>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

E 0

erdezet1908

Użytkownik
witam serdecznie, jestem świeżym użytkownikiem i mam do was pyt:
czy jest szansa na przelanie pieniedzy na MB na moje konto, jesli przelewam pieniazki z konta Bwin z konta mojego ojca?
 
A 6

abusek

Użytkownik
Jeśli chodzi o wpłatę to z konta ojca na Twoje konto MB możesz przelać i potem z MB na bwin. Co do wypłaty na konto z bwin raczej to musi być Twoje konto. Teraz konta w banku są darmowe (bez żadnych dodatków z mały oprocentowanie - polecam mbank) więc może pora założyć swoje konto i Ojcu dać spokój.

P.S. Aby dokonać wypłaty trzeba również wysłać skan dowodu i tutaj niestety jestem pewny, że musi być to Twój dowód nie ojca ???? chyba, że podczas rejestracji podałeś dane osobowe ojca a nie swoje.
 
E 0

erdezet1908

Użytkownik
chodzi o to, ze zalozylem 2 konta, ojca i swoje i gram sobie na dwoch rownoczesnie, i chce przelac wygrana z ojca konta na swoje, poczekamy pozyjemy ???? moze szczesie dopisze ????
 
travism 190

travism

Forum VIP
Kaska na MB dziś doszła także nie jest z Nimi tak zle jak sie wydaje ????
Jezeli chodzi o Polskich klientów i wypłaty przelewem na konto których w tej chwili nie ma na bwinie, to pani z supportu napisała mi ze jest to awaria która bedzie niedługo naprawiona i prosi o cierpliwosc. Choć rzeczywiście moze to mieć związek z Naszą ustawą hazardową i pewnie troche zwodzą ze niedlugo sie pojawi z powrotem.
 
J 0

jankes1962

Użytkownik
Czyli wychodzi na to, że większość już dostała, a ja muszę sobie poczekać...
Ktoś orientuje się jak długo idzie kasa z moneybookers na rachunek bankowy?
 
5 0

54adams

Użytkownik
Mamy pytanie a dostał ktoś już potwierdzenie że wykonali przelew ktoś kto zlecał przelew na bwinie 14 nastego bo 13 dostał wczoraj 15 w zeszłą środę 12-11 terz ponoć dostał
wpisujcie się czy dostaliście i kiedy zlecona wypłata
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Mamy pytanie a dostał ktoś już potwierdzenie że wykonali przelew ktoś kto zlecał przelew na bwinie 14 nastego bo 13 dostał wczoraj 15 w zeszłą środę 12-11 terz ponoć dostał

wpisujcie się czy dostaliście i kiedy zlecona wypłata
ja też 14 i zadnego potwierdzenia...
 
P 0

petero12

Użytkownik
Brak przetworzenia
ja też 14 i zadnego potwierdzenia...
Ja też zleciłem wypłatę w kwocie 400 zł 14/07/2011 r. i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem potwierdzenia przetworzenia wypłaty a z konta zniknęło 400 zł i nie wiadomo co się z tym dzieje. Dzwoniłem do support i babka powiedziała, że mają problemy techniczne, które nie wiadomo kiedy zostaną rozwiązane. Powiedzcie jak to jest możliwe, że wiara, która wypłaciła kasę 15/07 ma już ją na koncie? (takie posty widziałem na forum).
 
5 0

54adams

Użytkownik
wykonali przelewy pierwsze i ostatnie środkowe jeszcze nie został tylko 14 nasty z tego co mniemam (officjalne słowa supportu)
 
K 0

klima027

Użytkownik
Niej jest prawdą, że Ci którzy zlecili wypłatę 15 lipca dostali potwierdzenie o jej realizacji (przynajmniej nie wszyscy). Ja zleciłem wypłatę właśnie 15 lipca i nadal cisza ???? Piszcie na bieżąco jeżeli będziecie coś wiedzieli. Pozdro.
 
J 0

jankes1962

Użytkownik
Ja mam dość dziwnie.
Miałem łącznie na 1830zł.
Poprosiłem o anulację ze względu na wydłuzający się czas.
250zł zostało przelane na konto, reszta przekazana dodana na BWIN.
Natychmiast zleciłem wypłatę 1580 na moneybookers (do tej pory cisza), a 250zł trafiło dziś na konto.
 
K 0

klima027

Użytkownik
Mam pytanie czy ktoś z Was wypłacał w ostatnich dniach przez MB, i czy były problemy podobne jak z przelewem na konto bankowe? Bo może warto wystąpić o anulowanie wypłaty na konto i spróbować przez MB. Strasznie mnie już wk..... to czekanie. Czy są osoby, które wypłacały na konto bankowe około 15 lipca i mają już pieniądze na kontach?
Z góry dzięki za info. Pozdrawiam
 
P 0

petero12

Użytkownik
Mam pytanie czy ktoś z Was wypłacał w ostatnich dniach przez MB, i czy były problemy podobne jak z przelewem na konto bankowe? Bo może warto wystąpić o anulowanie wypłaty na konto i spróbować przez MB. Strasznie mnie już wk..... to czekanie. Czy są osoby, które wypłacały na konto bankowe około 15 lipca i mają już pieniądze na kontach?
Z góry dzięki za info. Pozdrawiam
Nie można wystąpić o anulowanie wypłaty bo sam chciałem tak zrobić. Wypłata z 14/07 jak mi powiedziano czeka na ostatnia fazę, czyli przetworzenie. Niestety trzeba czekać :?
 
K 5

ksa

Użytkownik
Walcz o jakas rekompensate od bwina moze dadza ci jakis bonus za to czekanie, ja mialem kiedys sytuacje na betssonie ze wpłacić nie mogłem (mieli problemy techniczne)to dali mi 20darmowych spinow ;)
 
M 0

magik147

Użytkownik
wykonali przelewy pierwsze i ostatnie środkowe jeszcze nie został tylko 14 nasty z tego co mniemam (officjalne słowa supportu)
też czekam od 14 lipca i proszą czekać ciągle i proszę czekać i ***** z tego wynika ????
 
W 191

womirad

Użytkownik
Od wczorajszego wieczora zasypywałem Bwin meilami, nazbierało się koło 4-5 wiadomości. Poczatkowo prosząc o przyspieszenie wypłaty, przez wyrazy niezadowolenia zaistniałą sytuacją, napisałem że konkurencja Bwinu w ciagu kilku godzin zleca wypłaty. W ostatniej wiadomości nadmieniłem, że w chwili obecnej przeglądam różne fora i nie tylko mnie Bwin zalega z wypłatą więc jestem zdecydowany zamknąć konto.
Ku mojemu zdziwieniu rano dosraję wiadomość sms w moneybookers, że kasa czeka na moim koncie. Patrze w skrzynke emailowa i okazuje, zero wiadomosci od bwin, tylko wiadomośc ze kasa jest zaksiegowana na moim koncie MB.

Zastanawiam się, czy bwin uporał się z problamami, czy jednak moje grozby podziałały.
 
Do góry Bottom