>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

CEV INDESIT CHAMPIONS LEAGUE mężczyzn 2008/2009

Status
Zamknięty.
wojas 11

wojas

Użytkownik
Lube Banca Macerata - Fenerbahce Stambuł under 160,5 1.5✅
Zawodnicy z Maceraty podejmować będą jutro Turków, którzy są nam dosyć dobrze znani bo grali w jednej grupie z Częstochową. Fenerbahce w najsłabszej zdecydowanie grupie LM wygrali 3 mecze. Turcy grali w tej fazie bardzo nierówno i ... co tu dużo ukrywać słabo. Niezłe mecze, jak wygrana z Częstochową u siebie 3-0 (co wielkim wyczynem nie było, tym bardziej, że pamiętamy jaką formę Częstochowa prezentowała na początku sezonu) przeplatali beznadziejnymi, jak przegrana z Iraklisem 0-3 zdobywając w całym meczu - uwaga 35 pkt:wowsdf:. Męczyli się również ze słabiutką Sofią wygrywając zaledwie 3-2. Na przeciwko stanie przeciwnik o dwie klasy lepszy - Macerata, która ze Świderskim, Vermiglio, Omrcenem, Rodrigao czyli zawodnikami przewyższającymi Turków w każdym elemencie siatkarskim. Macerata ostatnio trochę ulgowo potraktowała Cuneo, jak powiedział Sebastian Świderski i koncentruje się na Turkach. Mam nadzieję, że podejdą do tego meczu profesjonalnie. Jeśli tak się stanie, powinni wygrać 3-0 i pokryć under.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik


Spotkanie: Lube Banca Marche Macerata - Fenerbahce Istanbul

Typ: Under 133.5 ⛔ 141

Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
W dniu dzisiejszym o godzinie 20:30 w Maceracie tamtejszy wicemistrz Włoch podejmie mistrza Turcji - zespół Fenerbahce Istanbul. Gospodarze są faworytem dzisiejszego spotkania, oby to udowodnili także na boisku, nikt gościom nie daje szans na ugranie choćby seta. Wicemistrzowie Włoch w lidze zajmują 3 miejsce w tabeli tuż za Trentino i Cuneo, właśnie pomiędzy tą trójką powinny się rozstrzygnąć losy co do mistrzowskiego tytułu we Włoszech. Właśnie w ostatnią niedziele Macerata grała w meczu na szczycie, na wyjeździe z Cuneo przegrywając spotkanie 2:3, ale można zobaczyć, że trener Maceraty Ferdinando De Giorgi oszczędzał na spotkanie w Lidze Mistrzów m.in. Sebastiana Świderskiego, czy też reprezentanta Serbii Marko Podrascanina. W rozgrywkach grupowych Lube Banca wygrała 5 z 6 spotkań, dodając że w spotkaniu rewanżowym w Belgii z tamtejszym wicemistrzem Knack Randstad Roeselare, Włosi zagrali w mocno rezerwowym składzie, chcąc oszczędzić sił swoim najlepszym zawodnikom. W sumie stracili 6 setów - odpowiednio - 2 sety z Crvena Zvezdą i 4 z Knack Randstad Roeselare. W dzisiejszym meczu w zespole Maceraty powinniśmy zobaczyć m.in.: Valerio Vergmilio, Matteo Martino, Mirko Corsano, Rodrigao, Igor Omrcen, Sebastian Świderski i Marko Podrascanin. Zespół mistrza Turcji do kolejnej fazy Ligi Mistrzów, dostał się dość szczęśliwie z trzeciego miejsca w grupie, w której rywalizował z Iraklisem Saloniki, AZS Domex Częstochowa oraz CSKA Sofia. Dwie wygrane z mistrzem Bułgarii i jedna z wicemistrzem Polski pozwoliła na udział w 1/8 finału Ligi Mistrzów, ale to wszystko na co stać siatkarzy z Turcji. Fenerbahce na wyjeździe w fazie grupowej odniosło tylko jedno zwycięstwo z CSKA Sofią, także widać, że na wyjazdach Turcy zbytnio grać nie potrafią. Kolejnym faktem wskazującym, że siatkarskim potentatem nie są jest spotkanie z Iraklisem Saloniki, w którym to przegrali sety aż do 17, 7 czy 11, a jak wiadomo Iraklis nie należy także do drużyn z górnej póki. Wiadomo, że mecz nie jest równy meczowi, ale siatkarze Maceraty powinni dzisiaj nauczyć Turków jak się w nią naprawdę gra, według mnie Macerata odniesie pewne zwycięstwo w każdym z setów i w całym spotkaniu 3:0.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

:siata:ACH Volley Bled-Zenit Kazań
typ : 2
Kurs : 1,42
Unibet ✅2:3​


Obrońca tytułu zdobytego w Łodzi dzisiaj będzie rozgrywał pierwszy pojedynek w dwumeczu z ACH Volley i co by nie mówic o drużynie gospodarzy to nie daje się im większych szans w tym starciu. Grupe można powiedziec mieli przeciętną bo rywalizacja z Wiedniem i Buevais było dla nich równorzędnymi pojedynkami. Właśnie w tych bezpośrednich meczach zapewnili sobie awans z 2msc tuż za Trento które było poza zasięgiem dla każdej z drużyn w tej grupie. tak więc bilans gospodarzy po fazie grupowej to 3-3. W swojej lidze MEVZA nie zaznali jeszcze pogromcy i po 14 kolejkach z kompletem zwycięstw sa oczywiście liderem. W ich składzie nie ujrzymy większych gwiazd chociaż polskim kibicom powinno cos mówic nazwisko Eatherton;) Ostatni mecz rozgyrwali 6 lutego z Kometa Kaposvar z Węgier wygrywają ten mecz 3:2. Najlepiej punktującym zespołu jest Gasparini Mitja. Bardzo dobrym przyjęciem może pochwalic się libero Sebastian Skorc. Ponadto przeciętna jak na warunki europejskie drużyna ;)
Jak już wspomniałem Zenit -obrońca tytułu- w fazie grupowej radził sobie może nie tak dobrze jak niektóre zespoły ale awansował z 2msc po 4 zwycięstwach i 2 porażkach. Rywalizowali z Coprą Piacenza , Apeldron i Parisem. W lidze są lekko mówiąc z tyłu. Bo oglądają plecy Dynama Moskwa, Iskry Odincowo i Fakel. Napewno jest to sweego rodzaju zaskoczenie in minus bo tracą 5pkt do lidera po 17 kolejkach. W ostatniej kolejce w Superlidze jak zresztą każdy z rosyjskich uczestników LM to jest Iskra i Dynamo przegrali 3:1 z Lokomotiwem Biełgorod (25:22, 25:20, 22:25, 25:17). W tym meczu trener Alekno o dziwo nie oszczędzał nikogo ze swoich gwiazd i tak Stanley zdobył 14pkt Korneev 15pkt i bylio najlepszymi graczami w Zenicie. Mocnym punktem był także Bogomolow w bloku którym zdobył 5pkt. Zenit może nie jest naszpikowany gwiazdami jak Iskra czy DYnamo jednak ma w swoich szeregach przecież Stanleya i Balla tj mistrzów olimpijskich z Pekinu czy zwycięzców LŚ.
Sądze że Rosjanie jeżeli tylko nie zlekceważą rywala spokojnie ten mecz wygrają i można spróbowac gry na nich z handi chociaż nie mówie że jest to jakoś szalenie pewne bo himerycznośc Rosjan może dac o sobie znac a ambicja gospodarzy może popłacic chociaz nie przewiduje niespodzianki w postaci wygranej gospodarzy;)



Zapraszam do dyskusji i pisania analiz ;)
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Dinamo Moskwa - PGE Skra Bełchatów (-1.5) 1 1.50 Unibet ⛔⛔⛔

Mimo, że bardzo chciałbym aby Skra doszła jak najdalej w Lidze Mistrzów to w dzisiejszym meczu nie widzę dla nich szans na korzystny rezultat w pojedynku z gigantem siatkarskim. Dante, Poltawski, Wolkow, Bierieżko - to tylko nie liczne &quot;armaty&quot; Dynama, zawodników tych nie trzeba przedstawiać. Fazę grupową Rosjanie przeszli bez najmniejszych kłopotów, wygrywając wszystkie mecze i tracąc jedynie 5 setów. W lidze utrzymują 2 pozycję w tabeli, tracąc tylko 1 pkt do Iskry. Można snuć wnioski, że Dynamo jest bez formy bo w krótkim odstępie czasu przegrali dwa mecze. Pierwszy z nich to porażka z Iskrą na wyjeździe, ale poprostu rywale tego dnia byli lepszą drużyną, minimalnie wygrywając, bo właśnie w pojedynkach tak kompletnych drużyn decydują minimalne szczegóły oraz dyspozycja dnia, dodatkowo Iskra miała przewagę własnej hali. Druga porażka miała miejsce w ostatni weekend i to dość niespodziewana, gdyż Dynamo uległo 3:0, ale najlepszym podsumowaniem niech będą słowa Jacka Nawrockiego, drugiego trenera Skry odnośnie ostatniego meczu Dynama - &quot;Nie przywiązujemy wagi do tego ostatniego wyniku Dynama, 0:3 w Ufie. Tam grał rezerwowy skład, mobilizacja drużyny też nie była najwyższa. Nawet nie analizowaliśmy tamtego spotkania, bo nie było miarodajne.&quot; . A więc Dynamo odpuściło mecz w lidze, aby jak najlepiej przygotować się do dzisiejszego meczu i na pewno zrobią wszystko, aby uzyskać jak najlepszy wynik. Przejdźmy teraz do Skry. Zespół ten tak jak wielokrotnie podkreślałem, gra w tym sezonie nie równo. Przeplatają znakomite mecze jak z Panathinaikosem czy Iskrą u siebie, ze bardzo słabymi meczami, przykładem jest np. wyjazdowy mecz z największym rywalem w lidze Dynama - Iskrą, który bełchatowianie przegrali 3:0 czy choćby dwie fatalne porażki z VfB Friedrichshafen. W lidze Skra jako tako gra, chociaż też zdarzają im się wpadki jak choćby ostatnio z Zaksą. Nie widzę dzisiaj szans na korzystny rezultat dla polskiej ekipy, Dynamo u siebie jest piekielnie mocne, a własna hala jest twierdzą, którą jest prawie nie możliwe zdobyć. Szanse Skry upatruje w rewanżu, ale nie dzisiaj...
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Knack Randstad Roeselare - VfB Friedrichshafen powyżej 188,5 pkt 2.0 Unibet ⛔
Pojedynek pomiędzy tymi ekipami będzie chyba najbardziej zacięty z pośród wszystkim meczów I rundy play-off. Oba zespoły awansowały z drugiego miejsca w grupie. Jednak stopień trudności w swoich grupach był bardzo zróżnicowany. Knack awansowało bez najmniejszych problemów. VfB natomiast miało piekielnie mocną grupę, w której rywalizowali między innymi ze Skrą, Iskrą oraz Panathinaikosem. VfB w grupie rozegrało kilka bardzo dobrych meczy. Wygrali aż 3:0 z Iskrą na wyjeździe ! oraz dwa razy pokonali Skrę Bełchatów i to nie tracąc seta - to pokazuje jaki potencjał drzemie w tej drużynie. Jednak, gdy spojrzymy jak niemiecki mistrz radzi sobie w lidze to możemy się zdziwić. Od dłuższego czasu Friedrichshafen rządzi i dzieli w niemieckiej lidze natomiast obecnie zajmują dopiero 3 miejsce! W ostatnich tygodniach VfB mierzyło się z dwoma najsilniejszymi rywalami w lidze i co może dziwić - oba mecze przegrali ! To pokazuje, że jednak z formą nie jest najlepiej. Wiadomo w LM gra się całkiem inaczej jednak na pewno nie najlepsza postawa w lidze może mieć przełożenie w pojedynkach na arenie międzynarodowej. Knack w lidze prezentuje się dobrze, zajmują 2 miejsce ze stratą 3 pkt do Noliko, a potem długo długo nic. U siebie Knack spisuje się bardzo dobrze, w fazie grupowej wygrali wszystkie 3 domowe pojedynki w tym z Lube. Na pewno dzisiaj gospodarze będą chcieli wykorzystać do maksimum atut własnego boiska, bo wiedzą jak silni są siatkarze VfB u siebie. Szanse oceniam dzisiaj 50/50 i myślę, że będziemy świadkami niezwykle zaciętego pojedynku.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Co do meczu Skry to obawiam się powtórki spotkania takiego jak z Iskrą. Rosjanie słyną z tego iż na własnym parkiecie potrafią zmiażdżyć każdego. Nie ma co się spodziewać jakieś finezji i technicznych zagrań w ich grze, stawiają na siłę. Jeśli Bełchatów myśli o awansie i korzystnym wyniku na terenie rywala to muszą dzisiaj ryzykować zagrywką i odrzucić Rosjan od siatki, bo jeśli dograją idelanie do rozgrywającego to mogą nas wbić w parkiet i wtedy set przegrany do 16 mnie nie zdziwi. Oczywiście patrząc też na siłę Dynama w serwisie należy do razu nastawić się na problemy w przyjęciu to też może być klucz. Cóż należy mieć nadzieję ze dzis akurat Rosjanie trafią na słabszy dzień w zagrywce i mam nadzieje ze Skra powalczy o korzystny rezultat. Jakbym miał szukać tutaj jakiegoś wyższego kursu to zagrałbym 3-0 dla Moskwy lub nawet under 135,5 ale sercem jestem oczywiście za Skrą, na ten mecz czekałem już od dawna, więc nie moge sobie pozwolić na granie przeciwko Bełchatowianom bo zepsułbym sobie zabawe.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
. Jakbym miał szukać tutaj jakiegoś wyższego kursu to zagrałbym 3-0 dla Moskwy lub nawet under 135,5 ale sercem jestem oczywiście za Skrą, na ten mecz czekałem już od dawna, więc nie moge sobie pozwolić na granie przeciwko Bełchatowianom bo zepsółbym sobie zabawe.
Rzeczywiście te typy są że tak powiem prawdopodobne, ja jednak jako osoba która chce zarobic stawiam na porażke jednak gdy zobacze że Skra radzi sobie wyśmienicie to przecież nie będe płakał tylko skakał ze szczęścia bo z punktu kibica jestem całym sercem również za Bełchatowianami jednak analizując ten mecz poprostu nie widac aspektów które by przemawiały na strone Skry... I to własnie mnie przekonało do grania na Dynamo. Jednak wierze że Skre stac na wygranie jednego seta a o niespodzianke to się pokusza w domu i tam odprawią z kwitkiem Rosjan. Tak jak tez powiedzialeś zagrywka będzie kluczem a mając takie armaty Dynamo na zagrywce można się domyślac co będzie się działo na przyjęciu w zespole Skry, niestety w tej edycji LM juz niejednokrotnie zawodzili jak chociażby na inauguracje z Friedrischafhen... Trzeba jednak miec nadzieje na dobry rezultat i czekac na emocje w tym meczu ;)
 
pge 0

pge

Użytkownik
Myśle od rana o typie na Niemców i dochodze do wniosku po wielu wymianach opini, że
jednak Friedrichshafen jest silniejsze od swoich rywali. Wprawdzie ostatnio w lidze przegrali, ale nie można zapomnieć że w lm gra się na 100% a pamiętamy ich zagrywki
oraz ataki w meczu ze Skrą. Ta drużyna ma potencjał w ważnych starciach gra na 120%
świadczy o tym wygrany mecz z Iskrą i ze Skrą. Poza tym siłę zespołu Knack są
Nikica i Rouzier, o ile ten pierwszy gracz spisuje się nieźle tak ten drugi jest po kontuzjach i na pewno nie zagra na swoim poziomie. Pozostali zawodnicy są mało znani i
raczej nie doświadczeni. Gracze niemieccy wyglądają na papierze lepiej. Zresztą
ten zespół na takich meczach gra naprawde dobrą siatkówke. Co by dużo nie mowic
wieksze szanse jednak ma mistrz Niemiec. I mozliwe ze będzie 3 do 0 ????
 
T 2

thmx

Forum VIP
Nie lekceważyłbym Belgów mimo wszystko. Fakt mało znane nazwiska, ale młodość ma też pewne atuty. Milos Nikic, Diagonal, Antonin Rouzier i Guilherme są w stanie uzyskać dobry wynik we własnej hali. Przecież pokonali u siebie w fazie LM gładko Mallorce [3-0], Crvena Zvezda [3-0] i Maceratte [3-1]. Fakt Włosi odpuścili ten mecz, ale mimo wszystko te wyniki nie są złe ;)
Poza tym uważam, że Friedrichshafen powalczą u siebie, a tu będą chcieli jak najwięcej ugrać [urwać seta lub dwa], jednak czy są w stanie wygrać?
Uważam, że coś w niemieckim zespole szwankuje. Przegrali 2 ostatnie ligowe [bardzo ważne mecze wyjazdowe] i to gładko 3-1 i 3-0 z czołowymi zespołami Bundesligi.
Poza tym nie wiadomo w jakiej formie są Groz i van de Loo czy są już w pełni sprawni po chorobie.
Ja w tym przypadku poczekam na rewanż ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Myśle od rana o typie na Niemców i dochodze do wniosku po wielu wymianach opini, że
jednak Friedrichshafen jest silniejsze od swoich rywali. Wprawdzie ostatnio w lidze przegrali, ale nie można zapomnieć że w lm gra się na 100% a pamiętamy ich zagrywki
oraz ataki w meczu ze Skrą. Ta drużyna ma potencjał w ważnych starciach gra na 120%
świadczy o tym wygrany mecz z Iskrą i ze Skrą. Poza tym siłę zespołu Knack są
Nikica i Rouzier, o ile ten pierwszy gracz spisuje się nieźle tak ten drugi jest po kontuzjach i na pewno nie zagra na swoim poziomie. Pozostali zawodnicy są mało znani i
raczej nie doświadczeni. Gracze niemieccy wyglądają na papierze lepiej. Zresztą
ten zespół na takich meczach gra naprawde dobrą siatkówke. Co by dużo nie mowic
wieksze szanse jednak ma mistrz Niemiec. I mozliwe ze będzie 3 do 0 ????
Rzeczywiście Niemiecki zespół może i wydawac się faworytem ale tak po prawdzie to wytypowanie zwycięzcy w tym pojedynku to jak wróżenie z fusów moim zdaniem. Wiadomo Friedrischafhen miało najtrudniejszą grupe i tam musiało podejmowac bardzo trudnych rywali i 3 takie mecze udało się wygrac, dziwne jest tylko to że nie znaleźli patentu na Greków z Panathinaikosu którzy jako jedyni z tej grupy nie awansowali... A pokonali dwukrotnie Skre i na wyjeździe Iskre. W lidze ostatnio im nie idzie najlepiej. Na 3 ostatnie mecze przegrali aż 2 i to z bezpośrednimi rywalami w walce o mistrza Niemiec. Czyżby zespół spokał słabszy okres i skończyła się wieloletnia dominacja hmm. Napewno dzisiejszy mecz może byc pewnego rodzaju punktem w jedną bądź drugą strone. DObra gra może wyzwolic dodatkowe siły w zespoł , ewentualna porażka może jeszcze spowodowac blokade na przyszłe mecze.
ROeselare w lidze jest na 2msc tuż za innym uczestnikiem Top 16 LM czyli Noliko Masseik. W LM zajęli 2msc w grupie za Maceratą więc ja bym się raczej co do 3:0 dla Niemców nie zgadzał koniecznie , bo mecz tak jak powiedzialem napewno będzie równy i ciężko powiedziec kto może wygrac. Sądze że najlepszym typem na ten mecz jest over punktowy który zaproponował pawlikn z tym że bwin oferuje Nam niższą linię i należałoby z tego raczej skorzystac ;)

:siata:Knack Roeselare-VFB Friedrischafhen Typ : Powyżej 185,5pkt @ 1,90 Bwin⛔183pkt
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ala należy mieć też na uwadze, że Belgowie u siebie są bardzo groźni, na trybunach wspaniała atmosfera, kibice ich zagrzewają do walki. U siebie są w stanie wygrać niemalże z każdym przeciwnikiem.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No i Skra pięknie powalczyła, ale i tak biorąc pod uwagę cały przebieg meczu można czuć pewien niedosyt. Pierwszy set był spokojnie do wygrania, gdyby nie takie marnotrawstwo np. Murka, miał piłkę podaną jak na tacy aby wyjść na prowadzenie 21-19. Na szczęście wszedł Bąkiewicz i grał o niebo lepiej od Dawida. Rosjanie dzisiaj zagrali słabo, nic Skrze nie zrobili zagrywką, szkoda tej przegranej, ale patrząc w przyszłość i mecz w Bełchatowie myśle że można być dobrej myśli.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Podzielam opinie kolegi, widzialem Knack w tym sezonie w lidze mistrzów i naprawdę jest to solidny zespół, więc nie zdziwiłbym się gdyby wygrali 3-1 i wtedy linia może nie wejść. Hmmm, ja się chyba za ten mecz nie złapię, bo jak mówicie że niemiecki zespół jest ostatnio w słabszej formie to ciężko tu coś wytypować.
Teraz mała refleksja o Skrze. Tutaj również podzielam opinię kolegi ???? ???? . Szkoda wielka, bo mecz był do wygrania, ale czy zwycięstwo 3-2 by cokolwiek zmieniło, to już mam pewne wątpliwości co do tego. Wszystko w Bełchatowie się rozstrzygnie. Szczerze powiedziawszy to nie rozumiem Castellanniego, który stawia na Murka... Ja tego totalnie nie rozumiem. Dawida szanuje, ale w obecnej formie to dla mnie najsłabsze ogniwo Skry, który ma problemy z przyjęciem i w ataku gra słabo. Jak się Bąkiewicza na ławce trzyma, który naprawdę w tym sezonie gra bardzo dobrze (dawno takiego Michała nie widziałem) to trudno myśleć o zwycięstwie. Może właśnie gdyby Michał grał od początku to tego pierwszego seta Skra by wygrała i mecz mógł się inaczej potoczyć... Ważne, żeby nie powielić tego błędu w Bełchatowie, bo tam już może kosztować to brakiem awansu. Niestety przy tak wysokim i wyrównanym poziomie obu zespołów decydują detale.Pozdrawiam.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
ale czy zwycięstwo 3-2 by cokolwiek zmieniło, to już mam pewne wątpliwości co do tego.
Zmieniłoby i to dużo, wtedy w przypadku wygranej Skry nawet 3-2 to Bełchatów znalazłby się w kolejnej rundzie, a tak jeśli nawet u siebie wygrają po TB to o wszystkim będzie decydować słoty set, więc nie ma co mówić, że ten set miał małe znaczenie. Mam nadzieje ze przez ten tydzień do gry nie wróci Vołkow i ogólnie Rosjanie nie odbudują swojej formy, bo jak na razie to grają dość słabo, dużo błędów. A co do Michała to już od długiego czasu jest chyba najbardziej niedocenianym polskim siatkarzem, ale na dzień dzisiejszy to jest dla mnie pewniak do kadry, mimo siedzenia na ławce to trzyma formę już od dłuższego czasu.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Zmieniłoby i to dużo, wtedy w przypadku wygranej Skry nawet 3-2 to Bełchatów znalazłby się w kolejnej rundzie, a tak jeśli nawet u siebie wygrają po TB to o wszystkim będzie decydować słoty set, więc nie ma co mówić, że ten set miał małe znaczenie. Mam nadzieje ze przez ten tydzień do gry nie wróci Vołkow i ogólnie Rosjanie nie odbudują swojej formy, bo jak na razie to grają dość słabo, dużo błędów. A co do Michała to już od długiego czasu jest chyba najbardziej niedocenianym polskim siatkarzem, ale na dzień dzisiejszy to jest dla mnie pewniak do kadry, mimo siedzenia na ławce to trzyma formę już od dłuższego czasu.
Wiem, wiem, nie to miałem na myśli. Wszystko rozstrzygnie się w Bełchatowie, myślę, że Skrę przy własnej publiczności stać na zwycięstwo. Jakie? Nie wiem, to będzie zależało od innych czynników. Ważne, żeby swoje atuty wykorzystać maksymalnie i Murka trzymać z dala od pierwszej 6. Jasne, Dawid się przyda, jako zmiennik, żeby wejść na zagrywkę, ale nie stać nas na to, by Bąkiewicza przy jego dyspozycji trzymać na ławce.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Co do meczu to wszyscy jadą na Murka, ok, dał ciała, został zmieniony przez świetnie grającego Bąkiewicza i tyle. Ale czemu nikt nie krytykuje Wlazłego? Bo jest gwiazdą? Zagrał dzisiaj beznadziejnie, czego się nie dotknął to paprał i trener trzymał go do końca, został zmieniony może na dwie akcje, po czym wrócił i dalej grał beznadziejnie. Nie atakuje tutaj Mariusza ale dzisiaj zagrał tragicznie i nie moge zrozumieć po co trener trzymał go na boisku, może mi to ktoś wytłumaczyć?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Nie wiem co Ci tutaj weszło...

Co do meczu to wszyscy jadą na Murka, ok, dał ciała, został zmieniony przez świetnie grającego Bąkiewicza i tyle. Ale czemu nikt nie krytykuje Wlazłego? Bo jest gwiazdą? Zagrał dzisiaj beznadziejnie, czego się nie dotknął to paprał i trener trzymał go do końca, został zmieniony może na dwie akcje, po czym wrócił i dalej grał beznadziejnie. Nie atakuje tutaj Mariusza ale dzisiaj zagrał tragicznie i nie moge zrozumieć po co trener trzymał go na boisku, może mi to ktoś wytłumaczyć?
No tak Wlazły też nie zagrał żadnej relewacji, w pierwszych 3 setach brakowało jego dobrej gry w ataku, jednak wrócił do gry w 4 i 5 secie, zaczął zdobywać pkt. A dlaczego nie został zmieniony? Bo na kogo? W obwodzie został Jarosz i najwyżej Kurek, z całym szacunkiem dla nich ale oni to by się pozabijali na bloku, to jeszcze nie ten poziom, a Mariusz ma potencjał bardzo duży, niejednokrotnie grająć słaby mecz w decydujących momentach dawał przewagę Skrze. Nie ma co Wlazły zagrał słabo, ale Murek to gra już poniżej pewnego poziomu od początku sezonu i na prawdę dla mnie nie ma wytłumaczenia czemu w pierwszym składzie nie występuje będący w życiowej formie Bąkiewicz.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dynamo Moskwa - PGE Skra Bełchatów 3:2 (25:21, 22:25, 25:23, 28:30, 15:13)​


Ajj jak było blisko zwycięstwa w tym meczu, Jednym słowem charakteryzując ten mecz nasuwa się jedynie NIEDOSYT! Postac nr jeden tego spotkania bez wątpienia jak koledzy wyżej wymienili Michał Bąkiewicz. Kończył takie piłki w trudnych momentach i na dodatek jeszcze as serwisowy w 4 secie w kluczowym momencie. Majstersztyk mecz w jego wykonaniu. Ale to już nie pierwszy tak dobry występ jego. Przecież po blamażu z Friedrischafhen na inauguracje w kolejnym meczu w Atenach to właśnie ten sam Bąkiewicz poprowadził Skre do zwycięstwa. Moim zdaniem ten gracz ma charakter do gry i nigdy się nie poddaje. Typowy walczak z dobrą techniką.
Jednak w swojej karierze kiedy dostawał szanse od początku nie zawsze mu wychodziło ... Hmm jednak jako joker sprawdza się wielokrotnie i taki siatkarz to skarb ???? perfekcyjne przyjęcie, trudna zagrywka i do tego skuteczny w ataku ( może nie widowiskowo ale skutecznie;)) Jednym słowem drzwi do awansu do kolejnej rundy przed siatkarzami Skry są nadal szeroko otwarte i taką szanse należy wykorzystac bo Dynamo dzisiaj nie grało zbyt dobrze, ba tyle błędów co popełnili to głowa mała . Poltavskyi nie był sobą i powiem szczerze że dawno go tak słabego nie widzialem , plus w grze Dynama to przede wszystkim blok i Dante.
Także ten tydzień będzie szalenie ważny dla Skry aby się dobrze przygotowac do rewanżowego meczu.

I na koniec pomeczowe staty z tego meczu :

SKRA Bełchatów:​

Zdobycze punktowe:

Mariusz Wlazły: 21 - 15/43 z ataku 35% skuteczności, 1 z serwisu oraz 5 blokiem
Dawid Murek: 3 - 3/10 z ataku 30% skuteczności
Michał Bąkiewicz: 17 - 16/35 z ataku skuteczność 46%. 1 as serwisowy
Antiga Stephane: 13 - 11/30 z ataku 37% skuteczności, 1 as serwisowy, oraz 1 udany blok
Pliński Daniel: 8 - 6/13 z ataku 46% skuteczności, 2 zdobyte blokiem
Marcin Możdzonek: 13 - 10/12 z ataku 83% skuteczności, 1 as serwisowy oraz 2 skuteczne bloki

Przyjęcie:

Piotr Gacek(L): 58% pozytywnego, 22% idealnego
Antiga Stephane: 50% pozytywnego, 17% idealnego
Michał Bąkiewicz: 79% pozytywnego, 36% idealnego

Skra w przeciągu całego meczu miał przyjęcie 61% pozytywnego oraz 25% idealnego
Blok: 15
Asy serwisowe: 5
Punkty zdobyte po błędzie przeciwnika: 30 - Dynamo najwięcej błędów popełniło w secie drugim- 9

Mariusz Wlałzy został skutecznie zablokowany aż 12 razy, gdy następny w kolejności Michał Bąkiewicz tylko 5.

Dynamo Moskwa:​

Zdobycze punktowe:

Poltavskiy Semen: 19 - 18/40 z ataku 45% skuteczności, 1 udany blok
Berezhko Yuriy: 11 - 8/23 z ataku 35% skuteczności, 1 as serwisowy oraz 2 udane bloki
Dante: 19 - 16/38 z ataku 42% skuteczności, 3 bloki
Samoylenko Alexey: 14 - 7/15 z ataku 47% skuteczności, 7 bloków

Przyjęcie:

Gonzalez Alexis Ruben (L): 59&amp; pozytywnego, 32% idealnego
Berezhko Yuriy
: 50% pozytywnego, 12% idealnego
Dante: 74% pozytywnego, 41% idealnego
Sivozhelez Evgeniy:56% pozytywnego, 39% idealnego

Dynamo w przeciągu całego meczu miało przyjęcie 60% pozytywnego, oraz 30% idealnego
Blok: 22
Asy serwisowe: 2
Punkty zdobyte po błędzie przeciwnika: 31 - Skra w 4 secie oddała aż 12 punktów

Jutro przed Nami pojedynek drugiego z polskich zespołów. Częstochowa zmierzy się na wyjeździe z Coprą Piacenza. Zapraszam teraz do dyskusji na temat tego meczu i pisania swoich analiz na ten mecz ;)
 
pge 0

pge

Użytkownik
Częstochowa ma niewielkie szanse na wygranie, ale nie opłaca się grać na Copre, kurs
delikatnie mówiąc &quot;nieatrakcyjny&quot;, jedynie handi wchodzi w grę, ale -2,5 seta lecz
nawet tym kurs jest mało ciekawy do tego Częstochowa może pokusić się o jednego seta, poza tym grać przeciwko polskiej drużynie to jak już za spory kurs ...
Ten mecz odpuszczam, wole kibicować Częstochowie, dobrze się bawiąc, pomimo tego
iż szans nie mają wielkich na wygranie ????
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Nie wiem co Ci tutaj weszło...
Co do meczu to wszyscy jadą na Murka, ok, dał ciała, został zmieniony przez świetnie grającego Bąkiewicza i tyle. Ale czemu nikt nie krytykuje Wlazłego? Bo jest gwiazdą? Zagrał dzisiaj beznadziejnie, czego się nie dotknął to paprał i trener trzymał go do końca, został zmieniony może na dwie akcje, po czym wrócił i dalej grał beznadziejnie. Nie atakuje tutaj Mariusza ale dzisiaj zagrał tragicznie i nie moge zrozumieć po co trener trzymał go na boisku, może mi to ktoś wytłumaczyć?
Spokojnie, bez nerwów, Mariusz faktycznie jak ktoś obserwuje mecze Skry, to obniżył loty, może dlatego że mu się dziecko urodziło ???? ?. Szczerze powiedziawszy to oglądając mecze Skry, widziałem może jeden czy dwa świetne mecze Dawida w tym sezonie (w lidze). W LM niestety Dawid często gra poniżej pewnego przyzwoitego poziomu, fajnie to Drzyzga określa, że Murek się blokuje, zamyka w sobie i myślami jest zupelnie poza druzyna. Oczywiscie dla Wlazlego jest alternatywa w postaci Jarosza czy Kurka, ale mysle ze wielkim ryzykiem byloby wystawienie ktoregos z tych mlodzianow na dluzej... (choc kto wie, moze by sie rozegrali??). Mariusz nie zagral tak tragicznie, fakt w 1 secie to byl dramat, ale pozniej jak juz wrocil, to zaczal inteligentnie pare razy obijac blok i pare razy tez skonczyl pilke. Powiem inaczej, to nie przez Mariusza dzisiaj Skra przegrała, choć również i nie przez Murka. Na zwycięstwo czy porażkę składa się zawsze wiele elementów, ale warto starać się pokazać wszystkie atuty, a ukrywać te słabsze punkty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom