>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Xenus konkretnie co chcesz wiedzieć?
Jeśli chodzi Ci o ustawę to nic się nie zmieniło. Wpłat dokonuje się nadal tak samo i wypłaca również tak samo (bezproblemowo).
 
eman 1

eman

Użytkownik
Witam, zleciłem wypłatę środków z mego konta na BWIN. Wysłałem również skan dowodu przód oraz tył, lecz oddzielnie - każde z osobna, nie w jednym pliku. (zrobiłem to dzisiaj) Ile muszę czekać na wypłatę środków ? Pozdrawiam
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Każdy z osobna bo tak trzeba, więc dobrze to zrobiłeś.
Jeśli wypłata na bank, no to do paru dni. Pierw weryfikacja, potem zlecenie dla ich &#39;usługodawcy&#39; i potem kasa będzie wysłana.
 
eman 1

eman

Użytkownik
Kolego wziąłem przez przelew bankowy, musiałem wpisywać IBAN i resztę tych rzeczy, m.in. nazwę banku itp.. bez polskich znaków, bo mi nie przyjmowało. Wiesz może ile trwa akceptacja skanu dowodu osobistego ? Z reguły odbierają to szybko czy też trzeba troszkę na to czekać ?
Pozdrawiam
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Weryfikacja maksymalny maks dwa dni. Na e-mail przyjdzie Ci potwierdzenie od supportu, coś w stylu &quot;sprawdziliśmy, że Ty to Ty&quot; i tak dalej. Wypłata parę dni jak już mówiłem - ale ogółem możesz być spokojny, dojdzie ;)
@Xenus
m.in. wpłata przez wszystkie opcje - 40,00 PLN
m.in. wypłata przez wszystkie opcje - 120,00 PLN
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Od pół roku nic do nich nie przelewam.Opieszałość w wypłatach osiągnęła u mnie wtedy granice cierpliwości.
Jakoś inne firmy potrafią wypłacać na MB w kilka godzin.Myślę,że mają burdel i nie radzą sobie z obsługą takiej rzeszy klientów.
Dlatego aby się nie stresować dałem sobie po prostu spokój.
Na prawdę Bwin nie jest pępkiem świata,aby za swoje uczciwie zarobione(wygrane) pieniądze się denerwować i tracić czas na pisanie do supportu.
BWIN raus!
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
no napisałem po 3 minutach od momentu zlecenia wypłaty... mam nadzieję, że obędzie się bez problemów... to była pierwsza wypłata z mojego konta bwin więc nie wysłałem nawet skanu dowodu, więc tymbardziej powinni chyba anulować wypłatę bez problemu mam nadzieję ????
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
no i już pieniążki znowu na koncie ???? duży plus ode mnie dla bwin za szybkie i bezproblemowe załatwianie takich spraw ????
 
mati1695 0

mati1695

Użytkownik
Witam, mam prośbe chcialbym zacząc przygode z Bwim, tylko nie mam pojecia o jednej rzeczy... czy ktos moglby mi wytlumaczyc na jakiej zasadzie dziala przelew bankowy i jak mam postepowac zeby wplacic kase na ich konto.?
 
E 0

enesdesupe

Użytkownik
Moneybookers
Cześć, wczoraj dokonałem wypłaty na bwinie przez system moneybookers , przez niego dokonywałem też wpłaty. Czy pieniądze dostane na moje konto bankowe z którego dokonałem wpłaty, czy na konto w serwisie moneybookers, którego chyba nie posiadam. przy wpłacie wpisałem tylko imie nazwisko itd, przekierowalo mnie na strone banku dokonałem wpłaty i koniec. Dowód mam już zweryfikowany.
 
V 13

veerdi

Użytkownik
Mam konto w Alior Banku. Jak wplacic za pomoca przelewy24, aby pieniadze byly chwile pozniej na koncie skoro na stronie bwinu nie widze ALIOR BANK w opcjach do przelewow24. Nie mam konta moneybookers.
 
M 8

maxtomek

Użytkownik
Witam
jak sądzicie Panowie ? czy sa problemy z wypłata większych sum np 5 tys czy lepiej na bieżąco wypłacać po mniejszych kwotach. Raczej nie powinno być znaczenia ale czy zdarzały sie przypadki jakiegoś nie uczciwego traktowania z strony bwin , zamrażania pieniędzy lub poprostu przywłaszczanie ?
 
Do góry Bottom