>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

c1amak

c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
33. typ w marcu
TEAM TVIS HOLSTEBRO - WISLA PLOCK 27:26
Typ: Wisła @2,52 marathon, stawka: 4/10 ⛔
W grupie C EHF Cup doszło dzisiaj do niespodzianki i Eleverum pokonało Maribor. W związku z tym jak Wisła wygra jutro to ma 1.miejsce i awans. Nie twierdzę, że będzie łatwo ale kursy już lecą do około 2.0 i jutro będą jeszcze niżej, więc można łapać ładne value.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
34. typ w marcu
BOHEMIANS 1905 - 1 FC SLOVACKO 0:3 w 60 minucie więc ... chyba podpucha jakaś z tymi kursami była
Typ: Bohemians @2,1 sportingbet, stawka: 3/10 ⛔
To są te rozgrywki młodzieżowe w Czechach. Kursy ostro pikują w dół a sportingbet zaspał ze zmianami. Teraz w Czechach chodzi to spotkanie po kursie 1,45 (tipsport) i 1,5 (fortuna).
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#35/03
DIJON - METZ (Francja - ręczna kobiet) 25:34
Typ: Dijon @3,4 paddypower, stawka: 3/10 ⛔
Paddypower to jedna z niewielu firm, która ma to spotkanie jeszcze w ofercie. Początkowo było dostępne m.in. w bwin, bahu, ladbrokes i kilku innych. Kursy na 1 zaczynały się od około @7 i poleciały w dół. Aktualnie bet365 ma kurs @2,4. PP zaspało ze zmianami i można u nich to jeszcze zagrać po atrakcyjnym value. Pograłbym mocniej, ale niestety mam tam już mega limity i muszę kombinować ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#36/03, #37/03, #38/03
FC MOLENBEEK BRUSSEL - WHITE STAR WOLUWE (Belgia - 2.liga) 3:0
Typ: FC MOLENBEEK BRUSSEL @2,8 williamhill, stawka: 3/10 ✅
Typ: FC MOLENBEEK BRUSSEL -1 @4,15 marathon, stawka: 1/10 ✅
Typ: FC MOLENBEEK BRUSSEL 1/1 HT/FT @4,85 williamhill, stawka: 1/10 ✅
Wczoraj wieczorem pojawiło się w sieci info na temat drużyny Gości. Podobno od 3 miesięcy nie otrzymują wypłat i zastrajkowali. Dyrekcja klubu zdecydowała, że w spotkaniu z Brussel zagrają rezerwy + młodzi.
Info potwierdziło już kilka osób na innych forach.
Jest też info na oficjalnej stronie gości: http://www.whitestar.be/2013/03/le-white-star-ne-fera-pas-forfait/
Oraz na kilku portalach: http://www.sudinfo.be/693197/article/regions/bruxelles/sports/2013-03-29/foot-d2-le-white-star-en-greve-enverra-un-equipe-recomposee-au-brussels
Gospodarze muszą wygrywać bo mają zaledwie 3 punkty przewagi nad strefą spadkową.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#39/03
HSG BLOMBERG-LIPPE - TRIER 27:19
Typ: Trier @18 marathon, stawka: 0,5/10 ⛔
Marathon dał value ???? średni kurs u wszystkich to około 4,5 na Trier. Trier walczy o utrzymanie a Blomberg o utrzymanie 8.miejsca w play-off. Ostatnie spotkanie między tymi zespołami rozegrane zostało 30.12.2012 i Trier wygrał u siebie 28:21 po kursie ~5.
edit: kur.. dałem ciała i nie sprawdziłem tego dokładnie. To jest ostatnia kolejka i Trier nie ma szans na utrzymanie, zagrałem ale nie polecam!
edit2: jest cień szansy ???? Blomberg nawet jak przegra to ma mega szanse żeby utrzymać to 8.miejsce bo jedynym zagrożeniem jest będąca na 9.miejscu ekipa Weibern - ale one grają ciężki wyjazd z grającą wciąż o 2.miejsce ekipą Buxtehuder ???? może być różnie i value jest ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#1/04, #2/04, #3/04
WHITE STAR WOLUWE - KSV OUDENAARDE 1:0
Typ1: Oudenaarde +1 @2 bet365, stawka: 5/10 ⛔
Typ2: Oudenaarde @4,2 bet365, stawka: 2/10 ⛔
Typ3: HT/FT 2/2 @7 bet365, stawka: 1/10 ⛔
Zaledwie kilka dni temu tj. 31.03 Woluwe grało spotkanie wyjazdowe z FC Brussel i przegrało w nim 0:3. W spotkaniu tym Woluwe zagrało rezerwowo-młodzieżowym składem ponieważ od piłkarze z podstawowego składu zastrajkowali ponieważ nie otrzymują wypłat od kilku miesięcy. Info o tym było na wielu stronach, również na oficjalnej stronie Woluwe.
Dzisiaj Woluwe gra kolejne spotkanie i znowu z klubem, który walczy o utrzymanie. Z informacji, które posiadam znowu mają zagrać rezerwy+młodzi:
&quot;The club will play with young players and a couple of squad players.&quot;
Widzę, że bukmacherzy już tez zaczęli reagować na tą informację i zaczęły się ostre spadki na Gości i usuwanie tego spotkania z oferty.
Niestety info nie jest bezpośrednio z klubu jak ostatnio więc nie gram tego ALL IN, ale i tak mocniej przyłożyłem ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#4/04, #5/04, #6/04
ZAWISZA BYDGOSZCZ - ARKA GDYNIA 0:0// wygląda na to, że STS ich skutecznie wystraszył ????
Typ: Zawisza -1 @3,4 williamhill, stawka: 8/10 ⛔
Typ: Zawisza -2 @8 williamhill, stawka: 1/10 ⛔
Typ: Zawisza wygra obie połowy @5 williamhill, stawka: 2/10 ⛔
Typ na Zawiszę -1 mam ponownie od znajomego z którym &#39;współpracuję&#39; ???? Jest to jego trzeci typ jeżeli chodzi o mecze Zawiszy, który mi podał i dwa poprzednie były trafione. Ten poprzedni wrzuciłem do SZ tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f146/shoutbox-2-czyli-pogawedki-w-strefie-zamknietej-89236-3.html#post3465768 i wiem, że kilka osób skorzystało ???? Ponieważ tamten typ dał niezłą wygraną (stawka 5/10 @3,05) to dzisiaj mocniej gram bo mam już powody by ufać jego informacjom ????
Pozostałe dwa typy dokładam od siebie patrząc na ostatnie wyniki Zawiszy u siebie.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#7/04
CASLAV - OLOMOUC 3:0
Typ: Caslav @3,4 bet365, stawka: 2/10 ✅
Niestety początek miesiąca mam fatalny. Szczególne szkoda tej Zawiszy, ponieważ z info które posiadam to STS zrobił zamieszanie z powodu kilku tysięcy złotych (!!!) - śmiechu warte. No ale mogli zrobić trochę &#39;reklamy&#39; dzięki temu, a &#39;prezes&#39; ma chyba 28 lat ????
Dzisiaj wracam do rozgrywek lubianej przeze mnie 2.czeskiej ???? Tutaj bardzo często sprawdzają się niedzielne zmiany kursów dokonywane przez czeskich bukmacherów. W przeciągu ostatnich dwóch godzin w Fortunie kurs na Caslav leciał tak:
2,75 -&gt; 2,62 -&gt; 2,5 -&gt; 2,42
Co ciekawe tylko tam tak leci kurs. Skoro średnia u innych buków wynosi około 2,8 a Fortuna zmienia w dół to muszą im to grać ????
Dlatego rekreacyjną stawką pobieram ten typ, bo widzę w b365 ładne value.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#8/04
KIELCE - GDYNIA 31:31
Typ: under 58,5 @1,85 bwin, stawka: 2/10 ⛔
Dla mnie ta linia zdecydowanie za wysoka. W pierwszym spotkaniu zagrały na 23:26 (czyli 49 bramek). W lidze były wyniki: 27:31 i 28:28. W play-off nie wydaje mi się, żeby było szybkie granie, trzeba oszczędzać siły. Dla porównania fortuna i tobet dały 55,5 w tym spotkaniu więc jest value i można nawet &#39;rozdział&#39; pograć ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#9/04, #10/04
OSTRAVA - DECIN 75:79
Typ: Decin +6 @1,76 marathonbet, stawka: 5/10 ✅
Typ: Decin @2,75 marathonbet, stawka: 6/10 ✅
Duże spadki na gości w Czechach i nie tylko ???? Początkowo pinek oferował 3,5, teraz mają już 2,66. W Czechach Fortuna i Tipsport dają 2,1. W marathonie jest więc value. Z tego co na szybko wyczytałem na oficjalnej stronce Ostravy to tam chodzi o rozstawienie przed play-off i wychodzi na to, że Ostrava nie chce chyba awansować na 2.miejsce ????
edit:dołożyłem jeszcze @2,75 2j. Fortuna zeszło do 1,85 i wywaliła!
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#11/04, #12/04, #13/04
ARIS MARMOURIS - FOINIKAS 0:3
Typ: 1.set/mecz 2/2 @1,98 STS (już po uwzględnieniu podatku!), stawka: 4/10 ✅
Typ: Foinikas -1,5seta @1,89 STS (już po uwzględnieniu podatku!), stawka: 2/10 ✅
Typ: cs 0:3 @3,96 STS (już po uwzględnieniu podatku!), stawka: 0,5/10 ✅
Mega spadki w tym spotkaniu. Unibet, marathonbet, ladbrokes oferują kurs na gości w okolicach 1,25-1,3. W STS zaspali ze zmianami i mają 1,65! Z tego kursu mają wyliczone pozostałe zakłady na to spotkanie i jest tam duże value!
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#14/04, #15/04
GKS KATOWICE - ZAWISZA BYDGOSZCZ 1:0
Typ: Zawisza @2,4 williamhill, stawka: 8/10 ⛔
Typ: ht/ft 2/2 @4,2 paddypower, stawka: 2/10 ⛔
Kolejny raz mam info od znajomego. Zawisza powinna bez problemów wygrać. Chcą awansować a w górze tabeli ciasno. Ostatnio mecz już był &#39;dogadany&#39; z Arką, ale STS postanowił nagłośnić sprawę i niestety skończyło się remisem. Dzisiaj nie widzę innego rozwiązania i wchodzę w to mocną stawką. Mecz pewnie będzie na live w kilku firmach bo grają o 12:30.
ed: no i zamiast odrobić to popłynąłem grubo... nie będę już podawał typów z tego źródła, po &#39;aferze&#39; odczekam jakie będą rezultaty..
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#18/04

CZUWAJ PRZEMYŚL - ZAGŁĘBIE LUBIN 30:33 // 30:29 na 4.min do końca i tak oddać... ????

Typ: remis @13 marathonbet, stawka: 1/10 ⛔
Typ: Czuwaj +2,5 @1,91 marathonbet, stawka: 2/10 ⛔

Ten mecz śmierdzi ???? Miedziowym potrzeba do szczęścia 1 punktu. Czuwaj już żegna się z Superligą. W polskich bukach kurs na remis spadł a muszę przyznać, że to nieco dziwna sytuacja, bo żeby tak poleciał to ktoś musiał pograć:

Fortuna: 11 -&gt; 10 -&gt; 9
Milenium: 9 -&gt; 7,5

Z tego co piszą na sf to Zagłębie jedzie na mecz dzisiaj (w dniu meczu) a mają kawałek do przejechania. Mogą ten mecz potraktować bardziej treningowo.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
podsumowanie kwietnia zrobię po weekendzie,
#1/05
SAMBOR TCZEW - PIOTRCOVIA 23:31
Typ: SAMBOR @3 bwin, stawka: 2/10 ⛔
Jest to dla obu zespołów przedostatnie spotkanie w fazie play-out. Sambor nie ma już szans by się utrzymać. Piotrcovia ma szanse, ale dzisiejszy mecz nie ma dla niej znaczenia. Liczyć będzie się spotkanie w ostatniej kolejce u siebie z Ruchem Chorzów, które odbędzie się za tydzień.
Aktualnie Ruch i Piotrcovia mają po 18 punktów. Jeżeli Ruch dzisiaj wygra a Piotrcovia przegra to będzie 20-18 w pkt. Jeżeli w ostatniej kolejce Piotrcovia wygra z Ruchem to będą miały po 20. W zasadniczym Piotrcovia dwa razy wygrała z Ruchem, a w play-out Piotrcovia przegrała pierwsze spotkanie. Więc bilans między nimi to 2:1 dla Piotrcovi. Wystarczy wygrać za tydzień i mają utrzymanie zgodnie z Regulaminem rozgrywek:
Do klasyfikacji po zakończeniu II rundy rozgrywek oraz końcowej zespołów walczących
o miejsca IX-XII, a o kolejności zespołów decydują kolejno następujące kryteria:
1) większa liczba zdobytych punktów we wszystkich zawodach;
2) jeżeli dwa lub więcej zespołów uzyska tę samą liczbę punktów:
a) większa liczba punktów zdobytych w zawodach pomiędzy zainteresowanymi zespołami,
b) większa dodatnia różnica bramek z zawodów pomiędzy zainteresowanymi zespołami,
c) większa liczba zdobytych bramek w zawodach pomiędzy zainteresowanymi zespołami,
d) większa dodatnia (mniejsza ujemna) różnica bramek ze wszystkich zawodów,
e) większa liczba zdobytych bramek we wszystkich zawodach.
Sam trener Piotrcovi w typach dla sf wypowiedział się tak o dzisiejszym meczu:
Aussie Sambor Tczew - Piotrcovia Piotrków Trybunalski, typ: X2
- Nie wiem jaki będzie wynik, wszystko zależy jak podejdziemy do meczu. Tak jak mówiłem, nasza wygrana nic nie zmieni, bo o wszystkim zadecyduje mecz za tydzień z Ruchem. Dla mnie ważne będzie, by nie stracić żadnej zawodniczki.
Sambor gra ostatnie spotkanie przed własną publicznością w Superlidze więc motywacja powinna być. W fazie play-out w Piotrkowie przegrały 30:32, w zasadniczym u siebie przegrały 22:24 a w Piotrkowie 26:28.
Jest jedno ALE! Ruch gra dzisiaj o godzinę wcześniej. Jeżeli Ruch będzie wygrywał to czuję, że Piotrcovia odpuści mecz dzisiaj. Jednak jeżeli okaże się, że Ruch przegrał to Piotrcovia może już dzisiaj praktycznie zapewnić sobie utrzymanie. Bilans bramek ma dodatni z Ruchem (+4). Zatem jak Ruch by dzisiaj przegrał a Piotrcovia wygrała to w ostatniej kolejce nie może przegrać więcej niż 4 bramkami!.
Na chwilę obecną pograłem stawką 2/10 i czekam co zrobi Ruch. Jak wygrywać będzie zdecydowanie przed samą 17 to pogram jeszcze 2/10. ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#2/05
CASLAV - KARVINA
Typ:Caslav @2,65 unibet/bwin, stawka: 5/10 ⛔
Od wczoraj kurs na gospodarzy leci w Czechach w największych bukach tak:
Fortuna: 2.55 -&gt; 2.3 -&gt; 2.2
Tipsport: 2.45 -&gt; 2.35 -&gt; 2.3 -&gt; 2.2
Synotip: 2.55 -&gt; usunął wczoraj -&gt; wrócił dzisiaj z 2.25
Chance: 2.5 -&gt; 2.3
Skoro wszyscy w Czechach lecą z kursem to pewnie skończy się w okolicach 2.0 do tej 17:00. Dlatego też 2.65 w bwin/unibet to na chwilę obecną ładne value.
Caslav walczy o utrzymanie i bardzo potrzebuje tej wygranej. Karvina ma &#39;bezpieczną&#39; przewagę nad strefą spadkową.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#3/05
MIEDŹ LEGNICA - ZAGŁĘBIE LUBIN 26:27
Typ: MIEDŹ LEGNICA @2,42 marathon, stawka: 5/10 ⛔
Kursy wg mnie na odwrót. Legnica walczy o utrzymanie i musi wygrać wszystkie trzy ostatnie mecze by osiągnąć cel. Jak wygra jutro to potem na wyjeździe z Czuwajem Przemyśl nie powinno być problemów i na koniec zostanie jej u siebie decydujące spotkanie z Chrobrym Głogów.
Zagłębie gra o nic (utrzymanie ma już pewne) i może podejść na luzie do tego jutrzejszego spotkania.
wg mnie value (mam nadzieję, że wreszcie uda się coś trafić)
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#4/05 i #5/05
CHROBRY GŁOGÓW - ZAGŁĘBIE LUBIN 32:29
Typ: CHROBRY @1,9 marathon, stawka: 8/10 ✅
Typ: CHROBRY -1 @2,1 marathon, stawka: 5/10 ✅
W poprzednim poście napisałem już jak wygląda sytuacja w play-out. Chrobry jak wygra dzisiaj to ma już utrzymanie! Jak przegra mecz o utrzymanie będzie grał w Legnicy a tam może być różnie. Zagłębie gra mecz bez stawki. Wiem, że ostatnio też tak mieli grać i jednak nie odpuścili ale to chyba Legnica bardziej dała dupy i to przegrała.
1,9 to mega kurs na ten mecz. Fortuna daje 1,35 !!!
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#6/05, #7/05, #8/05
CZUWAJ PRZEMYŚL - MIEDŹ LEGNICA 34:31
Typ: over 56 @1,9 marathon, stawka: 6/10 ✅
Typ: Czuwaj @2,24 marathon, stawka: 2/10 ✅
Linia za niska o 4-5 bramek wg mnie. Oba zespoły spadają już z ligi. Nie będzie już mega obrony w wykonaniu Miedzi. Czuwaj u siebie gra mocno overowe spotkania. Wg mnie będzie radosna gra i dużo bramek, tak jak w pierwszym spotkaniu między tymi zespołami w play-out, które zakończyło się 65 bramkami oraz w ostatnim spotkaniu sezonu zasadniczego między nimi, które zakończyło się 68 bramkami.
Dodatkowo gram Czuwaj po tym kursie, bo wg mnie zagrają dla publiczności a Miedź może do tego spotkania podejść typowo treningowo już.
FERLACH - BARNBACH
Typ: Ferlach @2,59 STS (już po podatku), stawka: 2/10 ⛔
Kurs na gospodarzy mocno pikuje w dół i wiele firm usunęło już to spotkanie z oferty.
 
Do góry Bottom