>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

c1amak

c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Pierwszy typ na Euro ????
HISZPANIA - CHORWACJA

Typ1: dokładny wynik 2:2 @6.6 BF 5/5, na handel ⛔
Opis: Dokładny wynik 2:2 lub wyższy remisowy wynik w tym spotkaniu daje obu drużynom awans niezależnie od wygranej Włochów nad Irlandią. Już taki dokładny wynik przerabialiśmy na mistrzostwach w 2004 roku:
Włoskie media boją się spisku ze strony grupowych rywali. Pamiętają bowiem doskonale, jak w 2004 roku podczas mistrzostw Europy w Portugalii doszło do podobnej sytuacji. Italia odpadła wówczas z mistrzostw po... remisie 2:2 Duńczyków ze Szwedami.
Do spotkania kursy polecą na giełdzie odpowiednio nisko, tak że jeszcze przed meczem będzie można na tym zarobić.
Edycja:
OK, postanowiłem zagrać 2:2 @6.6 stawką 5/5 i liczę na to, że uda się to sprzedać @5.0 i tym samym zarobić 30% na tym spotkaniu. Fajny kalkulator do giełdy jest tutaj jeżeli ktoś potrzebuje: http://www.arbcruncher.com/free_popup.asp?type=3
Handel się nie udał.... źle przewidziałem zmiany kursów w tym przypadku i niestety przed spotkaniem sprzedałem to 2:2 ze stratą 3jednostek... ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Koszykówka:
Small Countries Basketball Championship 2012
MALTA - WALIA 81:51 ✅
Typ1: Malta wygra o 21pkt lub więcej @3,18 bwin (zrobione z 21-25 i 26+), Stawka: 3/5 ✅
Typ2: Malta wygra o 26pkt lub więcej @6,5 bwin, Stawka: 1/5 ✅

Opis: Malta dwa lata temu zdobyła na tych mistrzostwach brązowy medal i grała w podobnym składzie co dzisiaj. Grała co prawda u siebie wtedy ale i tak osiągnęła dużo. Walia na tamtych mistrzostwach zakończyła rozgrywki na 5.miejscu. Teraz jednak gra wyraźnie osłabiona. Na innym forum można przeczytać, o składzie:
Wales with only 2 of their best players (Sealey, Duppa) from 2010 and 2008 C-Division Champs.
They are without their best player Gregory. Also without Berry, Tregg, Potts, St. John, Daw.
They are playing with some of their bench players from their last both Participations plus few new young players (Rothwell, Nickson, Bajwa, Williams, T.).
W pierwszych spotkaniach (wczoraj) Malta wygrała bez problemu ze Szkocją 75:64, natomiast Walia przegrała z San Marino 53:58. Z San Marino z którym w 2010 roku wygrała 79:47!!!
Malta ma wysokiego centra - Samuel Deguara - 223cm, wczoraj Szkocji rzucił 21pkt i zebrał 10 piłek w 22 minuty! W drużynie Walii nie ma gracza, który by go powstrzymał ????
Wg mnie dzisiaj Malta może zdecydowanie wygrać dlatego próbuję te zakłady z oferty bwin ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Kosz - ME do lat 20 M.
Sytuacja w grupie E wygląda tak:
1. Serbia 4 4/0
2. Germany 4 3/1
3. France 4 2/2
4. Russia 4 2/2
5. Greece 4 1/3
6. Ukraine 4 0/4
Rosja - Grecja 66:64
Rosja - Francja 62:81
Rosja: +2 -19 = -17
Grecja: -2
Francja: +19
Serbia ma już pewne 1.miejsce w grupie i nic tego nie zmieni, ponieważ nawet jak przegra dzisiaj z Rosją i Niemcy wygrają z Ukrainą to Serbia i Niemcy będą miały taki sam bilans ale w bezpośrednim spotkaniu wygrała Serbia z Niemcami 69:45 więc i tak będzie pierwsza. Zatem dla Serbii jest to spotkanie o nic.
Rosja musi wygrać by wywalczyć sobie awans do ćwierćfinału. Jak Rosja przegra to będzie miała 2/3 bilans i będzie czekała na spotkanie Francji z Grecją. Jeżeli w tym spotkaniu wygra Grecja (niska wygrana) to wejdzie z 3.miejsca Francja (która na 2.miejsce i tak nie ma szans bo przegrała z Niemcami) a z 4.miejsca Grecja i Rosja zostanie na 5.miejscu.
Jeszcze jedno przemawia za Rosją - w 2010 roku na ME do lat 18 Rosja wygrała z Serbią 75:61
W składzie Rosji grają teraz koszykarze z tamtego spotkania:
Trushkin, V. - 25min, 10pkt, 9zb
Varnakov, A. - 25min, 6pkt, 4as
Tikhonin, A. - 24min, 10pkt, 2zb
Goldyrev, G. - 10min
W składzie Serbii też grają teraz koszykarze z tamtego spotkania:
Bogdanovic, B. - 29min, 12pkt, 4zb
Lambic, P. - 27min, 7pkt.
Besovic, N. - 14min,
Drenovac, D. - 12min,
Nastic, S. - 14min,
Zatem: SERBIA - ROSJA ⛔
Typ: ROSJA @3,2 bwin
Stawka: 4/5
W związku z powyższym gram zdecydowanie Rosję i czekam na wynik. Jeżeli nie wygram to następny jest meczyk GRECJA - FRANCJA. I w tym spotkaniu (w przypadku przegranej Rosji) pogram na Grecję wyższą stawką niż na Rosję ???? Kurs na Grecję na chwilę obecną w okolicach 4,5.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Niestety Rosja przegrała z Serbią, zatem powstały idealny warunki dla Grecji o czym pisałem wyżej.
Próbuję zatem Grecję @5,5 Unibet, stawka: 5/5 (wóz albo przewóz) ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Kosz: ME do lat 16 dywizja A
TURCJA - ŁOTWA 68:77
Typ: ŁOTWA @3,2 (sts, fortuna, totomix) ✅ ;)
Stawka: 3,5/5
Opis: Sytuacja w grupie E już wydaje się być jasna dla dwóch zespołów - Włoch i Turcji.
1. Italy 4/0
2. Turkey 3/1
3. Croatia 2/2
4. Spain 2/2
5. Ukraine 1/3
6. Latvia 0/4
Włochy dzisiaj nawet jak przegrają z Hiszpanią to i tak mają 1.miejsce. Turcja ich nie może przeskoczyć bo bezpośredni mecz z nimi przegrała 68:73. Turcja wygrała natomiast zarówno z Chorwacja 98:95 jak i z Hiszpanią 71:56. Czyli... Turcja dzisiaj ma mecz bez stawki, wyżej nie wskoczy i niżej nie spadnie niż to 2.miejsce. Łotwa też gra mecz bez stawki ale... gra to spotkanie u siebie w Ventspils (na Łotwie). Zatem dla kibiców i o honorowe zwycięstwo w grupie E zagra. Widzę piękne value w tym kursie ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Po chwilowej przerwie wakacyjnej wracam do typowania ????
Tydzień temu rozpoczęły się rozgrywki ligowe polskiej piłki ręcznej. Widzę, że na weekendowe kolejki pojawiły się już kursy w fortunie i tobet. I jest kilka różnic.
AZOTY PUŁAWY - POWEN ZABRZE // 27:20
Typ1: under 53,5 @1,85 tobet, stawka: 3,5/5 ✅
Typ2: Zabrze @3,85 fortuna, stawka: 1/5 ⛔
Z tego co pamiętam to Puławy są jedną z najbardziej defensywnych ekip w Superlidze. W poprzednim sezonie między tymi ekipami w sezonie zasadniczym padały wyniki 19:18 i 20:25. W pierwszej kolejce nowego sezonu Puławy zagrały jednak spotkanie z dużą ilością bramek co spowodowało teraz taką wysoką linię. Jednak o ile z Czuwajem Przemyśl (beniaminkiem) można było liczyć na otwartą grę to z Powenem Zabrze będzie już wg mnie mega defens. Gram zatem mocno under 53,5 (w Fortunie linia wynosi 48,5!). Próbuję również zagrać niską stawką Zabrze. Z informacji które zebrałem to obie drużyny się wzmocniły i to spotkanie powinno być bardzo wyrównane z minimalną przewagą gospodarzy. Zatem kurs 3,85 wygląda na value.
MMTS KWIDZYN - CZUWAJ PRZEMYŚL // 43:30
Typ1: under 57,5 @1,85 tobet, stawka: 2/5 ⛔
Wg mnie znowu za wysoka linia. Zespoły te zagrały przed sezonem sparing który zakończył się wynikiem 22:18 !!! a teraz linia nagle o 17 bramek wyższa ? Rozumiem, że Czuwaj będzie grał otwartą, szybką piłkę. Jednak nie wierzę, że MMTS pójdzie na wymianę ciosów. Wg mnie linia zdecydowanie za wysoka.
Dodatkowo gram na różnice w kursach takie coś:
Kombo1: Chrobry @1,48 ✅ + Łączpol Gdynia @1,15 ✅ + SPR Lublin @1,57 ✅ = 2,67 // stawka: 2/5 ✅
Kombo2: Pogoń Szczecin (Kobitki) @2,1 ✅ + Łączpol Gdynia @1,15 ✅ + SPR Lublin @1,57 ✅ = 3,79 // stawka: 1/5 ✅
Chrobry podobnie jak w poprzednim sezonie na starcie ligi wygląda na zespół w gazie. Wygrał w pierwszej kolejce wysoko z faworyzowaną Pogonią Szczecin, więc u siebie z Zagłębiem też powinien. Gdynia @1,15 to promo (fortuna ma 1,01). One w sparingu wygrały 37:24 i 32:18 z Tczewem! SPR natomiast spuścił lanie Zagłębiu 34:19!
Bardzo interesująco wygląda również wg mnie kurs na Pogoń Szczecin (kobiety) w spotkaniu z Olimpią Nowy Sącz. Pogoń wzmocniła się przed sezonem i celuje w PO. Nowy Sącz ma wąski skład i słabszy niż w poprzednim sezonie - dla nich ten sezon to będzie mega walka o utrzymanie w lidze.
To początek sezonu więc nie szaleję ze stawkami. Zobaczymy co będzie ????
podsumowanie:
zagrałem za: 9,5j
wygrana: 6,475+5,34+3,79=15,605j
na czysto: 6,105
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Piłka nożna - Czeska liga młodzieżowa (u21)
JABLONEC - TEPLICE 4:1
Typ1: TEPLICE @6,5 sportingbet, @5,5 bet365, stawka: 3/5 ⛔
Typ2: HT/FT 2/2 @7 bet365, stawka: 1/5 ⛔
Typ3: DNB 2 @4,5 bet365, stawka: 1/5 ⛔
Duże spadki w Czechach. Dostałem ten typ od znajomego z Czech właśnie ???? W Fortunie kurs na Teplice spadł do 2,85 a w Synotipie do 2,95. Pograłbym to mocniej ale mam limity niestety już.. Wg mnie warto, jest mega value i chyba coś fixują młodzi ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
FC GRAFFIN VLASIM - FK CASLAV
Typ: Caslav
Kurs: 3,3 Unibet
Stawka: 3/5
Od wczoraj w Czechach troszkę zamieszania z tym spotkaniem. Dwie największe firmy (fortuna i tipsport) zleciały z kursami i tak też zrobiła reszta.
Fortuna z 3,5 -&gt; 3,1
Tipsport z 3,25 -&gt; 2,75
Jednak niektóre firmy internetowe jeszcze nie zauważyły tych zmian i wciąż można zagrać u nich po niezłym value to spotkanie.
Ogólnie to 2.czeska liga znana jest z fixów, więc może coś jest na rzeczy ???? ) Ja postanowiłem spróbować średnią stawką ten zakład.
--
z takich ciekawostek:
Chodzi plotka, że w spotkaniu Bolton-Barnsley ma paść dzisiaj DUŻO bramek (over 5,5 nawet). Jeszcze nigdy taka plotka mi się nie sprawdziła, ale postanowiłem zagrać to za drobniaki by potem nie pluć sobie w brodę ???? )
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
hm.. błąd buka
WISŁA PŁOCK - AZOTY PUŁAWY 36:26
Typ: over 54,5 @1,85 betcity ✅
Stawka: 4/5
Opis: Linia z kosmosu wzięta. W Fortunie jest 61,5 i tak samo w Tobecie! Nic tylko brać ten overek! W spotkaniu przed sezonem było 39:33 z tego co znalazłem. Ogólnie Wisła to ekipa, która rzuca spokojnie 35 bramek w spotkaniu, a Azoty to kandydat do miejsca 3-5 na koniec sezonu.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Siata: Challenge Cup kobiety
Olympiacos Pireus - AZS Białystok 3:0
Typ: Olympiacos @1,83 sportingbet ✅
Stawka: 3,5/5
W pierwszym spotkaniu AZS łatwo 3:0 wygrał. Jednak:
Niespodziewane problemy spadły na AZS Metal-Fach Białystok przed rewanżowym pojedynkiem w Pucharze Challenge. Szanse na sukces Akademiczek w Pireusie stanęły pod dużym znakiem zapytania.
- Do Grecji naprawdę chcemy pojechać i zwyciężyć - deklarowała po pierwszym spotkaniu z Olympiakosem Pireus rozgrywająca białostockiego klubu, Ewa Cabajewska. W normalnych warunkach można byłoby z prawie stuprocentową pewnością stwierdzić, że AZS Metal-Fach Białystok zdoła wywalczyć awans do kolejnej rundy Challenge Cup. Grecka ekipa bowiem nie prezentuje zbyt wysokich umiejętności siatkarskich, o czym dobitnie świadczy wynik i przebieg premierowego starcia drużyny Czesława Tobolskiego z Greczynkami. W ostatnią środę Akademiczki bez wielkiego forsowania swoich sił wygrały 3:0. Niestety sytuacja w podlaskim zespole daleka jest od normalności i końcowy rezultat rywalizacji w 1/16 Pucharze Challenge stanowi wielką niewiadomą.

Trynidadki uciekły z AZS-u Białystok!
Wielkie osłabienie AZS-u Białystok. Niespodziewanie dwie siatkarki z Trynidadu i Tobago uciekły z Polski i nie zamierzają już grać w podlaskiej drużynie. Więcej
Siatkówka 11 10 grudnia, 17:52 |
Szeregami białostoczanek wstrząsnęła wiadomość o ucieczce z klubu dwóch kluczowych zawodniczek: Channon Thompson i Sinead Jack. Trynidadki stanowiły ważne ogniwa w układance trenera Czesława Tobolskiego i trudno sobie wyobrazić grę AZS-u bez wspomnianych siatkarek. Szczególnie dotkliwa może się okazać strata Jack. Po jej odejściu Akademiczki pozostały z tylko jedną środkową - Edytą Rzenno, która jeszcze niedawno narzekała na uraz i w ostatnich starciach nie grała. Do tego od dłuższego czasu z kontuzją zmaga się inna środkowa - Anna Łozowska. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego szkoleniowiec Podlasianek będzie miał wielki orzech do zgryzienia, kogo desygnować do gry na środku siatki.
O sporych problemach Czesława Tobolskiego świadczy również fakt, iż do Grecji pojechało jedynie dziewięć dziewczyn w tym dwie rozgrywające. W takim wypadku jakiekolwiek roszady w składzie podczas meczu są praktycznie niemożliwe i przez całe starcie będzie musiała grać podstawowa &quot;szóstka&quot;, o której istnieniu, wobec zaistniałych okoliczności, trudno mówić.
W Fortunie jest 1,3 na Oly. Sportingbet zaszalał ????
btw: do dupy ta SZ... mało kto pisze cokolwiek użytecznego. Wg mnie to przydałoby się wywalić niektórych i rozpocząć rekrutację wg fachowców z danych dyscyplin. Z kosza mamy tutaj Olo i Jawka i wiem, że na nich można polegać, ale z innych dyscyplin to jest tutaj słabizna. Na forum w dziale siatkówki są świetni ludzie, tak samo w piłce ręcznej polskiej czy w żużlu - chętnie skorzystałbym z ich wiedzy jeszcze zanim to napiszą na forum publicznym.
Zastanówcie się co z tym wszystkim zrobić bo od dłuższego czasu ta SZ jest bardzo słaba.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Nowy Sącz - SPR Lublin
Typ: SPR -5,5 @1,85 betcity 32:35 (12:20)// no i dupa.. SPR odpuścił całkowicie ostatnie 10 minut! prowadziły 33:24 by skończyć 35:32 (2:8 w ostatnich 10 minutach)...

Stawka: 3,5/5 ⛔
Wg mnie to błąd z tą linią. Nowy Sącz nie dość że słaby to jeszcze ma problemy:
W 11. kolejce PGNiG Superligi Olimpia-Beskid Nowy Sącz podejmie SPR Lublin. Potyczka z liderem rozgrywek będzie nie lada wyzwaniem, również dlatego, że sądeczanek nie omijają kontuzje.
Bardzo bolesna dla zespołu będzie absencja Kamili Szczeciny, zmagającej się z urazem kolana. W nowosądeckim klubie liczą na to, że 25-letnia obrotowa będzie mogła zagrać w meczu 12. kolejki z KPR-em Jelenia Góra. Problemy ze ścięgnami Achillesa ma bramkarka Paulina Kozieł, a Wiktoria Panasiuk kontuzjowany kciuk u lewej ręki. Występ tych zawodniczek w starciu z liderem PGNiG Superligi, stoi pod znakiem zapytania. Jeśli dodamy do tego uraz łękotki Elżbiety Skorut i przedłużającą się w nieskończoność nieobecność Białorusinki Julii Michalewicz (problemy z wyrobieniem nowej wizy), można dojść do wniosku, że beniaminek jest skazany na pożarcie.
SPR to lider i najmocniejsza ekipa. Spokojnie mogą (jeżeli będą chciały) pokryć to handi.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
PABIANICE - ENERGA TORUŃ
Typ: Pabianice wygrają 1.kwartę @6,76 STS 8:17 // niestety..
Stawka: 1,5/5 ⛔
Zaledwie kilka dni temu grały te zespoły w Toruniu i skończyło się tak:
Energa - Pabianice 66:49 (18:15, 12:13, 27:6, 9:15)
W pierwszej kwarcie Energa prowadziła 7:0, potem 12:5 a już za chwilę (na minutę przed końcem kwarty) było 14:15!
W Toruniu z powodu problemów z kasą nie gra już Lauren Bell a w tym ostatnim spotkaniu z Pabianicami nie grała również Adrianne Ross:
Na ławce zabrakło nie tylko zawieszonego na trzy mecze trenera Elmedina Omanicia , ale także Adrianne Ross. Prezes Maciej Krystek podkreślał, że nie było w tym żadnych podtekstów, a koszykarka po prostu nie znalała się w kadrze meczowej. Z innych informacji wynika jednak, że problemem znowu są finanse. Niewykluczone, że drogi Ross z &quot;Katarzynkami&quot; wkrótce na dobre się rozejdą.
Dzisiaj Pabianice u siebie i wg mnie szanse na wygranie jednej kwarty mają bardzo duże, mam tylko nadzieję, że będzie to 1.kwarta ???? )
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
POLPHARMA - START GDYNIA 80:73
Typ1: Start @5,2 marathon, stawka: 1,5/5 ⛔
Typ2: Start +8,5 @1,84 marathon, stawka: 3,5/5 ✅
Bez Jawana Cartera a także Bena McCauleya przygotowała się Polpharma Starogard Gdański do najbliższego spotkania ze Startem Gdynia.
Pierwszy z nich wrócił już do stolicy Kociewia z dużym opóźnieniem, jednak jeden z najlepszych centrów ligi w dalszym ciągu nie pojawił się w Polsce i jego występ w najbliższym spotkaniu Farmaceutów stoi pod dużym znakiem zapytania. Powodem absencji gracza są anomalie pogodowe w Stanach Zjednoczonych.
- Jawan jest z nami, a Ben ma pojawić się w sobotę - mówi Mindaugas Budzinauskas, trener Polpharmy Polpharmy Starogard Gdański. - Jednak rozpatrujemy taką indywidualność, że nie zagra w najbliższym meczu i jakoś sobie musimy z tym radzić - dodaje szkoleniowiec Kociewskich Diabłów.
Przypominamy, że starogardzka ekipa borykała się z dużymi problemami związanymi z Joshem Millerem, z którym kontrakt do tej pory prawdopodobnie nie został rozwiązany.
staty:
Ben McCauley - 18,9ppg, 8,6rpg
Jawan Carter - 15,5ppg
Pierwsze spotkanie między tymi ekipami:
START - POLPHARMA 69:71
Ben McCauley - 16pkt, 10zb
Jawan Carter - 26pkt
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
OSTRAVA - BK LIONS
87:76
Typ: BK LIONS @10 unibet, stawka: 2/5 ⛔
Duże spadki na Gości, na szybko znalazłem tylko info, że gospodarze mają problemy kadrowe. Natomiast Lions zakontraktowali dwóch nowych graczy podobno.

Uvnitř zápasu: Ostrava poznává v posledních zápasech dosud nepoznané - porážky. Její aktuální černá série trvá už tři kola a ztratila čtyři z posledních pěti zápasů. Absence power forwarda Wilsona a nyní možná i pivota Pelikána je velkým zásahem do obrany, ale také do útoku. Ještě to zvyšuje šance Lions udeřit zpod koše, musejí však zachytit úvod utkání a také start do druhé půle. Otázkou bude i to, jak se nový rozehrávač Pearson vypořádá s lídrem NH Amesem.
kursy lecą już do 3,95 ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
SAVIGNEUX MONTBRISON - AS MINGUETTES VENISSIEUX 1:1
Typ: X2 @1,98 STS, stawka: 3/5 ✅
Typ: 2 @4,74 STS, stawka: 1/5 ⛔
Typ: HT/FT 2/2 @8,5 STS, stawka: 0,5/5 ⛔
Na gości duże spadki. Betclic ma kurs 2,2 a PP 2,63. Expekt i bwin usunęli to spotkanie z oferty. W STS zaspali ze zmianami. Nie uwzględniłem podatku, ale brałem to do dubla i tripla więc i tak nie miało to sensu...
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
SKIVE - FC MIDTJYLLAND 24:30
Typ1: 1 @10,39 STS, stawka: 1/10 ⛔
Dosyć duże spadki w tym spotkaniu (derby). Nie wiem dlaczego ale za drobne można spróbować bo value jest w tym kursie - ogólnie spada do okolicy 5-6. Chyba trener gości prowadził wcześniej gospodarzy albo na odwrót ???? Ja tam spróbuję, ewentualnie jakieś ładne handi na gospodarzy można pograć.
tutaj info o tym spotkaniu: http://www.fcm-haandbold.dk/ndefault.asp?id=2926
niestety translator tłumaczy to dupiato...
--
DANIA - MACEDONIA 33:30
Typ: 2 @4,6 pinn, stawka: 3/10 ⛔ // Francja przegrała z Niemcami wcześniej i się cały misterny plan posypał... eh
O tym spotkaniu można już poczytać na forum i nie tylko. Ogólnie nauczyłem się już, że jak gra ekipa, która może odpuścić z ekipą, która gra o lepsze miejsce (łatwiejszego rywala) to warto spróbować tych teoretycznie słabszych ???? Obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Dania lepiej zrobi jak oszczędzi zawodników a ręczna to BARDZO kontaktowy sport i łatwo o kontuzje! Natomiast Macedonia musi walczyć by nie zagrać z Francją.
Sam tego specjalnie nie analizowałem, korzystam tylko z info w dziale ręczna i też to gram i podaję tutaj bo może ktoś tego tam nie zauważył i zwróci uwagę ????
GL
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
NITRA - ZILINA 1:1
Typ: 1.tercja - 2 @4,3 bah, stawka: 2/5 ⛔
Coś się z tym dzieje ???? Największa firma na Słowacji wywaliła 1.tercję z oferty a wczesniej kurs leciał z 4,58 do 3,1. Druga duża firma zeszła do 3,68 i też to usunęła. Może fix będzie...
--
za wczoraj łącznie: -8j.... porażka
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
trzeba odrobić stratę ????
WĘGRY - ALGIERIA 29:26
typ: Algieria @9 stanjames, stawka: 2,5/5 ⛔
Wczoraj typ na MŚ nie wszedł, bo dosyć niespodziewanie Francja przegrała więc Macedonii zależało by przegrać a nie wygrać. Dzisiaj wszyscy zastanawiają się co zrobią Węgrzy. W opinii fachowców Węgrom opłaca się przegrać z Algierią.
Nie powinno im robić różnicy czy zagrają z Serbią, Polską czy Słowenią w następnej fazie. Natomiast ważne jest z kim będą grali o półfinał!
Jeżeli Węgry przegrają to ich droga wygląda prawdopodobnie tak:
Słowenia/Serbia a potem Brazylia/Rosja
Jeżeli Węgry wygrają to ich droga wygląda tak:
Polska, a potem Dania.
Zatem, jeżeli będą kalkulować to dzisiaj przegrają ????
 
Do góry Bottom