>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

M 0

magicbox

Użytkownik
Mam pytanie
Powiedzmy że wpłacam 40zł, coś tam wygrywam i mam 80zł na koncie na BWIN. I mogę znowu dopłacić 40zł a potem wypłacić sobie całą sumę czyli 120zł?
Chciałbym grać na BWIN ale gram małymi stawkami i ta minimalna wypłata 120zł trochę mi przeszkadza.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Wpłacona kwota musi zostać obrócona przynajmniej raz po kursie min 1.01 przed wypłatą, więc nie możesz sobie wpłacić i od razu wypłacić.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Witam. Jeżeli wpłacałem raz przez Skrilla na moje konto bwin, to teraz przy próbie wypłaty automatycznie przesyła mi pieniądze na to samo konto moneybookers?
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Jak długo te gnomy wypłacają na konto bankowe? Zleciłem w poniedziałek wcześnie rano i do tej pory nic. łopatologia
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
To nie wiem ja zleciłem dzisiaj o 2 rano i po 18 miałem już na koncie ... po godzinie 11 dostałem maila, że moja wypłata jest przetwarzana i zostaje wysłana więc jak najbardziej na + dla tego buka. Dodam, że wypłacałem do mbanku.
 
Q 3

qba107

Użytkownik
Witam
Swego czasu pomagałem kumplowi przy graniu w Bwin, polegało to na tym, że kolega nie miał swojego konta bankowego - wpłacał i wypłacał na mój rachunek. Teraz również chciałbym założyć sobie konto u tego buka, tutaj moje pytanie - nie będzie żadnych problemów przy wpłatach/wypłatach?
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
Witam, mam male pytanko.
Czy jesli wplace pieniadze przez ten ich online banking czyli z Millenium ale przez MB to bede mogl potem zlecic wyplate na MB???
 
F 1

faceoff

Użytkownik
Cześć,

Meastro ile czekałeś na kasę?
Mam podobnie, w poniedzialek 12.03 zlecone i do dziś cisza.
A bywało tak ze z dnia na dzień i juz była, może te poniedziałki jakies pechowe ????
 
S 0

sh14

Użytkownik
może moje pytanie poza tematem ale ten support debili z bwin nie odpowiada na moje pytania (tj udziela odpowiedzi o coś czego wogole nie pytam).
Jak wypłacić pieniądze z tej ruletki europjeskiej na bwinie przy instant kasynie ?
[ vlep.pl/dhfvat.jpg ] &lt;-- link do zdjecia w innycg grach jest opcja wyplata albo zakoncz gre, a tutaj nie, a nigdzie nie idzie przelac tego z powrotem do konta glownego, pozdrawiam
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
ile czasu idzie kasa przez MB?zawsze mialem po 15 minutach automatycznie... dziś po raz pierwszy czekam dlużej i dalej nie ma pieniędzy na koncie...
 
P 0

papigo

Użytkownik
Porada
Trafilem prawie 16 tys euro w bwinie. Jak mam zlecic najbezpieczniejsza wyplate? I czy napewno otrzymam kase? Konto mam zweryfikowane, wyslalem im zdjecie karty kredytowej. Prosze o szybla pomoc poniewaz chcialbym juz miec ta kase w reku!
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
tak otrzymasz kase mozesz byc spokojny tylko ze wyplata bezposrednio na konto bankowe jest delikatnie mowiac nie najrozsadniejsza , ale skoro wplacales karta pewnie Ci tylko to pozstanie .... ale Bwin Ci napewno wyplaci jesli korzystales z bonusa i porobiles obroty mozesz wyplacac ... ale wyplata na konto bankowe i wdodatku jednorazowa jest strzalem sobie w kostke , bo od 15 tysiecy wplywu na konto bank ma obowiazek zglasszac taki wplyw na konto do urzedu skarbowego a jesli mieszkasz na tereni Polski to mozesz miec nie wesolo jesli nie to bez obaw , jak co to wal na gg albo na priva nie bede tutaj opisywal postaram sie pomoc i doradzic na ile bede mogl
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vader 2,8K

vader

Forum VIP
tak otrzymasz kase mozesz byc spokojny tylko ze wyplata bezposrednio na konto bankowe jest delikatnie mowiac nie najrozsadniejsza , ale skoro wplacales karta pewnie Ci tylko to pozstanie .... ale Bwin Ci napewno wyplaci jesli korzystales z bonusa i porobiles obroty mozesz wyplacac ... ale wyplata na konto bankowe i wdodatku jednorazowa jest strzalem sobie w kostke , bo od 15 tysiecy wplywu na konto bank ma obowiazek zglasszac taki wplyw na konto do urzedu skarbowego a jesli mieszkasz na tereni Polski to mozesz miec nie wesolo jesli nie to bez obaw , jak co to wal na gg albo na priva nie bede tutaj opisywal postaram sie pomoc i doradzic na ile bede mogl
Bardzo fajnie, że chcesz koledze pomóc. Ale najpierw trzeba wiedzieć jak pomóc.
Bank zgłasza to urzędowi skarbowemu? A może ABW? Może Tusk albo Komorowski dostaje maila?
Wystarczy spojrzeć na dane kolegi, które wpisał:
Dołączył: 15.04.2012
Skąd: grecja
Postów: 1

Podpowiem, że kolega nie kłamie i pisze z Grecji.

Zamiast oferować swoje wątpliwej jakości porady mogłeś podać linki do tematów na forum.
Na przykład te:
Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2
Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1K

komandos5

Użytkownik
No jak pisze z Grecji to niech sobie wyplaca , nigdzie nie napisalem ze klamie .... nic nikomu nie oferowalem , a co do zglaszania przez Polskie banki to tak napewno jest aczkolwiek nie wszyscy tak robia ( co do korespondecji z tuskami i komorwskimi nie iwem nie znam ich osobiscie wiec tutaj nie moge poradzic bo skad moge wiedziec do kogo sobie oni tam pisza po lekacjach ) i napewno przy takiej kwocie przelewanie jej na polskie konto nie jest rozsadnym rozwiazaniem skoro istnieja MB czy tez konta w innych krajach , ale skoro pisze z zagranicy problem rozwiazany i zupelnie nie rozumiem o co Ci chodzi .... a linku do tematow to sobie mozesz wklejac ale nie mi, ja nie bede biegal po forum i szukal gdzie co kto napisal bo mam lepsze rzeczy , widzialem ze gosc ma problem i nie wie jak sobie z nim poradzic to mu odpisalem i tyle .... pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
nic nikomu nie oferowalem , a co do zglaszania przez Polskie banki to tak napewno jest aczkolwiek nie wszyscy tak robia i napewno
Oferowałeś swoją poradę na priv lub gg.
W 2-3 zdaniach w tym temacie można napisać żeby kolega zdecydował się założyć konto na skrill, wszystko zweryfikować, aktywować wpłatą na bwin możliwość wypłaty i wypłacić na skrill.
a co do zglaszania przez Polskie banki to tak napewno jest aczkolwiek nie wszyscy tak robia
Jeśli jesteś w stanie to wskaż mi źródło Twoich informacji, że banki informują urząd skarbowy.
Bo jesteś kolejnym, który powtarza bzdury i dzięki temu sieje zamęt u innych.
widzialem ze gosc ma problem i nie wie jak sobie z nim poradzic to mu odpisalem i tyle .... pozdrawiam
Tylko, że wprowadzając kogoś w błąd nie pomagasz mu a jedynie szkodzisz. Poza tym nie napisałeś nic konkretnego poza tym żeby odezwał się do Ciebie na priv lub gg.
Pozdrawiam
 
P 0

papigo

Użytkownik
Panowie nie kloccie sie? Wytlumacze wam w czym tkwi problem. Prowadze w grecji dzialalnosc gospodarcza i oprocz firmowego konta nie posiadam niczego innego jak prywatne konto oszczednosciowe czy cos podobnego. Mam zweryfikowanego paypala ale podloczony pod karte prepaid gdzie ruch maksymalny to 1500 euro. Jezeli bylaby to suma do 3 tysiecy euro to nie martwilbym sie za bardzo i skorzystal z western union ale i w grecji jak i w Polsce banki zaczely wspolpracowac z urzedami skarbowymi i nie usmiecha mi sie przesylac tej kasy na konto firmowe, na zakupy na allegro czy ebayu to troche za duzo wiec paypal tez odpada. W grecji nie mozna jeszcze z paypala wyslac na konto, no chyba ze jest to konto firmowe ale ono tez musi byc zintegrowane z firmowym kontem bankowym. Tak czy inaczej klopot. W polsce posiadam konto bankowe i myslalem moze ze alternatywa byloby wyslac na konto w Polsce. W sumie nawet jak poinformuja jakis sluzby to i tak kasy nikomu nie ukradlem i mozna udowodnic pochodzenie i zaplacic ewentualny podatek. I tak bede do przodu bo sume jaka zinwestowalem jest smieszna do rownowartosci wygranej. Pytanie moje dotyczylo raczej jaki wybrac sposob przelewu zeby jak najszybciej i najpewniej dostac ta kase do reki? No i czy napewno ja dostane? Pozdrawiam
 
H 28

henka

Użytkownik
Wpłacał ktoś może do Bwinu poprzez Paysafecard ?
Ciekawi mnie czy można potem ewentualnie wypłacić na Money badz Netka
 
C 0

crcluj

Użytkownik
Jestem nowy w bukmacherce i opisze swój przypadek. Wygrałem w BAH, na zakładach 2100zł, zleciłem wypłate pieniędzy na konto bankowe. Kasa pojawiła sie na koncie. Moge mieć przez to jakieś problemy? Nie cofne czasu, ale teraz sie obawiam.
 
Do góry Bottom