>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

bwinner 150 % bonus do 75 euro

cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Jeśli czat nie kłamie to każde zdarzenie musi mieć 1,5 żeby liczyło do obrotu.
to jakos dziwnie bo co np dam 2 zdarzenia jedne np po kursie 2,5 a drugie po 1,4 i co juz mi sie nie liczy do obrotu??komedia by byla jak tak
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Arek tylko skan dokumentu którego nr podawales przy rejestracji. A co do kursów to tak na czacie napisali że do obrotu tylko kursy powyżej 1,5 i mogą to być single jak i zakłady live
 
J 0

jakubfajst

Użytkownik
&quot;Thank you for contacting bwinner365 bonus department.

We would like to inform you that from 14/08/2013 150% first deposit bonus
has been replaced with ?5 BET can send you to Stars. All user who made
first deposit before the above date can claim them 150% first deposit bonus
until 31/12/2013. &quot;

Koniec promocji :/
 
M 0

marcipeusz

Użytkownik
Promocja juz chyba nieaktualna. Zastapili ją jakimś kitshem ;p
&quot;We would like to inform you that as from 14-08-2013, the promotional 150% first deposit bonus has been replaced with, 5 BET can send you to Stars. All users whom had made first deposit before the above date, can claim them 150% first deposit bonus until 31-12-2013. &quot;
 
rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
to ponad 1.5 to może być ako ( na kuponie na 1,2 i 1,3 np.) czy każde zdarzenie musi miec ponad 1.5 i to będzie się liczyło do obrotu?, do tej pory mi się tak wydawało ale ktoś pisał wyżej cos innego i teraz nie jestem pewny, a ten obrót depozyt+bonus x5 to w jakimś określonym czasie trzeba zrobić?
 
M 0

marcipeusz

Użytkownik
promocja była ważna tylko dla tych co wpłacili do 13sierpnia. Mój kolega obrócił 5razy depozyt i przysłali mu maila,którego zacytowałem kilka postów wyżej.
 
M 0

motee89

Użytkownik
zmienił sie regulamin i wypłata na skrill trwa od 3 do 10 dni, szkoda tylko ze nie ma tego na stronce tylko trzeba się dowiadywać na chacie, normalnie parodia
 
K 1

kosmos1987

Użytkownik
ja wypłate (600E) zleciłem 13.08, wszystko ok, została zaakceptowana, dokumenty chcieli przy dodaniu bonusa tylko do tej pory jeszcze jej nie otrzymałem... doszła komuś ostatnio wypłata na skrilla ?
 
Do góry Bottom