>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

bwinner 150 % bonus do 75 euro

B 0

boniekbmx

Użytkownik
Wypłacał ktoś od nich ostatnio? Wykonałem obrót, zleciłem wypłatę na moneybookers w niedzielę rano, a pieniądze wciąż nie doszły...
 
B 12

beznazwy88

Użytkownik
ja mam inny problem. zagrałem za w sumie 700euro (wymagany obrót to 625 po kursie 1.5) ,zleciłem wypłate, którą mi cofli ponieważ nie obróciłem kwotą freebetu 5euro (a nie starałem się o niego) dostałem też informacje,że aby go obrócić należy zagrać 5razy za kwotę freebetu o kursie 2. Miał ktoś podobną sytuację?Mam ponad 160euro i nie wiem czy zagrać za 25euro o kursie 2 czy pisać im o anulowanie tego freebetu o którego się przecież nie upominałem podczas rejestracji ????
powiesz mi jak rozwiązała sie ta sytuacja? bo jestem w podobnej tzn wogóle nic nie wiedziałem o jakimś 5 euro freebetu (ani tego nie miałem ani sie nie ubiegałem o niego) i obracałem tym 75 euro z bonusu 150%. już kończe obrót i jest pewne że bede wypłacał a zależy im na czasie i nie chce sie z nimi motać o jakies głupie 5 ojro. pozdrawiam
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Co do promocji - świetna, warunki obrotu bonusem naprawdę bardzo korzystne, minimalny kurs 1.50 - normalnie bajka.
Przypadkiem zerknąłem dziś na regulamin promocji - dodali parę zmian, jedna dość ważna:
2. Play the amount of first deposit at least five times at a price not smaller of 1.50. (Valid for first deposit as from 11.08.2013)

Zamiast 3x wymagają pięciokrotnego obrotu depozytem przed otrzymaniem bonusu, jednak jeśli ktoś wpłaci jeszcze dziś - będzie podlegał starym zasadom.
 
M 0

marcipeusz

Użytkownik
powiesz mi jak rozwiązała sie ta sytuacja? bo jestem w podobnej tzn wogóle nic nie wiedziałem o jakimś 5 euro freebetu (ani tego nie miałem ani sie nie ubiegałem o niego) i obracałem tym 75 euro z bonusu 150%. już kończe obrót i jest pewne że bede wypłacał a zależy im na czasie i nie chce sie z nimi motać o jakies głupie 5 ojro. pozdrawiam
zagrałem surebeta za 25euro po kursie 2 i wypłacili mi całość w ciągu 30h an skrilla.
 
B 12

beznazwy88

Użytkownik
zagrałem surebeta za 25euro po kursie 2 i wypłacili mi całość w ciągu 30h an skrilla.
dzięki. choć wydaje mi sie to bardzo dziwne żeby nie mając nic wspólnego z freebetem 5 ojro trzeba było zagrac obrót 25 euro po kursie 2. niby obrót robiąc na surebecie żaden problem ale mi akurat ciągle wchodzi tam gdzie nie ma ???? i już mam tam ponad 600 euro i fundusze powoli sie kończą ???? pozdro
 
B 12

beznazwy88

Użytkownik
Kurs kazdego zdarzenia musi miec 1,5 czy wystarczy ako?
musi być 1,5. z mojej znajomości angielskiego wynika że w regulaminie pisze (jest napisane ???? ) że wszystkie zdarzenia poniżej 1,5 sie nie liczą. pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kjuska92 11

kjuska92

Użytkownik
Ja ostatnio za Pospisila miałem zwrot, ale zostały rozegrane tylko 3 gemy, więc nie wiem jak rozliczają jeśli rozegrany zostanie przynajmniej 1 set.
 
Do góry Bottom