>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

bludek 367

bludek

Użytkownik
edytuj wiadomość i usuń , bo masz biały kolor czcionki i widać tylko po zaznaczeniu.



treść maila:
Dziękujemy za e-mail.

Ponownie informujemy, że nadal czekamy na odpowiedź w sprawie Pana wypłaty z dnia 28.03.2011.

Pragniemy zaznaczyć, iż z przyczyn niezależnych od nas, doświadczamy chwilowych opóźnień związanych z realizacją wypłat.

Zapewniamy ponownie, że jak tylko uzyskamy więcej informacji w tej kwestii, niezwłocznie się z Panem skontaktujemy.

Przykro nam z powodu wszelkich niedogodności z tym związanych i dziękujemy za Pana cierpliwość.


Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.

Z poważaniem,

Support Team z bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 33

mariobross111

Użytkownik
ciekawe... przed chwilą gość skarżył się że nie dostał wypłaty na Netellera teraz następny że nie dostał na Moneybookers. Napiszcie im maila albo zadzwońcie do nich i niech wam powiedzą co się dzieje czy mają jakieś problemy... raczej problemy natury finansowej chyba nie dopadły buka który ma ponad 20 milion użytkowników, ale kto wie.
Umiesz czytać ze zrozumieniem ?Pytałem ,czy dostał ktokolwiek wypłatę w poniedziałek.Niepotrzebne są twoje sugestie ,,gościu&quot;.
 
A 6

akh

Użytkownik
Umiesz czytać ze zrozumieniem ?Pytałem ,czy dostał ktokolwiek wypłatę w poniedziałek.Niepotrzebne są twoje sugestie ,,gościu&quot;.
Ja dostałem dzisiaj o 10 na moneybookers, zleciłem wczoraj o 20. Żadnych problemów.
Pozdrawiam
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
siema, mam pytanie: przy drugiej osobie grającej na bwin zarejestrowanej na ten sam adres(nr domu) przy pierwszej wpłacie pisac do nich o nie przyznawanie bonusa (pierwsza osoba bonus otrzymała)? bo gdy nic nie napisze i oni przyznają powitalny bonus to przy wypłacie będzie problem, tak?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie musisz pisać, gdyż druga osoba może skorzystać z bonusu na start.
Tak ale pierwsza osoba skorzystała z bobusa powitalnego i chyba cos z bonusu urodzinowego(byla taka opcja ze z okazji urodzin wpłata x2). i druga osoba moze skorzystac z bonusa na start? to o co bukom chodzi zeby nie robic wałków z bonusami?

a co do tego linka to du.a zbita bo wpłata już poszła a trzeba było się rejestrowac z linka podanego przez bwin.
 
V 0

valery

Użytkownik
Mam pytanie, chce zrobić koledze przelew na konto bwin przez mooneybokers. Oczywiście dane kolegi konta bwin różnią się od tych w moooneybookers i na koncie bankowym. Czy w takim wypadku przelew dojdzie?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jeśli z tego konta moneybookers nie wpłacałeś jeszcze do bwin, to nie będzie problemu. Tylko pamiętaj, że później jakbyś sam chciał z tego konta dla siebie wpłacić/wypłacić to może być problem. A nie lepiej założyć koledze konto moneybookers, przelać pieniądze ze swojego konta moneybookers na jego, wpłacić do buka, po wygranej wypłacić :) , przelać z powrotem na swoje konto moneybookers i zrobić wypłatę? Więcej zachodu i troszkę drożej, ale bezpieczniej. I oczywiście nie polecam takich kombinacji, robisz to na własne ryzyko :)
 
Do góry Bottom