się w ostatnich dniach, więc tutaj może spokojnie grać, jednak idąc tokiem myślenia trenera z pewnością Michał wejdzie na boisko po kilku czapach na Dawidzie Murku (nie piszę tego z powodu braku sympatii do tego zawodnka, ale dlatego ze Dawid już od dłuższego czasu gra słabo). Do do Skry to spokojny jestem o rozegranie, tutaj nawet jeśli Falasca zagra słabiej to na jego miejsce jest Dobrowolski, który także należy do bardzo dobrych zawodników na swojej pozycji. Trzeba mieć także na uwadze siłę rażenia rosyjskiego zespołu w serwisie, bez zabezpieczonego przyjęcia będzie bardzo ciężko, to zadanie spada głównie na libero, Gacka i mam nadzieje ze na spółke z kolegami nie zawidzie. Jeśli chodzi o blok, to zrozumiałe ze przy odrzuceniu przeciwnika od siatki nasi będą łatwiej mogli dojść do ataków Iskry. Najważniejszym elementem wydaje się zagrywka i mam nadzieje ze w tym elemencie królować będzie Bełchatów. Mam nadzieje ze niesiona przez doping kibiców w Łodzi Skra zrobi kolejny krok w kierunku finału LM i pokona Iskrę.
 
J 122

jankos

Użytkownik
Spotkanie: Skra Bełchatów - Iskra Odinstsovo (1 set.)
Typ: 2
Kurs: 2.02
bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj późnym popołudniem odbędzie się bardzo interesujące całą siatkarską Polskę spotkanie, w którym Skra podejmie faworytów całych rozgrywek, czyli Rosyjską Iskrę. Oba zespoły już po raz trzeci spotkają się ze sobą w tym sezonie. W 3. kolejce fazy grupowej Skra na własnym terenie pokonała Rosjan 3:0, zaś w rewanżowej rundzie przegrali 0:3. Czemu typ w 1. secie na Skrę ? Już wyjaśniam. Skra w każdym meczu z zespołami Rosyjskimi wychodzi na parkiet spięta. Tak było w drugim meczu W Odinstsovie, w Kazaniu oraz w rewanżu z Dynamem. We wszystkich tych meczach przegrali pierwszego seta, a w innych podjęli walkę. Rosjanie z kolei pierwsze 2 sety grają na maksa, rozluźniając się w 3 i to dlatego często mecze z ich udziałem kończą się tie-brakami. Myślę, że Skra dzisiaj podejmie walkę i wygra po ciężkim spotkaniu, jednak 1. set będzie należał do Giby i spółki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom