>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

marjol 102

marjol

Użytkownik
Dziś o 15 56 dostałem maila:
Transakcja wypłaty została zakończona. Nasz finansowy usługodawca otrzymał dyspozycję przelania kwoty XXX,XX PLN na Twoje konto. Powyższa kwota zostanie przelana w ciągu kilku dni na Twoje konto.

mój pojedynek z bwinem zapoczątkowany 14/07 powoli dobiega końca...
 
P 0

petero12

Użytkownik
Dziś o 15 56 dostałem maila:
Transakcja wypłaty została zakończona. Nasz finansowy usługodawca otrzymał dyspozycję przelania kwoty XXX,XX PLN na Twoje konto. Powyższa kwota zostanie przelana w ciągu kilku dni na Twoje konto.

mój pojedynek z bwinem zapoczątkowany 14/07 powoli dobiega końca...
Uff mam to samo heh. Dostałem e-maila o 15:58, że wypłata została przetworzona. Teraz zastanawiam się czy dalej korzystać z usług BWIN ? Czy to się nie powtórzy za miesiąc...
 
M 0

magik147

Użytkownik
Dziś o 15 56 dostałem maila:
Transakcja wypłaty została zakończona. Nasz finansowy usługodawca otrzymał dyspozycję przelania kwoty XXX,XX PLN na Twoje konto. Powyższa kwota zostanie przelana w ciągu kilku dni na Twoje konto.

mój pojedynek z bwinem zapoczątkowany 14/07 powoli dobiega końca...
tak samo moje z dnia 14/07 dziś juz też został zakończony zobaczymy teraz po jakim czasie pojawi się na koncie ????
 
E 0

erdezet1908

Użytkownik
u mnie podobnie pieniazki zostaly przelane na MB, i teraz tylko na konto, wydaje mnie sie ze wszystko zaczyna wracac powoli do stanu pierwotnego, pozdrawiam
 
M 8

matryks20

Użytkownik
Mam pytanie zlecilem wyplate MB w sobote i w niedziele, wyplate dzisiaj dostalem z niedzieli, a co z ta z soboty ? realizuja 2 wyplaty w 1 dzien ? czy jutro dostane ta z soboty ?
 
K 381

kinder-jajko

Użytkownik
Czy wypłacał ktoś z Was ostatnio z BWIN na konto MB?
Jeśli tak to serdeczna prośba o info ile czasu to trwało?
Jak czytam powyższe posty to włos na głowie się jeży!
Nie wiem czym to jest spowodowana taka opieszałość co do wypłat z ich strony.
 
M 0

mayoaj

Użytkownik
jeśli dostałem e-mail że mój dowód został zaakceptowany czy coś w ten deseń to znaczy że już mogę spokojnie wypłacać ?
 
swoorek 85

swoorek

Użytkownik
witam, mam pytanie ile trwa wypłata z bwin na konto bankowe? a także, czy przy wysyłaniu skanu dowodu robie przód czy tył?
Obydwie strony ,przelew idzie max 5 dni roboczych + realizacja wypłaty przez bwim . Ogółem nie dłużej niż 2-3 dni .

jeśli dostałem e-mail że mój dowód został zaakceptowany czy coś w ten deseń to znaczy że już mogę spokojnie wypłacać ?
Taa .. :cool:
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Ktoś mi powie o co chodzi z tym online banking? Np. Kredyt Bank by moneybookers, mbank by moneybookers itd jak to dokładnie działa? Myślałem że to szybki przelew internetowy przez bankbrowser, ale tutaj każde mi się logować do MB i nie wiem dokładnie co robić.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bwin z tego co pamiętam nie ma opcji przelewy24. Zamiast tego ma online banking. Jest to możliwość bardzo szybkiego przelania depozytu na konto gracza. Niezbędne jest moneybookers, które działa na zasadzie pośrednika. Wpłacamy przez przelew24 z np. mbanku na moneybookers (przelew jest natychmiastowy), a następnie przez MB na bwin (przelew natychmiastowy).
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
Witam,
Mam takie pytanie, czy przy wypłacie na moneybookers bwin wymaga jakiejś dodatkowej weryfikacji, prócz standardowego skanu dowodu osobistego?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@zwirek
Nie. wg tego co Bwin mówi dla każdego gracza, do weryfikacji, tylko przy pierwszej wypłacie potrzebne są dwie strony dowodu osobistego.
 
Do góry Bottom