>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cash-point 10 Euro Free

D 0

damian545

Użytkownik
W sumie to nie wiem za co dostałem te drugie 10E, bo odpisali mi na meila takie coś:
Dear Customer,
You had been received your x-mas Bonus at 22.01.2009
Now we need a first pay in on Your Account to give You the new customer Bonus (100%).
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
W sumie to nie wiem za co dostałem te drugie 10E, bo odpisali mi na meila takie coś:

Dear Customer,

You had been received your x-mas Bonus at 22.01.2009

Now we need a first pay in on Your Account to give You the new customer Bonus (100%).


Czyli z tego wynika ze dostales od nich 10 e za ta promocje x-mas.
W dodatku czekaja az wplacisz troszke sianka , wtedy dadza Ci drugie tyle (100%).

Ogolnie u mnie zadnych pomylek jak do tej pory nie bylo z tymi 10 e.
Dostalem tylko uczciwie raz :spokodfhgfh:
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja nic nie wpłacałem. Wszedłem przypadkiem i było :p
Drugi raz, ale nie dali tak jak wam od razu tylko musieli dać trochę później
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Też piszę do supportu o przyznanie mi 100% bonusa od wcześniejszych 10 euro które dostałem za kod i nic...

Ten kto po napisaniu maila do nich o przyznanie im 100% bonusa dostał 10 euro, mógłby podać treść na forum ? Bo ja do nich piszę, za bardzo angielskiego nieznam i może mnie nie rozumieją dzięki czemu nie odpisują ;)
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Też piszę do supportu o przyznanie mi 100% bonusa od wcześniejszych 10 euro które dostałem za kod i nic...
Ten kto po napisaniu maila do nich o przyznanie im 100% bonusa dostał 10 euro, mógłby podać treść na forum ? Bo ja do nich piszę, za bardzo angielskiego nieznam i może mnie nie rozumieją dzięki czemu nie odpisują ;)
Myślisz że treść coś zmienia, wiadomość od użytkownika to wiadomość i powinni na każdą odpisywać. Nawet jak nie rozumieją to powinni poprosi o inne sformułowanie pytania. Odpowiadają losowo bo ich support nie nadąża.
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Też piszę do supportu o przyznanie mi 100% bonusa od wcześniejszych 10 euro które dostałem za kod i nic...

Ten kto po napisaniu maila do nich o przyznanie im 100% bonusa dostał 10 euro, mógłby podać treść na forum ? Bo ja do nich piszę, za bardzo angielskiego nieznam i może mnie nie rozumieją dzięki czemu nie odpisują ;)
Kolego moze juz sie tak nie zapedzaj ...
To ze innym dali przez pomylke nie znaczy ze Tobie dadza.
Nie ma sensu nic wyludzac!

Ciesz sie wogole ze dostales te 10 ..
:-?
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
No ok, cieszę się, że dostałem te 10 euro no ale jak czytam powyższe opinie to stwierdzam, że te 10 euro które większośc userów dostała z kodu, poprostu nie dostali ich przez pomyłkę (a z początku tak myślałem, więc nic nie pisałem) tylko poprostu potraktowali to jako 100% bonus od wpłaty i @Damian545 oraz @grzesiex88 pisali właśnie takie maile do supportu i udało im się otrzymać drugie 10 euro.

No ja niewiem czy w moim przypadku treść coś zmienia, nie odpisują mi, w porównaniu do 2 przedmówców to otrzymali szybką odpowiedź ;)
 
S 24

snuz123

Użytkownik
nom ja napisałem o 100% sam z własnej inicjatywy nawet bez zaglądania tu, wszystko wtopiłem , powiem tak może to głupie wytłumaczenie ale jaki buk tak mi się gra, a że ten kiepski ????
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
a mi sie gra idealnie, trzy kupony z rzędu trafione pare stówek ładnych juz jest, zobaczymy co będzie przy wypłacie , jutro zlece bo dzis i tak niedziela, dam znac jak dojdzie
 
G 0

grzesiex88

Użytkownik
wie ktoś czemu nie można stawiać zakładów kombinacyjnych tennisa wybieram 3 spotkania i wyskuje mi komunikat że nie można zagrać takiej kombinacji
 
Do góry Bottom