>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Cash-point 10 Euro Free

K 0

ksych

Użytkownik
Co za...
napisali mi ze dostałem dwukrotnie kod na e-@...
Problem w tym ze nie dostałem od nich nawet mejla powitalnego!
ehhh...
 
kriminal007 0

kriminal007

Użytkownik
Ten buk to idioci, kazdy kto dostał darmowe 10€ z promocji swiatecznej automatycznie (po jakims czasie) dostanie drugie 10€, dlaczego? Bo te barany traktuja ten bonus.code jako pierwsza wplate, a u nich od pierwszej wplaty przysluguje 100% bonus... ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Ten buk to idioci, kazdy kto dostał darmowe 10€ z promocji swiatecznej automatycznie (po jakims czasie) dostanie drugie 10€, dlaczego? Bo te barany traktuja ten bonus.code jako pierwsza wplate, a u nich od pierwszej wplaty przysluguje 100% bonus... ????
ja rozumiem co piszesz, lecz już pisałem wyżej, że jak dostałem drugi raz bonus, i chcę na próbę wpłacić depo to i tak pisze mi tam że moja wpłata zostanie podwojona, więc to raczej nie chodzi o to :-D
 
U 0

usiu18

Użytkownik
Niezle zakrecony ten buk zaklad rozliczyli mi dopiero po 2 tygodniach!! Dzisiaj otrzymalem kod postawilem 30 zl po kursie 1,95 zaklad wygrany i do konta dopisali 76 zl :p
 
kriminal007 0

kriminal007

Użytkownik
@ endriu, chodzi wlasnie o to. wplacilem tam 50zł i chcialem dostac bonus od 1 depozytu i odpisano mi, ze pierwszym depozytem byl bonus card i bonus juz mi nie przysluguje
 
S 112

staruch

Użytkownik
@ endriu, chodzi wlasnie o to. wplacilem tam 50zł i chcialem dostac bonus od 1 depozytu i odpisano mi, ze pierwszym depozytem byl bonus card i bonus juz mi nie przysluguje
odważny jesteś ja bym do nich nigdy nie wpłacił kasy :-D
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
sporo osób wpłacało do nich na bonus od pierwszego depozytu

kupon drugi mi wszedł mam 100 euro , bede wypłacał jak dojdzie sianko dam znać
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
@ endriu, chodzi wlasnie o to. wplacilem tam 50zł i chcialem dostac bonus od 1 depozytu i odpisano mi, ze pierwszym depozytem byl bonus card i bonus juz mi nie przysluguje
no to co już piszesz zmienia postać rzeczy, ale w takim razie nie wiem dlaczego pisze u mnie jak chce zrobić depo że podwoją moją wpłatę do 25e ... w każdym bądź razie teraz zagram za bonus a potem się dowiem jak to jest, jak bym miał wpłacać, skoro tak mówisz !
 
K 18

klakson

Użytkownik
No wreszcie otrzymałem 10 euro :p trochę im się miesiące pomyliły ????

Aha trochę się pośpieszyłem ponieważ bonus nie działa...
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Jajec ciąg dalszy, z poprzedniej kasy, którą dostałem zrobiłem ponad 100 ale mi potem zapychacz z kursem 1.05 żeby było 3 mecze nie siadł i przegrałem. Teraz się loguję i kolejne 37.40
 
Do góry Bottom