>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

c1amak

c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Jeszcze jeden &quot;ciekawy&quot; zakładzik:
Noga
Anglia - Conference
Spotkanie: KETTERING TOWN - DARLINGTON FC
Typ: dokładny wynik 1.połowy - inny @7 expekt (inny to m.in. wynik 0:3, 0:4, 1:3 itd. - można zobaczyć jakie tam proponują opcje w tym zakładzie). 0:0 ⛔
Stawka: 1/5
Opis: Na innym forum podano info, że Kettering ma duże problemy, gracze opuszczają zespół. W poprzedniej kolejce przegrali 0:7 z York (pierwsza połowa zakończyła się 0:4). Podobno ciężko mają skompletować &#39;11&#39; do gry - w pierwszym składzie wyszło dwóch młodszych zawodników. Na oficjalnej stronce dużo nie piszą, ale jest info o tym, że kilku zawodników opuściło klub - info z dnia 23.11. Niską stawką próbuję ten typ.
Leaving the Club:
Adam Cunnington has completed his loan move to Dagenham and Redbridge with the move becoming permanent in January.
Moses Ashikodi has completed his loan move to York City with a view to the move becoming permanent in January.Under the terms of the loan he will be available to be included in the York squad in their home game against Kettering on 3rd December and for the F A Trophy on 10th December.
Aman Verma and Marcus Kelly have completed loan moves to Mansfield Town with the moves becoming permanent in January.
Jean-Paul Marna has gone on loan to Corby Town.
---------------------------------------------
Postanowiłem jeszcze pograć na to spotkanie:
over 4,5 @4,5 BF 0,5/5
over 5,5 @8 BF 0,3/5
over 6,5 @17,5 BF 0,2/5
można też to zagrać w bet365
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Noga
Puchar Cypru
Spotkanie: AGIA NAPA - NEA SALAMINA FAMAGUSTA 2:4
Typ: NEA SALAMINA FAMAGUSTA @1,9 BF ✅
Stawka: 2,5/5
Opis: Kurs na gości leci:
Sportingbet: 2,45 -&gt; 1,67
bwin: 2,3 -&gt; 2,1 i usunęli
betclic: 2,3 -&gt; 1,72
bah: 2,05 -&gt; 1,85 i usunęli
paddy power: 2,25 -&gt; 1,73
Wg mnie wystarczający powód by zagrać średnią stawką ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Kosz
Tauron Basket Liga
Spotkanie: ŁKS ŁÓDŹ - ENERGA CZARNI 61:83
Typ: CZARNI -10,5 Unibet @1,85 ✅
Stawka: 3/5
Wg mnie zła linia. Piszą już też o tym na innych forach. Ja tutaj również w dniu 30.11 pisałem o meczu Energa - ŁKS i grałem Energę -21pkt ???? Trzy ostatnie mecze ŁKSu:
2011-11-30, Energa Czarni Słupsk - ŁKS Łódź 87:61
2011-12-03, Anwil Włocławek - ŁKS Łódź 87:68
2011-12-09, Trefl Sopot - ŁKS Łódź 89:71
Dla ŁKSu nie grają już: Mallet (13,8ppg, 4,0rpg) i Archibeque (16,7ppg, 10,2rpg). Handi w unibecie za niskie, więc nic tylko brać. Fortuna ma -12,5 @1,75 aktualnie - to też wg mnie warto, chociaż mniejszą stawką.
----------------------------------------------------------
Dograłem w bwin i STS:
CZARNI -21 @3,3 bwin (zrobione z 21-25 i 26+)
Stawka: 1,5/5 ✅
CZARNI -10,5 @1,82 STS
Stawka z 3/5 -&gt; 4/5 ✅
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dzisiaj zagram coś czego jeszcze nigdy nie ruszałem i na czym się właściwie nie znam ????
W ofercie STS znalazłem taki oto zakład:
Inne wydarzenia: The 54Th Grammy Awards - Album Roku – Zwycięzca
Adele - &quot;21&quot;
Kurs: 1,55 ????​
Stawka: 3/5 (na chwile obecną, nie wiem czy tego solidniej nie pogram jak pozwolą)
Opis: Jestem trochę w szoku ???? Albo czegoś nie rozumiem albo zeszłoroczne niespodzianki tak wpłynęły na tegoroczne kursy. Wg mnie kurs zdecydowanie za wysoki i poleci w dół w przeciągu najbliższych dwóch tygodni. Adele to artystka, którą uwielbiają zarówno fani muzyki jak również doceniają krytycy! Jej utwory od kilku dobrych miesięcy okupują czołowe miejsca list przebojów na całym świecie.
Oto kilka ciekawostek na temat albumu &quot;21&quot;:
Album &quot;21&quot; brytyjskiej wokalistki Adele po raz 11. znalazł się na szczycie światowej listy bestsellerów płytowych. To rekord! Tak dobrego wyniku nie było jeszcze nigdy, od kiedy szczegółowo monitorowana jest cotygodniowa sprzedaż płyt na świecie, a więc od 2003 roku.
Gwiazda muzyki pop z Wielkiej Brytanii, Adele pobiła w ostatnim czasie aż trzy rekordy Guinessa. Jest pierwszą kobietą w historii, której dwa single i dwa albumy jednocześnie znajdują się w pierwszej piątce na brytyjskiej liście przebojów . Ten wyczyn udało się wcześniej osiągnąć tylko jednemu zespołowi – Beatlesom w 1963 roku.
Brytyjska gwiazda Adele zamyka podium z bestsellerowym albumem &quot;21&quot; (113 tys.). Tym samym wokalistka ustanowiła wyjątkowy rekord: po raz 39. z rzędu znalazła się w pierwszej piątce zestawienia. Należy podkreślić - od kiedy album pojawił się na liście (a wskoczył od razu na sam szczyt) ani razu nie wypadł z top 5! Tym samym Adele pobiła dotychczasowy rekord należący do Michaela Jacksona i albumu &quot;Bad&quot; z 1987 roku.
Album Adele &quot;21&quot; jest już najchętniej kupowaną płytą w Wielkiej Brytanii w XXI wieku. Tym samym 23-letnia Adele pobiła rekord ustanowiony wcześniej przez Amy Winehouse (z 2006 roku!).
„21” to najchętniej kupowany album w historii rynku muzyki cyfrowej w USA! Adele właśnie udało się wyprzedzić Eminema!
Nie wiem co by się musiało stać, żeby nie zgarnęła tej nagrody za najlepszy album. Chyba jedynie przekręt musieliby zrobić niczym awans Lyonu w LM ????
------------------------
Również typy na Piosenkę roku i Nagranie roku - Adele (Rolling In The Deep) @1,4 (oba) wydają się być pewniakami.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Noga
2.Turcja
RIZESPOR - BOLUSPOR 2:2 // Rize nie wykorzystało karnego w 2.połowie ????
Typ 1: Rize @5,4 (bf) przy stanie 1:2 w połowie spotkania (live), stawka: 1/5 ⛔
Typ 2: Rize +0,5 @1,9 (bf) handi przy stanie 1:2 w połowie spotkania (live), stawka: 2/5 ✅
Opis: Z tego co widziałem, co cały dzień leciały kursy na Gospodarzy. Początkowo chodziły w granicach 2,3 a spadły do 1,9. Właściwie 95% buków zniżały kursy. Na giełdzie też zdecydowana większość grała Gospodarzy. Biorąc dodatkowo pod uwagę, że to 2.Turcja to coś czuję, że może być HT/FT - 2/1. Najpierw gol Gości na samym początku spotkania, potem wyrównanie, a pod sam koniec 1.połowy karny dla Gości. Ostatnio typy ładnie wchodziły więc zaryzykuję ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Hokej
Białoruś
METALLURGS LIEPAIA - METALLURG ZHLOBIN 1:4
Typ 1: LIEPAIA @6,95 Fortuna (teraz już poleciał w dół na 5,25), stawka: 1/5 ⛔
Typ 2: LIEPAIA 1X @3,46 Fortuna (teraz już 2,97), stawka: 2/5 ⛔

Opis: Duże spadki na Gospodarzy i remis. Liepaia chodziło początkowo w okolicach 7,0 a teraz w bahu już wywalili (z wczesniej zeszli do 4,4) a w b365 chodzi po 4,5.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Kosz
Tauron Basket Liga
ŁKS ŁÓDŹ - POZNAŃ 56:83
Typ: Poznań -9 @2,05 (pinek) ✅
Stawka: 2/5
Opis: Jak już wiadomo od dłuższego czasu: ŁKS gra bez amerykanów. W meczach bez zawodników z USA przegrywali:
2011-12-09 Trefl Sopot - ŁKS Łódź 89:71
2011-12-18 ŁKS Łódź - Energa Czarni Słupsk 61:83
2011-12-23 ŁKS Łódź - Polpharma Starogard Gd. 53:86
2011-12-30 Kotwica Kołobrzeg - ŁKS Łódź 85:58
Poznań to żadna potęga, ale takie handi powinni pokryć. Jedyny minus tego typu to fakt że nie zagra Lichodzijewski, który jest jednym z najlepszych zawodników Poznania. Jednak strata 3 amerykanów to zupełnie coś innego i wg mnie handi do pokrycia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
wczoraj wieczorem napisałem już w Typy Dnia (postanowiłem się sprawdzić w tym miesiącu ;) ):

Dyscyplina: Koszykówka - Tauron Basket Liga - Polski kosz M.
Spotkanie: PBG POZNAŃ - ANWIL W. 64:78
Typ: Anwil -7,5 ✅
Kurs: 1,85
Bukmacher: expekt
Analiza:
Poznań to jedna ze słabszych ekip w lidze, która aktualnie jest na 10.miejscu (bilans 6-12). Anwil to czołówka - zajmuje 3.miejsce (12-5). W poprzedniej kolejce oba zespoły zanotowały wygrane:
ŁKS Łódź - PBG Basket Poznań 56:83
Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg 79:62
Poznań pokonał najsłabszy zespół TBL, z którego odeszło trzech amerykanów i gra tylko krajowym składem. Przed spotkaniem z ŁKSem, Poznań miał serię 3 porażek z rzędu. Natomiast Anwil zagrał bardzo dobre spotkanie z zajmującą 5.miejsce Kotwicą, które kontrolował przez cały czas (18:10, 22:21, 18:17, 21:14). Jego aktualna seria to 3 zwycięstwa pod rząd.
Pierwsze spotkanie między Anwilem i Poznaniem zakończyło się wynikiem:
Anwil Włocławek - PBG Basket Poznań 92:69 (34:21, 19:23, 19:9, 20:16)
Jak widać, Anwil wygrał zdecydowanie i bez problemów. W tamtym meczu najlepszym zawodnikiem PBG był: Aleksander Lichodzijewski (16 punktów, 4zbiórki).
Jednak jak pisano już przed spotkaniem z ŁKSem - Lichodzijewski ma kontuzję i nie wystąpi w kilku spotkaniach.
Zatem skoro Anwil poradził sobie bez problemów z PBG z Lichodzijewskim w składzie, to Poznań bez niego powinien pojechać równie łatwo. Handi zdecydowanie za niskie wg mnie.
Dzisiaj handi już w granicach 10pkt są. Próbuje jeszcze zagrać średnią stawką 2/5 na typ:
Anwil -21 @4,43 w bwin ⛔
dodatkowo znalazłem takie info:
Za porozumieniem stron rozwiązana została umowa łącząca PBG Basket Poznań z Jackiem Sulowskim, dotychczasowym kapitanem drużyny - poinformował klub na swoim profilu na Facebook.
- Jacek to bardzo doświadczony zawodnik, ale po kontuzji ręki odniesionej w październiku nie mógł wrócić do formy, do której nas przyzwyczaił. Doszliśmy więc wspólnie do wniosku, że lepiej będzie dla niego i dla nas jeżeli poszuka sobie innego klubu. Był dobrym kapitanem zespołu i dziękuję mu za wywiązywanie się z tej roli. Jestem przekonany, że w nowym klubie szybko się zaaklimatyzuje - wyjaśnił prezes zarządu klubu Adam Bekier.
Jacek Sulowski rozegrał w tym sezonie 17 spotkań w barwach poznańskiego zespołu, zdobywał średnio 6 punktów, zbiórkę i asystę.
Sulowski może jakoś extra nie grał, ale w 10 z 17 meczy wychodził w pierwszej piątce. Średnio na parkiecie spędzał 25 minut w tym sezonie.
Zatem PBG bez dwóch podstawowych zawodników. Anwil powinien ich zjeść. Handi -7,5 pograłem 3/5 ✅ bo więcej nie przyjęli, -8,5 dograłem jeszcze 2/5 ✅. Dzisiaj jeszcze pewnie dogram -9,5 ✅.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Kosz
PLKK
Spotkanie: GORZÓW - ODRA BRZEG 56:40
Typ1: ODRA+8,5 @1,85 expekt, stawka: 3,5/5 ⛔
Typ2: ODRA @4,05 expekt, stawka: 1,5/5 ⛔
Opis: Gorzów od nowego roku ma problemy finansowe. Z zespołu odeszły:
T. Brown - 23.56min, 9.1ppg, 7.2rpg
C. Nnamaka - 22.58min, 8.1ppg, 2.2rpg
nie gra też (ciąża):
K. Dźwigalska - 22.05min, 3.1ppg, 2.7rpg, 3.2apg
W nowym roku dwa spotkania i dwie przegrane, z Artego na wyjeździe (które się wzmocniło) oraz w PP z Energą. Ogólnie nastroje są fatalne, a na parkiet wchodzą młode zawodniczki bo nie ma kim grać. Może być różnie.
Odra nie jest może jakimś mega mocnym klubem, typowy średniak. Jednak ostatnio powalczyła i wygrała z Rybnikiem u siebie. Z osłabionym Gorzowem też może nawiązać walkę.
Pierwsze spotkanie między Gorzowem i Odrą zakończyło się tak:
Odra Brzeg - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski 75:79
kwarty: 24:18, 14:18, 19:19, 18:24

C. Nnamaka - 18.24min, w pierwszej piątce wyszła
K. Dźwigalska - 30.43min, w pierwszej piątce wyszła
Kurs @4,05 to wg mnie value. Powinno być około 2,5 (w Fortunie widzę teraz że kursy są: 1,35-2,6).
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Kosz
PLKK
Spotkanie: WIDZEW - ARTEGO 56:74
Typ1: ARTEGO-5 @1,85 expekt, stawka: 2,5/5 ✅
Typ2: ARTEGO @1,4 expekt, stawka: 4/5 ✅
Opis: Dla mnie Artego w tym spotkaniu to typowy pewniaczek. Kursy mnie zaskoczyły i z przyjemnością dołożyłem to spotkanie do kilku kuponów. Artego jeszcze końcem roku zakontraktowało dobrą rozgrywającą, która z meczu na mecz się rozkręca:
Renee Taylor - 15ppg, 3.7rpg, 4.0apg (w 7 meczach)
Teraz od nowego roku ściągnęli jeszcze jedna świetną zawodniczkę:
Djenebou Sissoko - 12ppg, 8.5rpg,
Jeżeli zagra jeszcze Agnieszka Szott (która ostatnio nie grała z powodu kontuzji) to Artego powinno bez problemów wygrać.
Pierwszy mecz między tymi zespołami wygrało Artego a wtedy jeszcze te dwie nowe zawodniczki nie grały:
Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź 73:61
kwarty: 14:14, 20:19, 17:16, 22:12
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Hokej
2.Czechy
LITEMERICE - HRADEC KRALOVE 4:2
Typ: Litomerice @1,95 STS ✅
Stawka: 3/5
Opis: Krótko - mega spadki na gospodarzy, nawet 1,65 aktualnie (z 2,3). Większość firm wywaliła to spotkanie z oferty!
----------------------------------------------------
Siatka
Puchar CEV K.
BIELSKO - URALOCHKA 3:0
Typ: Bielsko @2,68 STS ✅
Stawka: 3/5
Opis: Kursy lecą i spotkanie jest usuwane wszędzie. To samo co wczoraj z Prostejovem. Uralochka grać ma podobno rezerwami ???? Udało mi się złapac 2,68 w STS. Widzę jednak, ze teraz jak wróciłem to poleciało to na 1,6 u nich. Może znajdziecie jeszcze gdzieś wyższy kurs.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Ręczna
Superliga Kobiet
POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA - POGOŃ SZCZECIN 35:26 // mega fuks! uff
Typ1: Pogoń +9,5 @1,85 bwin, stawka: 2/5 ✅
Typ2: Pogoń @25 Fortuna, stawka: 0,5/5 ⛔
Opis: Dosyć interesujące spotkanie. W normalnych warunkach nie dziwiłbym się kursom i jasne, że polibuda będzie faworytem. ALE... w składzie polibudy same kontuzje. Oto info z oficjalnej stronki:
Natomiast KU AZS Politechnika Koszalińska przystąpi do tego spotkania mocno osłabiona. Na urazy narzekają : Shyverska, Szafulska, Matuszczyk, Chmiel, Muchocka, Kobyłecka i Łach.
Było również info po ostatnim spotkaniu z Polkowicami:
Niestety dla naszej drużyny nie obyło się bez kontuzji. Do grona kontuzjowanych (Shyverska, Matuszczyk, Muchocka, Szafulska, Łach) dołączyły A.Kobyłecka i J.Chmiel. Niedobrze to wróży przed zbliżającymi się kolejnymi meczami PGNiG Superligi Kobiet.
Tak sobie sprawdziłem te zawodniczki jak grają i ile rzucają:
1. Joanna Dworaczyk 82
2. Aleksandra Kobyłecka 66
3. Sylwia Lisewska 60
4. Kamila Całużyńska 56
5. Tatiana Bilenia 51
6. Joanna Chmiel 33
7. Dorota Błaszczyk 31
8. Paulina Muchocka 24
9. Jagoda Olek 19
10. Sylwia Matuszczyk 13
11. Iwona Szafulska 6
12. Monika Koprowska 4
13. Emilia Łach 1
14 Adrianna Nowicka 1
W pierwszym meczu między tymi drużynami padł wynik:
SPR Pogoń Baltica Szczecin – KU AZS Politechnika Koszalińska 24:32 (14:19)
Pogoń: Yilmaz, Płaczek - Huczko 2, Jakubowska 2, Sabała 4, Andrzejewska, Kicińska 4, Cebula 3, Stefaniuk, Rostankowska 2, Piontke 5, Pasternak 2.
Kary: 8 min. (Jakubowska, Andrzejewska, Kicińska, Pasternak - po 2 minuty)
Karne: 2/3
Politechnika: Kwiecień, Shyverska - Kobyłecka 5, Olek 1, Bielenia 4, Dworaczyk 6, Muchocka 4, Całużyńska 1, Chmiel 2, Szafulska 1, Błaszczyk 1, Lisiewska 5, Koprowska 1, Matuszczyk 1.
Kary: 6 min. (Całużyńska - 4 minuty, Matuszczyk - 2 minuty)
Karne: 1/1
Wychodzi na to, że osłabienia konkretne. Jeżeli faktycznie nie zagrają te zawodniczki to handicap +9,5 wygląda bardzo interesująco. Tym bardziej, że Pogoń ostatnio bardzo pozytywnie zaskakuje! Przegrała w poprzedniej kolejce z niepokonanym Zagłębiem 26:30!!
Z innymi klubami z czołówki padały wyniki:
SPR Lublin - Pogoń 44:34
Pogoń - Vistal 20:29
Jeszcze na koniec fragment relacji z tego pierwszego spotkania między Pogonią i Polibudą:
Bardzo mocne warunki od samego początku spotkania postawiły gospodyniom koszalinianki. W 7.takiego minucie spotkania na tablicy widniał wynik 7:0 dla przyjezdnych. Z pewnością nie początku meczu spodziewały się zawodniczki ze Szczecina. (...)
Druga część spotkania rozpoczęła się tak samo jak pierwsza. 5 pierwszych minut i 5 kolejnych trafień podopiecznych Waldemara Szafulskiego.
Wychodzi na to, że Polibuda mocno zaczęła i potem Pogoń już tylko goniła przez całe spotkanie. Przy tych kontuzjach w Polibudzie i z nowym trenerem w Pogoni liczę, że &#39;derby&#39; będą bardziej wyrównane tym razem.
ps. właśnie zakończyła się pierwsza połowa spotkania Jelenia Góra - Vistal (kursy na mecz: 16-18-1,03) i Jelenia prowadzi 18:16... ???? może kolejka cudów się szykuje
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Noga
Spotkania towarzyskie klubów
LIBEREC - VARNSDORF 1:2
Typ1: X2 @3,2 bwin, stawka: 3/5 ✅
Typ2: 2 @7 bwin, stawka: 1/5 ✅
Opis: Gram tylko ze względu na value w kursach. Spotkanie rozgrywane jest na neutralnym boisku. Nie wiem czemu lecą ale lecą ostro w dół na Varnsdorf w Czechach:
Fortuna: 8,24 -&gt; 4,2
Tipsport: 8,8 -&gt; 3,8
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Kosz
TBL
AZS KOSZALIN - ANWIL 79:80 po dogrywce
Typ1: ANWIL @1,5 bwin/bah 4,5/5 ✅
Typ2: ANWIL -4,5 @1,85 unibet 3/5 ⛔
Opis: Wczoraj można już było przeczytać, o tym, że władze PLK nie zgodziły się na przełożenie spotkania - AZS Koszalin chciał je przełożyć ze względu na kontuzje zawodników:
AZS Koszalin wystąpił z pismem do PLK o przełożenie najbliższego meczu z Anwilem zaplanowanego na 29-01-2012. Chęć przełożenia meczu wynika z licznych kontuzji podstawowych zawodników. Jak się dowiedzieliśmy Zarząd Ligi nie zgodził się na takie rozwiązania i prawdopodobnie &quot;akademicy&quot; w najbliższym meczu wystąpią w mocno okrojonym składzie. Wśród kontuzjowanych są:
George Reese- plecy,
Igor Milicić- pachwina,
JJ Montgomery- naciągnięty mięsień dwugłowy,
Rafał Bigus- kontuzja kolana,
i jeszcze:
Kamil Łączyński- kostka
Włodarze klubu zobowiązali się jednak do dalszych starań związanych z przełożeniem meczu, o czym będziemy informować jutro.
Tych czterech zawodników jest z pierwszej piątki! Staty znajdziecie sobie na oficjalnej plk.pl ???? Jeżeli ten mecz się odbędzie i w składzie AZS nie pojawi się chociaż dwóch z tych czterech zawodników to już duże osłabienie! A jeżeli nie zagrają wszyscy to będzie pogrom. Kursy polecą dzisiaj ostro w dół jak w bukach przeczytają o tym.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Kosz
PLKK
WIDZEW - LESZNO 58:57 // fuck!!!!!! Leszno prowadziło już blisko 20 punktami i przegrało...
Typ: LESZNO @3 bah
Stawka: 3,5/5 ⛔
Opis: Widzew ciągle bez swojej podstawowej zawodniczki - Jankowskiej:
Łodzianki po raz kolejny będą musiały sobie radzić bez Leony Jankowskiej, która na parkiet powróci dopiero po niedzielnej konfrontacji. To poważne osłabienie.
staty Jankowskiej: 31:57 minut na mecz, 14,9ppg, 8,9rpg!
Ostatnio Widzew bez Jankowskiej pokonał po dogrywce na wyjeździe Odrę co było dla mnie dosyć sporym zaskoczeniem (tym bardziej że po 3 kwartach Odra spokojnie prowadziła). Wcześnie Widzew miał 5 porażek z rzędu (4 z nich w okolicach 20 punktów w plecy!). W spotkaniu z Odrą grało praktycznie 5 zawodniczek (dwie rezerwowe weszły na kilka minut tylko, mecz sezonu zagrały chyba Misiek-41min, Tondel-45min i Rzeźnik-45min). Czy zagrają tak dobrze drugi mecz z rzędu? Raczej nie...
W Lesznie do składu po kontuzji wróciła ostatnio Marke Freeman i Leszno ostatnie spotkanie również grało z Odrą i wygrało wysoko u siebie: 75:57! W składzie Leszna gra na chwilę obecną praktycznie 7 zawodniczek (jest przynajmniej jakaś rotacja!).
Pierwszy mecz między tymi drużynami:
MKS Tęcza Leszno - Widzew Łódź 58:55 (11:15, 21:15, 16:13, 10:12)
z czego Jankowska dla Widzewa rzuciła: 13 punktów i zebrała 12 piłek!
Dodatkowo warto zaznaczyć, że w tym spotkaniu Widzewianki zanotowały aż 28 fauli! Jak szybko nałapią faule i tym razem to będzie problem.
Bez Jankowskiej w składzie daję nawet 60% szans dla Leszna. Wg mnie spore value!
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Hokej
PLH

SANOK - TYCHY 1:4

Typ: TYCHY @3,35 unibet i @3,15 expekt ✅
Stawka: 3/5

Opis: Kursy lecą na Tychy. Bah wywalił z oferty, reszta schodzi do poziomu 2,45-2,5. Z tego co widzę to można łapać jeszcze w okolicach 2,9 (unibet).
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
kursy w PLKK dzisiaj śmieszne ????
wg mnie warto: Pruszków + INEA Poznań w dublu i singlach
w STS są kursy: 3 i 3,6 na chwile obecną
spore value w obu przypadkach!
Pruszków kadrowo silniejszy (tak jak pisze jawek) a dodatkowo trener mówił że specjalnie odpuścili nieco spotkanie z Wisłą ostatnio żeby lepiej przygotować się na spotkanie z ŁKSem. Mecz dla obu ekip bardzo ważny! Wg mnie to 50/50
INEA grać będzie z Odrą - tutaj jedna wielka niewiadoma, bo w ostatnim spotkaniu w Odrze strajkowały amerykanki i nie wyszły na parkiet, więc pograły juniorki. Nie wiadomo jak będzie dzisiaj, ale wszystko wskazuje na to że zawodniczki z USA znowu nie zagrają. Jeżeli faktycznie tak będzie to INEA ma duże szanse wygrać. Ze względu na tą niewiadomą to też 50/50.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
qrde Amerykanki wyszły w pierwszym składzie mimo iż na oficjalnej stronce FB Odry pisali że nie zagrają (to samo info było podobno w gazecie opolskiej dzisiaj).... oby INEA i tak dała radę ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Siatka: 1.Niemcy
MITTELDEUTSCHLAND – FRIEDRICHSHAFEN 3:2
Typ1: 1 @5,35 STS stawka: 3,5/5 ✅
Typ2: 1.set @4 STS stawka: 1/5 ⛔
Opis: Mega spadki u wszystkich i wywalanie z oferty! W bahu już 2,5 i wyleciało! Nie wiem jaki powód, ale trzeba brać ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Noga: 2.Czechy
SPARTA B - OPAVA 0:1
Typ: 1 @2,65 Totomix stawka: 3/5
Opis: W Czechach firmy dają kurs w okolicach 1,8-2,0 (Fortuna 1,8 Tipsport 1,9). Reszta leci z kursem w dół. Jednak w Totomixie i Unibecie ciągle kurs wysoki.
 
Do góry Bottom