>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

CEV INDESIT CHAMPIONS LEAGUE mężczyzn 2008/2009

Status
Zamknięty.
pge 0

pge

Użytkownik
Napisze krótko, bo nie ma co się rozpisywać, każdy zna Skre i jej rywala. Kurs na Bełchatów jest przeszacowany, w dodatku nieobecność Giby, powrót po kontuzji
Abramova sprawia, że szanse Skry rosną. Niemiecki atakujący wprawdzie zrobił
Bełchatowianom sporo szkody, aczkolwiek nie jest to jakiś fenomenalny zawodnik i
Skra go zatrzyma ???? Poza tym kurs na Iskre, jest słaby i chyba wszyscy będą za polską
drużyną ???? Tak więc typ na 2 ????
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Kontuzja Giby jeszcze bardziej przekonała mnie do zagrania handicapu +1.5 na Skrę. Mimo, że Iskra jest w trochę lepszej sytuacji, ponieważ z Łodzi wywieźli korzystny wynik - 3:2 i dodatkowo ich atutem jest własna hala to mimo wszystko myślę, że bełchatowianie są w lepszej formie a może nawet w najlepszej formie w tym sezonie. W PP gładko ograli Resovię i Olsztyn zdobywając to trofeum co na pewno dodatkowo poprawiło morale. Jeszcze jedno warto zaznaczyć po tym co zobaczyliśmy w PP - jest to forma Mariusza Wlazłego, która zdecydowanie się poprawiła. A wiadomo ile ten zawodnik znaczy dla polskiego zespołu. Dzisiaj to on będzie naszą główną armatą w pojedynku z Rosjanami. Do tej pory grał średnio, jednak zdecydowaną poprawę zobaczyliśmy właśnie w meczu z Iskrą u siebie, gdzie zdobył aż 32 pkt. W PP swoją grą zapracował na MVP turnieju co potwierdza bardzo dobrą dyspozycję atakującego Skry. Rosjanie zmagają się z kontuzjami, ich jedna z największych armat wypadła ze składu, powraca Abramov ale po takiej długiej przerwie w grze nie wierzę, że jest w stanie dzisiaj bełchatowianom napsuć krwi. Skra co cieszy problemów z kontuzjami nie ma. Myślę, że jeszcze jednym atutem Skry jest wyeliminowania Dynama Moskwa w pierwszej rundzie co dodało pewności bełchatowianom. W ostatnim meczu w Moskwie zagrali bardzo dobry mecz i bardzo minimalnie przegrali 3:2 z Dynamo. Dzisiaj liczę, że Bełchatowianie staną się prawdziwymi pogromcami rosyjskich klubów i sprawią, że w FF nie wystąpi żadna drużyna z tego kraju oraz odniosą pierwsze zwycięstwo na wyjeździe z rosyjskim zespołem!
Iskra Odintsovo - PGE Skra Bełchatów (+1.5) 2 2,00
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Tak zaangażowaniem to Polacy niezgrzeszyli. Bo o wyższych ambicjach to już wogóle nie powiem. Iskra pokazała że Skrze do niej baaaardzo daleko. A to co komentatorzy mówili to już przechodzi ludzkie pojęcie... &quot;szkoda że tak wielki zespół nie grał swojej gry&quot; - jeżeli nie zagrał na 100% w ćwierćfinale LM to jest wielki zespół? Żal
No ale trzeba też przyznać że Iskrze wychodziło wszystko

Murek na emeryture Wlazły odpocząć a reszta na siłownie. Ruscy trzy razy mocniej atakują
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Żałuje że włączyłem tv :/
Po prostu tragiczna gra SKRY. Śmiać mi się chciało jak widziałem to co robili rosjanie na środku. Bełchatowianie ustępowali w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła.
Trzeba przyznać ze zawodnicy ISKRY walczyli o każda piłkę i wielkie brawa dla nich za to, bo gdyby zbliżyli się do poziomu Skry to &quot;licznie&quot; przybyli kibice na trybunach by chyba usnęli.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No cóż Skra pokazała dzisiaj, że brak im jaj i tyle. Zero honoru i ambicji. Tyle kibiców przychodziło na mecze, miliony śledziło wszystkie mecze w TV, a wszystko po to by na koniec zobaczyć 1,5 godziny błazenady.
 
P 0

pavlinho

Gość
Skra zagrała dno, nawet zmiany nie pomogły chociaż Kurek zaprezentował się 100% lepiej od Dawida Murka. Rozegranie słabe, Wlazły chyba też nie pokazał na co go naprawdę stać lub może przeciwnik mu na to nie pozwalał. Gry środkiem jak na lekarstwo.
Dzisiaj praktycznie 75% ataków Skry została podbita. To co robił Verbov w obronie przechodzi ludzkie pojęcie. Idealnie ułożony blok Iskry. Jeżeli tak będą grali mają bardzo duże szanse na zwycięstwo w LM.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
A dla mnie wcale Iskra tak świetnie nie zagrała i taką grą to raczej LM nie wygrają. Zagrywkę mieli słabą i taki zespół jak Trentino czy Macerata to spokojnie zgubi blok i wtedy tak dobrze przy mocnych zbiciach nie będą sobie radzić. W obronie na prawdę zagrali dzisiaj dobrze, jednak ataki Skry to były na poziomie kobiecej siatkówki, jakieś plasiki, Rosjanie zagrywali słabo, większość flopem a nasi rozgrywający i tak nie gubili bloku, a jak dobrze rozegrali to czapy nawet były na pojedynczym blok, słabizna do potęgi. Iskra pewnie w ścisłym finale zagra, bo w 1/2 mają przeciwko sobie Iraklis i tutaj są faworytem, ale z Włochami to im zwycięstwa nie wróżę.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tak zaangażowaniem to Polacy niezgrzeszyli. Bo o wyższych ambicjach to już wogóle nie powiem. Iskra pokazała że Skrze do niej baaaardzo daleko. A to co komentatorzy mówili to już przechodzi ludzkie pojęcie... &quot;szkoda że tak wielki zespół nie grał swojej gry&quot; - jeżeli nie zagrał na 100% w ćwierćfinale LM to jest wielki zespół? Żal
No ale trzeba też przyznać że Iskrze wychodziło wszystko

Murek na emeryture Wlazły odpocząć a reszta na siłownie. Ruscy trzy razy mocniej atakują
Gdzie by nie przegrał polski zespół tam zawsze się udzielasz i krytykujesz. Nawet jak wygrywa ktoś ale nie w takim stylu tam zawsze można napotkac Twoje posty z krytyką... Nie wiem może taka Twoja rola ale napisz coś przed meczem a nie po meczu kiedy się nie uda lecisz po calym zespole i zawodnikach.

Ogólnie mecz Skrze nie wyszedł nie ma co ukrywac ale ponownie wyszły te braki o ktorych pisaliśmy już nie raz w tym sezonie tj słabe rozegranie Falasci , nie mogę pojąc czemu on nie gra częściej środkiem mając tam takich zawodników. A piłki na skrzydła jakże czytelne dla przeciwnika który czytal gre i ustawial blok tam gdzie należy. Murek to samo , rywale znakomicie wiedzieli że ulubiony kierunek jego to prosta i tam zamykali mu droge a on jak do tej pory bywalo atakowal na ślepo i nie wychodziło.
Iskra trzeba powiedziec jakiegoś wielkiego mecuz także nie rozgrywala ale to SKra popełniala takie błędy że nie dało się nie wygrac tego meczu patrząc ze strony ruskich.
Jak powiedział Drzyzga &quot; Skra nie potrafila eliminowac bledów poprzez kolejne elementy, kiedy bylo zle przyjęcie to Falasca nie potrafil zagrac tak aby poprawic w pewien sposób gre, a gdy złe rozegranie to i atak nieskuteczny&quot;

Nie ma co teraz płakac nad rozlanym mlekiem jak to się mówi. Za rok może będzie lepiej. Przed Nami turniej finalowy w Pradze i trzeba 3mac kciuki za Polaków występujących we włoskich zespolach, bo nic innego nam nie pozostało.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Bo najczęściej nasze zespoły zasługują na krytykę. Brakuje im charakteru (z paroma wyjatkami)

No ale przyznam ze czasem z emocji jakas zbyt ostra i moze nieobiektywna krytyka mi sie przytrafi ale akurat po tym meczu to wybacz ale............ w pełni zasłużona
 
midel 189

midel

Użytkownik
Bo najczęściej nasze zespoły zasługują na krytykę. Brakuje im charakteru (z paroma wyjatkami)
No ale przyznam ze czasem z emocji jakas zbyt ostra i moze nieobiektywna krytyka mi sie przytrafi ale akurat po tym meczu to wybacz ale............ w pełni zasłużona
Rzeczywiście - masz rację! Dwa zespoły w pierwszej ósemce Ligi Mistrzów. Wygrane z drużynami Włoskimi i Rosyjskimi to faktycznie powód do krytykowania, krytykujmy wszyscy razem !!!
Sorry za ot, ale wkurzają mnie tacy ludzie????
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
akurat to mi obojętne czy Cię to wkurza czy nie. Mnie też czasem niektóre opinie wkurzają ale co mam poradzić.
Czepiam się skry bo zagrała denny mecz i nie pokazała żeby jej zależało a nie krytkuje całokształt. Doceniam że wyszli z grupy i jednego rywala później pokonali. Dwie drużyny... Ja się wypowiedziałem o skrze a np. Czestochowa no to respekt... Z tym że do tych własnie to nie za bardzo jest o co się przyczepić

Pozatym napisałem &quot;z paroma wyjątkami&quot;
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Popieram i podzielam to co napisałeś Typer. Po Skrze można było oczekiwać znacznie lepszego występu w lidze mistrzów niż po Częstochowie. A jak wiemy obie drużyny odpadły na tym samym poziomie.Fakt że porażki miały miejsce z klasowymi zespołami.Zastanawia mnie jakaś niemoc Skry którą widzieliśmy wczoraj.Przypomniały mi się mecze grupowe z FRIEDRICHSHAFEN.Te 3 mecze to jedna wielka bezradność zawodników Skry.Coś nie jest dobrze poukładane aby błyszczeć nie tylko w kraju.Zespół o którym mówiono przed sezonem że ma pokazać się w Europie po prostu moim zdaniem zawiódł. W tych meczach o których wspomniałem wyżej Skra nie walczyła o co mam do nich największy żal.Mogliby przegrać rundę wcześniej ale gdybyśmy widzieli że dali z siebie wszystko i odpadli to nikt by się nie czepiał.Tyle co było . W FF stawiam na Winiara i jego zespół.Widziałem mecze wszystkich finalistów i uważam że tak się stanie.
 
pge 0

pge

Użytkownik
Ja uwazam, ze Trentino na pewno jest faworytem, aczkolwiem Iraklis jest czarnym koniem, jezeli Iska zagra bez Giby, Abramov bedzie mial slaby dzien i druzyna rosyjska
zagra jak z meczu ze Skra (nie oszukujmy sie, ze grali dosc srednio, a Skra zagrala slabo)
to Grecy poradza sobie z nimi. W finale Trentino moze zlekcewazyc rywala, a Iraklis to wykorzysta ????

Tylko wiecie, Macerata potrafi wygrywać z Trentino i walka o final bedzie interesujaca.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
FINAL FOUR w Pradze ????
Najciekawsze i najważniejsze wydarzenie klubowej siatkówki w Europie. Turniej finałowy w Pradze zapewne dostarczy Nam niezapomnianych emocji. Warto może przygotowac specjalny post o tym turnieju.
Na poczatek dla przypomnienia jak to bylo w ubiegłych latach :

2008 (Łódź)
1.Dinamo Kazań2.Copra Piacenza
3.SKRA BEŁCHATÓW
4.Sisley Treviso

2007 (Moskwa)
1.VfB Friedrieschafhen
2.Tours VB
3.Dynamo Moskwa
4.Lube Banca Macerata

2006 (Rzym)
1.Sisley Treviso
2.Iraklis Saloniki
3.Lokomotiw Bielgorod
4.Dynamo Moskwa​

Obiekt w którym będą grane mecze. Na codzień występują tu hokeijści SParty Praga.


O2 Arena (Praga)​


Pary 1/2 finalu :​

(ITA) Itas Diatec Trentino - Lube Banca Macerata (ITA)
(RUS) Iskra Odincowo - Iraklis Saloniki (GRE)​

LIVE SCORE


Zapraszam do udzielania się w temacie i pisania analiz;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Rozklad jazdy na jutrzejszy dzień i plan transmisji :


16:00 Iskra Odincowo-Iraklis Saloniki
1,40-2,75

19:00 Trentino-Macerata
2,00-1,72

Kursy by bet365

Zapowiada się bardzo ciekawy turniej. Na pierwszy rzut oka patrząc na sklad turnieju finałowego można się lekko zdziwic co robi w tej stawce Iraklis Saloniki. Przeglądając ich droge można powiedzieć że mieli szczęście i łatwych rywali po drodze, jednak z drugiej strony trzeba oddac im że pokazali się z bardzo dobrej strony. W skladzie ciekawi zawodnicy. Gwiazdą zespołu jest Plamen Konstantinow, ale tacy gracze jak Simon Tischer czy Markus Nilsson i Andriej Kravarik grają na określonym poziomie swoich możliwości. Niby teoretycznie w starciu półfinalowym większych szans nie mają w starciu z Iskrą Odincowo. Przecież Giba, Egorchew, Schoeps, Werbow i trener Gajic to nazwiska wybitne które już w siatkówce znaczą wiele. Czy może się okazac że nie wystąpią w wielkim finale ? Mecz mimo wszystko zapowiada się bardzo ciekawie. Rosjanie lubią przecież zaskakiwac in minus w najważniejszych momentach nawet mimo prowadzenia 2-0 nie można z ich strony być o niczycm pewnym. Jak będzie jutro oto jest pytanie;)



Znacznie ciekawiej zapowiada się drugi z meczów 1/2. POjedynek włoskich zespolow które grają w lidze bardzo dobrze i walczą o mistrza, w meczach 1/4 finalu Serie A prowadza już w swoich meczach po 2-0. Dla polskiego kibica te mecze to także pojedynek Michała Winiarskiego z Sebastianem Świderskim. WIększych szans teoretycznie na gre nie ma Łukasz Żygadło ale w razie jakiegoś niespodziewanego obrotu spraw może w każdej chwili zastąpic Nikole Grbica. Tych graczy będziemy z pewnością oglądac z większym zainteresowaniem. Buki faworyzują w tym meczu Macerate ktora na arenie międzynarodowej ma większe doświadczenie, ale potrafi także zaskakiwac in minus w lidze ze słabszymi rywalami. Trento ostatnio o maly włos a zaliczylo by wpadke w meczu z Valentią. Słynne 11-14 w 5 secie... ale zakończone happy endem 19-17.
Jedno jest pewne w tej parze, w finale będziemy mieli napewno minimum jednego Polaka ;)

Zapraszam do analizowania i dyskusji na temat meczy ;) Ciekaw jestem jakie są Wasze typy na ten turniej? Przedstawiajcie je tylko i wyłącznie poparte analizą.​
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
W sumie mecz drużyn włoskich o wiele ciekawsze niż pojedynek rosyjsko-grecki. W 1 meczu upatruje zwycięstwa gładkiego Iskry. Zagram tutaj handi na Iskre ponieważ wynik 3-0 3-1 wydaje mi sie bardzo realny. Ale za to nie rozumiem kursów na drugi mecz. Moim faworytem jest zespół Winiarskiego i Żygadły. Dla mnie prezent od buków i bede grał na Trento. To tak przemyślenia na szybko... Później postaram sie jakieś dokładniejsze analizy napisać albo same typy... Zobaczymy jak czas pozwoli...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Iskra Odintsovo - Iraklis Thessaloniki ✅
typ:2
kurs: 2,65

Ja tutaj wcale nie widzę pewnego zwycięstwa Iskry. Iraklis nie przez przypadek znalazł się w FF. Mają dobry i równy skład, główna siła ataku Szwed Nilsson, w trudnych momentach doświadczeniem zdobywa pkt Konstantinov, dalej mamy Tischera, Kravarika. Mają dobrą zagrywkę. Rosjanie natomiast wiele razy zaskakują wszystkich swoją słabą grą, dochodząc do tego turnieju także nie grali rewelacji, w meczu ze Skrą na własnym parkiecie nie grali wspaniale, ale niestety nasz zespół zagrał jeszcze słabiej i musiał się pożegnać z FF, jeśli Rosjanie zagrają podobnie dzisiaj, to widzę tutaj dużą szanse na wygraną Greków. Za małą stawkę raczej spróbuję zagrać na Iraklis.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Itas Diatec Trentino - Lube Banca Marche Macerata over 188,5 pkt 2,00 Unibet

Jak dla mnie mecz pomiędzy aktualnie najlepszymi zespołami z najsilniejszej ligi to przedwczesny finał tych rozgrywek i jestem pewien, że dzisiaj zobaczymy siatkówkę na najwyższym poziomie klubowym, dlatego z niecierpliwością czekam na ten mecz ????
W typowanie zwycięzcy się nie bawię, bo według mnie nie ma to sensu, bo oba zespoły są niezwykle wyrównane. Znają się znakomicie z ligowych meczów a więc raczej ciężko będzie dla Trentino czy Lube zaskoczyć czymś rywala. W dzisiejszym meczu decydować będą szczegóły i według mnie nie ma znaczenia większego jak prezentowały się oba zespoły w ostatnich meczach w lidze ( lepiej prezentowało się Lube) czy wyniki ostatnich spotkań pomiędzy tymi zespołami ( Lube wygrało 3:0 w ostatnim meczu z Trentino u siebie). Zadecyduje o dzisiejszym zwycięstwie dyspozycja zawodników, realizowanie planów taktycznych itd. Ja dzisiaj przede wszystkim liczę na znakomite widowisko, pełne emocji. Myślę, że będzie to bardzo wyrównany mecz, oba zespoły pokażą to co najlepsze i nie skończy to się mam nadzieję w 3 setach ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Iskra Odintsovo-Iraklis Thessaloniki 1-3 (25-19, 22-25, 23-25, 23-25)​

ISKRA: Schöps 22, Abramov 5, Egorchev 8, Butko 5, Kalinin 6, Kuleshov 7, Verbov (L); Giba 9, Samsonychev 1, Astashenkov.
IRAKLIS: Tischer 5, Konstantinov 3, Smaragdis 11, Nilsson 29, Akhrem 17, Kravarik 8, Sena Da Conceicao (L); Charitonidis, Koulieris, Gkortsaniouk 1.


Pierwszy dzień FInal Four za Nami i znamy już pare najważniejszego meczu w sezonie. Zmierzą się w niej Iraklis Saloniki z Trentino VOlley. Emocje gwarantowane. Ale zanim o jutrzejszych meczach może słów kilka w ramach podsumowania dzisiejszych gier które stały na wysokim poziomie.

Faworyzowana Iskra Odincowo powalczy co najwyżej o brąz. Grecy zagrali kawal dobrej siatkówki i zasłużyli na awans. W 4 secie dokonali rzeczy niewiarygodnej. Do pewnego momentu przegrywali 2-8, 12-17 czy 13-19 a jednak udało im się wygrac tego seta! Czyżby tym razem ponownie dała o sobie zbytnia pewnośc siebie Rosjan? Fatalnie spisywali się na przyjęciu stąd niskie statyskyki w tym elemencie, ale Grecy bili ich na głowe.
Giba jakiś nie swój był , a samym Schoepsem nie da się wygrac mezcu. ISkra zagrała bardzo słabe zawody. Co innego bardzo zmotywowany Iraklis. Walczył, podbijał wiele piłek w obronie i skutecznie atakowal. Głowna w tym zasluga Nilssona. Zdobył on 29pkt. Świetnie spisywał się także Niemiec Tischer. Jestem pozytywnie zaskoczony ich grą. Trzeba im także oddac to że w tegorocznej edycji LM nie zaznali jeszcze smaku porażki ! No i fanatyczni kibice którzy stawili się w Pradze dużą liczbą, reagowali żywiolowo co niosło dodatkową motywacje dla siatkarzy.


Oto fanatyczna grupa kibiców z Grecji.

TRENTINO VOLLEY-LUBE MACERATA 3: 0 (25-21, 25-19, 25-23)​

TRENTINO VOLLEY: Kaziyski 16, Birarelli 9, Vissotto 14, Winiarski 7, Riad 3, Grbic 1, Bari (L); Della Lunga.
LUBE BANCA MARCHE: Rodrigao 4, Omrcen 13, Swiderski 2, Lebl 9, Vermiglio, Martino 12, Corsano (L); Snippe, Bartoletti, Saraceni.

W drugim meczu który przez wielu nazywany był przedwczesnym finalem Trentino Volley &quot;zlało&quot; Macerate. Mecz można powiedizec był jednostronny. Słabośc Maceraty w przyjęciu. Niestety maczał w tym palce Sebastian Świderski, który zagrał co tu nie mówic kiepski mecz i został zmieniony przez Snippe. Staral się Martino i dorbze funkcjonował środek Lebl -Vermiglio. Jednak samym środkiem meczu się nie wygra. Do tego trzeba pozytywnego przyjęcia a jego brakowało. Trentino zagrało bardzo dobry mecz i zasłużenie go wygrało. Klase po raz kolejny pokazał Michał Winiarski, wielokrotnie wykazując się sprytem w ataku obijajac blok i pewny punkt w przyjęciu. Łukasz Żygadło nie zagrał ani chwili, bo bardzo dobrze grał Grbic. Kaziyski swoimi mocnymi atakami przełamywal wiele razy ręce blokujących a także dał zryw na zagrywce w 3 secie kiedy Macerata prowadzia bodajże 11-7, a jego zagrywki wyprowadziły Trento na prowadzenie. W takiej formie Trentino jutro będzie trudne do zatrzymania.



Jutro przed Nami mecze o medale. Już teraz zapraszam do dyskusji nad typami i pisania analiz ;)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jutro widzę dwa triumfy włoskich zespołów. Iraklis zagrał dzisiaj bardzo dobre spotkanie, lubie ten zespół, jednak Trentino to już najwyższa półka i zespół Winiarskiego powinien cieszyć się ze złotych medali. O trzecie miejsce też Macerata powinna powalczyć z sukcesem, Rosjanie tak jak się spodziewałem słaby występ, szczerze mówiąc w tym sezonie wiele razy to oni mnie nie zaskoczyli jakąś fenomenalną grą, Włosi przegrali dzisiaj znacząco 3-0, jednak momentami grali dobrze, to Trentino pokazało świetną grę. Nie widzę jeszcze oferty na te mecze to nie podaje jakiś konkretnych typów, zobaczymy jutro, co nam buchmacherzy zaproponują.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom