>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

CEV INDESIT CHAMPIONS LEAGUE mężczyzn 2008/2009

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
:siata:Iskra Odintsovo-Panathinaikos Ateny
Typ : 1
Kurs : 1,45
✅✅WYNIK 3:0✅✅


Wkońcu dzisiaj wystartuje Champions League ale ta siatkarska w której także będzie emocji co nie miara. Podobnie jak w tej piłkarskiej. Do mroźnej ROsji przyjedzie Grecki Panathinaikos i w moich oczach w tym meczu faworytem są gospodarze. W ich szeregach są świetni zawodnicy z brazylijskim gwiazdorem Gibą na czele. Ale wiadomo że sam Giba meczu nie wygra, to jednak jest na tyle dobrym zawodnikiem że pociągnie swoich kolegów w trudnych momentach i Iskra pokusi się io wygranie meczu. Innymi gwiazdorami w zespole są Abramov, Egorchev i Verbow. Oni w głównej mierze stanowia o sile zespołu. Szczególnie dobre powinno być przyjęcie zagrywki bo przecież Verbow to klasy światowej libero. Także Niemiec Schops potrafi pociągnąć w odpowiednim stylu swój zespól punktując seriami gdy jest w dobrej dyspozycji.
Naprzeciw staną także dysponujący dobrym ale nieznacznie gorszym składem aniżeli gospodarze. Gerić, Andrae i cała gromada domowych graczy greckich. Iskra uważam że będzie chciała dobrze zainaugurować rozgrywki LM. W sumie dobry też w tym meczu jest postawienie na over punktowy, bo nie sądze aby był to łatwy mecz dla którejś ze stron, ale jednak sądze żę Iskra Odincowo potrafi go wygrać i go wygra;)

EDIT: Wracając jeszcze do meczu Iskry to ostatni ich mecz ligowy zakończył się można powiedzieć pogromem rywali;) 3:0 (25:13, 25:18, 25:18) Tym przegranym okazali się siatkarze Lokomotiwa Biełgorod z Tetyukhinem na czele. Poprostu nie dawali oni sobie rady z zagrywką Giby i Schopsa i jeśli dzisiaj powtórzą takie serie atomowych zagrywek może być spokojne zwycięstwo;)


ZAPRASZAM DO PISANIA ANALIZ NA ZBLIŻĄJĄCE SIĘ MECZE ????
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
-


Spotkanie: Paris Volley - Copra Nord Meccanica Piacenza
Typ: 2 ✅ ✅ ✅ 1:3
Kurs: 1.76

Bukmacher: Bet365
Analiza:​

Dzisiaj rozpoczyna sie siatkarska Liga MIstrzów panów. W zeszłym sezonie po dobrym występie bełchatwoskiej Skry kibice siatkówki w Polsce czekali z niecierpliwoscią na rozpoczęcie nowego sezonu. Polskie zespoły grają dopiero jutro. Ja natomiast skupiłem się na innym meczu. Dzisiaj o godz 19 w stolicy Francji miejscowy Paris Volley podejmie włoski zespół Copry PIacenza, który w zeszłym sezonie zająl 2 miejscie w turnieju Final Four. W obu krajach rozpoczęły się już rozgrywki krajowe, Paris Volley zajmuje 3 miejsce z 4 zwycięstwami i jedną porażką. Natomiast zespól włoski zajmuje 6 miejsce z 4 zwycięstwami i 2 porażkami. W drużynie Pacenzy możemy zobaczyć takich zawodników jak: Novica BJELICA, Guillermo FALASCA, Leonel MARSHALL, Marco MEONI, Michal RAK, Joâo Paulo PEREIRA BRAVO i Hristo ZLATANOV ( w woli przypomnienia Copra Piacenza w ostatnim turnieju Final Four otrzymała 4 wyróznienia indywidualne, między innymi: Joao Paulo Bravo-najlepiej serwujący, Hristo Zlatanov-najlepiej punktujący, MArco Meoni-najlepiej rozgrywający), natomiast w zepole francuskim występuje: Jiri NOVAK, Victor RIVERA, Stepan SMRCKA. Myśle, że w dzisiejszym spotkaniu zespół gości powinien łatwo wygrać ten mecz, jeśli ma ktoś możliwość zagrania tego meczu w handicapie też polecam.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Rzeczywiśćie typ na Piacenze wydaje się bardzo ciekawy. W lidze włoskiej idzie im całkiem całkiem. Postawa Piacenzy będize w dużej mierze zależała od dyspozycji Zlatanova który gra na bardzo wysokim poziomie. W niedziele rozbili Yogę Forli 3:0 i dobry mecz rozgrywali Rak, Marshall i Zlatanov.


P.S Później postaram się coś więcej napisać o meczach bo teraz nie mam zbytnio czasu. Poprawie też post z typem na Odincowo.
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Powiem Ci szczerze, że nie wyobrażam sobie innego rozwiązania jak zwycięstow Piacenzy... Paris Volley, co tu dużo ukrywać, ma słaby skład, co widać nawet po wynikach... 2 mecze w lidze wygrali po 3-2 a jak wiesz liga francuska na wysokim poziomie nie stoi. Myśle, że ten kurs to prezent od buków.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ciekawe typy , myśle że siatkarska CL jest dużo pewniejsza do grania niż ta piłkarska ???? Czy ktoś może podać namiary na dobry serwis w którym można śledzić LIVE wyniki INDESIT CHAMPIONS LEAGUE ? Byłbym wdzięczny
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Powiem Ci szczerze, że nie wyobrażam sobie innego rozwiązania jak zwycięstow Piacenzy... Paris Volley, co tu dużo ukrywać, ma słaby skład, co widać nawet po wynikach... 2 mecze w lidze wygrali po 3-2 a jak wiesz liga francuska na wysokim poziomie nie stoi. Myśle, że ten kurs to prezent od buków.
Rzeczywiście kurs był bardzo ładny bo widziałem że było w granicach 1,91 ale mi się udało zagrać to tylko po 1,70 no ale nie ma co narzekać bo wydaje się dobry mecz;) Jeżeli chodzi o statystyki Copry Piacenza w rozegranych jak dotąd meczach LEGA PALLAVOLO ( 6 kolejek) prezentowała się dobrze i 4 razy wygrała i 2 krotnie poniosła porażke. Z dorobkiem 12pkt plasują się na 6 miejscu. Jeżeli chodzi o poszczególne elementy gry w ich wykonaniu to rzuca się w oczy dobra zagrywka 1,64 asa na set. Jest to drugi rezultat całej ligi. Przyjęcie 44,3%. Gra w bloku 2,82 pkt na set.
Ja podobnie jak Ty nie widze innej możliwości jak zwycięstwo włoskiej drużyny bo sam jak wspomniałeś różnica w klasie zawodników jest znaczna i powinno to być widoczne;)
 
pge 0

pge

Użytkownik
Jakie są szanse Częstochowy na wygranie jutrzejszego meczu ? Wiadomo, że siłą
Azs są młodzi zawodnicy, jednak jak się skupią potrafią zagrozić wielu zespołom.
Turecki zespół nie jest silny, przeciętniak europejski ... Kurs na Częstochowe jest
spory - 3 z haczykiem na ich zwycięztwo, tylko pytanie jakie mają szanse na wygranie
meczu ?
 
klose_11 0

klose_11

Użytkownik
1,9 -1,9 tak było 2 h temu w totomixie, teraz jest 2,1 - 1,6, zresztą wszędzie spadają:
z Centrebetu z 1,57 na 1,5
z BAH z 1,6 na ,1,50
z Betway z 1,8 na 1,6
z Expekt z 1,6 na 1,55
Zobaczymy co z tego wyjdzie ale ja sam dałem Piacenzę, na szczęście przez południem więc przed spadkiem ;)
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Jakie są szanse Częstochowy na wygranie jutrzejszego meczu ? Wiadomo, że siłą
Azs są młodzi zawodnicy, jednak jak się skupią potrafią zagrozić wielu zespołom.
Turecki zespół nie jest silny, przeciętniak europejski ... Kurs na Częstochowe jest
spory - 3 z haczykiem na ich zwycięztwo, tylko pytanie jakie mają szanse na wygranie
meczu ?
Wg mnie prawie żadne, a uwierz mi, że na siatkówce, nie chwaląc się, znam się trochę. Chciałbym się, jednak mylić. Fenerbahce może jakąś super drużyną nie jest, ale wystarczy wspomnieć, że gra tam Brook Billings, który był w zeszłym sezonie jednym z motorów napędowych... AZS-u. Najbardziej boli to, że AZS z fatalnym składem trafił bardzo prostą grupę, a Skra mająca istny dream team ma znacznie trudniejszych rywali. Z drugiej jednak strony nie jest to złe, gdyż może dzięki teamu Częstochowianie ulegną kompromitacji, takiej jak nie ugranie żadnego seta... :-D
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No to pora napisać co nieco o Naszych zespołach które będą jutro inaugurować rozgrywki w Champions League.

VS

:siata:PGE Skra Bełachatów-VFB Friedrichshafen
Typ : Skra -1,5 seta
Kurs : 1,50 unibet⛔⛔WYNIK 0:3⛔⛔


Domowe spotkanie dla Skry będzie inauguracją LM w tym sezonie. Jej rywal to zespół który wiadomo pochodzi z Niemiec stąd do Polski zdecydował się nie lecieć samolotem tylko przyjechali autokarem. Może to powodować lekkie zmęczenie bo podróż wiadomo trwa dłużej niż samolotem. Niemcy to triumfator tych prestiżowych rozgywek z sezonu 2006/07. Jednak od tego czasu skład zespołu zmienił się znacząco.
Skra do meczu podchodzi z kilkoma absencjami. Otóż w dalszym ciągu trener Castellani nie może liczyć na przyjmującego Antige i środkowego Heikkinena. W ostatnim czasie doszedł do tego grona Marcin Możdzonek, który wypadł ze składu na ok 2 tygodnie. Także jeżeli chodzi o środkowych to pole manewru jest żadne i w składzie zagrają Radek Wnuk z Danielem Plińskim. Do tej pory Skra w PLUS LIdze raczej wygrywała spokojnie, no może poza spotkaniem z Olsztynem który starał się i to bardzo, bo na inauguracje z Treflem to gospodarze sami są sobie winni że nie wygrali bo mając takie przyjęcie słabe nie ma o czym myśleć.
Przyjezdni czują respekt przed POlakami i bardzo dobrze bo mają się czego obawiać. Jednak także nasi siatkarze muszą uważac na rywala który słynie z mocnej zagrywki i potrafi napsuć niejednemu krwi jednak majaca wielkie aspiracje i chcąca powtórzyć conajmniej sukces sprzed roku Skra musi ten mecz wygrać bo przecież kolejni grupowi rywale są o wiele mocniejsi : Iskra Odincowo i Panathinaikos, które dzisiaj stoczyły bój i górą okazali się Rosjanie wygrywając 3:0. Także dobry początek będize kluczowy dla naszego zespołu. Każdego rodzaju porażka może sprowadzić nas na ziemie i okaże się że nie odegramy znaczącej roli w tegorocznej edycji LM.
Jutrzejszy rywal Skry w swojej lidze zajmuje 2 miejsce po 6 kolejkach.
Wspomnienia z meczu z Niemcami mamy dobre bo przecież w Pekinie nasza reprezentacja pokonala ich gładko 3:0 ;)

Oto skład gości :
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Właśnie widze jak sie znasz na siatkówce jak wypisujesz takie głupoty, może i mają młody skład, może i nie wygrają meczu, ja jednak myśle, że powalczą o wyjście z grupy, to że nie ugrają seta to przesadziłaś...

P.S. Pzdr dla wszytskich oprócz Ciebie...



Robson// Spokojnie, bez kłótni proszę ! Nie ma co się denerwować. Ma być prowadzona dyskusja w miłej atmosferze ;) Lepiej powymieniać poglądy na temat meczy a nie mówić kto się zna a kto nie. W sumie nie wiemy czy się znasz bo nie widziałem jeszcze Twojego posta w jakimś temacie odkąd jestem modem a przynajmniej sobie nie przypominam więc czekamy abyś coś sobą zaprezentował bo każdy mówić potrafi.

Ładnie ta Piacenza wchodzi ;) 2-0 będzie zaraz.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Właśnie widze jak sie znasz na siatkówce jak wypisujesz takie głupoty, może i mają młody skład, może i nie wygrają meczu, ja jednak myśle, że powalczą o wyjście z grupy, to że nie ugrają seta to przesadziłaś...

P.S. Pzdr dla wszytskich oprócz Ciebie...
Po pierwsze to pozwolę sobie zacytować słowa piosenki Miki- &quot;Relax take easy&quot;

Co do szans Niemców to jest to solidny zespół, w tamtej edycji mało brakowało a zawitali by na finale z Bełchatowie. Trener Niculescu z zespołu pozbawionego wielkich gwiazd zdołał zbudować mocną drużynę i sądzę ze jutro może nie być tak łatwo. Duże osłabienie do wg mnie brak Antigi, wiadomo ze Niemcy dysponują mocną zagrywką, jak upatrzą sobie Kurka to mogą mu wybić siatkówkę z głowy, Murek też ostatnio niezbyt dobrze sobie radził w tym elemencie. Mój typ to 3-1 dla Skry ale po emocjinującym meczu.
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
-



Spotkanie: Fenerbahce Istanbul - AZS Częstochowa ⛔ ⛔ ⛔ 3:0
Typ: 2
Kurs: 3.0

Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:​
W końću doczekaliśny się powrotu częstochowskiej drużyny do elitarnych rozgrywek Ligii Mistrzów. W 1 kolejce zmierzą się z mistrzem Turcji Fenerbahce Stambuł. Wszyscy stawiają częstochowską drużynę na straconej pozycji. Sprzedali praktycznie cały skład oprócz Piotra Nowkowskiego. Ja natomiast wierze, że stać ich na powalczenie o wyjście z grupy. Zespół ma bardzo młody skład, mają chęć walki i pokazania się. Myśle, że stać ich na podjęcie walki z tureckim zespołem, w którym występuje bardzo dobrze znany polskim kibicom Brook Billings. Dużo będzie zależało w tym meczu od jego dyspozycji, &quot;Bronek&quot; w ostatnim sezonie grał na bardzo wysokim poziomie. Obok niego o sile tureckiego zespólu będzie decydowała dyspozycja Tomislava Coskovica i serbskiego weterana Vladimira Grbicia. W
zespole częstochowskim trzon drużyny stanowią Zbigniew Bartman i Piotr Nowakowski. Na ich barkach będzie ciążyła gra zespołu. Mam też taką cichą nadzieje, że po ostatnim spotkaniu ligowym na ławce zasiądzie Smilen Mylakov a do pierwszej szótski wskoczy Bartek Janeczek. Jeżeli częstochowski zespół zagra tak jak z Gdańskiem w 3,4 i 5 secie to myśle, że wygrają to spotkanie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Co do szans Niemców to jest to solidny zespół, w tamtej edycji mało brakowało a zawitali by na finale z Bełchatowie. Trener Niculescu z zespołu pozbawionego wielkich gwiazd zdołał zbudować mocną drużynę i sądzę ze jutro może nie być tak łatwo. Duże osłabienie do wg mnie brak Antigi, wiadomo ze Niemcy dysponują mocną zagrywką, jak upatrzą sobie Kurka to mogą mu wybić siatkówkę z głowy, Murek też ostatnio niezbyt dobrze sobie radził w tym elemencie. Mój typ to 3-1 dla Skry ale po emocjinującym meczu.
Spacerku to się ja tutaj nie spodziewam ale to w zasadzie kluczowy mecz dla Skry który może ustawić całą sytuację w grupie przed kolejnymi meczami tak więc należałoby to wykorzystac i wygrać;) Szkoda że nie ma jeszcze kursów na handicapy nigdzie, ale może pokusze się o -1,5 na Skre lub +2,5 na Niemców bo seta powinni ugrać na luzie. No niestety przyjęcie może troszke kuleć ale przecież jest jeszcze Bąkiewicz ;) W ataku może nie zbyt dobry ale przyjęcie zawsze na wysokim poziomie. No i co najważniejsze Mariusz Wlazły w ataku a to już wielka siła Skry o czym nie trzeba mówic. Ten mecz to będzie pierwszy prawdziwy sprawdzian dla Bełchatowian w tym sezonie bo dotychczasowe mecze ligowe takim napewno nie było ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:siata:Fenerbahce Stambuł-AZS CZęstochowa
Typ : +2,5 seta AZS
Kurs : 1,45 Unibet ⛔⛔WYNIK 3:0⛔⛔


Jeżeli chodzi o mecz Częstochowy to życzę im jak najlepiej jednak optymista nie można być zbytnim i oczekiwać zbyt wiele bo narazie AZS nie spisuje się najlepiej chociaż liczę że nastąpi wkońcu metamorfoza i zaczną grać na dobrym poziomie bo omają utalentowanych zawodników. Podobnie jak MakuAZS uważam że najsłabszą pozycją jest obsada atakującego. Przecież ten Bułgar Mlyakov jest słaby i wcale nie ciągnie zespołu swoim doświadczeniem. To już młody Bartman wyrasta na zdecydowanego lidera podopiecznych Panasa a chyba Mlyakov był sprowadzany z myślą o tym że ma być liderem tych młodych zdolnych zawodnikow. W PLUS Lidze Częstowianom idzie średnio chociaż ostatni mecz udało im się wygrać choć przgrywali 0-2 z Treflem i może to jest oznaka początku lepszej gry i marszu od zwycięstwa do zwycięstwa czego życze temu zespołowi z całego serca.
Liga turecka rozgrywa swoje mecze od połowy października. Po trzech spotkaniach Fenerbahce ma na swoim koncie dwa zwycięstwa i jedną porażkę. Zespół z Istambułu pokonał Bozkurt Belediye 3:0 a także Polis Akademisi 3:1. Jeżeli chodzi o gospodarzy tego meczu to trzeba uważać przede wszystkim na atakującego rodem z Bośnii ale grającego dla CHorawtów Coskovica(59pkt w 3 meczach obecnego sezonu Ligi Tureckiej). Ponadro ostoja zespołu Vlado Grbić, którego przedstawiać nie ma potrzeby. No i znający AZS dosyć dobrze Brook Billings. To włąśnie oni będą głowną siłą napędową Turków w tym meczu. Fenerbahce ma zamiar w tym sezonie awansować do 8 najlepszych drużyn w LM.
Jeżeli chodzi o typy na ten mecz to raczej się powstrzymam do jutra no ale patriotycznie spróbuje zagrać zapewne +2,5 seta na POlaków :spokodfhgfh:
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
No i udało się... Piacenza wygrała 3:1... Myślę, iż porażke w 3 secie spowodowało rozluźnienie w szeregach gości bo myśle, że inaczej tego nie można nazwać. Tak to wszystko sie skończyło jak miało się skończyć.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja oczywiście będę kibicował Częstochowie, ale jest bardzo prawdopodobne ze Fenerbahce wygra 3-0. W pluslidze transmitowali wszystkie mecz AZS i akurat wszystkie widziałem. W pierwszym przegrali 3-2 z co tu dużo gadać średnią Warszawą, w drugim meczu powinni zanotować porażkę 3-0 ale Trefl się nie popisał i prowadząc 2-0 i mając przewagę w trzecim siecie przestaje grać,a niesieni młodzińczym polotem Częstochowianie wygrywają. Wszystkie te mecz były na ich hali, grali na wyjeździe i obraz ich gry był tragiczny, Skra zrobiła sobie trening a oni jak by byli zagubieni na boisku. Może na własnej hali coś powalczą ale na wyjeździe to ja im za dużych szans nie daje.
 
pge 0

pge

Użytkownik
Jutro grecki Iraklis pewnie pokona bułgarską Sofie, Kazań również okaże się drużyną
lepszą od Apeldoorn i Macerata powinna także zwyciężyć. To są pewniacy ????

Najwiekszą zagadką jest Cz.Budziejowice przeciwko Maaseik, kursy niemal identyczne
na te zespoły.

Skra uważana jest za faworyta, ale ja był uważał ... Bełchatowianie są osłabieni, męczą się bez francuskiego zawodnika. Częstochowa niby skład ma słaby, jednak zaskoczyć może, niewiadomą są polskie drużyny.

Roeselare Mallorca w tym meczu może wygrać każdy z tych zespołów. Kogo Wy obstawiacie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom