>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

A 861

amigo007

Użytkownik
Azzu Co do ,,Bankowego przekazu telegraficznego&#39;&#39; to nie jest to przez pocztę. Masz tam informację, przy każdej metodzie wpłaty. Jest to przelew w dolarach, ze swojego konta bankowego. Zupełnie niepotrzebna i archaiczna opcja, bo trzeba się kontaktować z supportem banku żeby takie coś wysłać. Musisz mieć swoje konto bankowe. Przy wypłacie wpisujesz normalnie swoje dane bankowe, używasz opcji wypłaty z opłatą 10zł.
Ja mam z kolei pytanie co do szybkości wysyłania wypłat na konto bankowe. Czy teraz zawsze ich &quot;wewnętrzna weryfikacja&quot; trwa 3 dni robocze? Wczoraj 1-go zleciłem wypłatę, czy bwin wyśle ją dopiero w poniedziałek 6.1.14 (3 dzień roboczy)? Nie ma szans na przyspieszenie tego?
 
A 0

azzu

Użytkownik
a czy nadal jest mozliwosc wplaty poprzez poczte?kiedys wiem byla opcja przez poczte na bwin teraz nie wiem jak jest
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Miał ktoś sytuację, z podwójną wypłatą wygranej? Wczoraj, po anulowaniu wypłaty z 1-go i zleceniu czwartego przyszły 2 przelewy z bwin na tą samą kwotę. Kwota niewielka, więc się &quot;nie spinam&quot;. Czy bwin skontaktuje się, ze mną żeby wpłacić im tą kwotę? Na razie cisza, zastanawiam się czy ktoś to w ogóle zauważył? Tak jak mówię kwota mała ~70zł. I przyszło 2 razy to samo. Na koncie bwin nie mam salda ujemnego.
 
P 0

piterss

Użytkownik
Może będziecie wiedzieć o co tu chodzi.
Znajomy ma konto w bwin od dobrych 5 lat. Chciał zrobić wpłatę i ujrzał komunikat
&quot;Niestety nie przyjmujemy już nowych graczy z Twojego kraju. Dziękujemy za zainteresowanie&quot;.
Support odpisał:
Informujemy, że w wyniku decyzji zarządu, obecnie rejestracja nowych użytkowników w serwisie [bwin.com / party.com]jest niemożliwa z Pańskiego miejsca zamieszkania. Z tego też względu nie może Pan dokonać wpłaty. Zapraszamy jednak do skorzystania z naszej oferty gry na pieniądze wirtualne. Prosimy regularnie odwiedzać naszą stronę i sprawdzać zmiany, dotyczące naszej oferty w Pana kraju zamieszkania. Dziękujemy za zrozumienie&quot;.
Trochę to bez sensu, bo on się NIE rejestruje tylko chce zasilić konto.
Ja w październiku jeszcze zasilałem bez problemu, a przy wpłatach nie mam takiego komunikatu.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Miał ktoś sytuację, z podwójną wypłatą wygranej? Wczoraj, po anulowaniu wypłaty z 1-go i zleceniu czwartego przyszły 2 przelewy z bwin na tą samą kwotę. Kwota niewielka, więc się &quot;nie spinam&quot;. Czy bwin skontaktuje się, ze mną żeby wpłacić im tą kwotę? Na razie cisza, zastanawiam się czy ktoś to w ogóle zauważył? Tak jak mówię kwota mała ~70zł. I przyszło 2 razy to samo. Na koncie bwin nie mam salda ujemnego.
Olej to i nie rób już nigdy w przyszłości depozytów do bwin bo ci potrącą te 70zł.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Może będziecie wiedzieć o co tu chodzi.
Znajomy ma konto w bwin od dobrych 5 lat. Chciał zrobić wpłatę i ujrzał komunikat
&quot;Niestety nie przyjmujemy już nowych graczy z Twojego kraju. Dziękujemy za zainteresowanie&quot;.
Support odpisał:
Informujemy, że w wyniku decyzji zarządu, obecnie rejestracja nowych użytkowników w serwisie [bwin.com / party.com]jest niemożliwa z Pańskiego miejsca zamieszkania. Z tego też względu nie może Pan dokonać wpłaty. Zapraszamy jednak do skorzystania z naszej oferty gry na pieniądze wirtualne. Prosimy regularnie odwiedzać naszą stronę i sprawdzać zmiany, dotyczące naszej oferty w Pana kraju zamieszkania. Dziękujemy za zrozumienie&quot;.
Trochę to bez sensu, bo on się NIE rejestruje tylko chce zasilić konto.
Ja w październiku jeszcze zasilałem bez problemu, a przy wpłatach nie mam takiego komunikatu.
Osoby co przed 1 maja 2013 roku miały konta u nich a nigdy nie robiły depozytów nie mogą wpłacać. Ja mam tak w partybets.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dzisiaj dostałem e-mail z bwin, że mam im zwrócić 2-gą błędną wypłatę. Czy mój bank automatycznie zablokuje sobie tą kwotę, czy potrzebna będzie moja zgoda? Mam konto w mBank. Szczerze, to po tym jak bwin traktuje graczy z polski. Anuluje niektórym graczom kupony, a inni mają problemy z wypłatami. To nie jestem pewien, czy będę jeszcze u nich grał. Zresztą nie wpłacam tam od dawna, od czasu zmiany pośredników płatności. I ogromnych kłopotów z płatnościami polskich graczy. Ta wygrana teraz była z darmowej kasy w kasynie. Tak więc, czy mój bank może na prośbę bwin zabrać pieniądze? Bez mojej zgody? Jeszcze się zastanowię, co zrobić. Może im to jednak zwrócę. Czy oni mają jakieś inne sposoby na wyegzekwowanie tej kwoty (np. blokada konta skrill)?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Dzisiaj dostałem e-mail z bwin, że mam im zwrócić 2-gą błędną wypłatę. Czy mój bank automatycznie zablokuje sobie tą kwotę, czy potrzebna będzie moja zgoda? Mam konto w mBank. Szczerze, to po tym jak bwin traktuje graczy z polski. Anuluje niektórym graczom kupony, a inni mają problemy z wypłatami. To nie jestem pewien, czy będę jeszcze u nich grał. Zresztą nie wpłacam tam od dawna, od czasu zmiany pośredników płatności. I ogromnych kłopotów z płatnościami polskich graczy. Ta wygrana teraz była z darmowej kasy w kasynie. Tak więc, czy mój bank może na prośbę bwin zabrać pieniądze? Bez mojej zgody? Jeszcze się zastanowię, co zrobić. Może im to jednak zwrócę. Czy oni mają jakieś inne sposoby na wyegzekwowanie tej kwoty (np. blokada konta skrill)?
tak na chłopski rozum to absolutnie nie widzę możliwości, że ktoś Ci przelewa pieniądze, a po jego zatwierdzeniu zgłasza się do banku, że jednak kasa ma wrócić do nadawcy... nie wydaje mi się możliwa sytuacja, by bank bez Twojej zgody mógł Ci ten przelew cofnąć...
ze skrillem może być już inaczej, znam sytuację, gdy buk mający podejrzenie o multikonto zaanonsował do skrilla możliwość oszustwa i kolega został poproszony o wyjaśnienia z jednoczesnym zamrożeniem konta skrill...
a czy zwrócisz kasę to już chyba zależy od zasad jakimi się na co dzień kierujesz :]
pozdro!
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dzięki Ahmedinho, ze zwrotem to napewno jak bym wypłacał na kartę, to mogli by to cofnąć. Co do mnie to jestem uczciwy, ale sam bwin nie jest uczciwy. Także mi kilka razy wg. mnie bezpodstawnie anulowali kupon. Postawiony na żywo, a później stwierdzili że był zły kurs. I anulowali kupon. A powiedzcie mi, jeśli wypłata na konto była przez &quot;worldpay&quot; to czy jak w innym buku wygram. I będzie ten sam pośrednik wypłat. To czy worldpay może sobie zabrać wypłatę z innego buka?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Podbijam pytanie, jeśli ktoś wie to proszę o odpowiedź. Bwin jako pośrednika płatności używa &quot;worldpay&quot;. To teraz ja jestem winny kasę bwin-owi czy worldpay? Z bwin-em chce się dogadać, żeby zrobili mi ujemne konto a ja to później zasilę. A mój bank jak na razie nie skontaktował się ze mną w sprawie tego podwójnego przelewu. I ewentualnego cofnięcia. Natomiast dzisiaj zleciłem wypłatę na konto bankowe ze sportingbet. Sportingbet także korzysta z &quot;worldpay&quot;. Czy może być tak, że &quot;worldpay&quot; zabierze sobie przelew do mnie ze sportingbet? Może trafiłem na jakąś listę dłużników?
 
H 92

hagi

Użytkownik
Pytanie odnosnie bwin/gb/pb
Cos mi sie zdawalo, ze jak wyplacasz jakas wieksza sume na moneybookers to nie biora 3% - prawda?
Jesli tak to od jakiej sumy?
Dzieki
 
S 6

szcz3pan

Użytkownik
Mam konto zweryfikowane i wypłacałem zawsze na konto bankowe i było ok ale ostatnio wpłaciłem przez skrill żeby wypłacić na niego. Postawiłem kilka zakładów i wczoraj zleciłem wypłatę i mam ciągle status oczekuję na weryfikację. Napisałem do nich i czekam na odpowiedź. Może ktoś wie ile trzeba czekać i czy trzeba coś wysłać dla nich ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mam konto zweryfikowane i wypłacałem zawsze na konto bankowe i było ok ale ostatnio wpłaciłem przez skrill żeby wypłacić na niego. Postawiłem kilka zakładów i wczoraj zleciłem wypłatę i mam ciągle status oczekuję na weryfikację. Napisałem do nich i czekam na odpowiedź. Może ktoś wie ile trzeba czekać i czy trzeba coś wysłać dla nich ?
Już dawno było pisane że Bwin generalnie olewa Polaków i ma problem z odpowiedziami ja czekam od 4 dni na odpowiedź.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
ja zleciłem wypłatę 3/3 a przyszła dziś koło południa. Ten status wyświetla się u nich do czasu rzeczywistego wysłania kasy na skrill czyli jakieś 2-3 dni
 
A 861

amigo007

Użytkownik
20 stycznia pisałem że dostałem z bwin informację, że będą cofać moją drugą błedną wypłatę. Do chwili obecnej nic na moim koncie bankowym nie zostało odjęte. Czy ta procedura tak długo trwa, czy bwin ze względu na niewielką kwotę dał sobie spokój?
 
C 37

chmg

Użytkownik
Siemanko! Miałem chęc zarejestrować się na bwin, ale nie ma mozliwości wyboru kraju Polski, jak to załatwiliście?
 
Do góry Bottom