>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

CEV INDESIT CHAMPIONS LEAGUE mężczyzn 2008/2009

Status
Zamknięty.
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Moim zdaniem Maseik powinno sobie spokojnie poradzić w Budziejovicach. Skład troche osłabiony od zeszłego sezonu ale w porównaniu z czeskim zespołem o niebo lepszy... Mysle, że będzie to podobny mecz do dzisiejszego Paris Volley-Piacenza... Osobiście postawie na Belgów bo kurs zachęcający z dużymi 8/10 szansami na wejście....
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
:siata:Knack Roeselare-Palma de Mallorca
Typ : powyżej 185,5pkt
Kurs : 1,85 unibet ⛔⛔WYNIK 155pkt⛔⛔


A więc tak. Palma de Mallorca w ostatnim czasie w swojej lidze osiągała następujące rezultaty :

3:1 z Barceloną - w tym meczu grali na wyjeździe. Co prawda prowadzili 2-0. Potem dali sobie urwać seta gospodarzom. I wydawało się że Barca doprowadzi do remisu ale prwoadząc 21-18 nie dała rady dociągnąć seta do szczęśliwej końcówki i właśnie ten okres w meczu przegrali 2-7. Tym samym udało się Mallorce wygrać 3:1. Najwięcej pkt dla zespołu zdobył Iban Perez (16pkt)

3:0 z CAI Voleibol Teruel (26-24, 25-22 y 25-21)

3:1 z C.A.V. UCAM Murcia
3:2 z Ciudad de Medio Ambiente Soria

Wyniki może nie powalają na kolana. Zespół opiera się głównie na Hiszpanach i tak główne role odgrywają przede wszystkim Iban Perez i na niego muszą uważać gracze Roeselare.

Belgowie obecnie zajmują pozycje wicelidera tuż za Noliko Masseiik. Jednak tracą do nich 3pkt w tabeli po 5 kolejkach. Ostatnio Knack przegrał 2:3 u siebie z Averbode (22-25 / 25-20 / 25-16 / 23-25 / 17-19). Wcześniej wygrywali z Menen 3:1, Halen 3:0.

Jeżeli chodzi o ich skład to mają ciekawych zawodników jak Miloś Nikić- reprezentant Serbii, czy Anthony Rouzier- reprezentant Francji.
Trudno jest mi w tym meczu wskazać faworyta, bo gospodarze ostatnio nieco zawodzą, a goście wręcz przeciwnie grają dosyć dobrze i wszystko zależy od tego jak wejdą w ten mecz. W sumie to może warto postawić tutaj na jakiś over punktowy. Coś w granicach powyżej 160,5 a może i nawet 185,5 tylko trzeba czekać aż jakiś buk wystawi taką oferte wogóle;), a jeśli miałbym się pokusić o wytypowanie zwycięzcy to mimo wszystko zaryzykowałbym zainwestowanie w Hiszpanów, a kurs bardzo ciekawy 2,06 w Fortunie.

:siata:Ceske Budejovice-Noliko Masseik
Typ : 2
Kurs : 1,80
✅✅WYNIK 1:3✅✅


Belgowie są liderami w swojej lidze. Wygrali wszystkie mecze i stracili zaledwie 2 sety. Ostatnie rezultaty to :
3-0 z Halen (37:35, 26:24, 25:17)
3-0 z Antwerpen (25-18 25-20 25-19 )
3-1 z Lennik (20:25, 25;18, 25:22, 25:19)

Czesi natomiast zajmują 3 miejsce w swojej lidze. Wiadomo liga czeska stoi na niższym poziomie niż Belgijska. W 8 kolejce CeBe przegrało 2:3 z Ostrawą. Tak ogólnie do Budejowice w lidze zanotowały już 3 porażki na 8 meczów!


P.S Później postaram się co nieco dodać do tej analizy bo niestety czas goni...
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Powiem Ci Robson, że nie byłbym taki pewny zwycięstwa Hiszpanów. Co do sumy pkt sie zgodze bo też mi sie wydaje, że będzie to bardzo wyrównany mecz ale myśle iż Knack wygra ten mecz po zaciętej walce 3-1, 3-2...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Budejovice-Maaseik✅✅
typ: 2
kurs: 1,85

Tutaj nie będę oryginalny i postawia tak jak większość na forum na przyjezdnych. Belgowie są z pewnością lepszą drużyną od Czechów, dysponują lepszym składem, mają o wiele większe doświadczenie w pucharach. W tych rozgrywkach występują regularnie, obok Roeselare są siłą belgijskiej siatkówki i oba te kluby przewyższają poziomem kluby czeskie. Wynik podobny wg mnie jak wczoraj Piacenza 3-0 może 3-1.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
FenerbahceAcibadem v Wkret-Met Domex Czestochowa [Set HC] 0:1.5✅✅
typ: 1
kurs: 1.8

Mimo ze oczywiście będę kibicować AZS to jednak wg mnie wygrają gospodarze, i mysle ze mozna spodziewać sie wyniku nawet 3-0. Nie ma co pisać o osłabeniach Częstochowy z poprzedniego sezonu bo o tym było już wiele razy pisane. Tak jak wcześniej wspomniałem AZS miał szczęście bo w LM trafili na stosunkowo słabą grupę (mogli trafić o wiele gorzej gdzie byłoby trudno nawet walczyć o wygranie seta), jednak wg mnie na wyjazdach będą sobie radzić słabo, u siebie niesieni dopingiem kibiców bez kompleksów powinni powalczyć, jednak należy zapamiętać ze to głównie młodzi zawodnicy, na hali przeciwnika przy kibicach gospodarzy raczej nie rozwiną skrzydeł i mogą szybko opuścić. W tym sezonie grali na wyjeździe ze SKrą i byli zagubieniu na boisku, nic im nie szło i zostali rozbici. Turcy to nie Skra jednak mają solidny zespół, Billings, Grbić, tutaj spodziwam się zwycięstwa tureckiej ekipy.
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Ja również skłaniam się ku typowi na Noliko Maaseik a do tego co zostało już napisane przez Radka dorzucam jeszcze cytat z portalu siatka org.
To zupełnie coś nowego. Ta piłka jest całkowicie inna od tej, którą na co dzień gramy w lidze – mówi zawodnik Jihostroju, Petr Habada.
Czeskiemu szkoleniowcowi nie brakuje powodów do zmartwień. Nie dość, że jego zawodnicy w krótkim czasie muszą przyzwyczaić się do nowego typu piłek, dodatkowo nie będzie mógł skorzystać z dwóch siatkarzy. - Dłuższą przerwę w grze będzie miał Sukuba, jego kontuzja jest dość poważna. Zabraknie również Cajana, który skręcił staw skokowy. Mimo tego Petr Brom się nie załamuje. - Sporo tych przeciwności, ale i tak chcemy zaprezentować się w tym meczu jak najlepiej.
Także myślę ze po takim kursie grzech nie zagrać przeciwko Czechom.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Czułem ze zagrywka może odegrać główną rolę w meczu Skry, zero przyjęcia, słaba postawa w ataku i kompromitacja, tak to należy nazwać, teraz sprawa awansu trochę się komplikuje bo przecież rywale będa jeszcze trudniejsi-Iskra, Panathinakos. Cóż, należy mieć nadzieję ze zespół szybko otrząśnie się z tej porażki i poprawi formę by jednak liczyć się w tej edycji LM. Jak widać pominięcie tego meczu w typowaniach wyszło mi na dobre bo reszta typów weszła bez problemu.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
D Apeldoorn - Zenit Kazan ✅✅
typ: under 160,5
kurs: 2,2

Jako ze wielkiego wyboru dzisiaj z LM nie miałem (postanowiłem odpuścić typowanie tych rozgrywek w wykonaniu kobiet) i zagrałem taki o to typ. Choć oczywiście tutaj nie należy szaleć ze stawką.
Dziś w ostatnim meczu pierwszej kolejki LM, obrońca tytułu rosyjski Zenit Kazan zmierzy się na wyjeździe w holenderskim Apeldoorn. Zacznijmy od porównania lig, w których oba kluby występują, dzieli je przepaść, rosyjska Supreliga to rozgrywki z największymi pieniędzmi w całym siatkarskim świecie, grają tam wielkie gwiazdy światowego formatu. Mimo ze z Kazania odeszło kilku dobrych siatkarzy to jednak nadal mają w składzie choćby dwóch świetnych Amerykanów-Balla i Stanleya. A co o holendrach to trudno mi sobie ich wyobrazić aby mogli wygrać te spotkanie, w swojej jak już wspomniałem nie za mocnej lidze zajmują dopiero 5 miejsce, w zespole nie ma zadnych gwiazd, zawodnicy są raczej anonimowi dla Europy. Spodziewam się tutaj zdecydowanego zwycięstwa przyjezdnych, jedyne co może stanąc na przeszkodzie to psychika Rosjan, którzy przy prowadzeniu wysoko często lekceważą przeciwnika i zaczynają się śmiać co nieżadko ich gubi, liczę w takich sytuacjach ze amerykanscy siatkarze przywołają swoich rosyjskich kolegów do porządku i do jakiś nieprzewidzianych momentów nie dojdzie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Podsumowanie 1 kolejki CEV INDESIT CHAMPIONS LEAGUE ????
WYNIKI 1 kolejki fazy grupowej :

Grupa A​

Iraklis Saloniki (Grecja) - CSKA Sofia (Bułgaria) 3:0 (34:32, 25:22, 25:20)

Fenerbahce Stambuł (Turcja) - Domex Tytan AZS Częstochowa (Polska) 3:0 (25:22, 25:19, 25:21)​



Grupa B​

Dynamo Moskwa (Rosja) - Vitoria S.C. (Portugalia) 3:1 (25:19, 25:19, 29:31, 25:21)

Jihostroj Czeskie Budejovice (Czechy) - Noliko Maaseik (Belgia) 1:3 (14:25, 23:25, 27:25, 24:26)​



Grupa C​

Knack Randstad Roeselare (Belgia) - Portol Palma Majorka (Hiszpania) 3:0 (25:20, 28:26, 29:27)

Crvena Zvezda Belgrad (Serbia) - Lube Banca Marche Macerata (Włochy) 1:3 (21:25, 25:21, 21:25, 24:26)​



Grupa D​

Paris Volley (Francja) - Copra Nord Meccanica Piacenza (Włochy) 1:3 (19:25, 19:25, 28:26, 20:25)

Piet Zoomers/D Apeldoorn (Holandia) - Zenit Kazań (Rosja) 0:3 (18:25, 18:25, 21:25)​



Grupa E​

Trentino Volley (Włochy) - Ach Bled (Słowenia) 3:0 (25:17, 25:18, 25:20)

Aon hotVolleys Wiedeń (Austria) - Beauvais Oise (Francja) 2:3 (25:23, 24:26, 22:25, 25:23, 13:15)​



Grupa F​

Iskra Odincowo (Rosja) - Panathinaikos Ateny (Grecja) 3:0 (27:25, 26:24, 25:20)

PGE Skra Bełchatów (Polska) - VfB Friedrichshafen (Niemcy) 0:3 (22:25, 22:25, 18:25)​



Polskie zespoły co tu dużo mówić zaliczyły falstart w elitarnej LM. Skra poległa zdecydowanie u siebie z teoretycznie najsłabszym rywalem. ISkra dosyć pewnie rozprwaiła się z Koniczynkami.
Niestety zawiodła także drużyna akademików z Częstochowy która nie ugrała nic w meczu z Fenerbahce. DObrze rozgrywki zaczęły zespoły z Włoch i Rosji które wygrały solidarnie swoje mecze. Oprócz Polaków występujących w zespołach Skry i Częstochowy na parkietach mogliśmy oglądać Michała Winiarskiego i Łukasza Żygadłę których Trentino wygrało 3:1.
Inny z Polaków Sebastian Świderski tym razem mecz swojego zespołu oglądał z ławki rezerwowych bo trener postanowił dać mu odpoczynek przed ważniejszymi meczami Maceraty.


P.S. Dzięki wielkie za duże zainteresowanie i zapraszam już do dyskusji na zbliżające się mecze 2 kolejki które odbędą się w dniach 11-13 listopada ;)????
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik


CSKA Sofia - Fenerbahce Istanbul ✅ ✅ ✅ 1:3
2
2.3

bwin


Wczoraj moja intuicja mnie myliła co do meczu Verona - Padova. Mam nadzieje, że inaczej będzie w dzisiejszej drugiej kolejce Ligii Mistrzów. Gospodarze meczu przegrali pierwszy mecz z Iraklisem Saloniki 3-0 po wyrownanej walce w pierwszym secie... Natomiast turecki zespół nie miał problemów z rozprawieniem się z częstochowskim AZSem 3-0. Myśle, iż ten dzisiejszy mecz będzie bardzo zacięty, o zwycięstwie zadecyduje dyspozycja dnia. Jeszcze trzeba przejrzeć składy obydwu drużyn. Myśle iż goście dysponują kadrowo mocniejszym składem, w ich szeregach występują tacy zawonidcy jak: Vladimir GRBIC, Tomislav COSKOVIC, Brook BILLINGS, Baris HAMAZ. Natomiast w drużynie bułgarskiej występuje hiszpański weteran Rafael PASCUAL, który jednak nie ma dużego obycia w rozgrywkach klubowych w europejskich pucharach, Teodor SALPAROV, Daniel PEEV, Nikolay NAYDENOV. Ciężko mi znależć informacje o lidze bułgarskiej, natomiast Fenerbahce na 5 spotkan w lidze tureckiej wygrało 3 i przegrało 2 mecze. Myśle, iż goście dzisiaj wygrają i obejmą prowadzenie w grupie przynajmniej do jutrzejszego mecze Iraklisu Saloniki, który zmierzy się z częstochowskim AZSem i raczej nie powinien mieć problemów aby odnieść zwycięstwo.

Inne propoyzcje:
Fenerbahce +1.5​
 
pge 0

pge

Użytkownik
Noliko Maaseik - Dynamo Moskwa typ 2 kurs w STS - 1,30 ✅

Zwycięzcą tego meczu może być tylko jedna drużyna ... zespół gości, który
bez dwóch zdań jest pretendentem do wygrania ligi mistrzów. Gospodarze
mają wprawdzie solidny zespół i przewagę hali, jednak to za mało na Dynamo.
Patrząc na składy klub rosyjski rozwala Noliko. W klubie moskiewskim grają takie gwiazdy jak: Aleksiej Ostapienko, Siergiej Grankin,Semen Połtawski,Jurij Bierieżko,Dante Amaral, Aleksandr Wołkow.

Noliko w składzie mają mało znanych graczy jak np. Georg Wiebel,Jo van Decraen,Tom Schrijvers, Antti Siltala.



Czestochowa - Iraklis typ 2 kurs w STS 1,35. ✅


Polski zespół będzie podejmował słynny grecki klub. Ja uważam, że Iraklis
wygra pewnie 3:0. Za gościami przemawia przede wszystkim skład, który wprawdzie nie jest taki jak kilka lat temu gdy Iraklis walczył w Final Four jednak jest on na tyle dobry, że bez problemu pokonają młodych graczy, barw Saloników będzie bronić min:Płamen Konstantinow. Za Częstochową
przemawia znajomość hali, ale myśle że to nie będzie miało większego
znaczenia, ponieważ Bartman i reszta są niedoświadczeni i nieokrzesani.
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
-



Beauvais - Trentino
0:3
(19:25, 16:25, 17:25)
1.85



Drugim moim typem jest pojedynek debiutującego zespołu francuskiego z doświadczonym i ogranym zespołem Trentino. Gospodarze dzisiejszego spotkania zaliczani są do jednych ze słabszych ekip Ligi Mistrzów. W rozgrywkach ligi francuskiej zespół gospodarzy po 6 kolejkach zajmuje dopiero 9 miejsce, co wyczynem nie jest poznieważ jak wiemy liga francuska co tu dużo mówić do najmocniejszych nie należy. Na swoim koncie mają 2 zwycięstwa i 4 porażki. W ich składzie możemy zobaczyć między innymi (jedni z najbardziej znanych): dobrze znanego w Polsce norwega Geira EITHUNA, fina Matti OIVANENA, czarnogórców Aleksandara MILIVOJEVICA i Ivana KNEZEVICA i serba Rajko JOKANOVICA. Drużyny gości nikomu nie trzeba chyba przedstawiać, obecnego mistrza Włoch, jedenj z najlepszych lig świata. Włosi w rozgrywkach krajowych zajmują obecnie 1 miejsce z 6 zwycięstwami i 1 porażką. Statystyki zespołu włoskiego też mówią dużo o ich obecnej formie: 0,19 asa na set, 3,00 bloku na set, przyjęcie na poziomie 49,4% oraz atak na poziomie 52,3%. W ich składzie możemy zauważyć wielu zawodników, którzy powinni być dobrze znani kibicom siatkówki: Emanuele BIRARELLI, Dore DELLA LUNGA, Nikola GRBIC, Matey KAZIYSKI, Cosimo Marco PISCOPO, Leandro VISSOTTO NEVES, Michal WINIARSKI, Lukasz Tomasz ZYGADLO. Myśle, że jeśli włosi będa skoncentrowani przez cały mecz wygrają to spotkanie 3:0.​
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
▶Beauvais Olympique U.C. - Itas Diatec Trentino SH (2.5 - 0) Typ:1 @ 1.65 (6/10)⛔
▶Beauvais Olympique U.C. - Itas Diatec Trentino Typ:1 @ 5.00 (1/10)⛔


Typ na Francuski Beauvais uwazam za pomylke bukmachera Francuskie zespoły na włąsnych parkietach w lidze mistrzów zawsze są mocne i bardzo bardzo rzadko przegrywaja z kretesem mozna by powiedziec ze prawie wogóle im sie to nie zdarza troche liczb powklejami na potwierdzenie moich słów.

Mecze u siebie Francuskich zespołów w Fazy grupowej
*AS Cannes - Jihostroj Ceske Budejovice CZE (3:1) (16:25, 25:23, 25:19, 25:16)
*AS Cannes - Bre Banca Lannutti Cuneo ITA (3:0) (25:19, 27:25, 31:29)
*AS Cannes - Iraklis Saloniki GRE (3:1) (26:24, 25:22, 23:25, 25:22)
*Paris Volley - Dinamo Moskwa RUS (2:3) (24:26, 25:20, 25:21, 19:25, 8:15)
*Paris Volley - ACH Volley Bled SLO (3:1) (25:14, 11:25, 25:18, 25:21)
*Paris Volley - Noliko Maaseik (3:2) (25:20, 27:25, 21:25, 14:25, 15:13)

Mecze wyjazdowe Włoskich zespołów w fazie grupowej
*Jihostroj Ceske Budejovic CZE - Bre Banca Lannutti Cuneo (2:3) (34:32, 20:25, 17:25, 25:22, 10:15)
*AS Cannes FRA - Bre Banca Lannutti Cuneo (3:0) (25:19, 27:25, 31:29)
*Iraklis Saloniki Bre Banca Lannutti Cuneo (3:1) (25:22, 25:22, 27:29, 25:20)
*Portol Drac Palma Mallorca SPA - Copra Piacenza (2:3) (23:25, 27:25, 25:18, 19:25, 11:15)
*Arkas Spor Izmir TUR - Copra Piacenza (0:3) (19:25, 21:25, 22:25)
*aon hotVolleys Wiedeń AUT - Copra Piacenza (3:1) (25:23, 20:25, 26:24, 25:20)
*Jastrzębski Węgiel POL - Sisley Treviso (2:3) (21:25, 17:25, 25:23, 25:19, 8:15)
*Knack Roeselare HOL - Sisley Treviso (0:3) (23:25, 20:25, 17:25)
*Piet Zoomers/D Apeldoorn BEL - Sisley Treviso (2:3) (17:25, 22:25, 25:16, 26:24, 16:1

Tak ja widać Francuskie zespoły ani razu nie przegrały w fazie grupowej na własnym parkiecie w stosunku 0-3 wogóle tylko raz Dynamo Moskwa zdołało pokonac Paris 2 punkty ale nie takie łatwe bo wygrali topiero Po Tie Breaku. Włoski zespół jak w ubiegłym roku mierzył sie z Francuskim to Bre Branca i napewno miło tego wyjazdu nie wspominała bo dostali ostro od Cannes 3-0. Jezeli chodzi o forme ligowa to napewno obraz ten w Trentino jest napewno wiecej osobą znany jezeli chodzi o Beauvais to po fatalnym poczatku sezonu ostatnio zaczeli wkoncu grac to co grali w ubiegłym sezonie w ostatnich meczach jezeli chodzi o 3 ostatnie mecze to jeden przegrali 2-3 a dwa wygrali 3-1 czyli całkiem ładnie. Trento w niedziele wymeczyl na wyjedzie zwyciestwo z Modenom 2-3 z czego w 4 secie wyszli z pod gilotyny bo mecz był juz o włos od przegrania. Podsumywując Beauvais o zwyciestwo moze sie dzisaj nie pokusi nie odwaze sie zagrac za wiecej na ich Win bo wiem o nich nie wiele ale jest to nie wykluczone biorąc pod uwage ze Francuskie zespoły zawsze porafiły swietnie wykorzystywac atut własnej hali. A Wloskie zespoły nie zawsze radziły sobie na trudnych terenach. Niespodzianka w tym meczu jest tym bardziej mozliwa ze Trento przedwczoraj grało ciezki mecz ligowy podróz do Francji wcale nie krótka wczoraj wieczorem dotarli krótki czas na aklimatyzacje. To wszystko moze sprawić ze dzisaj ci cos graja Trento po marnym 1.15 zrobiom po tym meczu duze oczy. Z całą pewnościa warto postawic na to ze Beauvais wygra przynajmniej jednego seta. Do stawiania na to ze wygraja nie namawiam chodz sam tez zagrałem bo nie moge przejsc obok takiego kursu obojetnie.

Edit:No i sie grubo przeliczylem:kwasny4565:
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Myślę, że Filip ma sporo racji, jednak tegoroczny skład oraz wyniki zespołu francuskiego wskazują, że jest to naprawdę przeciętny zespół. Wszystko zależy od tego jak do meczu podejdzie Trento. Jeśli będą maksymalnie skoncentrowani i przyjadą z nastawieniem, żeby szybko rozstrzygnąć ten mecz to nie zdziwię się jak będzie 0-3 dla Trentino. Jednak uważam, że zespół francuski jest w stanie wygrać seta, ale nie więcej ???? . Pozdrawiam
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Ja się z toim typem natomiast wogóle nie zgodze... Po 1 w Twojej analizie znajduje się pare nieścisłości i kto patrzy przy obstawianiu na historie spotkan innych zespołow niz obstawiasz... Paris Volley OK Cannes Ok ale Beauvias ?? :&gt; Kto to jest ?? :&gt; Nowicjusz z brakiem doświadczenia... Szybki 3-0 i Trento do domu trenowac i oodpoczywac przed ciezszymi meczami...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
:siata:Copra Nordmeccanica Piacenza - Piet Zoomers/D Apeldoorn
Typ : Powyżej 130,5 pkt
Kurs : 1,50 Unibet✅✅WYNIK 168✅✅


Do Piacenzy zawitają dzisiaj Holendrzy którzy w pierwszym meczu polegli 0:3 z Zenitem Kazań. W sumie Apeldron jest skazany na dołowanie w tej grupie bo nie sądze aby mógł nawiązać walkę z Zenitem, Coprą czy Parisem. Jednak w dzisiejszym meczu liczę na ambitną walkę gości i na to że wyjdą z tego meczu z twarza i nie pozwolą się wypuntkować jak dzieci. Linia wydaje się być stosunkowo niska i dwukrotne ugranie 19pkt w setach przez Holendrów i w jednym 18pkt automatycznie pokrywa over w dzisiejszym meczu. Z drugiej strony Copra to zeszłoroczny finalista tych rozgrywek, z utytułowanymi i znanymi kibicom siatkówki na całym świecie graczami jak Zlatanov, Marshall czy Bjelica.Holendrzy co prawda w lidze plasują sie na 5 miejscu co jakimś rewelacyjnym rezultatem nie jest oczywiście.Copra w ostatnim czasie gra bardzo dobrze i wielu uzna że to zaprzeczenie mojego typu ale wiadomo jest to LM i każdy gra jak najlepiej potrafi, a linia jest bardzo niska jak wspomniałem. W pierwszym meczu z Zenitem Kazań który co prawda rozgywali na własnym terenie udało im się przekroczyć tą linie i padło 132pkt. Teraz co prawda jest to wyjazdwoy pojedynek ale ciekawe jak Włosi do tego podejdą a nieraz juz się przekonywaliśmy o tym że potrafią psuć pojedyńcze akcje w najmniej oczekiwanym momencie i przekroczenie granicy 20pkt w którymś secie przy 18 w pozostałych zapewnia komfort i typek wchodzi idealnie ;) Początek meczu o 20.30.


Na takie akcje zespołu gości liczę w dniu dzisiejszym ;)
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Spotkanie: Beauvais Olympique U.C. - Itas Diatec Trentino
Typ: Under 160.5 ✅✅✅ 127 pkt.
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
W dniu dzisiejszym rozpoczyna się druga kolejka siatkarskiej Ligi Mistrzów. W jednym z dzisiejszych spotkań francuski Beauvais Olympique U.C. podejmie we własnej hali zespół dotychczasowych mistrzów Włoch Itas Diatec Trentino. Gospodarze w lidze grają słabo, zajmują dopiero siódme miejsce w tabeli, a w ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe Rennes 3:1. W poprzednich kolejkach ekipa Beauvais przegrała 4 spotkania z rzędu, odnieśli w lidze dopiero dwie wygrane z Montpellier 3:1 i wcześniej wspomnianą drużyną Rennes. Natomiast porażki odnieśli z: u siebie Saint-Quentin 0:3, na wyjeździe z AS Cannes 0:3, później u siebie kolejna porażka z Tours 0:3 i z Alès 2:3. W Lidze Mistrzów na podstawie &quot;osiągnięć&quot; w lidze ekipie Beauvais idzie o niebo lepiej, o ile można tak w ogóle powiedzieć, bo za nami dopiero jedna seria spotkań. Wygrana z Aon Hotvolleys Vienna 2:3 na wyjeździe. Zespół gości Trentino zupełnie nie gra na tym samym poziomie co Francuzi. W lidze zespół Trentino spisuje się bardzo dobrze. Po siedmiu meczach zajmuje 1 miejsce z sześcioma wygranymi i tylko jedną porażka, którą można nazwać wypadkiem przy pracy, bo przydarzyła się na początku sezonu podczas meczu z Veroną - porażka 2:3. W niedziele zespołowi Itas przyszło stoczyć ciężkie spotkanie z Modeną, które zakończyło się ostatecznie wygraną, która nie przyszła łatwo, bo przyszła dopiero po pięciu setach. W Lidze Mistrzów mistrzowie Włoch rozegrali w pierwszej kolejce mecz z mistrzem Słowenii, Ach Volley Bled, zwycięstwo odniosło Trentino 3:0. Dodatkowo atutem gości w dzisiejszym spotkaniu jest bardzo dobry skład m.in. Matey Kaziyski, Michał Winiarski, Nikola Grbić czy Emanuele Birarelli, czego w zespole dzisiejszych gospodarzy takich graczy na pewno brakuje. Więc nie sądzę, że Trentino da sobie dzisiaj nawet &quot;urwać&quot; choć seta co będzie oznaczało pewną wygraną gości.
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Dzisiaj bardzo ładnie... 2 mecze na 2 siadły... Miejmy nadzieje, że jutro również będzie udany i owocny dzień z siatkarską Ligą mistrzów... Już pare pomysłow mam ale jeszcze będe musiał dokładnie je przemyśleć...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
AZS Czestochowa - Iraklis⛔⛔
typ: DW 0-3
kurs: 3.1

Ktoś może powiedzieć, że w swoich typach meczów Częstochowy jestem monotematyczny, cały czas stawiam przeciwko AZS. Oczywiście, że kibicuje Częstochowianom, ale fakty i zimna kalkulacja podpowiada mi ze wygra Iraklis. Grecy są faworytami tej grupy, w pierwszej kolejce pewnie pokonali u siebie CSKA Sofia 3-0, natomiast Częstochowa przegrała w indetycznym stosunku z co tu dużo gadać średnim zespołem Fenerbahce. W zespole greckim gra co jest oczywiste najwięcej zawodników z Grecji, jednak są także gracze z zagranicy, choćby znany nam wszystkim Plamen Konstantinov. Częstochowianom wyraźnie brakuje takiego doświadczonego lidera, który by pociągnął grę w najtrudniejszych momentach. Na tą pozycję przed sezonem był kreowany Mylakov, ale jak widać jest on mocny ale tylko w gębie, po za boiskiem wytyka błędy kolegów a na meczu nie potrafi skończyć ataku na pojedynczym bloku. Liderować próbuje Bartman, jednak jak go przypilnuą rywale na bloku to już ma kłopot ze skończeniem piłek. Środek jest na pewno mocną stroną AZS jednak zwłaszcza Gunia popełnia czasami głupie błędy. Za Grekami stoi większe doświadczenie, gdyż w LM grają oni regularnie, mają wg mnie lepszych siatkarzy i to jutro zaowocuje zwycięstwem. Liczę się z tym ze właśnie u siebie Częstochowa będzie szukać szansy na jakieś zdobycze punktowe i jako kibić chciałbym zeby tak było ale od strony buchamcherskiej stawiam na trzysetowy triumf przyjezdnych.
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
-


AZS Częstochowa(+1.5) - Iraklis Saloniki ⛔ ⛔ ⛔ 2:3
2
1.6



Wczoraj Liga Mistrzów siatkarzy bardzo ładnie siadła. Miejmy nadzieje, że dzisiaj też tak będzie. Pierwszy typ będzie bardziej asekuracyjny niz poprzednika, który dał 3-0 dla Iraklisu. Mimo, iż jestem kibicem częstochowskiego AZSu nie daje im większych szans na zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu. Ba nawet nie myśle, że tą formą co prezentują ugrają nawet seta. Nie udało im się to z co tu ukrywać średnim zespołem AZSu Olsztyn. Częstochowianie spisują się słabo w tegorocznych rozgrywkach krajowych. Bułgar Mylakov, który miał być liderem zespołu zawodzi na całej linii. Grę próbuj ciągnąc Bartman ale jemu też to średnio wychodzi. Ma przebłyski gry bardzo dobrej z bardzo słabą. Zespól gości udanie zaczął rozgrywki europejskie zwyciężając zespół bułgarski CSKA Sofia 3-0. Dzisiaj spodziewam się podobnego wyniku. Natmoiast w lidze greckiej goście zajmują 2 miejsce i na 5 meczy mają 5 zwycięstw. Stan setów 15:2. Świadczy to o ich dobrej grze. W zespole gości możemy zauważyć takich zawdoników jak: Simon TISCHER, Marcus NILSSON, Andrej KRAVARIK, Plamen KONSTANTINOV. Wszytskie te nazwiska kibicom siatkarskim powiiny być dobrze znane. Szanse oceniam na wejście 9/10.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom