>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

bwinner 150 % bonus do 75 euro

B 0

boniekbmx

Użytkownik
Wypłacał ktoś od nich ostatnio? Wykonałem obrót, zleciłem wypłatę na moneybookers w niedzielę rano, a pieniądze wciąż nie doszły...
 
B 12

beznazwy88

Użytkownik
ja mam inny problem. zagrałem za w sumie 700euro (wymagany obrót to 625 po kursie 1.5) ,zleciłem wypłate, którą mi cofli ponieważ nie obróciłem kwotą freebetu 5euro (a nie starałem się o niego) dostałem też informacje,że aby go obrócić należy zagrać 5razy za kwotę freebetu o kursie 2. Miał ktoś podobną sytuację?Mam ponad 160euro i nie wiem czy zagrać za 25euro o kursie 2 czy pisać im o anulowanie tego freebetu o którego się przecież nie upominałem podczas rejestracji ????
powiesz mi jak rozwiązała sie ta sytuacja? bo jestem w podobnej tzn wogóle nic nie wiedziałem o jakimś 5 euro freebetu (ani tego nie miałem ani sie nie ubiegałem o niego) i obracałem tym 75 euro z bonusu 150%. już kończe obrót i jest pewne że bede wypłacał a zależy im na czasie i nie chce sie z nimi motać o jakies głupie 5 ojro. pozdrawiam
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Co do promocji - świetna, warunki obrotu bonusem naprawdę bardzo korzystne, minimalny kurs 1.50 - normalnie bajka.
Przypadkiem zerknąłem dziś na regulamin promocji - dodali parę zmian, jedna dość ważna:
2. Play the amount of first deposit at least five times at a price not smaller of 1.50. (Valid for first deposit as from 11.08.2013)

Zamiast 3x wymagają pięciokrotnego obrotu depozytem przed otrzymaniem bonusu, jednak jeśli ktoś wpłaci jeszcze dziś - będzie podlegał starym zasadom.
 
M 0

marcipeusz

Użytkownik
powiesz mi jak rozwiązała sie ta sytuacja? bo jestem w podobnej tzn wogóle nic nie wiedziałem o jakimś 5 euro freebetu (ani tego nie miałem ani sie nie ubiegałem o niego) i obracałem tym 75 euro z bonusu 150%. już kończe obrót i jest pewne że bede wypłacał a zależy im na czasie i nie chce sie z nimi motać o jakies głupie 5 ojro. pozdrawiam
zagrałem surebeta za 25euro po kursie 2 i wypłacili mi całość w ciągu 30h an skrilla.
 
B 12

beznazwy88

Użytkownik
zagrałem surebeta za 25euro po kursie 2 i wypłacili mi całość w ciągu 30h an skrilla.
dzięki. choć wydaje mi sie to bardzo dziwne żeby nie mając nic wspólnego z freebetem 5 ojro trzeba było zagrac obrót 25 euro po kursie 2. niby obrót robiąc na surebecie żaden problem ale mi akurat ciągle wchodzi tam gdzie nie ma ???? i już mam tam ponad 600 euro i fundusze powoli sie kończą ???? pozdro
 
B 12

beznazwy88

Użytkownik
Kurs kazdego zdarzenia musi miec 1,5 czy wystarczy ako?
musi być 1,5. z mojej znajomości angielskiego wynika że w regulaminie pisze (jest napisane ???? ) że wszystkie zdarzenia poniżej 1,5 sie nie liczą. pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kjuska92 11

kjuska92

Użytkownik
Ja ostatnio za Pospisila miałem zwrot, ale zostały rozegrane tylko 3 gemy, więc nie wiem jak rozliczają jeśli rozegrany zostanie przynajmniej 1 set.
 
Do góry Bottom