>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

c1amak

c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
PIENO ZVAIGZDES PASVALYS - KK PRIENAI 82:77
Typ1: Pasvalys +10,5 @1,76 SBObet, stawka: 3,5/5 ✅
Typ2: Pasvalys @4,58 STS, stawka: 1,5/5 ✅
Duże spadki w tym spotkaniu.
b365: 6 -&gt; 3,2 i usunęli z oferty
Bah: 4,8 -&gt; 3,4
Unibet: 6 -&gt; 4
Bwin: 6,5 -&gt; 4,33
W PP jest @5 ale tam mam limit 5e..
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
1.typ w marcu
FK CASLAV - BOHEMIANS PRAGUE mecz przerwany w 2.połowie z powodu deszczu
Typ: Bohemians Prague @2,65 Sportingbet, stawka: 6/10 zwrot
Z tego co widzę, to Fortuna w Czechach wystawiła to spotkanie 07.03 z kursem 2,92 na gości. W przeciągu 4h kurs spadał w dół: 2,92-&gt;2,75-&gt;2,55-&gt;2,4-&gt;2,2. Więc musieli im to mocniej grać.
Nike - największy bukmacher na Słowacji poleciał z kursem z 2,84 na 2,3.
Wygląda na to, że niektóre firmy nie zauważyły zmian i trzymają to co odpisały (pewnie im tego nawet nie grają).
Dla mnie value.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
2.typ w marcu
SAINT QUENTIN BASKET-BALL - HYERES TOULON VAR BASKET 79:82
Typ: Toulon @3,25 Pinnacle, stawka: 5/10 ✅
188bet (azja) 4,7 -&gt; 3,12
b365 4,25 -&gt; 2,75
williamhill 4,25 -&gt; 2,75
pinek 4,99 -&gt; 3,25
bah 3,4 -&gt; 2,7 i usunęli z oferty
Zauważyłem już kiedyś taką zależność, że jak bah wywala coś z oferty to często ma rację, że coś jest nie tak z tym spotkaniem. Kurs ciągle ładny do złapania więc pobieram średnią stawką ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
3.typ w marcu
LU - KLIZAN 7:6, 7:6
Typ: Klizan @2,15 bwin, stawka: 5/10 ⛔
Typ mam od znajomego eksperta z tenisa. Z info, które dostałem na szybko to Lu ma jakieś problemy zdrowotne i warto zagrać Klizana w buku gdzie przy kreczu wygrywa przeciwnik (obojętne którym momencie kreczu). Średnia stawka.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
4.typ w marcu
MUURLE - ETTA (siatka z Finlandii) 0:3
Typ: Muurle @3,5 Paddy, stawka: 4/10 ⛔
Dosyć mocne spadki na Gospodarzy.
pinek 4,08 -&gt; 2,75
bwin 3,6 -&gt; 2,75
unibet 3,75 -&gt; 2,9
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
5.,6.,7. typ w marcu
FRANCJA - ROSJA @1,89 STS (już po odjęciu podatku), stawka: 4/10 ✅
FRANCJA - NORWEGIA @2,46 STS (już po odjęciu podatku), stawka: 3/10 ✅
FRANCJA - NIEMCY @2,81 STS (już po odjęciu podatku), stawka: 3/10 ✅
Jak już wiadomo Fourcade nie wystąpi. Wszędzie kursy lecą a w STSie zaspali, więc można value złapać.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
8. i 9. typ w marcu
SLOVACKO U21 - BRNO U21 1:3
Typ: Slovacko lub remis @2,25 b365, stawka: 4/10 ⛔
Typ: Slovacko @4,33 b365, stawka: 1/10 ⛔
Zaczynało się w okolicach 4,5-5 na Slovacko. W Czechach są spadki na gospodarzy i na remis:
Fortuna: 4,3 -&gt; 3,0
Tipsport: 4,5 -&gt; 3,2
Synot: 4,15 -&gt; 3,45
W Czechach wygrana gospodarzy lub remis chodzi około 1,7. Zatem 2,25 to ładne value.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
10.typ w marcu
HC MOST -HC BEROUNSTI MEDVEDI 4:6 // piękna ustawka ???? prowadzić 3:1 po 1t. by na początku 3t. przegrywać 3:4 i nagle obrócić wynik na 6:4, na live w marathonie można było kurs &gt;10 łapać
Typ: Beroun @2,875 marathon, stawka: 5/10 ✅
Duże spadki na gości w tym spotkaniu. Fortuna w Czechach zeszła do 2,1 i wyrzuciła to spotkanie z oferty. Nike na Słowacji zeszło już do 2,36.
Obserwuję te rozgrywki 2.ligi hokeja i na podstawie takich spadków i wywalania z oferty wiem, że te typy wchodzą ???? Nie jest to może do grania za max stawkę, ale w marathonie mogłem to całkiem nieźle pograć przed chwilą.
ps. Slovacko z poprzedniego posta już poleciało z oferty praktycznie w całych Czechach ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
11.typ w marcu
PROKOM GDYNIA - ENERGA CZARNI 80:74
Typ: Energa @3 (ML) bwin, stawka: 2/10 ⛔
Już dzisiaj wchodzę w ten zakład bo czuję, że kursy polecą. Chodzą ploty, że w tym tygodniu trzech graczy może opuścić Prokom:
Radio Gdańsk poinformowało przed godziną 17.00, że Przemysław Zamojski jest bardzo blisko podpisania umowy ze Stelmetem Zielona Góra. Sam gracz podkreślał na naszych łamach, że nie zgodzi się na tak wysokie obniżki w kontrakcie. - To jest nawet więcej niż 50%. Nie ma szans, żebym się zgodził na to. Myślę, że żaden zdrowy człowiek by na to nie przystał - mówił Zamojski.
Oprócz Zamojskiego, klub mają opuścić Adam Hrycaniuk oraz Łukasz Koszarek. Popularny &quot;Bestia&quot; według informacji Radia Gdańsk przeniesie się albo do Trefla Sopot albo do Turowa Zgorzelec. Koszarkiem jest zainteresowany klub z Polski, ale gracz może wzmocnić także zagraniczny zespół.
Narazie próbuję niską stawką. Oczywiście jak okaże się, że wszyscy trzej odchodzą to będzie mega value w tym kursie. Szkoda że mecz już w czwartek, gdyby grali w sobotę lub niedzielę to można by mocniej spróbować.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
12. i 13. typ w marcu
BEAUVAIS - TOURS 3:2, 1.set 27:25
Typ: BEAUVAIS @2,57 STS (już po odjęciu podatku), stawka: 4/10 ✅
Typ: BEAUVAIS 1/1 set/mecz @4,4, stawka: 1/10 ✅
Kurs na Gospodarzy ostro pikuje w dół. Aktualnie bwin, b365 i bah mają 2,1, pinnek ma 2,16. Imo value w STSie ???? Expekt daje 2,6 jeszcze teraz ale nie ma 1/1 tam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
14. i 15. typ w marcu
VIVE KIELCE - ZABRZE 45:27
Typ: 1.połowa - wygra Zabrze @20 marathon, stawka: 0,5/10 ⛔
Typ: 2.połowa - wygra Zabrze @20 marathon, stawka: 0,5/10 ⛔
Kilka powodów by spróbować:
- to taki mecz &#39;przyjaźni&#39; - w ekipie Zabrza jest kilku ex-kielczan
- w obecnym sezonie już właściwie miejsca są rozdane, Vive ma 2pkt przewagi na Wisłą i praktycznie pewne 1.miejsce. Prawdę powiedziawszy to nawet mogą przegrać dzisiaj a w ostatniej kolejce wygrać w Głogowie i tak będą na 1.miejscu.
- Vive myśli już z pewnością o niedzielnym meczu LM
- w poprzednim sezonie przed spotkaniem LM Vive przegrało w Zabrzu!
Ogólnie to myślę, że Vive wygra kilkoma bramkami to spotkanie, ale 1. lub 2.połowa może paść łupem przyjezdnych. Po takich kursach to grzechem byłoby nie spróbować ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
16. i 17. w marcu
OSTRAVA - SLAVIA (siatkówka kobiet - Czechy) 25:17, 25:16, 25:14
Typ: Ostrava -3pkt @1,91 marathonbet, stawka: 6/10 ✅
Typ: under 177,5pkt @1,91 marathonbet, stawka: 4/10 ✅
Dzisiaj mocniej gram tą siatkę, kursy lecą na Ostravę. Fortuna wywaliła dokładny wynik i set/mecz a wcześniej leciał u nich kurs na 3:0 i 3:1 - musiał ktoś mocniej przyłożyć. Wchodzę mocniejszą stawką w to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
18. w marcu
CHOMUTOV - KOMETA BRNO 4:4
Typ: remis po 60.minutach @3,02 betcity, stawka: 3/10 ✅
Zaspałem dzisiaj trochę ???? Praktycznie nigdzie już tego spotkania nie można zagrać bo wszyscy usuwali je od jakiś 2h. W Czechach poleciał ten remis do okolic 2,2-2,3 i też wywalili.
Betcity zaspało tak samo jak ja ???? Niestety gram to niską stawką ponieważ ten bukmacher nie pozwala na mocne granie. Może ktoś z Was jeszcze skorzysta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
19.,20.,21. i 22. typ w marcu
USTI NAD LABEM - FK CASLAV 2:1
Typ: FK CASLAV lub REMIS @1,91 bwin, stawka: 7/10 ⛔
Typ: FK CASLAV @4,5 bwin, stawka: 2/10 ⛔
Typ: HT/FT 2/2 @7,5 b365, stawka: 1/10 ⛔
Typ: FK CASLAV-1 @8,5 b365, stawka: 1/10 ⛔
Bardzo lubię grać na rozgrywki naszych południowych sąsiadów - możecie wierzyć lub nie, ale tamtejsze ligi toczą się wg ustalonych &#39;zasad&#39; ;) Jak sprawdzicie moje poprzednie typy to zauważycie, że odgadywanie tych &#39;zasad&#39; wychodzi mi całkiem dobrze ????
Kolejny raz mocniej wchodzę w typ z 2.ligi czeskiej. Kursy już lecą w Czechach i w netowych bukach. Fortuna ma już @3,5 Gości (z 4,04), jutro rano pewnie poleci jeszcze niżej. Mecz jest wcześnie, więc liczę, że będzie na live i ewentualnie pójdzie kontra przy prowadzeniu Gości ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
23. i 24.typ w marcu:
PROKOM - TREFL 72:73 // mega fuks! Koszarek już nie grał, ale Zamojski i Hrycaniuk zagrali i pociągnęli Prokom..
Typ: TREFL @1,615 marathon, stawka: 9/10 ✅
Typ: TREFL -5 @1,94 marathon, stawka: 5/10 ⛔
11.marca pisałem już o tym, że Prokom ma problemy. Pojawiło się już oficjalne info że Koszarek i Hrycaniuk rozwiązali kontrakty. Występ Zamojskiego też stoi pod znakiem zapytania. Jak dwóch pierwszych ma już nie zagrać to Trefl tam pozamiata ???? Wchodzę mocno bo value. Jutro kursy około 1,2 albo niżej będą na Trefl.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
26.typ w marcu (25. podałem w shoutboxie)
AZOTY PUŁAWY - WISŁA PŁOCK 25:31 kontra poszła po 2,6 ale tutaj o tym nie pisałem, więc minus
Typ: AZOTY @2,96 (już po uwzględnieniu podatku) STS, stawka: 7/10 ⛔
Azoty grają o 3.miejsce co może mieć znaczenie w meczach o brąz. Dla Wisły jest to mecz bez stawki i trener powiedział w wywiadzie, że da pograć rezerwom ????
Orlen Wisła Płock już w środę rozegra kolejne spotkanie. Tym razem Nafciarze w Puławach zmierzą z tamtejszymi Azotami. Dla obu drużyn będzie to ostatni mecz fazy zasadniczej PGNiG Superligi.
Pojedynek Azotów Puławy z Orlen Wisłą Płock będzie najciekawszym spotkaniem 22. kolejki. Podopieczni Marcina Kurowskiego wciąż nie mogą być pewni końcowego miejsca w tabeli. Zespół Azotów, aby przystąpić do fazy play-off z 3. miejsca, musi w środę ograć Nafciarzy. Zadanie to wydaje się realne, bowiem płocczanie zamierzają mecz w Puławach potraktować ulgowo.
- Analizowaliśmy tabelę ligi i środowy mecz nie ma żadnego znaczenia dla pozycji naszej, jak i Azotów, dlatego będziemy chcieli dać odpocząć graczom, którzy w ostatnim czasie grali po 60 minut i są po prostu zmęczeni - powiedział Lars Walther na łamach oficjalnej strony Orlen Wisły Płock.
Duński szkoleniowiec zamierza w środę dać szansę zaprezentowania umiejętności rezerwowym zawodnikom. - Nadarzy się przy tym okazja dla graczy takich jak Piotrek Chrapkowski, Michał Zołoteńko, którzy powrócili ostatnio po kontuzjach, będziemy chcieli ich wykorzystać w meczu z silniejszym rywalem. Jeśli będą mieli świadomość, że w tym meczu nie mają zmiennika i tak naprawdę od nich wszystko zależy, to będzie dla nich najlepsza motywacja. Mimo wszystko nie oznacza to, że jedziemy do Puław, aby łatwo się poddać - nadal chcemy wygrać to spotkanie i wierzę, że możemy tego dokonać - zakończył Duńczyk.
Gram to mocno bo kurs poleci na 100%. Czekam jeszcze co będzie w ofercie netowych. Może będzie jeszcze większa promocja ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
27.typ w marcu
JASTRZĘBIE - CRACOVIA 5:4
Typ: Jastrzębie @5 marathon, stawka: 5/10 ✅
Kurs z kosmosu. Jasne, że Cracovia wygrywa w serii już 3:0 ale no sorry. W sezonie zasadniczym 3 razy w Jastrzębiu wygrali gospodarze 5:1, 5:2 i 3:2 po dogrywce, a przegrali akurat pierwszy final 2:3. Wg mnie to mega value i kursy polecą ostro w dół na gospodarzy w marathonie jak wystawi to ktoś bardziej ogarnięty ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
28. i 29. typ w marcu
RUMUNIA - NIEMCY (ręczna, towarzyskie kobiet) 24:24
Typ: Niemcy @4,4 marathon, stawka: 3/10 ⛔ szkoda tego bo praktycznie przez całe spotkanie Niemki wyraźnie prowadziły..
Typ: Niemcy+3 @1,98 marathon, stawka: 4/10 ✅
Widzę, że bukmacherzy pogubili się z tym spotkaniem. W Rumunii kursy są 1,95-9-2,05 a w marathonie znowu promo i kurs 4,4 a był nawet 4,75 ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
30. typ w marcu
POGOŃ SZCZECIN - STAL MIELEC 26:27
Typ: Stal @2,74 marathon, stawka: 5/10 ✅
Nie rozumiem tego kursu. Pogoń już najprawdopodobniej ma 7.miejsce a w ostateczności 8.miejsce więc playoff i tak już ma i dzisiaj nie musi się wysilać a kalkulować nie ma co bo obojętne czy z Wisłą czy z VIVE to i tak nie ma szans.
Stal natomiast walczy o 3.miejsce, które daje przewagę w przypadku spotkań o brąz.
Fortuna ma 1,8 na Stal ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
31. i 32. typ w marcu:
HC MOTOR ZAPOROZHYE - RHEIN NECKAR LÖWEN 25:29
Typ: Motor @4,3 doxxbet, stawka: 2/10 ⛔
Duże spadki i usuwanie z oferty. Zaspałem bo można było piękne kursy połapać ???? Ogólnie to Goście będą grali rezerwami z tego co piszą na innym (popularnym) forum ????

SG RAIFFEISEN ARBESBACH - HOTVOLLEYS WIEN 3:1
Typ: Arbesbach @2,95 bwin (2,9 williamhill), stawka: 2/10 ✅
Też znaczne spadki i usuwanie z oferty. Początkowe kursy były około @5, a za chwilę bedzie 2,5 ????
 
Do góry Bottom