>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

B 3

biplan

Użytkownik
Panowie stan na teraz: wypłaciłem kasę o 00.25, a właśnie otrzymałem maila, że został przelew na konto &quot;approved&quot;, więc szybko im to poszło. Konto mam od lat i nie miałem z nimi nigdy większych problemów.
 
G 0

gebusio1910

Użytkownik
Zlecenie dane w poniedzialek o 13 a dzis popoludniu byla kasa wiec chyba nie ma podstaw do narzekania. Nie wspominam o tych e-mailach od nich ze akceptacja itd bo byly praktycznie zaraz od zlecenia wyplaty.
 
H 0

hadzi93

Użytkownik
mam konto od dłuższego czasu, mniej więcej 2-3 lata, ostatnio trochę wypłacałem szczególnie na live przelewy zawsze przychodziły po około 2 dniach z tym że na poczte przychodził mi jeden mail z potwierdzeniem , a w srode 6.11 trafiło sie wygrac ponad 11tys i od razu zleciłem wypłate, na maila przyszła wiadomosc że zlecenie zostało przyjęte, ale jak logowałem sie na konto w bwinie i chciałem wpłacic kase to miałem jeszcze możliwosc przelania czesci tych pieniędzy które wygrałem mimo ze juz dałem żeby wypłacic, heh za wszelka cene chcą żeby grac i przegrywac, w piątek 8.11 dostałem 2 maila że zlecenie zostało zatwierdzone i wysłali kase, dzisiaj jest wtorek 12.11 i kase mam na koncie ponad 11tys, wszystko fajnie i pieknie ale mam limit 600zł na dzień na wszystkie wydarzenia, co jest dla mnie smieszne bo nigdy nie wygrywałem u nich dużo i to jest pierwsza spora suma, a dodam że grywałem kilka razy za 1000zł i przegrywałem więc troche u nich wtopiłem, ten zakład zagrałem za 1700 i wygrałem ponad 11tys, jestem na dużym plusie ale te limity sa smieszne, jeżeli chodzi o wypłacalnosc u mnie jest ok
 
C 0

chino84

Użytkownik
Witam.
Ja właśnie wygrałem 5,5 tysiąca w zakładach sportowych. Chce je przelać przez zwykły przelew bankowy - ile trzeba czekać aż kasa wpłynie mi na konto? Czy podczas wypełniania &quot;formularza&quot; wypłat, bwin zadaje jakieś potem pytania - np. dot. pytania osobistego itd.?

Dzięki za pomoc wszystkim.
 
H 0

hadzi93

Użytkownik
ja dostałem pierwszego maila w srode, w piątek 2 maila a we wtorek miałem kase na koncie, czyli od 2 maila mineły 4dni, w moim przypadku żadnych pytań nie było, wpisałem kwote, sprawdziłem dane i poszło
 
parias 9

parias

Użytkownik
Kiedys w bwin jeszcze dalo sie w miare pograć za drobne sumy, ale teraz to bardziej zakrawa o żenadę. Przedwczoraj zlecilem wyplate i jeszcze czzeka na weryfikacje. Aż ze zdziwienia spojrzalem na e-mail, jak bylo wczesniej, bo bylem w szoku(nie gralem ówczesnie okolo rok) i wczesniej przetwarzali wyplate, wlasciwie w tym samym dniu. A teraz nie wiem, czy zdążą wgl do konca tego tygodnia.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
PARIAS, ale to chyba się wiąże z tym, że zleciłeś wypłatę w dzień weekendowy (przyjmując, że weekend zaczyna się w piątek). U mnie było podobnie parokrotnie, kiedy wypłacałem w tygodniu to weryfikacja następowała szybko, kiedy bliżej weekendu/w weekend to się ociągali i w niedzielę wieczorem/poniedziałek rano miałem informację o przetworzeniu wypłaty.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Wypłacałem w niedzielę pierwszy raz od dłuższego czasu bezpośrednio na konto bankowe.

Dzisiaj około południa miałem już pieniądze zaksięgowane na koncie.

Niska prowizja za przelew, szybkość - od tego momentu używam tylko tej opcji -polecam.
 
K 0

kamiltyper

Użytkownik
Panowie pytanie, jeśli wpłaciłem na bwina pieniadze przez przelewy24 i tam było min.kwota 30.24 to poszło? czy poszzło to w zapomnienie bo od 40plnów można tam grac? jak to jest, nawet na przyszłość bo wątpie , że mi to zaksiegują bo zawsze miałem od razu tam pieniądze, tyle ze teraz po przerwie chciałem wpłacic minimum, żeby sie pobawić.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Panowie pytanie, jeśli wpłaciłem na bwina pieniadze przez przelewy24 i tam było min.kwota 30.24 to poszło? czy poszzło to w zapomnienie bo od 40plnów można tam grac? jak to jest, nawet na przyszłość bo wątpie , że mi to zaksiegują bo zawsze miałem od razu tam pieniądze, tyle ze teraz po przerwie chciałem wpłacic minimum, żeby sie pobawić.

Pieniądze nie zginą, pewnie zaksięgują w Bwinie, napisz do nich że się pomyliłeś i powinni to dodać. Kiedyś w redbecie wpłaciłem przez skrill 8 euro zamiast wymaganych 20 i bez problemu dodali,musiałem do nich napisać, ostrzegli tylko że jak będe wpłacał mniejsze kwoty niż minimalne to mogą mi jakas prowizje naliczyć. Jezeli nie dojdzie Ci na BWIN to na pewno wróci na konto ale najprawdpobodniej bwin doda to do konta, musisz się z nimi skonaktować.
 
T 4

tomasz-76754

Użytkownik
A ja zleciłem wczoraj wypłatę (27.11) około 8 rano pieniążki z bwin na moneybookers no i czekam bo do tej pory nie mam kasy na koncie, coś to za długo trwa bo czekam już ponad 24 godziny. Nie wiem czemu tak długo, jeszcze miesiąc temu to po paru godzinach kasa wpływała na konto na moneybookers. Też macie takie opóźnienia??
 
P 8

puchalke

Użytkownik
zrobiłem przelew na bwin przez przelewy24 i zawsze te pienaidze dochodzily w maxymalnie 2 minuty przez przelewy24, a teraz od 2h na koncie 0.00. Wie ktos co sie dzieje? chcialem nba postawic ale chyba nic z tego..
 
tomek-28-11 15

tomek-28-11

Użytkownik
Pare lat temu u nich gralem wplaty/wyplaty, ostatnio z tych kart podarunkowych udalo sie obrocic i zlecilem 310zl (10 prowizja) na konto bankowe w piatek (27.12) i do dzis mam takie cos STAN Oczekiwanie na realizację , UWAGI
Oczekiwanie na weryfikację , czym to jest spowodowane mial ktos tak dlugo?
 
A 0

azzu

Użytkownik
panowie mam dwa pytanka.
1.Czy ,,Bankowy przekaz telegraficzny&#39;&#39; w opcjach wlpaty to oznacza ze mozna wplacic pieniadze poprzez poczte?
2.zauwazylem ze podczas rejestracji nie bylo zadnej opcji aby podac gdzie chcialbym wyplacic pieniadze,wiec czy jesli bede chcial wyplacic to oprocz skanu dowodu bedzie jakas rubryka aby podac nr konta czy cos podobnego?pozdro
 
Do góry Bottom