>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cash-point 10 Euro Free

C 174

cezi77

Użytkownik
zleciłem wypłatę 21.01.2009 23:53 i do tej pory kasy jeszcze nie ma... coś długo trochę idzie...
Dlugo? Tak naprawde to zleciles 22.01 i pewnie wtedy oni zaczeli ja przetwarzac. Odejmij od tego 2 dni robocze wiec dzis dopiero czwarty dzien...
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
siemka
dzisiaj tak czytałem sobie posty i mi się przypomniało o tej promocji :p zarejestrowałem się w trakcie jej trwania w zeszłym roku, ale 10 E nie dostałem :/ to sobie wszedłem na konto patrzę, a tu 0.00 ???? to napisałem do nich po angielsku używając niemieckiej wersji strony klikając w prawym górnym rogu na &quot;kontakt&quot; i utworzyłem nową wiadomość z prośbą o 10 Euro ???? po 2 godzinach dostałem kod i kasa na koncie ???? nie wiem czy to pomocne co piszę, ale jak się ktoś nie załapał, to może dostanie bonusik ????
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
To już tak wszyscy od dawna w tym temacie robimy ????

A propo Cashpoint krecze rozlicza po kursie 1, bynajmniej rozliczono mi tak Djokovica ????

I ponawiam wcześniejsze pytania z poprzedniego mojego postu:

Ja coś nie mogę kasy z zakładów przelać na pokera...

Jak się kupuje te żetony ? Biorę 10 kaufen, klikam i nic się nie dzieje (nic nie przelało)

A i jeszcze mam jedno pytanie:
Aby wypłacić przez Moneybookers, trzeba najpierw wpłacić przez MB ?
Jeżeli się tak da to można wypłacić całą kasę którą tam mam (45 PLN + 37,40 depozytu) ? Czy trzeba obracać depozyt ? Jeżeli tak to jakie są warunki ?
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Wplacac mozna przez MB ale wyplaty tylko na konto bankowe!!
Testowałeś ?

Bo na Expekt też kiedyś dostałem 10 PLN w pewnym konkursie na konto, ale wypłacić się przez MB niedało. Ale jak już ugrałem parę stówek, wpłaciłem kasę przez MB, to dało się wypłacić przez MB ;)

Także napewno tak się da, czy tylko zerknąłeś w opcje wpłaty/wypłaty i piszesz z niej posta ? ;)
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Testowałeś ?

Bo na Expekt też kiedyś dostałem 10 PLN w pewnym konkursie na konto, ale wypłacić się przez MB niedało. Ale jak już ugrałem parę stówek, wpłaciłem kasę przez MB, to dało się wypłacić przez MB ;)

Także napewno tak się da, czy tylko zerknąłeś w opcje wpłaty/wypłaty i piszesz z niej posta ? ;)
tak sie sklada ze wplacalem przez MB i do wyplaty masz tylko mozliwosc na wlasne konto bankowe
 
pawsonoks 0

pawsonoks

Użytkownik
czy ktos moze powiedziec mi co napisal w mailu, ze dostal ten hajs ? ja juz z 10 razy grzecznie prosilem gdyz nie otrzymalem bonusa swiatecznego...moze trzeba ostrzej ? ????
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
kurcze dostalem 10 E odrauz poszedl kupon na fiorentine machester city i liverpoll za 10E bylo do wziecia 53! wszytko posiadalo a liberpol prowadzil do 85 0:1 i zremisowal wrr ????
edit ale nie rouzmie wchodze na konto dzis a tu 10E ;d o co chodzi?
 
L 237

lookash

Użytkownik
dostałem takie meila ale na skrzynce nic nie ma ;/

Dear Customer! You&quot;ve already recieved the X-Mas Bonus twice via e-mail. With best regards Your Cashpoint.com team Sie schrieben
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
dostałem takie meila ale na skrzynce nic nie ma ;/

Dear Customer! You&quot;ve already recieved the X-Mas Bonus twice via e-mail. With best regards Your Cashpoint.com team Sie schrieben
drogi użytkowniku, wysłaliśmy już do ciebie 2 meile z kodem ... :-D
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
kurcze dostalem 10 E odrauz poszedl kupon na fiorentine machester city i liverpoll za 10E bylo do wziecia 53! wszytko posiadalo a liberpol prowadzil do 85 0:1 i zremisowal wrr ????

edit ale nie rouzmie wchodze na konto dzis a tu 10E ;d o co chodzi?
ale mateusz ile razy można wałkować to samo, sorki, ale czytaj trochę, przecież na każdej ze stron tematu ten temat jest poruszany, a nie wiem czemu nikt nie raczy przeczytać, czytaj, czytaj, czytaj :spokodfhgfh:
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
lol dosżła mi kasa w poniedziałek zlecałem, a dziś 650 zł na koncie mbanku, w sumie 3 dni czekania, duży plus dla nich ???? ✅

jedyne co na minus to po marnym kursie euro policzyli 4,24, ale i tak nie ma co narzekać
 
Do góry Bottom