>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nikt się do Ciebie nie odezwie, nic się nie bój
Mam wujasa w banku (niestety innym) to mowi ze przelewy powyzej 15000 euro sa dopiero monitorowane i zglaszane jednak kobieta z bwina mowi ze kasa zostala wyslana w poniedzialek a do dzis jej nie ma..
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Raz wypłacałem z bwin przelewem to całkiem szybko mi kasa doszła(bodajże 3 dni).
Ja bym się zaczął martwić dopiero jak w poniedziałek hajsu nie będzie.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Mam wujasa w banku (niestety innym) to mowi ze przelewy powyzej 15000 euro sa dopiero monitorowane i zglaszane jednak kobieta z bwina mowi ze kasa zostala wyslana w poniedzialek a do dzis jej nie ma..
Bo Cię robią w uja,że już wysłali.Już trochę przelewów dostałem w swoim życiu i jeszcze NIGDY nie dostałem pieniędzy później niż na drugi dzień roboczy,o ile faktycznie przelew poszedł.
No ale Polaczków teraz swobodnie dymają a że naród głupi to akceptuje to wszystko.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Nikogo nie dymają, dzwoniłem w tej sprawie i dowiedziałem się, że teraz zmienili politykę i bodajże wypłatę potwierdzają dopiero w ciągu 72 godzin i kasa idzie tak do 5 dni roboczych na konto bankowe, także spokojnie. Wypłacałem ostatnio na MB i dzwoniłem dlaczego to tak długo trwa skoro wcześniej wypłaty mi akceptowali w ciągu max kilku minut a kasa była po 3-5 godzinach. Teraz trzeba odczekać ;) luz Panowie, napijcie się piwka ????
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Kasa dojdzie, spokojnie, poczekaj jeszcze trochę jak nie będzie w ciągu nast tygodnia to będziemy się martwić ;)
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Zablokowali mi konto jednak jak to bywa kase bez problemu oddali. Tzn wlasnie jeszcze nie oddali ale wyplacili przelewem bankowym w poniedzialek. Mam informacje ze przelew zrealizowano i czas oczekiwania 2-4 dni. Minelo 5 dni i pieniedzy na koncie nie mam a kobieta na infolinii mowi ze od nich kasa wyszla wlasnie w poniedzialek. Po czyjej stronie stoi problem teraz ? Banku czy bwina ? Wy tez ta dlugo czekacie na kase wyplacajac przelewem bankowym ? Jest to pierwsza wyplata tym sposobem bo inne byly przez mb i nie mam doswiadczenia z tym.
Drugie pytanie jak wyglada sprawa z bankiem gdy dostaja przelew na kwote pieciocyfrowa u studenta bezrobotnego ? Sa jakies dodatkowe weryfikacje z ich strony czy olewaja to ?
Przelewy z bwina szybko dochodzą ale jak kwota 5 cyfrowa to skarbówka może się tym zainteresować, są jakieś kwoty jednorazowego przelewu które są zgłaszane do skarbówki.
Istnieje jeszcze taka opcja że bwin w konia cię robi i jeszcze wypłaty nie zrealizowali, jak wypłata zostaje już zrealizowana to maila się dostaje.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Bwin zapewnia mnie ze pieniadze wyplacili(wyszly) od nich 2 tyg temu a ja nie otrzymalem ich do dzisiaj na konto bankowe. Sam mam teraz dochodzic tego czy to ich obowiazek ?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Oczywiście dochodź tego co się stało... btw napisz im że przekażesz sprawę do ecorgi albo tam gdzie trzymają ich za jajka bo to już jakiś szczyt. 2 tygodnie, zdecydowanie za długo.
 
M 0

macko1234

Użytkownik
Witam, dziś próbuję wypłacić pieniądze z bwina (wypłacałem już 3 razy) na konto bankowe czyli tak jak zawsze wpisuję wszystkie dane(poprawnie) i jak klikam potwierdź to okienko się tak jakby odświeża i wyskakuje komunikat WARNING: Please confirm your details are correct. Incorrect details will cause a delay, charges and/or loss of funds.
Miał już ktoś ten problem. 3 razy robiłem już wypłatę więc nie wiem co teraz się dzieje.
Metoda Fast Bank Transfer czyli przelew na konto bankowe.
 
T 4

tomasz-76754

Użytkownik
A ja mam tym razem takie pytanie. Mam konto w banku millenium i stąd też moje pytanie, jaką kartę muszę mieć żeby pieniądze z bwina na konto w millenium trafiały mi automatycznie?? Bo kolega ma w Alior Banku i ma taką kartę chyba pay pass (choć nie jestem pewien do końca) i przez ta kartę to wpłata i wypłata kasy to jest dosłownie moment, nie trzeba czekać 3,2 dni czy 8 godzin. Czy w banku millenium też można robić takie szybkie przelewy za pomocą jakiejś tam karty?? Może ktoś korzysta z takiej opcji?? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
detros 3

detros

Użytkownik
Witam. Ostatnio Bwin wysłał mi na maila oferte bonusową = 100% do 100 EUR. Wpłaciłem więc 100 EUR i podwoili mi kwotę. Następnie postawiłem całą kwotę po wymaganym kursie 1.7 (nie dało postawić się przy mniejszym kursie). Weszło. Później to co wygrałem znowu postawiłem po wyższym niż wymaganym kursie. Weszło. Myślałem, że standardowo trzeba obrócić taki bonus ze 3 czy 5 razy, a tu gdy chciałem postawić następny kupon i zrobić 3 obrót, to nagle mogę stawiać kasę po niższym kursie, a gdy wszedłem w dział wypłat, to pokazuje mi, że mogę wypłacić całą kasę.

No i tak teraz to rozkminiam, czy to nie jest jakiś myk? Gdy dam wypłać to nie zabiorą mi kasy, bo obróciłem tylko dwa razy całą kwotą?
W dziale podsumowanie, mój status wygląda tak:
&lt;table class=&quot;bw-min-cus-style1&quot; name=&quot;homebalance_yourbalance_table&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;95%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;Twoje saldo
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;responsible_row_left&quot;&gt; &lt;form id=&quot;home_balance&quot; name=&quot;form1&quot; action=&quot;/home_balance.do&quot; method=&quot;get&quot;&gt; &lt;/form&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td align=&quot;right&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt;&lt;td colspan=&quot;3&quot; style=&quot;height:5px;&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;table class=&quot;bw-min-cus-style2&quot; name=&quot;homebalance_yourbalance_subtable&quot; align=&quot;left&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;95%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td&gt;Dostępne &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;responsible_row_left&quot;&gt;€xxx,xxx EUR&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;W grze &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;responsible_row_left&quot;&gt;€0,00 EUR&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;Zastrzeżone&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;responsible_row_left&quot;&gt;€0,00 EUR&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;Suma &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;responsible_row_left&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;€xxx,xx EUR&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt;&lt;td&gt; &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt; &lt;tr&gt;&lt;td colspan=&quot;2&quot;&gt; Dokonaj wpłaty
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; Promocje
Dostępne promocje: 9
&lt;table name=&quot;homebalance_promotionstable&quot; align=&quot;left&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;95%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Bonusy
&lt;table name=&quot;homebalance_bonusestable&quot; align=&quot;left&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;95%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt; Brak nowych bonusów
Brak aktywnych bonusów &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Punkty Promotional Points
Liczba punktów Market: 1
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bartek1878 3

bartek1878

Użytkownik
Czy 3% z kwoty wypłaty pobierane przez bwin to już standard dla każdej kwoty i nie zależy od tego ile czasu kasa na koncie była i ile razy była obrócona?
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Czy 3% z kwoty wypłaty pobierane przez bwin to już standard dla każdej kwoty i nie zależy od tego ile czasu kasa na koncie była i ile razy była obrócona?
Wychodzi na to że tak,ja miałem wielokrotnie obrócony depozyt i lekko się zdziwiłem jak zobaczyłem te 3%,tym bardziej że chyba nie ma kwoty maksymalnej. No ale może ktoś to jeszcze potwierdzi.
Inna sprawa że moja wypłata zlecana w poniedziałek wciąż jest w trakcie realizacji,a tydzień wcześniej cały proces zmieścił się w 24h.
Osobiście nigdy nie miałem problemów z tym bukiem ( no może poza krótkim okresem ok rok temu, gdzie wszystkim wypłaty długo trwały), no ale teraz ewidentnie będę musiał zmienić zdanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom