>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

marian78 20

marian78

Użytkownik
mi od czerwca nie przelali kasy
maja problem z przelewami na karty Visa
co za lameriada
Bwina już nie dotykam - kysz kysz
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Dzis wysłałem kase do biwina,poprzez Internet Banking.

Podałem numer konta biwin i numer referencyjny w tytule oraz nazwę banku ?? Popełniłem jaks błąd ?? Chyba nie ! Na przelew będe czekał do 7 dni. Także zobacze czy coś zmieniło się w BIWINIE ,rok temu przesyłałem do nich 50zł ale przelewem w banku,widac zapomniałem dodac w tytule mojego numer referencyjnnego.Zobaczymy jak teraz będzie,jesli popełnłem jakis błąd to piszcie. Dotej pory grałem w Bet 365 i Bah oraz Unibecie i Expekcie,w Biwinie miałem konto jednak po tej wpadce z transferem pieniędzy nie próbowałem wysłac ich drugi raz dla tego moje konto przez rok było zarejestrowane jednak nie było używane.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Dziś mija tydzień odkąd zleciłem wypłatę. Liczyłem, że kasa dotrze przed wyjazdem na wakacje. Na początek 2 dni weryfikacja dowodu tożsamości, potem kolejne dni i mail, że wypłata wróciła na konto bukmachera z powodu problemów technicznych...
Ponowne zlecenie wypłaty i kolejne 2 dni ciszy.

Wszystko pięknie do momentu zlecenia wypłaty. Bwin-nigdy więcej
 
K 5

ksa

Użytkownik
Że bwin taki walek z wyplata robi to sie troche zdziwilem , ja osobiscie nigdy nie mialem klopotow z tym bukiem wyplata na konto bankowe byla max 2dni od zlecenia wyplaty. Poprostu nie graj na tym buku , bwin schodzi powoli na psy , poza fajnym livem nie maja nic specjalnego w ofercie , niskie kursy to najwieksza bolączka i brak supportu live , stary polecam ci bet365 lub betssona
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
jakieś tam rozeznanie mam, konta u większości dużych buków także. Dali 20zł bonusu od depozytu więc się skusiłem. Udało sie wygrać większą kwotę i zaczeły się problemy...
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Też jakoś nie miałem problemów z BWIN, wiem tylko po sobie, że problemy z bukami zaczynają sie jak sami coś kombinujemy, jak nie to i oni nie będą robić problemów.. CO tzn większa wygrana, że tym tłumaczysz opóźnienie? 200000zł? bo tyle mogłoby być problemem dla nich aby naraz się pozbyć... Jeśli jesteś czysty kasa dojdzie, karty do bankomatu nie masz żeby na wakacjach wybrać?
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Nic nigdy nie kombinowałem, konto założone na mnie, jedno konto na domostwo. Dowód tożsamości zweryfikowany poprawnie. Nie jest to aż tak duża kwota, jednak jak na moje studenckie możliwości dosyć duża (trzycyfrówka więc raczej są wypłacalni). Na wakacje jade do Stanów i wolałbym nie bawić się w żadne przewalutowywania, tylko zabrać $$ ze sobą.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Nie będę wnikał w Twoje prywatne sprawy już, jednakże, pierwsza wypłata z bwin idzie nawet do 2tyg. Następne idą sprawnie.
 
A 72

antua

Użytkownik
Wczoraj wpłaciłem sobie na bwina 50zł udalo mi sie obrocic ta kwote do 200zł i chciałem dzisiaj wypłacić 120zł. Niestety w opcjach wypłat nie mam dostepnej opcji przelewu bankowego, jest tylko odnośnik z napisem&quot; &lt;TABLE class=disclaimer border=0 cellSpacing=0 borderColor=orange cellPadding=0 width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;TBODY&gt;&lt;TR&gt;&lt;TD&gt;&lt;SUP style=&quot;FONT-SIZE: 0.6em&quot;&gt;1&lt;/SUP&gt; limity na transkcje. Ustalamy z góry minimalne i maksymalne limity wypłat. &lt;/TD&gt;&lt;/TR&gt;&lt;!-- end limitRemark --&gt;&lt;!-- start feeRemark --&gt;&lt;TR&gt;&lt;TD&gt; &lt;/TD&gt;&lt;/TR&gt;&lt;/TBODY&gt;&lt;/TABLE&gt;
Niestety z moneybookers i z pozostałych podobnych form wyplat nie moge skorzystac poniewaz nigdy nie wpłacałem tymi metodami kasy na konto. Owszem wybierałem w poprzednim tygodniu 200zł, ale nigdzie w regulaminie nie znalazłem ze wypłat moge dokonywać co pewien okres czasu. Mam ustalony limit miesieczny ale na wpłaty a nie wypłaty. Czy ktoś miał podobny problem? Ostatnio czekałem na przelew z betclicka 13 dni (rowne 10 dni roboczych), a teraz problem z wyplata w bwinie
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Ja mam ten sam problem. w przypadku wpłaty maja mnóstwo mozliwosci a gdy przychodzi do wypłaty zostaje tylko mb, NETeller i Click&amp;Buy. I teraz zastanawiam sie czy mam mozliwosc wypłaty przez te opcje skoro wczesniej wpłacałem za pomoca przelewu bankowego i mtransferu. I ciekawi mnie jeszcze czy beda chcieli odemnie skan dowodu skoro pare lat temu wypałacałem pieniadze na konto bankowego (szczerze to nie pamietam czy im wtedy wysyłałem):razz:
Nie polecam tego buka pomimo ze oferte live maja dobra to z finansami dno i 5 metrów mułu. Do tego przy stanie konta 100PLN oferowali wiecej mozliwosci wypłaty a po przekroczeniu min. wypłaty 120 zostały tylko w/w opcje.
 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Panowie spokojnie. Nie bronie w zaden sposob bwin bo faktycznie gram u nich tylko chyba z przyzwyczjenia ale opcja wyplaty przelewem bankowym znikla dopier teraz po 17.07. Mysle ze warto skontaktowac sie z supportem. Jestem w takiej samej sytuacji i mysle ze z wyplata na MB nie bedzie zadnych wiekszych klopotow a przynajmniej mam taka nadzieje. Pozdrawiam
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
moim zdaniem po prostu Real jest na kupnie graczy
za kilkadziesiąt milionów i dlatego Bwin zamraża kasę
aby wydolić z płaceniem : &gt;
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Dostałem e-mail od supportu, ze maja jakies problemy techniczne z przelewami bankowymi i nie sa w stanie okreslic kiedy go rozwiaza:? no i rzecz jasna prosza o cierpliwosc i pozdrawiaja:p
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
powinni jeszcze zalączyć pozdrowienia od Murinho za ogólnonarodową zrzutkę - nie kryli by sie po prostu : &gt;
bardzo ciekawe jest to że chyba nikt inny nie ma ciągle jakiś problemów - prawdziwa fantastyka : &gt;
 
P 0

pankracyckm

Użytkownik
Witam
Na danych konta na BWin mam adres miejsca w którym obecnie mieszkam, natomiast w dowodzie osobistym adres rodzinny (jedno Lublin drugie Częstochowa).
Czy będzie problem z wypłacaniem kasy?
Pozdrawiam
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Najlepiej napisz do supportu ale wydaje mi sie ze adres nie ma wpływu, zgadzaja sie imie, nazwisko, data urodzenia płec itp. wiec nie powinno byc problemu. No ale jak mówie najlepiej zapytac ????
 
A 6

abusek

Użytkownik
U mnie adres zamieszkania różni się od adresu zameldowania. Support nie robił z tym żadnego problemu :) Skan dowodzika przeszedł ;]
 
M 0

magik147

Użytkownik
też czekam
Dostałem e-mail od supportu, ze maja jakies problemy techniczne z przelewami bankowymi i nie sa w stanie okreslic kiedy go rozwiaza:? no i rzecz jasna prosza o cierpliwosc i pozdrawiaja:p
Ja już czekam 9 dni i dostaje takie same emaile jak ty.Jak kiedyś mi te pieniądze przeleją to zmnieniam buka ???? bwin????
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Oczywista rzecz 300 zł droga nie chodzi. Jak ktoś moze to poleci mi jakiegos buka gdzie mozna szybko wpłcac i wypłacac z jakims mozliwym &quot;live&quot;. Tylko wolałbym na konto bankowe nie na mb czy inne opcje:/ no i pewny w miare...
 
Do góry Bottom