>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

E 0

erdezet1908

Użytkownik
witam serdecznie, jestem świeżym użytkownikiem i mam do was pyt:
czy jest szansa na przelanie pieniedzy na MB na moje konto, jesli przelewam pieniazki z konta Bwin z konta mojego ojca?
 
A 6

abusek

Użytkownik
Jeśli chodzi o wpłatę to z konta ojca na Twoje konto MB możesz przelać i potem z MB na bwin. Co do wypłaty na konto z bwin raczej to musi być Twoje konto. Teraz konta w banku są darmowe (bez żadnych dodatków z mały oprocentowanie - polecam mbank) więc może pora założyć swoje konto i Ojcu dać spokój.

P.S. Aby dokonać wypłaty trzeba również wysłać skan dowodu i tutaj niestety jestem pewny, że musi być to Twój dowód nie ojca ???? chyba, że podczas rejestracji podałeś dane osobowe ojca a nie swoje.
 
E 0

erdezet1908

Użytkownik
chodzi o to, ze zalozylem 2 konta, ojca i swoje i gram sobie na dwoch rownoczesnie, i chce przelac wygrana z ojca konta na swoje, poczekamy pozyjemy ???? moze szczesie dopisze ????
 
travism 190

travism

Forum VIP
Kaska na MB dziś doszła także nie jest z Nimi tak zle jak sie wydaje ????
Jezeli chodzi o Polskich klientów i wypłaty przelewem na konto których w tej chwili nie ma na bwinie, to pani z supportu napisała mi ze jest to awaria która bedzie niedługo naprawiona i prosi o cierpliwosc. Choć rzeczywiście moze to mieć związek z Naszą ustawą hazardową i pewnie troche zwodzą ze niedlugo sie pojawi z powrotem.
 
J 0

jankes1962

Użytkownik
Czyli wychodzi na to, że większość już dostała, a ja muszę sobie poczekać...
Ktoś orientuje się jak długo idzie kasa z moneybookers na rachunek bankowy?
 
5 0

54adams

Użytkownik
Mamy pytanie a dostał ktoś już potwierdzenie że wykonali przelew ktoś kto zlecał przelew na bwinie 14 nastego bo 13 dostał wczoraj 15 w zeszłą środę 12-11 terz ponoć dostał
wpisujcie się czy dostaliście i kiedy zlecona wypłata
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Mamy pytanie a dostał ktoś już potwierdzenie że wykonali przelew ktoś kto zlecał przelew na bwinie 14 nastego bo 13 dostał wczoraj 15 w zeszłą środę 12-11 terz ponoć dostał

wpisujcie się czy dostaliście i kiedy zlecona wypłata
ja też 14 i zadnego potwierdzenia...
 
P 0

petero12

Użytkownik
Brak przetworzenia
ja też 14 i zadnego potwierdzenia...
Ja też zleciłem wypłatę w kwocie 400 zł 14/07/2011 r. i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem potwierdzenia przetworzenia wypłaty a z konta zniknęło 400 zł i nie wiadomo co się z tym dzieje. Dzwoniłem do support i babka powiedziała, że mają problemy techniczne, które nie wiadomo kiedy zostaną rozwiązane. Powiedzcie jak to jest możliwe, że wiara, która wypłaciła kasę 15/07 ma już ją na koncie? (takie posty widziałem na forum).
 
5 0

54adams

Użytkownik
wykonali przelewy pierwsze i ostatnie środkowe jeszcze nie został tylko 14 nasty z tego co mniemam (officjalne słowa supportu)
 
K 0

klima027

Użytkownik
Niej jest prawdą, że Ci którzy zlecili wypłatę 15 lipca dostali potwierdzenie o jej realizacji (przynajmniej nie wszyscy). Ja zleciłem wypłatę właśnie 15 lipca i nadal cisza ???? Piszcie na bieżąco jeżeli będziecie coś wiedzieli. Pozdro.
 
J 0

jankes1962

Użytkownik
Ja mam dość dziwnie.
Miałem łącznie na 1830zł.
Poprosiłem o anulację ze względu na wydłuzający się czas.
250zł zostało przelane na konto, reszta przekazana dodana na BWIN.
Natychmiast zleciłem wypłatę 1580 na moneybookers (do tej pory cisza), a 250zł trafiło dziś na konto.
 
K 0

klima027

Użytkownik
Mam pytanie czy ktoś z Was wypłacał w ostatnich dniach przez MB, i czy były problemy podobne jak z przelewem na konto bankowe? Bo może warto wystąpić o anulowanie wypłaty na konto i spróbować przez MB. Strasznie mnie już wk..... to czekanie. Czy są osoby, które wypłacały na konto bankowe około 15 lipca i mają już pieniądze na kontach?
Z góry dzięki za info. Pozdrawiam
 
P 0

petero12

Użytkownik
Mam pytanie czy ktoś z Was wypłacał w ostatnich dniach przez MB, i czy były problemy podobne jak z przelewem na konto bankowe? Bo może warto wystąpić o anulowanie wypłaty na konto i spróbować przez MB. Strasznie mnie już wk..... to czekanie. Czy są osoby, które wypłacały na konto bankowe około 15 lipca i mają już pieniądze na kontach?
Z góry dzięki za info. Pozdrawiam
Nie można wystąpić o anulowanie wypłaty bo sam chciałem tak zrobić. Wypłata z 14/07 jak mi powiedziano czeka na ostatnia fazę, czyli przetworzenie. Niestety trzeba czekać :?
 
K 5

ksa

Użytkownik
Walcz o jakas rekompensate od bwina moze dadza ci jakis bonus za to czekanie, ja mialem kiedys sytuacje na betssonie ze wpłacić nie mogłem (mieli problemy techniczne)to dali mi 20darmowych spinow ;)
 
M 0

magik147

Użytkownik
wykonali przelewy pierwsze i ostatnie środkowe jeszcze nie został tylko 14 nasty z tego co mniemam (officjalne słowa supportu)
też czekam od 14 lipca i proszą czekać ciągle i proszę czekać i ***** z tego wynika ????
 
W 191

womirad

Użytkownik
Od wczorajszego wieczora zasypywałem Bwin meilami, nazbierało się koło 4-5 wiadomości. Poczatkowo prosząc o przyspieszenie wypłaty, przez wyrazy niezadowolenia zaistniałą sytuacją, napisałem że konkurencja Bwinu w ciagu kilku godzin zleca wypłaty. W ostatniej wiadomości nadmieniłem, że w chwili obecnej przeglądam różne fora i nie tylko mnie Bwin zalega z wypłatą więc jestem zdecydowany zamknąć konto.
Ku mojemu zdziwieniu rano dosraję wiadomość sms w moneybookers, że kasa czeka na moim koncie. Patrze w skrzynke emailowa i okazuje, zero wiadomosci od bwin, tylko wiadomośc ze kasa jest zaksiegowana na moim koncie MB.

Zastanawiam się, czy bwin uporał się z problamami, czy jednak moje grozby podziałały.
 
Do góry Bottom