>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Celtic Glasgow - Legia Warszawa 06.08.2014 (rewanż)

Status
Zamknięty.
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Honor nie jest ważny, gdy w grę wchodzą grube miliony. Legia zrobiłaby to samo. Wszyscy wiemy, jak żenującą drużyną jest Celtic, a znając życie zakwalifikują się do fazy grupowej i wszyscy nadal będą mówić o &quot;wielkim&quot; Celticu.
 
ding 125

ding

Użytkownik
Nie wierzcie we wszystko co ktoś pisze.
Niech ta osoba się ujawni bo równie dobrze ja czy każdy inny użytkownik tego forum może takie coś napisać.
Znając życie wymyślił to ktoś z GW i będą dalej siać i pisać głupoty.
Informacja, którą zamieściłem pochodzi z relacji niemieckiego dziennikarza. Znalazłem ja na twitterze. Przetłumaczyłem tylko fragmenty. On (ten dziennikarz) z kolei zaznaczył, ze to info jest od kogoś z &quot;rodziny UEFA&quot;
Ja sam z nią nie polemizuję. Nie wchodzę ile jest w tym prawdy. Jestem uprzedzony do zawodu dziennikarza.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Skoro w przepisach (jak piszecie bo sam nie czytałem) są widełki albo walkower, albo mniej krzywdząca kara finansowa to nie widzę powodu dlaczego ten trybunał w Lozannie miałby zagrać na korzyść Celtów.
Nie ma żadnych widełek. Jest walkower albo nie ma kary.
Sytuacja Debreczyna z przed 4 lat była rozpatrywana na podstawie innych przepisów.
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Tak abstrahujac od tej dyskusji to chcialbym zaznaczyc, ze Legia i tak nie wylosowalby Mariboru w ostatniej rundzie eliminacji. Tak wygladaly wspołczynniki zespołow na moment kiedy Legia byla w decydujacej rundzie jeszcze:
Zespoły rozstawione:
Salzburg (46 185)
Steaua Bukareszt (39 451)
APOEL Nikozja (37 650)
BATE Borysow (33 725)
Ludogorets (18 125)
Zespoły nierozstawione:
Maribor (16 200)
Legia W-wa (15 275)
Slovan Bratyslawa (8 700)
Malmoe (6 265)
Aalborg (5 260)
Ogolnie rzecz biorac rywalem Legii nie bylby slowenski Maribor na pewno. Gdyby zachowac wylosowane numerki to Legia trafilaby na BATE Borysow. Ale to szczegol. Jakkolwiek by nie wygladaly te regulaminy. Ukaranie polskiego zespolu nie jest w mysl zasady fair play, jezeli druzyna deklasuje rywala 6-1 w dwumeczu. Nawet dowcipy, ze tylko Legia potrafi zrobic z 6-1 4-4 sa srednio zabawne. Zmienic juz nic sie nie zmieni, ale ciekaw jestem tylko co o tym sadzi Zbigniew Boniek. No coz...kolejna szansa pt. Champions League uciekla.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To jest naprawdę przykre dla kibiców i wszystkich Polaków, bo Legia zasłużyła sobie na awans jak mało kto. Ktoś nie sprawdził tego Bereszyńskiego i to był duży błąd, ale przepisy UEFA są bezduszne i za bardzo sztywne jeśli tak naprawdę jest, bo wydaje mi się, że w każdym regulaminie jest zapis umożliwiający nadzwyczajną interwencję, to co mówi Tomaszewski o komisji do spraw nagłych. Np w Kodeksie Cywilnym każda umowa podpisana jest wiążąca, ale jeśli następuje rażąca niewspółmierność może być cofnięta, to tak jednym zdaniem. Nie wierzę, że UEFA nie miała jakiegoś pola manewru. Bereszyński wszedł przy 6:1 i nie mogło to w żaden sposób nic zmienić. Gdyby to chodziło o Real albo Barcelonę nie skończyło by się tak.
Jakoś FIFA w czasie MŚ mogła dać tajną instrukcję o kartkach żeby iść z duchem gry, a tu się nie dało ?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Jakkolwiek by nie wygladaly te regulaminy. Ukaranie polskiego zespolu nie jest w mysl zasady fair play, jezeli druzyna deklasuje rywala 6-1 w dwumeczu. [...]
Tylko, że przepisy nie zostały napisane przeciwko jakiemukolwiek polskiemu zespołowi.
Może i to nie fair play ale zasady zna każdy.
Profesjonalny biznes, w tym sport,
to zabawa nie tylko dla bogatych ale dla przynajmniej średnio rozgarniętych.
Jeśli ktoś nie potrafi zliczyć do trzech, niech się nie pcha na salony.
Grozi kompromitacją.
W przypadku salonów europejskich, kompromitacją na skalę europejską.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Jak się zatrudnia ćwoków (czyt. kadrę zarządzającą) to pretensje tylko do siebie,piłkarze się postarali to biurowcy nawalili.
Wkręcanie ,że Bereszyński,że menadżer jak jeden kolega sugerował wysoce nie na miejscu,to nie zawodnik oraz nie jego menadżer dostaje zakaz od uefa ,tylko klub macierzysty a w nim jest uzasadnienie oraz rodzaj kary
Winowajca jest wystawiony jak na tacy,tylko ponoć dział ,który się tym zajmuję to więcej niż jedna osoba
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
a wystarczyło strzelić choć jednego karnego... ????
wystarczyło być kompetentnym i nie byłoby całej tej dyskusji.
&quot;O tym, że Bartosz Bereszyński nie może grać powinien wiedzieć i on, i trenerzy, i kapitan a nie tylko kierownik drużyny.
Profesjonalny piłkarz musi wiedzieć na ile meczów jest zawieszony. Tyle, że polscy zawodowi piłkarze, w większości, uważają, że nie mają żadnych obowiązków. Oni tylko biorą na mecz buty i żel.&quot;

 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Panowie dotarlem do Ciekawego argumentu mowiacego ze to wszytko bylo ustawione wczesniej:
Mecz finalowy Ligi Europy zostanie rozegrany w Warszawie. Uefie zalezalo na tym aby druzyna Legi grala w LE. Dzieki temu bedzie wiesze zainteresowanie tymi rozgrywkami w Polsce. Cala sytuacja mogla byc z gory ustawiona z dzialaczami juz wczesniej. Wpuszczenie Brzyskiego moglo byc celowe. Zauwazcie ze dzisiaj dostalismy najslabszego rywala w losowaniu.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
wystarczyło być kompetentnym i nie byłoby całej tej dyskusji.

&quot;O tym, że Bartosz Bereszyński nie może grać powinien wiedzieć i on, i trenerzy, i kapitan a nie tylko kierownik drużyny.

Profesjonalny piłkarz musi wiedzieć na ile meczów jest zawieszony. Tyle, że polscy zawodowi piłkarze, w większości, uważają, że nie mają żadnych obowiązków. Oni tylko biorą na mecz buty i żel.&quot;


Ale od kogo ma piłkarz wiedzieć na ile meczów jest zawieszony i jaki jest regulamin kary,czy wyście na głowy poupadali,od tego jest klub a nie zawodnik,znależli sobie kozła ofiarnego,wstyd,tym bardziej ,że to piłkarze się postarali o awans????
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Ale od kogo ma piłkarz wiedzieć na ile meczów jest zawieszony i jaki jest regulamin kary,czy wyście na głowy poupadali,od tego jest klub a nie zawodnik,znależli sobie kozła ofiarnego,wstyd,tym bardziej ,że to piłkarze się postarali o awans????
to jest jego zawód, więc powinien być zainteresowany tym co się dzieje wokół niego. Później dziwota, że mają łatkę jaką mają. Totalna wyebka i status gwiazdy i zwolnienie z jakiegokolwiek myślenia i beztroskie życie. Nikt nie robi z niego kozła ofiarnego, bo w głównej mierze winne są osoby bezpośrednio odpowiedzialne za sprawy regulaminowe, ale odrobina dobrej woli i zainteresowania by nie zaszkodziła. Do kibla też chodzi z kierownikiem drużyny, żeby męskiej z damską nie pomylił?
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
&quot;O tym, że Bartosz Bereszyński nie może grać powinien wiedzieć i on, i trenerzy, i kapitan a nie tylko kierownik drużyny.
Profesjonalny piłkarz musi wiedzieć na ile meczów jest zawieszony. Tyle, że polscy zawodowi piłkarze, w większości, uważają, że nie mają żadnych obowiązków. Oni tylko biorą na mecz buty i żel.&quot;
Ale czemu mieszasz w to piłkarza ?
Po co pisać głupoty ?
Błąd popełniły osoby ( lub osoba ) , które nie zgłosiły Bereszyńskiego do II rundy eliminacji LM , czyli formalnie kary Bartosz nie odbył.
Wszyscy myśleli , że był zgłoszony i dlatego wbiegł na boisko w rewanżowym meczu z Celtikiem.Wyłączną winę ponoszą osoby , które sporządzają takie listy i je wysyłają.
Mam nadzieje , że zostaną wyrzucone na zbity pysk.
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Parafrazując już od tego, czy walkower jest liczony podwójnie, czy za ten jeden mecz, jestem ciekaw skąd tyle osób jest zdania, że jakby Legia wykorzystała karne w pierwszym meczu, to by było 5 czy tam 6 do jednego? :grin: To co, po takim wykorzystanym karnym gra by się toczyła od bramki Celticu, a nastawienie, psychika wszystkich zawodników by były takie same? Taka prawda, że te karne się nałożyły na kolejne gole. Nie strzelili karnego na 3:1, strzelili z akcji, nie strzelili z karnego na 4:1, strzelili parę minut później z akcji i o tym nie ma co dyskutować.
Nawiązując już jednak do tego, czy Legia jest skrzywdzona przez UEFA. Jak najbardziej tak i w ogóle nie powinno być dyskusji na ten temat. Tam są same znajomości i układy, nie wiem ile tam może być ludzi związanych z Celticiem, czy to w przeszłości, czy to sympatią, jednak to one niejako zadecydowały nad tym werdyktem. Do głowy przychodzą mi różne porównania, jednak jest dużo osób, które mają ślepe spojrzenie na różne sytuacje i mimo wszystko i tak by je zanegowały.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie dotarlem do Ciekawego argumentu mowiacego ze to wszytko bylo ustawione wczesniej:
Mecz finalowy Ligi Europy zostanie rozegrany w Warszawie. Uefie zalezalo na tym aby druzyna Legi grala w LE. Dzieki temu bedzie wiesze zainteresowanie tymi rozgrywkami w Polsce. Cala sytuacja mogla byc z gory ustawiona z dzialaczami juz wczesniej. Wpuszczenie Brzyskiego moglo byc celowe. Zauwazcie ze dzisiaj dostalismy najslabszego rywala w losowaniu.
No bardzo ciekawa teoria... To znaczy grać każdy mecz w LE na Legię... Zobaczymy
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Uefie zalezalo na tym aby druzyna Legi grala w LE. Dzieki temu bedzie wiesze zainteresowanie tymi rozgrywkami w Polsce. [...]
Jeszcze większe zainteresowanie niż jest teraz? ;)
Polskie drużyny właśnie grają TYLKO w Lidze Europejskiej.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Buki raczej ustawione na wynik z boiska,nie ze stolika,idąc dalej musieliby unieważnić wynik rewanżowego meczu na 3-0 Celtic,a to już delikatny chaos bo niektórzy odebrali wygrane
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Napisał ChIcK3n -&gt;
[...] Uefie zalezalo na tym aby druzyna Legi grala w LE. Dzieki temu bedzie wiesze zainteresowanie tymi rozgrywkami w Polsce. [...]
Jeszcze większe zainteresowanie niż jest teraz?
Polskie drużyny właśnie grają TYLKO w Lidze Europejskiej.
Oczywiscie ze tak! Pomysl co sie stanie jak Ruch odpadnie z Ukraincami a Legia awansowala by do Ligi Mistrzow. W tym momencie jesli Legia nie zajmie 3 miejsca w tabeli LM to nie bedzie zadnej druzyny grajacej w tych rozgrywkach z Polski. Zainteresowanie calym turniejem bedzie znikome w naszym kraju co moze odbic sie na organizowanym finale Ligi Europy. Uefa na pewno chce aby organizator finalowego meczu mial druzyne w turnieju ktora moze cos osiagnac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom