>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Sam widzisz jaka jest zależność????
Pytasz się o anulowanie wypłaty-odpowiedź w godzinę.
Pytasz się czemu tak długo czekasz na kasę-brak odzewu ????
 
J 10

jerky

Użytkownik
Potwierdzenie trwa do 3 dni roboczych. Aby sprawdzić stan zlecenia wypłaty, prosimy zalogować się na swoje konto i zapoznać z informacjami.
Jak trzeba będzie za każdym razem teraz czekać 3 dni to totalna porażka. Gram LIVE surebety i bardzo trudno będzie mi się rozstać z tym bukmacherem - dopóki nie dostanę limitów ???? Jednak jak się okaże, że na każdą wypłatę na MB będzie trzeba czekać 3 dni robocze, to na pewno nie będę wpłacał tam więcej niż 15% Bankrollu.
 
J 10

jerky

Użytkownik
Nareszcie kasa doszła ???? 42h czekania :p
master.mk1988 popisz do supportu dlaczego tak długo itp. itd., może i u Ciebie pomoże.
________
Na pewno będą płakać strasznie po surebetowcach z Polski.
Na dodatek ma takiego pecha, że 70% zakładów wygrywam na Bwin&#39;ie więc pewnie 1-2tygodnie i się pożegnam z tym bukiem :/
_____________
Dziś zrobiłem kolejna wypłatę i chyba rekord zatwierdzenia w 1 minutę ???? od zlecenia wypłaty
Mam nadzieję, że kasa na Moneybookers pojawi również bardzo szybko.
 
T 0

typerlbn

Użytkownik
ale parodia.. jak wplacilem z konta bankowego to musze poswiecic teraz 10zl na wyplate srodkow ??? nie da sie nic z tym wykombinowac ?? szmaciany ten bwin strasznie no ale w pokera jest z kogo czesac kase
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
Jeżeli chce zlecić wypłatę środków za pomocą Przelewu bankowego to moje pytanie brzmi z którymi bankami Bwin współpracuje (interesuje mnie czy mBank oraz Alior Sync) ?
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Witam Was, kiedyś, chyba 2 lata temu grałem w BWIN. Wtedy pieniądze można było wpłacać z każdego konta, nie musiały być te same dane itd teraz pisze że musi być to samo nazwisko, ale imię też musi być to samo czy wystarczy nazwisko? ( chodzi o zwykły przelew bankowy ) .Jeszcze jedno mam pytanie czy trzeba podawać jakiś tytuł przelewu ? Bo kiedyś trzeba było a teraz nie widzę takiej informacji ? Z góry dziękuję.
 
R 0

rafal2013

Użytkownik
Witam panowie, mam takie pytanie :
Trafiło mi się w kasynie 17 tysięcy z groszami. Od razu zleciłem wypłate na moneybookers ( bardzo długo tam gram, zrobiłem juz z klikanascie wypłat i wpłat ale nigdy na taką sumę)
Czy mogę sie spodziewać jakiś problemów z wypłatą? Wypłacał ktoś z Was od nich podobne sumy?
Pozdrawiam
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Pewnie poczekasz dłużej niż zwykle, aczkolwiek jak jestes czysty to dostaniesz kase co do grosza, mogą zapytac o jakis skan jakiegos rachunku, potwierdzenie np miejsca zamieszkania.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Miesiac se poczekasz ale ze maja ranking B- to raczej kase dostaniesz. Dowod, zdjecie twarzy z dowodem, rachunek bankowy, wyciag z konta bankowe. To podstawowe. Moze jeszcze telefon w celu weryfikacji glosu.
 
R 0

rafal2013

Użytkownik
wypłata stoi w miejscu...nawet nie mam tam żadych uwag i konatarza, wczesniej było oczekuje na weryfikacje a teraz jest puste miejsce...dziwnie zawsze szybko mi wypłacali kase a teraz nagle tak długo...to wszystko prawda co piszą na forum klienci o tym jak się u nich wypłaca taką sume...
 
S 0

szoxon

Użytkownik
Mam pytanie. Chcę dokonać depozytu i wchodze w zakładke &quot;wpłaty&quot; ale są tam dostępne tylko dwa banki WBK i PEKAO. To jeśli posiadam konto w Polbanku to nie mogę dokonać wpłaty ?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Zablokowali mi konto jednak jak to bywa kase bez problemu oddali. Tzn wlasnie jeszcze nie oddali ale wyplacili przelewem bankowym w poniedzialek. Mam informacje ze przelew zrealizowano i czas oczekiwania 2-4 dni. Minelo 5 dni i pieniedzy na koncie nie mam a kobieta na infolinii mowi ze od nich kasa wyszla wlasnie w poniedzialek. Po czyjej stronie stoi problem teraz ? Banku czy bwina ? Wy tez ta dlugo czekacie na kase wyplacajac przelewem bankowym ? Jest to pierwsza wyplata tym sposobem bo inne byly przez mb i nie mam doswiadczenia z tym.
Drugie pytanie jak wyglada sprawa z bankiem gdy dostaja przelew na kwote pieciocyfrowa u studenta bezrobotnego ? Sa jakies dodatkowe weryfikacje z ich strony czy olewaja to ?
 
Do góry Bottom