>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Sam widzisz jaka jest zależność????
Pytasz się o anulowanie wypłaty-odpowiedź w godzinę.
Pytasz się czemu tak długo czekasz na kasę-brak odzewu ????
 
J 10

jerky

Użytkownik
Potwierdzenie trwa do 3 dni roboczych. Aby sprawdzić stan zlecenia wypłaty, prosimy zalogować się na swoje konto i zapoznać z informacjami.
Jak trzeba będzie za każdym razem teraz czekać 3 dni to totalna porażka. Gram LIVE surebety i bardzo trudno będzie mi się rozstać z tym bukmacherem - dopóki nie dostanę limitów ???? Jednak jak się okaże, że na każdą wypłatę na MB będzie trzeba czekać 3 dni robocze, to na pewno nie będę wpłacał tam więcej niż 15% Bankrollu.
 
J 10

jerky

Użytkownik
Nareszcie kasa doszła ???? 42h czekania :p
master.mk1988 popisz do supportu dlaczego tak długo itp. itd., może i u Ciebie pomoże.
________
Na pewno będą płakać strasznie po surebetowcach z Polski.
Na dodatek ma takiego pecha, że 70% zakładów wygrywam na Bwin&#39;ie więc pewnie 1-2tygodnie i się pożegnam z tym bukiem :/
_____________
Dziś zrobiłem kolejna wypłatę i chyba rekord zatwierdzenia w 1 minutę ???? od zlecenia wypłaty
Mam nadzieję, że kasa na Moneybookers pojawi również bardzo szybko.
 
T 0

typerlbn

Użytkownik
ale parodia.. jak wplacilem z konta bankowego to musze poswiecic teraz 10zl na wyplate srodkow ??? nie da sie nic z tym wykombinowac ?? szmaciany ten bwin strasznie no ale w pokera jest z kogo czesac kase
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
Jeżeli chce zlecić wypłatę środków za pomocą Przelewu bankowego to moje pytanie brzmi z którymi bankami Bwin współpracuje (interesuje mnie czy mBank oraz Alior Sync) ?
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Witam Was, kiedyś, chyba 2 lata temu grałem w BWIN. Wtedy pieniądze można było wpłacać z każdego konta, nie musiały być te same dane itd teraz pisze że musi być to samo nazwisko, ale imię też musi być to samo czy wystarczy nazwisko? ( chodzi o zwykły przelew bankowy ) .Jeszcze jedno mam pytanie czy trzeba podawać jakiś tytuł przelewu ? Bo kiedyś trzeba było a teraz nie widzę takiej informacji ? Z góry dziękuję.
 
R 0

rafal2013

Użytkownik
Witam panowie, mam takie pytanie :
Trafiło mi się w kasynie 17 tysięcy z groszami. Od razu zleciłem wypłate na moneybookers ( bardzo długo tam gram, zrobiłem juz z klikanascie wypłat i wpłat ale nigdy na taką sumę)
Czy mogę sie spodziewać jakiś problemów z wypłatą? Wypłacał ktoś z Was od nich podobne sumy?
Pozdrawiam
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Pewnie poczekasz dłużej niż zwykle, aczkolwiek jak jestes czysty to dostaniesz kase co do grosza, mogą zapytac o jakis skan jakiegos rachunku, potwierdzenie np miejsca zamieszkania.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Miesiac se poczekasz ale ze maja ranking B- to raczej kase dostaniesz. Dowod, zdjecie twarzy z dowodem, rachunek bankowy, wyciag z konta bankowe. To podstawowe. Moze jeszcze telefon w celu weryfikacji glosu.
 
R 0

rafal2013

Użytkownik
wypłata stoi w miejscu...nawet nie mam tam żadych uwag i konatarza, wczesniej było oczekuje na weryfikacje a teraz jest puste miejsce...dziwnie zawsze szybko mi wypłacali kase a teraz nagle tak długo...to wszystko prawda co piszą na forum klienci o tym jak się u nich wypłaca taką sume...
 
S 0

szoxon

Użytkownik
Mam pytanie. Chcę dokonać depozytu i wchodze w zakładke &quot;wpłaty&quot; ale są tam dostępne tylko dwa banki WBK i PEKAO. To jeśli posiadam konto w Polbanku to nie mogę dokonać wpłaty ?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Zablokowali mi konto jednak jak to bywa kase bez problemu oddali. Tzn wlasnie jeszcze nie oddali ale wyplacili przelewem bankowym w poniedzialek. Mam informacje ze przelew zrealizowano i czas oczekiwania 2-4 dni. Minelo 5 dni i pieniedzy na koncie nie mam a kobieta na infolinii mowi ze od nich kasa wyszla wlasnie w poniedzialek. Po czyjej stronie stoi problem teraz ? Banku czy bwina ? Wy tez ta dlugo czekacie na kase wyplacajac przelewem bankowym ? Jest to pierwsza wyplata tym sposobem bo inne byly przez mb i nie mam doswiadczenia z tym.
Drugie pytanie jak wyglada sprawa z bankiem gdy dostaja przelew na kwote pieciocyfrowa u studenta bezrobotnego ? Sa jakies dodatkowe weryfikacje z ich strony czy olewaja to ?
 
Do góry Bottom