>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Cash-point 10 Euro Free

K 0

ksych

Użytkownik
Co za...
napisali mi ze dostałem dwukrotnie kod na e-@...
Problem w tym ze nie dostałem od nich nawet mejla powitalnego!
ehhh...
 
kriminal007 0

kriminal007

Użytkownik
Ten buk to idioci, kazdy kto dostał darmowe 10€ z promocji swiatecznej automatycznie (po jakims czasie) dostanie drugie 10€, dlaczego? Bo te barany traktuja ten bonus.code jako pierwsza wplate, a u nich od pierwszej wplaty przysluguje 100% bonus... ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Ten buk to idioci, kazdy kto dostał darmowe 10€ z promocji swiatecznej automatycznie (po jakims czasie) dostanie drugie 10€, dlaczego? Bo te barany traktuja ten bonus.code jako pierwsza wplate, a u nich od pierwszej wplaty przysluguje 100% bonus... ????
ja rozumiem co piszesz, lecz już pisałem wyżej, że jak dostałem drugi raz bonus, i chcę na próbę wpłacić depo to i tak pisze mi tam że moja wpłata zostanie podwojona, więc to raczej nie chodzi o to :-D
 
U 0

usiu18

Użytkownik
Niezle zakrecony ten buk zaklad rozliczyli mi dopiero po 2 tygodniach!! Dzisiaj otrzymalem kod postawilem 30 zl po kursie 1,95 zaklad wygrany i do konta dopisali 76 zl :p
 
kriminal007 0

kriminal007

Użytkownik
@ endriu, chodzi wlasnie o to. wplacilem tam 50zł i chcialem dostac bonus od 1 depozytu i odpisano mi, ze pierwszym depozytem byl bonus card i bonus juz mi nie przysluguje
 
S 112

staruch

Użytkownik
@ endriu, chodzi wlasnie o to. wplacilem tam 50zł i chcialem dostac bonus od 1 depozytu i odpisano mi, ze pierwszym depozytem byl bonus card i bonus juz mi nie przysluguje
odważny jesteś ja bym do nich nigdy nie wpłacił kasy :-D
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
sporo osób wpłacało do nich na bonus od pierwszego depozytu

kupon drugi mi wszedł mam 100 euro , bede wypłacał jak dojdzie sianko dam znać
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
@ endriu, chodzi wlasnie o to. wplacilem tam 50zł i chcialem dostac bonus od 1 depozytu i odpisano mi, ze pierwszym depozytem byl bonus card i bonus juz mi nie przysluguje
no to co już piszesz zmienia postać rzeczy, ale w takim razie nie wiem dlaczego pisze u mnie jak chce zrobić depo że podwoją moją wpłatę do 25e ... w każdym bądź razie teraz zagram za bonus a potem się dowiem jak to jest, jak bym miał wpłacać, skoro tak mówisz !
 
K 18

klakson

Użytkownik
No wreszcie otrzymałem 10 euro :p trochę im się miesiące pomyliły ????

Aha trochę się pośpieszyłem ponieważ bonus nie działa...
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Jajec ciąg dalszy, z poprzedniej kasy, którą dostałem zrobiłem ponad 100 ale mi potem zapychacz z kursem 1.05 żeby było 3 mecze nie siadł i przegrałem. Teraz się loguję i kolejne 37.40
 
Do góry Bottom