>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

favago 69

favago

Użytkownik
Wypłacając na MB nie podajesz nazwiska przecież - jedyne, co widzi BUK to Twój login (adres e-mail). No chyba, że poproszą Cie o jakieś skany z MB.
Generalnie dobrze rozumujesz ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
nieee, to chyba przy wpłacie widzi tylko e-mail a przy wypłacie wszystko ;) Bo przecież muszą wiedzieć ze wypłacają dla właściciela.
Jestem tego pewny, chyba :p
 
favago 69

favago

Użytkownik
A, sorry, jeszcze imię i nazwisko, ale to tyle. Wejdź sobie na MB w zakładkę &quot;Wyślij pieniądze&quot;. Tyle te dwa pola trzeba wypełnić, jeśli chodzi o dane.
 
K 0

klose30

Użytkownik
nie bedzie problemu z syt gdy wplace pieniadze z innego konta bankowego a wplace na konto bankowe juz wlasne?czy musi byc to samo konto przy wplacie i wyplacie?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
nie bedzie problemu z syt gdy wplace pieniadze z innego konta bankowego a wplace na konto bankowe juz wlasne?czy musi byc to samo konto przy wplacie i wyplacie?
Jeśli będzie to 1 wpłata i 1 wypłata to możesz przejść proces weryfikacji. Mogą poprosić Cię wtedy o skany z konta bankowego z którego wpłacałeś kasę itd po czym jeśli przejdziesz proces weryfikacji kasa zostanie wypłacona na to samo konto z którego została wpłacona. Jeśli to nie jest Twoja 1 wpłata oraz wypłata i masz już konto zweryfikowane to śmiało możesz robić tak jak pisałeś ????
 
kicur 2

kicur

Użytkownik
Ile się średnio czeka na wypłatę środków z konta Bwin na konto bankowe?
Mam jeszcze pytanie odnośnie gdzie są najszybciej wypłacane środki na konto bankowe ? (chodzi o konkretnego buka)
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
Ile się średnio czeka na wypłatę środków z konta Bwin na konto bankowe? Mam jeszcze pytanie odnośnie gdzie są najszybciej wypłacane środki na konto bankowe ? (chodzi o konkretnego buka)
ja czekalem 3 dni robocze.
na konto szybko wyplacaja wg mnie bah i betsafe
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Witam wszystkich, mam taki problem, że tydzień temu w czwartek przelałem sobie pieniądze - 45zł i do dziś nie mam ich na koncie, czyli minął dokładnie tydzień. Wiem, że omyłkowo zamiast tego kodu w tytule wkleiłem jeszcze raz numer konta odbiorcy, pisałem do nich i im to wytłumaczyłem, dołączyłem nawet skan wpłaty, kazali spokojnie czekać 5 dni roboczych, które już minęły. Miał ktoś podobny problem?
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
No właśnie wysłałem kolejnego maila. Ale rozumiem, że wszyscy wpłacają na ten sam numer konta: 02124059181111001039903812, CQR UK Payment Solutions Ltd., 179 Tottenham Court Road London W1T 7NZ United Kingdom i tylko w tytule przelewu wpisują różne kody przypisane danej osobie? Czy trzeba było jeszcze coś wpisać ? Bo chyba przy odrobinie dobrej woli z ich strony są w stanie dojść, że im te pieniądze wpłaciłem.
 
golden 0

golden

Użytkownik
Ale rozumiem, że wszyscy wpłacają na ten sam numer konta: 02124059181111001039903812, CQR UK Payment Solutions Ltd., 179 Tottenham Court Road London W1T 7NZ United Kingdom
Hm, czyli bwin nie ma konta w polskim banku? Niedawno pytałem ich o to i dostałem odpowiedź, że przelew bankowy, będzie przelewem krajowym...
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Ja dostałem takie dane do wpłaty i wreszcie pieniądze dotarły po 10 dniach, wpłacałem 12 stycznia - w czwartek, a zaksięgowane na moim koncie zostały 22 stycznia -w niedziele późnym wieczorem.
 
K 0

ktsbet

Użytkownik
mam pytanie czy jak wypłace kase dzisiaj z bwin poprzez moneybookers to czy doszła by na jutro? po prostu dawno wypłacałem od nich już na moneybookers dlatego pytam jak to teraz wygląda, kiedyś kasa byla zawsze na drugi dzień a jak jest dzisiaj?
 
savi 52

savi

Użytkownik
Witam.
zleciłem wypłatę na konto Moneybookers w czwartek (26 stycznia) ok. godziny 20:00-22:00, pieniądze momentalnie zniknęły z konta BWIN. Dzisiaj jest niedziela (29 stycznia) a ja wciąż nie mam pieniędzy na MB ani nawet nie dostałem żadnej informacji mailem odnośnie wypłaty...
Nie za długo to trwa według was? Screeny dowodu uploadowałem już kilka miesięcy temu i zostało to potwierdzone mailem.
 
Do góry Bottom